Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
εγω τελικα βλεπω να βγαινουν αυγουστο!!θα μας σκασουν μεχρι να τα βγαλουν!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Ο λαός απαιτεί του ecce τα αποτελεσμα να βγει:jumpy:
Within 5 days...αν το βγάλουν σε 5 μερες εμένα να με βράσεις.

Ζήτημα είναι αν βγουν μέσα σε καμια 50αρια μερες

Λιγότερες ώρες δίνουμε..λες και ενα διαγώνισμα θα δείξει τις ικανότητες μας και τις αξίες μας...
Τόσα χρόνια μαθαίνουμε Αγγλικά . Οπότε είναι ανώφελο να είμαστε κάτω απο άγχος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Ο λαός απαιτεί του ecce τα αποτελεσμα να βγει:jumpy:
Within 5 days...αν το βγάλουν σε 5 μερες εμένα να με βράσεις.

Ζήτημα είναι αν βγουν μέσα σε καμια 50αρια μερες

Λιγότερες ώρες δίνουμε..λες και ενα διαγώνισμα θα δείξει τις ικανότητες μας και τις αξίες μας...
Τόσα χρόνια μαθαίνουμε Αγγλικά . Οπότε είναι ανώφελο να είμαστε κάτω απο άγχος
συμφωνω απολυτως!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black Adder

Νεοφερμένος

Η Black Adder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Εγώ ελπίζω για την Παρασκευή, αλλά δέν ξέρω τίποτα σίγουρο. Θυμάμαι ότι και πέρσι και 2 χρόνια πρίν τα έβγαλαν στο τέλος της εβδομάδας (παρασκευή) και μια φορά ακόμα και Σάββατο πρώι. Θα σας έλεγα να μήν αγχώνεστε, αλλα...δεν έχει νόημα. Αφού αγχώνομαι εγώ πού θα έπρεπε να είμαι πιο ήρεμη λόγο ηλικίας και επαγγέλματος. Και όμως έχω διαβάσει αυτα που γράψατε 5 φορες και εχώ ελένξει την ιστοσελίδα ...μπορεί και 20 φορες (σε κάθε διάλειμμα επι 3). Οπότε...προσπαθείτε να το ελένξετε το άγχος, γιατί να το διώξετε, δεν ξέρω αν γίνεται. Πάτε παραλία! :xalara:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
μηπως εχει καποιος κανενα νεο???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
ναι ισχυει για ecpe. ισως βγουνε. ποτε δεν ξερεις!

κ για ecce ισχυει:no1::no1:(οτι δηλαδη περνας με ενα BF)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
κ για ecce ισχυει:no1::no1:(οτι δηλαδη περνας με ενα BF)

Δεν ισχύει ακριβώς έτσι στο ECCE. Χρειάζεται να έχεις Μέσο Όρο πάνω από 65%, ενώ στο ECPE δεν παίζει ρόλο ο Μ.Ο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από {~*1rèNe*~};451179:
Δεν ισχύει ακριβώς έτσι στο ECCE. Χρειάζεται να έχεις Μέσο Όρο πάνω από 65%, ενώ στο ECPE δεν παίζει ρόλο ο Μ.Ο.

Ναι αυτο εννοω:no1::no1:!αρα ισχυει:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από {~*1rèNe*~};451179:
Δεν ισχύει ακριβώς έτσι στο ECCE. Χρειάζεται να έχεις Μέσο Όρο πάνω από 65%, ενώ στο ECPE δεν παίζει ρόλο ο Μ.Ο.
ουτε στο ecce παιζει ρολο ο μο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
Toυλαχιστον την παρασκευηηηη! εστω την δευτερα! οχι και αρχες αυγουστου! που θα εχω ξεκινησει και φροντηστηριο! :( αμαν πια! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Toυλαχιστον την παρασκευηηηη! εστω την δευτερα! οχι και αρχες αυγουστου! που θα εχω ξεκινησει και φροντηστηριο! :( αμαν πια! :mad:

