Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

alexischatziko

Νεοφερμένος

Ο alexischatziko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Δεν είναι κι εύκολο να κάνεις κάτι.. άντε τώρα να είσαι στα 15 και να πεις στους γονείς σου (που έχουν καλουπωθεί για τα καλά στην πλειοψηφία τους) ότι δε γουστάρεις να δώσεις για Proficiency κλπ.
Το παραπάνω το στηρίζω στο ότι παίζει να ζούμε στη μόνη χώρα στην οποία δίνουν για τέτοια πτυχία τόσο νωρίς, πραγματικά χωρίς κανένα λόγο. Να μην αναφερθώ καλύτερα στο σύνολο των φροντιστηριακών μαθημάτων που δείχνουν το (ανύπαρκτο) επίπεδο της παιδείας στο ελλαδιστάν.

Δηλαδή εγώ που έδωσα μετά από ακριβώς 10 χρόνια απουσίας από τα αγγλικά για Proficiency, τι έχασα; Ίσα ίσα, που χρειάστηκα 5 μήνες, κι αυτοί στην ουσία πολλοί ήταν.
Νόμιζα ότι θα έχω ξεχάσει βασικά πράγματα, κι όχι μόνο έτσι δεν ήταν, αλλά είχα μάθει πολύ περισσότερα.

τυχαινει να εχω κατι γαλλους φιλους οικογενειακυσ επισκεπτες αυτες τις μερες,και οταν τους ειπα οτι πηρα β2 γαλλικα και μπορει proficiency αγγλικα με κοιτουσαν καλα καλα.......μου ειπαν congratulations αλλα απορουσαν για ποιο λογο εδινα διπλοματα στα γαλλικα-αγγλικα, και που να εξηγεις τωρα στους ξενους τι παιζει στην Ελλαδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phanispal

Νεοφερμένος

Ο phanispal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Απ΄το username μου προφανώς (!) προκύπτει το Φάνης. :Ρ:Ρ
Τώρα σχετικά με την άλλη σου ερώτηση.. το έδωσα με την εξής λογική: Θα ήθελα και τα δύο. Στην περίπτωση που θα "μπορούσα" να πάρω μόνο ένα, θα προτιμούσα σαφώς το Cambridge. Το θεωρώ ανώτερο κι ας λέει το κράτος ό,τι θέλει (αναγνωρίζοντάς το ισότιμα με το Michigan).
Το Michigan το έδωσα περισσότερο για "προθέρμανση" μιας και είχα πολύ καιρό να μπω σε αυτές τις διαδικασίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
α...οκ..και τι λες?θα το πηρες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phanispal

Νεοφερμένος

Ο phanispal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Έχω καταφέρει να μην το σκέφτομαι καθόλου (καλά, εδώ που τα λέμε δεν ήταν και πολύ δύσκολο, γενικότερα δεν είμαι αγχώδης τύπος).
Δε θα ήθελα να μπω στη διαδικασία να σκεφτώ αν το πήρα, μπορεί να το πήρα για πλάκα, μπορεί και να κόπηκα για πλάκα. Θα φανούν όλα εν καιρώ.
Και να μην το πήρα, είτε θα δώσω μόνο για το CPE το Nοέμβριο αν είμαι σωστά προετοιμασμένος, είτε και για τα 2 και ίδωμεν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
σωστος!καλα αποτελεσματα λοιπον!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Καινούριο μήνυμα από την Hau(support@hau.gr)

Καλησπέρα,

Η αξιολόγηση των εξετάσεων δεν έχει τελειώσει ακόμα.Τα αποτελέσματα θα γίνουν γνωστά τέλη Ιουλίου-αρχές Αυγούστου.


Η απάντηση μου στο μηνυμα της Hau

Καλησπέρα και πάλι,

Συγγνώμη,αλλά ποίος είναι ο λόγος που δεν υπάρχει συγκεκριμένη ημερομηνία;


2η Απάντηση της HAU

Δυστυχώς,οι προφορικές εξετάσεις των υποψηφίων δεν εκτελέστηκαν σύμφωνα με το πρόγραμμα,και έτσι θα υπάρξει κάποια καθυστέρηση

Αι στο devil πια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
δλδ σημερα δεν υπαρχει καμια πι8ανοτητα να βγουν???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dIm@kIs14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΔΗΜΟς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
ωχ ρε παιδιά...
δηλαδή τι πάει να πει ''δεν εκτελέστηκαν συμφωνα με προγραμμα'';;

