Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
Και να ανοιξει κάποιος να δει αμα πέρασε και να του λέει:

Listening--->F
Speaking--->F
Gcvr------->F
Writing----->F

Αλήθεια έτσι είναι;Εγώ νόμιζα ότι απλά σου λέει αμα πέρασες.Και στο CPE έτσι ειναι;
-----------------------------------------


ecce or ecpe?
ρε ελεος ποιος θα τα εχει ολα fail??:lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
αμαν!F βρηκες να βαλεις:nono::nono:???γκαντεμη:P:P

cαc εύχομαι ταc καλύτεραc ευχάc μου cτιc εξετάcειc Εcce-ecpe

χα,χα.χαααααα

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiLoOkOzz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 391 μηνύματα.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
cαc εύχομαι ταc καλύτεραc ευχάc μου cτιc εξετάcειc Εcce-ecpe

χα,χα.χαααααα

αυτον ρε βρηκες να βαλεις???ελεος!!αυτος ειναι η προσωποποιηση της γκαντεμιας!!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia.16

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
ρε ελεος ποιος θα τα εχει ολα fail??:lol::lol::lol:
μην το λες! ισως γινει κ αυτο καποτε! εγω ξερω ενα παιδι που εδινε ecpe κ ειχε πει πως τ ειχε παει καλουτσικα κ βγενουν τ αποτελεσματα κ ειχε speaking & writing bf και gcvr & listening f!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitroula_94

Νεοφερμένος

Η dimitroula_94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
ελεοσ ρε παιδια λιγη αυτοπεπεπιθηση!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eya95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νομικής (Αθήνα). Έχει γράψει 286 μηνύματα.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
θα σας ελεγα τωρα κατι γκαντεμηδες ολοι!!!!!!!! βγαινω αντε γεια:bye::bye::bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
θα σας ελεγα τωρα κατι γκαντεμηδες ολοι!!!!!!!! βγαινω αντε γεια:bye::bye::bye:
:bye:
Γκαντεμιά, ξε-γκαντεμιά, ό,τι ήταν να γίνει έγινε. Δεν θα αλλάξουν τα αποτελέσματα με αυτά που λέγονται ή με τη φωτό του Μητσοτάκη!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
επιτελους!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Έχουμε φτάσει αισίως τις 350 σελίδες!! Μέχρι να βγουν τα αποτελέσματα μας βλέπω να φτάνουμε τις 500!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasosple

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tasosple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 231 μηνύματα.
τον επιτημο γιατι τον βαλατε σ αυτο τ αρθρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiLoOkOzz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Απλως ρε παιδιά θέλω να πατάω Γη..να είμαι προετοιμασμένη για όλα...παρά να σκέφτομαι πως θα το πάρω και στο τέλος να πάρω.....αντε τώρα...όλες οι καθηγητριες μου εντωμεταξύ αυτό λένε..οτι δεν θα το πάρω..οπότε??Ποτέ δεν με γέμισαν θετικη ενέργεια..μόνο έλεγαν πως οτι πάιρνω το παίρνω απο τύχη..άρα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasosple

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tasosple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 231 μηνύματα.
μαλαλισμένες ειναι οι καθηγητριες σ ν τς πεις. ακους εκει. κανεις ποτε δεν εχει περασει απο τυχη ν τς πεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Απλως ρε παιδιά θέλω να πατάω Γη..να είμαι προετοιμασμένη για όλα...παρά να σκέφτομαι πως θα το πάρω και στο τέλος να πάρω.....αντε τώρα...όλες οι καθηγητριες μου εντωμεταξύ αυτό λένε..οτι δεν θα το πάρω..οπότε??Ποτέ δεν με γέμισαν θετικη ενέργεια..μόνο έλεγαν πως οτι πάιρνω το παίρνω απο τύχη..άρα??
Τιιιι; Έτσι σου λένε; :mad: Αυτό είναι το χειρότερο πράγμα! Τότε γιατί δεν σου έλεγαν απλά να κάνεις μισό χρόνο μαθήματα ακόμα και να δώσεις το Δεκέμβρη, που θα είσαι πιο προετοιμασμένη; Παρά σε στέλνουν να δώσεις και σε αποθαρρύνουν! Ανεπίτρεπτο! :nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αthinaki

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
στον ορφεα οταν γραφεις την ημερομηνια γεννησεως...γραφεις πρωτα μερα και μετα μηνα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasosple

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tasosple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 231 μηνύματα.
τοσα λεφτα τους δινεις κ σ μιλαν ετσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia.16

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Απλως ρε παιδιά θέλω να πατάω Γη..να είμαι προετοιμασμένη για όλα...παρά να σκέφτομαι πως θα το πάρω και στο τέλος να πάρω.....αντε τώρα...όλες οι καθηγητριες μου εντωμεταξύ αυτό λένε..οτι δεν θα το πάρω..οπότε??Ποτέ δεν με γέμισαν θετικη ενέργεια..μόνο έλεγαν πως οτι πάιρνω το παίρνω απο τύχη..άρα??
:!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
μαλαλισμένες ειναι οι καθηγητριες σ ν τς πεις. ακους εκει. κανεις ποτε δεν εχει περασει απο τυχη ν τς πεις
Μην είσαι και πολύ σίγουρος. Αυτό το λένε όλοι οι καθηγητές, πως υπάρχουν άτομα που το παίρνουν από τύχη. Και πιστεύω πως υπάρχουν. Αλλά παίρνουν το πολύ ένα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
στον ορφεα οταν γραφεις την ημερομηνια γεννησεως...γραφεις πρωτα μερα και μετα μηνα??
ναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top