Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
σαν σημερα βγηκαν τα αποτελεσματα του ecpe may 2008......:(

αληθεια υπαρχει αλλο θεμα με 300+ σελιδες ??? και σε λιγο μας βλεπω να μπαινουμε στις 400! νομιζω οτι εχουμε σπασει το ρεκορ ε?

δεν νοομιζω.θα εχουν βγει τα αποτελέσματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
δεν νοομιζω.θα εχουν βγει τα αποτελέσματα
κιομως....τα αποτελεσματα τα βλεπω να βγαινουν 27 ιουλιου το συντομοτερο...και σε 5 ημερες θα εχουμε μπει στανταρ στην 400η σελιδα με το ρυθμο που παμε!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
καλημερα σε ολους!τι γινετε??παλι αγχος ρε γιωργο?ελεος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ant95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 162 μηνύματα.
κιομως....τα αποτελεσματα τα βλεπω να βγαινουν 27 ιουλιου το συντομοτερο...και σε 5 ημερες θα εχουμε μπει στανταρ στην 400η σελιδα με το ρυθμο που παμε!:P
:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
κιομως....τα αποτελεσματα τα βλεπω να βγαινουν 27 ιουλιου το συντομοτερο...και σε 5 ημερες θα εχουμε μπει στανταρ στην 400η σελιδα με το ρυθμο που παμε!:P

Θα δείξει ο καιρός!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
καλημερα σε ολους!τι γινετε??παλι αγχος ρε γιωργο?ελεος!
εσυ το χεις παρει και μιλας εκ του ασφαλους! και εγω αν τοχα παρει το νοεμβρη τωρα θα ελεγα...''ελεος ρε παιδια...χαλαρωστε...δεν ειναι τιποτα...'' αλλα οταν ο αλλος περιμενει απο μερα σε μερα να βγουν τα αποτελεσματα δεν μπορει να ειναι και στην πιο χαλαρη κατασταση! :xixi:
τεσπα βγαινω τωρα! θα ξαναμπω αργοτερα! κιαν εχετε κανενα νεο γραψτε το! :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
εσυ το χεις παρει και μιλας εκ του ασφαλους! και εγω αν τοχα παρει το νοεμβρη τωρα θα ελεγα...''ελεος ρε παιδια...χαλαρωστε...δεν ειναι τιποτα...'' αλλα οταν ο αλλος περιμενει απο μερα σε μερα να βγουν τα αποτελεσματα δεν μπορει να ειναι και στην πιο χαλαρη κατασταση! :xixi:
τεσπα βγαινω τωρα! θα ξαναμπω αργοτερα! κιαν εχετε κανενα νεο γραψτε το! :bye:

τι κανενα νέο ρε γιωργο;εδώ δεν απαντάνε στα μηνύματά μου!!!:jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
εσυ το χεις παρει και μιλας εκ του ασφαλους! και εγω αν τοχα παρει το νοεμβρη τωρα θα ελεγα...''ελεος ρε παιδια...χαλαρωστε...δεν ειναι τιποτα...'' αλλα οταν ο αλλος περιμενει απο μερα σε μερα να βγουν τα αποτελεσματα δεν μπορει να ειναι και στην πιο χαλαρη κατασταση! :xixi:
τεσπα βγαινω τωρα! θα ξαναμπω αργοτερα! κιαν εχετε κανενα νεο γραψτε το! :bye:
γιωργο εδινα και εγω ξερεις 2 φορες μαλιστα και εχω βιωσει την αγωνια και το αγχος σε τεραστιο βαθμο..ξερω πως το μην αγχωνεσαι και παρομοιες εκφρασεις δε βοηθανε καθολου..αλλα..κουβεντα να γινεται!:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Νεο μηνυμα απο hau!


Καλημέρα ,

Τα αποτελέσματα αναμένεται να ανακοινωθούν στις αρχές Αυγούστου 2009 .

Για οποιαδήποτε ερώτηση, είμαστε στη διάθεσή σας .





Εγω παντως ρωτησα και για τα 2 πτυχια...Μαλλον ECPE καταλαβαν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
Νεο μηνυμα απο hau!


Καλημέρα ,

Τα αποτελέσματα αναμένεται να ανακοινωθούν στις αρχές Αυγούστου 2009 .

Για οποιαδήποτε ερώτηση, είμαστε στη διάθεσή σας .




Εγω παντως ρωτησα και για τα 2 πτυχια...Μαλλον ECPE καταλαβαν!
οχι οχι within 5 days....:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.

erh

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Τήνος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
δλδ τα αποτελεσματα του ecpe θα βγουν τον αυγουστο? δεν μπορω να περιμενω μεχρι τοτε...!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
ναι τον αυγουστο..αρχες..2-3...δυστυχως υπομονη μεχρι τοτε..:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erh

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Τήνος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
ελεος πια... πρωτα θα βγει το ecpe και μετα το ecce?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

matinAd

Νεοφερμένος

Η matinAd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
wtf?Πήγα να βάλω το κωδικό μου στον ορφέα και μου έβγαλε:
"Server is Busy,try later" αντί student not found.Μια φορά μου το έκανε.τι σημαίνει αυτό;


μήπως αυτό σημαίνει ότι ανεβάζουν τα αποτελέσματα??
γιατί αυτό συμβαίνει όταν γίνεται αυτό..
εκτός αν μπαίνουν πολλά άτομα εκείνη τν στιγμή για να δουν αν βγήκαν τα αποτελέσματα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eya95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νομικής (Αθήνα). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί έχουμε ανγχωθεί τόσο πολύ....περιμέναμε τόσο καιρό κ τώρα στ τέλος δεν μπορούμε να περιμένουμε....μα κ αυτοί μία έτσι τα λένε μία αλλιώς....στο fce είπαν 31-7 ....αυτοί όλο την άλλη βδομάδα λένε...αμάν....:(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
παιδια πως στελνουμε email στην hau??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cardoso

Νεοφερμένος

Ο cardoso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
για ποιο λογο να στειλεις μηνυμα στην χαου????αφου εχετε στειλει ολοι εδωπερα τουλαχιστον 10 φορες και δεν σας λενε...αφου ουτε αυτοι ξερουνε...:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
ρε παιδια ειστε πολυ κριμα..εχετε παραπολυ αγχος και σας βλεπω καθεστε απο το πρωι εδω..μπας και μαθαιτε κτ καινουργιο..πραγματικα σας αισθανομαι και σας κτλβαινω!Γιαυτο και ας σεβαστουμε την αγωνια σας και παρακαλω μονο οσοι εχετε σιγουρες πληροφοριες απο εγγυρες πηγες να ποσταρετε..:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annaroadrunner

Νεοφερμένος

Η annaroadrunner αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Καλησπέρα και από εμένα..! Έχω μπει σε μία τοσο ψυχοπλακωτική διαδικασία με τα αποτελέσματα που νομίζω ότι θα πέσουν τα μαλλιά μου από το άγχος.. Και όχι τπτ άλλο δεν οφελεί και σε τίποτα όλο αυτό. Πάω στη δουλειά και όλο σκέφτομαι το πτυχείο.. Αν είναι ποτέ δυνατόν, και από πάνω, έχω και το άγχος να δω τι γράφετε όλοι εσείς και να συγκρίνω τις σκέψεις μας.. Με αποτέλεσμα να αγχώνομαι περισσότερο... Ουφ!!!! :thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top