Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
listening στ οποιο οταν εκανα με τν καθηγητρια μ παντα επιανα πανω απο 72%..αλλα εκει δν καταλαβαινα κ πολλα..στ gcvr λιγο γτ ποτε δν τ πηγαινα καλα κ ειδικα στ vocabulary αλλα εκει βατο μου φανηκε..εκθεση δν νομιζω να εχω προβλημα..κ στ προφορικα που τ εκαναν παλουκια δν τ πηγα κ πολυ καλα αλλα ελπιζω να μην με εκοψαν εκει!
-----------------------------------------

μπορει κ 1 2 3 ομως! μην τ ξεχνας!
-----------------------------------------
!GeoRge! εγω τν κανω..! τ λεμε αυριο! καληνυχτα!
οκ! καληνυχτα και thx! ισως να εισαι η μονη που με καθησυχασε λιγο! βεβαια δεν πιεζουμε κανεναν να το πιστεψει..προς θεου! καληνυχτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Καλημέρα.Κανενα νεο απο την HAU
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
βγηκαν? γτ τουσ κωδικους τους εχει η κα8ηγητια μου... και δεν μπορω να μπω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
βγηκαν? γτ τουσ κωδικους τους εχει η κα8ηγητια μου... και δεν μπορω να μπω..

οχι δεν βγηκαν ακομα χρυσα:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
οχι δεν βγηκαν ακομα χρυσα:(]
πφφφφ...ελεος...δεν 8α ξανα μπω βαρε8ηκα...!!!!!!!!!!!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
ρε παιδια τι γινετε μας κοροιδευουν!!ποτε θα τα βγαλουν???Και το within 5 days που λεγανε το ξεχασανε?:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
ρε παιδια τι γινετε μας κοροιδευουν!!ποτε θα τα βγαλουν???Και το within 5 days που λεγανε το ξεχασανε?:mad:

Πρώτα από όλα υπάρχει σημερα και η Παρασκευη.Πάντα ανοιγει το site μετά της 10.00 το πρωί.Ακομα δεν είναι 10.00:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Πρώτα από όλα υπάρχει σημερα και η Παρασκευη.Πάντα ανοιγει το site μετά της 10.00 το πρωί.Ακομα δεν είναι 10.00:no1:
σωστα:no1:το ειχα ξεχασει αυτο!!
-----------------------------------------
παει και η σημερινη μερα!Παλι δεν βγηκαν!!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
λοιπον εκανα για τ αν θα βγουνε μεχρι τις 28 κ δν ανοιξαν..! οποτε μετα τις 28..θα προσπαθησω να σας πω ακριβως!

οκ! κανονισε να τα κανεις σωστα! γιατι αν βγουν αλλα νταλλα θα σε βαλω να απολλογηθεις μετα!:P
-----------------------------------------
για ρωτα αν θα βγουν πχ μεχρι τις 26? αν βγει ναι ειναι αλλα νταλλα...

παιδια θα βγουνε 29-3! μεσα στ 6ημερο αυτο να τ περιμενετε! για ecpe παντα!

λοιπον......1 και 2 ειναι σαββατοκυριακο...3 δευτερα ερμμ...δεν νομιζω...μαλλον 29 30 31 !!!!!!!!! τεταρτη πεμπτη παρασκευη!
-----------------------------------------
γεια σου ρε γεωργια! κιαν καποιοι δεν πιστευουν δεν πειραζει! εγω μια φορα ηρεμησα! σαυτες τις 3 μερες θα τα περιμενω! αλλα ρωτα αν θα βγουν μεχρι τις 26 πχ! να δουμε αν θα βγει οχι για επιβεβαιωση!

Μονο για ecpe κανετε προβλεψεις...Για Ecce τιποτα?

και η 29 ειναι πιθανη ειπες ε?? παντα βγαινουν αυτα που βγαινουν? δηλαδη ακομα και τετοια ψιλοασημαντα πραγματα....? σιγουρα σιγουρα βγαινουν παντα ? πες πες πες!
-----------------------------------------
ischool...τωρα και..μαντειο των Δελφων! μην το χασετε! exclusive!

georgia εκανες να δεις αν περασες? τι σου βγηκε? ναι ή οχι?
-----------------------------------------
εγω παλι παιρνω για σιγουρο το 29.07!!! μας μενουν λοιπον...5 ημερες και την επομενη εχουμε αποτελεσματα! αλλα...γιατι δε ρωτας αν θα βγουν μεχρι τις 31 καλε?