:no1::no1::no1::no1::no1:

κουραγιοοοοοοοοοοοοοοοοοοο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
δεν μπορω αλλο! ολη μερα αυτο σκευτομαι! σε 7 ωρες θα εχουμε 23.07.09! :P λετε να βγουν αυριο? :lol: αντε να περασουν οι μερουλες γρηγορααα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
παιδια κουραγιο λιγο ακομα!!!
-----------------------------------------
δεν μπορω αλλο! ολη μερα αυτο σκευτομαι! σε 7 ωρες θα εχουμε 23.07.09! :P λετε να βγουν αυριο? :lol: αντε να περασουν οι μερουλες γρηγορααα!
και εγω δεν ανταχω αλλο!!αλλα τι να κανουμε!Θα το αντεξουμε!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ant95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 162 μηνύματα.
νομιζω παιζει:P:P,αλλα δεν με χαλαει κιολας
Ναι παιζει.Στο ECCE δεν περνας με ενα BF και 3 LP για παραδειγμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
παιδια! προτιματε να ακουτε οτι θα βγουν πχ 25.07 και μολις ερθει αυτη η μερα να σας πουν τελικα θα βγουν πχ 28.07 και οταν ερθει παλι αυτη η μερα να σας πουν πχ 01.08 θα βγουν τελικα ή να σας λενε εξαρχης οτι θα βγουν 1-2 αυγουστου?!! εγω για καποιο περιεργο λογο προτιμω το πρωτο....οσο ανομαλο κιαν ακουγεται!:P δεν μπορω να ακουω οτι πρεπει να περιμενω αλλες 10 μερες! τρελενομαι!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Ναι παιζει.Στο ECCE δεν περνας με ενα BF και 3 LP για παραδειγμα.

περνας καλε:):) απλα τα lp πρεπει να καλυπτουν την διαφορα του παρτ που κοπηκες:no1:.Το lp ειναι απο 65 μεχρι 79...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ant95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 162 μηνύματα.
παιδια! προτιματε να ακουτε οτι θα βγουν πχ 25.07 και μολις ερθει αυτη η μερα να σας πουν τελικα θα βγουν πχ 28.07 και οταν ερθει παλι αυτη η μερα να σας πουν πχ 01.08 θα βγουν τελικα ή να σας λενε εξαρχης οτι θα βγουν 1-2 αυγουστου?!! εγω για καποιο περιεργο λογο προτιμω το πρωτο....οσο ανομαλο κιαν ακουγεται!:P δεν μπορω να ακουω οτι πρεπει να περιμενω αλλες 10 μερες! τρελενομαι!:(
Πραγματι ακουγεται λιγο περιεργο αλλα ο καθενας εχει τον τροπο του...Αλλωστε μ αυτους που εχουμε μπλεξει στη hau ποτε μην εισαι σιγουρος...Μπετυ εχεις δικιο τωρα μπηκα στη hau και το ψαξα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavroula

Νεοφερμένος

Η Stavroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πάρος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
παιδια! προτιματε να ακουτε οτι θα βγουν πχ 25.07 και μολις ερθει αυτη η μερα να σας πουν τελικα θα βγουν πχ 28.07 και οταν ερθει παλι αυτη η μερα να σας πουν πχ 01.08 θα βγουν τελικα ή να σας λενε εξαρχης οτι θα βγουν 1-2 αυγουστου?!! εγω για καποιο περιεργο λογο προτιμω το πρωτο....οσο ανομαλο κιαν ακουγεται!:P δεν μπορω να ακουω οτι πρεπει να περιμενω αλλες 10 μερες! τρελενομαι!:(
Κ γω προτιμώ το πρώτο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lihoo

Νεοφερμένος

Ο ΤΖΩΡΤΖΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
πεδια επιδι δινω πρψι φορα μπορει καποιοσ να μ πει ολεσ τισ περιπτωσεισ π δν περνασ η π περνασ παρακαλω?:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top