Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Lefteris-f

Νεοφερμένος

Ο Lefteris-f αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Eσύ. Εγώ μεχρι τις 11-12[/quεγω αν ειναι να τ μαθη σημερα δεν κοιμαμαι και καθωλου!!!:iagree::iagree::iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiLoOkOzz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
ΝΑΙ ΚΟΝΤΟΙ!!!
Αφηστε με εκφραστώ!!!
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
Χριστινα ντροπη:nono::nono:

Φανη ποια να κοψουν???
πες μου γιατι νομιζω οτι θα συμφωνησω μαζι σου:no1:

ρε παιδια ηρεμα:P
ποια να κοψοθν ρε παιδια?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
Αν πεις την αιτία - επιχειρήματα

Ο καιρός θα δειξει
δε θα πω τπτ..πιστευω ειναι ξεκαθαρο..τεσπα δεν ειναι εκει το θεμα τωρα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
ΝΑΙ ΚΟΝΤΟΙ!!!
Αφηστε με εκφραστώ!!!
:P
Όχι, εννοούσα ποιους εννοείς κοντούς!:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Στον orfeα μάλλον κάνουν κάτι στο database δηλαδη στην μνήμη. Μπορεί να μην επιτρέπεται η είσοδος μέχρι να βγουν δηλαδή να προετοιμάζουν τις φόρμες ex.

Name:
E-MAIL:
Birthday:
Exams date:

Final:
P/F:
Oral:
Writing:
Listening:
Gvr:

Και να περιμένουν να τα περνάνε ώστε να μην ειναι 'ορατά" στους μαθητες ακομα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mirkos

Νεοφερμένος

Ο Mirkos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
σταματήστε να μιλάτε άσχημα και επικεντρωθείτε στο θέμα! Αλλιώς μυρίζομια κλείδωμα του θέματος! Ξαναλέω.... υπομονή μέχρι το τέλος του μήνα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.

LiLoOkOzz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Μα δεν μιλήσαμε άσχημα..:(
Τέλος πάντων...πιστεύω οτι αύριο θα είμαστε στο φορουμ και θα λέμε τα αποτελέσματα μας!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Μα δεν μιλήσαμε άσχημα..:(
Τέλος πάντων...πιστεύω οτι αύριο θα είμαστε στο φορουμ και θα λέμε τα αποτελέσματα μας!!:)


Τα δικά μου σας τα λεω και τώρα



Final:F
P/F:Fail
Oral:High Pass
Writing:Pass
Listening:BF
Gvr:
BF


Αυτά πιστεύω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrispis

Νεοφερμένος

Ο nikos(raper)xrispis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βελεστίνο (Μαγνησία). Έχει γράψει 94 μηνύματα.
παιδια αυτο που λεέι ο antrikos θα γίνεται....οπότε αυριο το πιο πιθανο τα αποτελέσματα ecce το πιο πιθανον να βγουν.Κοντος Ψαλμός αλιλουια!!..Σε αυτούς που δίνουν ecpe τους βγάζει το γνωστο student not found....???Και αν :nono: μαλλον ανεβάζουν μονο του ecce τώρα έτσι??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mirkos

Νεοφερμένος

Ο Mirkos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Μα δεν μιλήσαμε άσχημα..:(
Τέλος πάντων...πιστεύω οτι αύριο θα είμαστε στο φορουμ και θα λέμε τα αποτελέσματα μας!!:)

Αύριο διακοπές στην Σύφνο! Αποτελέσματα από Τρίτη που επιστρέφω! Σκεφτείτε πάντως να ανοίξετε ένα νέο θέμα για το αν περάσαμε ή όχι! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι; Ο καθηγητής μας μάς είχε πει ότι στην αίτηση που κάναμε για να δώσουμε το ECPE, όσοι γράψαμε το κινητό μας, θα μας στείλουν τα αποτελέσματα σε SMS. Το ξέρω, ακούγεται πολύ κουλό:P, αλλά υπάρχει περίπτωση να ισχύει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
παιδια αυτο που λεέι ο antrikos θα γίνεται....οπότε αυριο το πιο πιθανο τα αποτελέσματα ecce το πιο πιθανον να βγουν.Κοντος Ψαλμός αλιλουια!!..Σε αυτούς που δίνουν ecpe τους βγάζει το γνωστο student not found....???Και αν :nono: μαλλον ανεβάζουν μονο του ecce τώρα έτσι??


Είναι γενικό οτι κανουν το κανουν για όλο το site.
-----------------------------------------
Αρχική Δημοσίευση από {~*1rèNe*~};453912:
Να ρωτήσω κάτι; Ο καθηγητής μας μάς είχε πει ότι στην αίτηση που κάναμε για να δώσουμε το ECPE, όσοι γράψαμε το κινητό μας, θα μας στείλουν τα αποτελέσματα σε SMS. Το ξέρω, ακούγεται πολύ κουλό:P, αλλά υπάρχει περίπτωση να ισχύει;


H "Hellenic American Union" λέει οτι τα αποτελέσματα τα μαθαίνουμε μέσω Προσωπικής επιστολής( γράμμα στο σπίτι ή e-mail) και μεσω του internet(orfeas)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Αύριο διακοπές στην Σύφνο! Αποτελέσματα από Τρίτη που επιστρέφω! Σκεφτείτε πάντως να ανοίξετε ένα νέο θέμα για το αν περάσαμε ή όχι! :)
Είναι Σίφνος, όχι Σύφνος!:xixi: Καλά να περάσεις!:no1::xalara:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiLoOkOzz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Μάλλον...παιδιά εγώ πιστεύω οτι δεν το έχω πάρει γιατί στα ακουστικά τα...πφ...δεν βρίζω γιατί είμαι καλή κοπέλα:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black Adder

Νεοφερμένος

Η Black Adder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από {~*1rèNe*~};453912:
Να ρωτήσω κάτι; Ο καθηγητής μας μάς είχε πει ότι στην αίτηση που κάναμε για να δώσουμε το ECPE, όσοι γράψαμε το κινητό μας, θα μας στείλουν τα αποτελέσματα σε SMS. Το ξέρω, ακούγεται πολύ κουλό:P, αλλά υπάρχει περίπτωση να ισχύει;

Δεν είναι κουλό αυτο που λές αλλα δεν το κάνουν για το ECPE, μόνο για το IELTS.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Είναι γενικό οτι κανουν το κανουν για όλο το site.
-----------------------------------------



H "Hellenic American Union" λέει οτι τα αποτελέσματα τα μαθαίνουμε μέσω Προσωπικής επιστολής( γράμμα στο σπίτι ή e-mail) και μεσω του internet(orfeas)
Δηλαδή παίζει να μας στείλουν e-mail;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Μάλλον...παιδιά εγώ πιστεύω οτι δεν το έχω πάρει γιατί στα ακουστικά τα...πφ...δεν βρίζω γιατί είμαι καλή κοπέλα:lol:


Eγώ στα ακουστικα στο πρώτο μέρος δεν τα πήγα τόσο καλα... και στο gvr δεν ξέρω τι έχω κάνει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrispis

Νεοφερμένος

Ο nikos(raper)xrispis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βελεστίνο (Μαγνησία). Έχει γράψει 94 μηνύματα.
και εγω αντρικο αυτα πιστευω απλα προφ θα εχω pass και listening BF Η F σιγουρα listening για gvr η low pass ή bf αλλα μακάρι να μην γίνει αυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top