Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Glix

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ανδρεας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
τυχαινει να δουλευει η μανα μου στον δημο μοσχατου(δεν λεω ονοματα κλπ φυσικα) και κατα τυχη συζηταγαμε πριν καμια βδομαδα οτι ολες τις αιτησεις για καθαριστες που ειχαν,χωρις proficiency τους κωβανε αμεσως...το lower ουτε για κορνιζα δεν ειναι:P ποιανει πολυ χωρο...
Τουλαχιστον ειναι καλυτερο απο το τιποτα...Για ρωτα δεν ειμαι ο μοναδικος εδω που δεν θα παει για prof...στο κατω κατω δεν θελω να μπω στο δημοσιο!Εσυ Θελω να μου βρεις παντως καθαριστη ο/η οποιος/α εχει prof...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexischatziko

Νεοφερμένος

Ο alexischatziko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
επισης για καποιες πιο αξιολογες δουλειες....μου ελεγε η μανα μου οτι οταν επαιρναν προγραμματιστες αμα δεν ειχαν proficiency δεν κοιταζαν καν την αιτηση τους..απορριψη αμεσως...ειναι ειρωνεια το οτι αν ενας ανθρωπος εχει βγαλει αει με τελειο βαθμο, εχει κανει μεταπτυχιακο,ντοκτορα,υποτροφιες,σεμιναρια και ειναι τελειος στον τομεα του αλλα χωρις proficiency και ενας αλλος ανθρωπος που εχει βγαλει απλα ενα τει στην ιδια σχολη αλλα εχει proficiency,θα παρουν τον δευτερο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
Τουλαχιστον ειναι καλυτερο απο το τιποτα...Για ρωτα δεν ειμαι ο μοναδικος εδω που δεν θα παει για prof...στο κατω κατω δεν θελω να μπω στο δημοσιο!Εσυ Θελω να μου βρεις παντως καθαριστη ο/η οποιος/α εχει prof...
οχι δεν εισαι μοναδικος..γτ εμεις που εχου με προφ..νομιζεις θα μας χρειαστει καπου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexischatziko

Νεοφερμένος

Ο alexischatziko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Τουλαχιστον ειναι καλυτερο απο το τιποτα...Για ρωτα δεν ειμαι ο μοναδικος εδω που δεν θα παει για prof...στο κατω κατω δεν θελω να μπω στο δημοσιο!Εσυ Θελω να μου βρεις παντως καθαριστη ο/η οποιος/α εχει prof...

δεν ηθελα να σε προσβαλω,σορρυ αν το εκανα...καποιεσ φορες ειναι δυσκολο αν οχι αδυνατον να γραπσεις στον υπολογιστη αυτο που θελεις να πεισ:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Glix

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ανδρεας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
επισης για καποιες πιο αξιολογες δουλειες....μου ελεγε η μανα μου οτι οταν επαιρναν προγραμματιστες αμα δεν ειχαν proficiency δεν κοιταζαν καν την αιτηση τους..απορριψη αμεσως...ειναι ειρωνεια το οτι αν ενας ανθρωπος εχει βγαλει αει με τελειο βαθμο, εχει κανει μεταπτυχιακο,ντοκτορα,υποτροφιες,σεμιναρια και ειναι τελειος στον τομεα του αλλα χωρις proficiency και ενας αλλος ανθρωπος που εχει βγαλει απλα ενα τει στην ιδια σχολη αλλα εχει proficiency,θα παρουν τον δευτερο
Εγω παντως θα ηθελα να ημουν ο 1ος και ας μην ηξερα τοσο καλα αγγλικα...Στο κατω κατω αν ενας εχει τοσα πτυχεια θα χερει να μιλαει τοσο καλα τα αγγλικα καθως θα εχει κανει μεταπτυχιακο,ντοκτορα,υποτροφιες,σεμιναρια που θα παει 3-5 μηνες να κανει μαθηματα και θα παρει και το proff...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phanispal

