Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
ειχε βγει πρωτα ecpe κ μετα απο 2 μερες τ ecce. αλλα ποτε δν ξερεις! ξαναπηρα τηλ κ μου ειπαν αρχες αυγουστου...
ειχαν βγει του ecpe και μετα απο 11 μερες του ecce!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia.16

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
ειχαν βγει του ecpe και μετα απο 11 μερες του ecce!!!
α ναι? εγω καπου στ τοπικ ειχα διαβασει οτι ειχαν βγει 22 κ 24..παιδια οσοι δινατε κ περσυ οταν περνατε τηλ τι σας ελεγαν? επεφταν κοντα η οχι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

choice

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 319 μηνύματα.
μαλλον θα τα ειχαν βγαλει πιο νωρις γιατι θα το δωσαν λιγο πιο νωρις...ποτε ηταν τα γραπτα του ecpe???του ecce ηταν 16 μαιου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia.16

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
μαλλον θα τα ειχαν βγαλει πιο νωρις γιατι θα το δωσαν λιγο πιο νωρις...ποτε ηταν τα γραπτα του ecpe???του ecce ηταν 16 μαιου
17 δωσαμε ecpe
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

choice

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 319 μηνύματα.
εε....λογικα μαζι πρεπει να τα βγαλουν αλλιως θα ηταν αδικο(:lol:)....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
περσι ηταν 10 το ecce και 11 ecpe....σιγα τη διαφαρα...αλλα να χουν 11 μερες διαφορα τα αποτελεσματα? ελεος...Για ecpe πιστευω 29.07....αντε λιγη υπομονη ακομα 5 μερουλες ακομα! φαγαμε το γαιδαρο!στην ουρα θα κολλησουμε!?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lihoo

Νεοφερμένος

Ο ΤΖΩΡΤΖΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
πεδια COOLARETEEEEEEEειμαι πιο μικρος απο ολουσ σασ και δν εχω κα8ολου ανχος λπν μπικα στον ορφεα και δν τα εχουν βγαλει ακομα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
αν σας πω τον τροπο θα με βρισετε νομιζω αλλα αληθεια ειναι εγκυρη πηγη! χαρτια!!!! παντα μ λενε την αληθεια! παντα ομως!!! οταν ειχα δωσει για lower τσ 2 πρωτες φορες μ ειχε βγει πως δν θα περασω κ ετσι εγινε κ τν τριτη πως θα τ παρω κ το πηρα! κ γενικα παντα μ λενε τν αληθεια!


:papas::papas::papas::papas::papas::papas:
:oops::oops::oops::oops:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia.16

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 141 μηνύματα.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
οτι θελει ας πιστευει ο καθενας!

:no1::no1::no1::no1:ακριβως:iagree::iagree:
παιδια που το στελνουμε το e-mail???σε ποια διευθυνση??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
οτι θελει ας πιστευει ο καθενας!
ενταξει ρε συ οκ..μη τη φαμε τη κοπελα μπορει αμα θελει να πιστευει σε οτι εκεινη θελει..δημοκρατια εχουμε..αμεσως εσυ χαμενο να πεις ελεος!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
πεδια COOLARETEEEEEEEειμαι πιο μικρος απο ολουσ σασ και δν εχω κα8ολου ανχος λπν μπικα στον ορφεα και δν τα εχουν βγαλει ακομα
ξερεις αν ημουν και γω 13 χρονων δεν θα χα καθολου αγχος! αλλα τυχαινει να ειμαι 17 και σε λιγο καιρο να ξεκιναω τριτη λυκειου...οποτε δεν μπορω να ξαναδωσω οπως εσυ που μπορεις να δωσεις ξανα οσες φορες θες..μονο στο πανεπιστημιο μετα απο χρονια...you got it?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
ξερεις αν ημουν και γω 14 χρονων δεν θα χα καθολου αγχος! αλλα τυχαινει να ειμαι 17 και σε λιγο καιρο να ξεκιναω τριτη λυκειου...οποτε δεν μπορω να ξαναδωσω οπως εσυ που μπορεις να δωσεις ξανα οσες φορες θες..μονο στο πανεπιστημιο μετα απο χρονια...you got it?
:no1:Thats the first time that youre talking in a way that I like!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
ενταξει ρε συ οκ..μη τη φαμε τη κοπελα μπορει αμα θελει να πιστευει σε οτι εκεινη θελει..δημοκρατια εχουμε..αμεσως εσυ χαμενο να πεις ελεος!!:P

ειπα εγω το αντιθετο:lol::lol::lol:???????????????????

αντε πειτε μου τωρα που να στειλω e-mail??
σημειωση:την μοναδικη φορα που πηρα τηλ μου εδωσαν μια πολυ σαφη απαντηση:iagree::iagree:!αρχες της επομενης εβδομαδας:no1::no1:!!!θα στειλω τωρα κ e-mail,μπορει να ειμαι παλι τυχερη:)!στα ελληνικα να γραψω:P???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia.16

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 141 μηνύματα.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Ξαναεπαναλαμβάνω τα τηλέφωνα όπως και τα e-mail επικοινωνίας για αυτούς που ενδιαφέρονται:
Εξετάσεις Πανεπιστημίου του Michigan E.C.C.E και Ε.C.P.E




2103680000
2103680020
2103680022
2103680024
2103680025
2103680067
2103680068
exams@hau.gr


------------------------------------

Και εγώ 14 είμαι . Συμφωνώ με τον George μιας και όσο πιο μικροί τόσο λιγοτερο άγχος πρέπει να εχουμε γιατί θα εχουμε ΟΥΚΟ ΛΙΓΕΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
ειπα εγω το αντιθετο:lol::lol::lol:???????????????????

αντε πειτε μου τωρα που να στειλω e-mail??
σημειωση:την μοναδικη φορα που πηρα τηλ μου εδωσαν μια πολυ σαφη απαντηση:iagree::iagree:!αρχες της επομενης εβδομαδας:no1::no1:!!!θα στειλω τωρα κ e-mail,μπορει να ειμαι παλι τυχερη:)!στα ελληνικα να γραψω:P???
στα αγγλικα ρε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.

Georgia.16

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
ενταξει ρε συ οκ..μη τη φαμε τη κοπελα μπορει αμα θελει να πιστευει σε οτι εκεινη θελει..δημοκρατια εχουμε..αμεσως εσυ χαμενο να πεις ελεος!!:P
thnx:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
αγγλικααα!!!
-----------------------------------------
τπτ καλε την αληθεια λεω..μη τη παρεξηγεις αυτη ειναι χαζο:P:P
τακους ρε δεσποινα..?:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top