πάντως δεν αξίζει σε τίποτα το άγχος/η αγωνία κτλ,αφού απο ότι φαίνεται δε θα τα έχουν έτοιμα τα αποτελέσματα μέσα στον προσεχή καιρό.Μακάρι να διαψευστώ,αλλά επειδή έτσι το νοιώθω,νομίζω πως τα email (για αυτήν την περίοδο) στην hau δεν έχουν νόημα,αφού ή θα μας πούν τα ίδια,ή θα στείλουν κάτι σαν το παραπάνω.

Επομένως καλύτερα να κάνουμε υπομονή μεχρι τις αρχες Αυγούστου,χωρις ακρότητες του τύπου απαισιοδοξίες και άγχη.Απλά,δεν αξίζουν στα εγκεφαλικά μας κύτταρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
μου απαντησαν και σε μενα.... τους ρωτησα αν υπαρχουν πι8ανοτητες να βγουν σημερα η αυριο και μου ειπαν στο τελος της επομενης εβδομαδας....:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
μου απαντησαν και σε μενα.... τους ρωτησα αν υπαρχουν πι8ανοτητες να βγουν σημερα η αυριο και μου ειπαν στο τελος της επομενης εβδομαδας....:mad:

:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lihoo

Νεοφερμένος

Ο ΤΖΩΡΤΖΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
πεδια δλδ το within 5 days το κσεχασανε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρία11

Νεοφερμένος

Η Μαρία11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Παιδιά εμάς μας είπε χθες η καθηγήτρια μας ότι μαλλον θα βγουν σήμερα τα αποτελέσματα του ECPE... Βέβαια τώρα τα πρωί που μπήκα δεν ειχε τίποτα...! student noy found και πάλι...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lihoo

Νεοφερμένος

Ο ΤΖΩΡΤΖΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
πραγματικα αιστο devil iron
-----------------------------------------
πεδια δλδ το within 5 days το κσεχασανε?

και το ecce ποτε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Παιδιά εμάς μας είπε χθες η καθηγήτρια μας ότι μαλλον θα βγουν σήμερα τα αποτελέσματα του ECPE... Βέβαια τώρα τα πρωί που μπήκα δεν ειχε τίποτα...! student noy found και πάλι...!

Μετα τις 10 τα αποτελεσματα βγαινουν(το πρωι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
πήρα τηλέφωνο το hau σήμερα και μου είπαν ότι τα αποτελέσματα βγαίνουν την άλλη εβδομάδα. και που βρίσκω το αστείο; το βρίσκω σε όσους διατυμπανίζουν ότι τα αποτελέσματα του ecce θα βγουν πρώτα(δηλαδή πριν του fce):mad:. πραγματικά μου έχουν σπάσει τα νεύρα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lihoo

Νεοφερμένος

Ο ΤΖΩΡΤΖΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Παιδιά εμάς μας είπε χθες η καθηγήτρια μας ότι μαλλον θα βγουν σήμερα τα αποτελέσματα του ECPE... Βέβαια τώρα τα πρωί που μπήκα δεν ειχε τίποτα...! student noy found και πάλι...!

και τοθ ecce ποτε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
πήρα τηλέφωνο το hau σήμερα και μου είπαν ότι τα αποτελέσματα βγαίνουν την άλλη εβδομάδα. και που βρίσκω το αστείο; το βρίσκω σε όσους διατυμπανίζουν ότι τα αποτελέσματα του ecce θα βγουν πρώτα(δηλαδή πριν του fce):mad:. πραγματικά μου έχουν σπάσει τα νεύρα!!!

Καλώς όρισες στο φόρουμ:)
Τι ώρα πήρες την HAU?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erh

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Τήνος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
παιδια το ecpe βγαινει σημερα τλκ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.

lihoo

Νεοφερμένος

Ο ΤΖΩΡΤΖΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
ironboy να σ πω γτ δν περνεις εσι π εχεισ γινει τακικοσ πελατης να ρωτησεις ομωσ μια και καλη!!δλδ να τουσ ρςτησεισ και να προσπατηισεισ να τουσ ωγαλεισ ακριωι ημερομηνια και ποιο τηα ωγει πρωτα fce η ecce? αυτο να ρωτισεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top