ειχα κανει κ βγηκε ναι! αλλα εγω νομιζω δν τ πηγα κ πολυ καλα! αλλα πιστευω στ χαρτια! αφου σας λεω για lower επεσε μεσα κ τισ 3 φορεσ! αα κ για τν αδερφη μ παντα τ εβρισκα! ακομα κ οτι θα περασει στην σχολη που ηθελε στο πανεπιστημιο:thanks:
-----------------------------------------
αν τ ανοιξεις τ χαρτια ταυτοχρονα πανω απο 4 φορες δν σ λενε πια αληθεια! αν δν βγουνε 29-3 κανω οτι χαρη θελετε! :P

wow!!! ρωτα λεω αν θα βγουν μεχρι τις 31.07!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-----------------------------------------
α οκ τοτε...αρκετα σε κουρασα!:P μονο και δε βγουν 29 30 31 κακομοιρα μου! παντως εσυ μαλλον περασες! που φοβασαι..?
:closed:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

'Eve =)

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εβελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
εχει παει 11μιση και τιποτα...
απο αυριο παλι :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
εχουν βγει και 12 το βραδυ..οποτε μην ειστε και τοσο σιγουροι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

'Eve =)

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εβελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
γιατι closed? :O
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Εγώ τους έχω στείλει e-mail για το ECCE και περιμένω την απάντηση τους . Ελπίζω να είναι περισσότερο κατατοπιστικοί . Άσε που τέλη Ιουλίου έχω την εντύπωση οτι είναι απο σήμερα :( γιατί 10-20 περίπου είναι μέσα. Οπότε σε κάποιες μέρες θα βγουν τα αποτελέσματα . Ας ελπίσουμε οτι θα βγουν , εντός της εβδομάδας . Απο την άλλη για το ECPE έχω την μικρή εντύπωση οτι βγαίνουν 1-7 Αυγούστου( δηλαδή την πρώτη εβδομάδα) . ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

'Eve =)

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εβελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
εχουν βγει και 12 το βραδυ..οποτε μην ειστε και τοσο σιγουροι...

αρα εχουμε ακομα ελπιδες?? τελεια :D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
αρα εχουμε ακομα ελπιδες?? τελεια :D :D :D


Έχουμε, αλλά όλοι βλέπω φωνάζουν να βγουν . Εσείς αν κάνατε αυτή τη δουλειά τι θα κανατε;:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
δε κτλβαινω την ερωτηση σου..τεσπα..το χειροτερο ειναι να ξερεις πως εχουν βγει τα αποτελεσματα και εσυ να εχεις χασει τον κωδικο και να μη μπορεις να τα ψαξεις..το παθα εγω τη δευτερη φορα που εδινα:lol:
αλλα δε με ενδιεφερε γτ δε με ενδιεφερε ουτε καν το πτυχιο τη 2η φορα..αναισθησια στο φουλ!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Εγώ τους έχω στείλει e-mail για το ECCE και περιμένω την απάντηση τους . Ελπίζω να είναι περισσότερο κατατοπιστικοί . Άσε που τέλη Ιουλίου έχω την εντύπωση οτι είναι απο σήμερα :( γιατί 10-20 περίπου είναι μέσα. Οπότε σε κάποιες μέρες θα βγουν τα αποτελέσματα . Ας ελπίσουμε οτι θα βγουν , εντός της εβδομάδας . Απο την άλλη για το ECPE έχω την μικρή εντύπωση οτι βγαίνουν 1-7 Αυγούστου( δηλαδή την πρώτη εβδομάδα) . ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

Εισαι σίγουρος;Νομιζω ότι πρώτα βγαινει ecpe και μετά ecce.Τον προηγουμενο χρονο ποιο είχε βγει πρώτο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
βγαίνουν μαζί:)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia.16

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Εισαι σίγουρος;Νομιζω ότι πρώτα βγαινει ecpe και μετά ecce.Τον προηγουμενο χρονο ποιο είχε βγει πρώτο;
ειχε βγει πρωτα ecpe κ μετα απο 2 μερες τ ecce. αλλα ποτε δν ξερεις! ξαναπηρα τηλ κ μου ειπαν αρχες αυγουστου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top