Νεοφερμένος

Ο phanispal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Ούτε εγώ είχα σκοπό να προσβάλω κάποιον, μάλλον άλλοι σε αυτό το "κράτος" και όχι μόνο μας προσβάλλουν σε καθημερινή βάση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
Ούτε εγώ είχα σκοπό να προσβάλω κάποιον, μάλλον άλλοι σε αυτό το "κράτος" και όχι μόνο μας προσβάλλουν σε καθημερινή βάση.
και το κακο ειναι πως το ξερουμε και σαν ηλιθιοι καθομαστε και τα τρωμε στη μαπα..αυτο θα πει ηλιθιοτητα!ειμαστε απαθεις και αδρανεις απεναντι στο καθεστως!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Glix

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ανδρεας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
Τουλαχιστον ειναι καλυτερο απο το τιποτα...Για ρωτα δεν ειμαι ο μοναδικος εδω που δεν θα παει για prof...στο κατω κατω δεν θελω να μπω στο δημοσιο!Εσυ Θελω να μου βρεις παντως καθαριστη ο/η οποιος/α εχει prof...

δεν ηθελα να σε προσβαλω,σορρυ αν το εκανα...καποιεσ φορες ειναι δυσκολο αν οχι αδυνατον να γραπσεις στον υπολογιστη αυτο που θελεις να πεισ:xixi:
Μα το ξερω πως δεν το ηθελες αλλα ετσι οπως το λες τη συμπερασμα να βγαλει ο αλλος?Τελος παντων εγω γνωριζω παρα πολλα ατομα τα οποια με ενα lower εχουν οτι θελουν στην ζωη τους και εχουν κανει πολλα σπουδαια πραγματα...Αυτη ειναι η γνωμη μου...
Καληνυχτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexischatziko

Νεοφερμένος

Ο alexischatziko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
μολις τωρα μιλαω με ενα παιδι και λεει οτι αυτοι που εδωσαν προφορικα ecpe αργα δεν τους τα εχουν ελεγξει καν(του το ειπε η καθηγητρια του που ειναι υπευθηνη για ολη την αττικη λεει) οποτε πηγαινουμε για 28/7 με αρχες αυγουστου που ελεγε και η χριστινα..

φυσικα τιποτε απ'τα παραπανω δεν ειναι επισημα απλα προσπαθω να βοιθησω οσο γινεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BritGreek

Νεοφερμένος

Ο BritGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
και το κακο ειναι πως το ξερουμε και σαν ηλιθιοι καθομαστε και τα τρωμε στη μαπα..αυτο θα πει ηλιθιοτητα!ειμαστε απαθεις και αδρανεις απεναντι στο καθεστως!:mad:

Αντί να κάθεστε και να τα τρώτε στη μάπα όπως λες, μπορείτε ως νέα γενιά να προσπαθήσετε να αλλάξετε τα πράγματα, πάντα δημοκρατικά και ειρηνικά. Στο χέρι σας είναι. Αν απλά αποδεχόμαστε τη μοίρα μας, τότε δεν θα αλλάξουμε ποτέ προς το καλύτερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
Αντί να κάθεστε και να τα τρώτε στη μάπα όπως λες, μπορείτε ως νέα γενιά να προσπαθήσετε να αλλάξετε τα πράγματα, πάντα δημοκρατικά και ειρηνικά. Στο χέρι σας είναι. Αν απλά αποδεχόμαστε τη μοίρα μας, τότε δεν θα αλλάξουμε ποτέ προς το καλύτερο.
φυσικα και δε θα καθησουμε απαθεις..ειναι ονττως στο χερι μας και θα το εκμεταλλευτουμε με το καλυτερο δυνατο τροπο!
-----------------------------------------
μολις τωρα μιλαω με ενα παιδι και λεει οτι αυτοι που εδωσαν προφορικα ecpe αργα δεν τους τα εχουν ελεγξει καν(του το ειπε η καθηγητρια του που ειναι υπευθηνη για ολη την αττικη λεει) οποτε πηγαινουμε για 28/7 με αρχες αυγουστου που ελεγε και η χριστινα..

φυσικα τιποτε απ'τα παραπανω δεν ειναι επισημα απλα προσπαθω να βοιθησω οσο γινεται
τους ξερω πολυ καλα...καλος αυγουστος τα αποτελεσματα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexischatziko

Νεοφερμένος

Ο alexischatziko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
τελος παντων εγω γνωριζω παρα πολλα ατομα ττωσα οποια με ενα lower εχουν οτι θελουν στην ζωη τους και εχουν κανει πολλα σπουδαια πραγματα...Αυτη ειναι η γνωμη μου...
(με την παραθεση δεν τα παω καλα ακομα ελπιζς να δουλεψε τωρα...

συμφωνω απολυτως παντως,παιζουν πολλοι παραγοντες ρολο+την τυχη για να παει καλα η ζωη σου απο θεμα δουλειας παντα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
(με την παραθεση δεν τα παω καλα ακομα ελπιζς να δουλεψε τωρα...

συμφωνω απολυτως παντως,παιζουν πολλοι παραγοντες ρολο+την τυχη για να παει καλα η ζωη σου απο θεμα δουλειας παντα
το μισιγκαν ειδικα ειναι καθαρα θεμα τυχης φιλε μου:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia.16

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Τα αποτελεσματα δεν θα βγουνε ολα μαζι. η κολλητη μου εδινε ecce τν δεκεμβριο για 4η φορα κ οταν βγηκαν αποτελεσματα τν μαιο ολοι ειχαν μαθει τ αποτελεσματα τους εκτος απο αυτην..τν αργησαν 1 ολοκληρη εβδομαδα! αλλα κ η ιδια απο την αρχη ελεγε πως προτιμαει να αργησει να τα μαθει κ να εχει περασει παρα να τ μαθει νωρις κ να εχει κοπει παλι! κ ετσι εγινε! κ εγω τ ιδιο θα λεω τωρα! καλυτερα να βγουνε αυγουστο:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phanispal

Νεοφερμένος

Ο phanispal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Δεν είναι κι εύκολο να κάνεις κάτι.. άντε τώρα να είσαι στα 15 και να πεις στους γονείς σου (που έχουν καλουπωθεί για τα καλά στην πλειοψηφία τους) ότι δε γουστάρεις να δώσεις για Proficiency κλπ.
Το παραπάνω το στηρίζω στο ότι παίζει να ζούμε στη μόνη χώρα στην οποία δίνουν για τέτοια πτυχία τόσο νωρίς, πραγματικά χωρίς κανένα λόγο. Να μην αναφερθώ καλύτερα στο σύνολο των φροντιστηριακών μαθημάτων που δείχνουν το (ανύπαρκτο) επίπεδο της παιδείας στο ελλαδιστάν.

Δηλαδή εγώ που έδωσα μετά από ακριβώς 10 χρόνια απουσίας από τα αγγλικά για Proficiency, τι έχασα; Ίσα ίσα, που χρειάστηκα 5 μήνες, κι αυτοί στην ουσία πολλοί ήταν.
Νόμιζα ότι θα έχω ξεχάσει βασικά πράγματα, κι όχι μόνο έτσι δεν ήταν, αλλά είχα μάθει πολύ περισσότερα.
Κάποιους όμως μάλλον τους συμφέρουν αυτά τα (χαμηλά) ποσοστά επιτυχίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexischatziko

Νεοφερμένος

Ο alexischatziko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
εγω αποχωρω για σημερα θα σας δω αυριο μετα το πρωινο μπανακι στην θαλασσα(διακοπες!!!!!!:jumpy::jumpy::jumpy:) με περισσοτερα νεα,ειδησεις και αποκλειστικοτητες για το θεμα...

(σαν τον ευαγγελατο ακουγομαι:P:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia.16

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
sorry που ειπα κατι τελειως ακυρο απο αυτο που συζηταμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
Δεν είναι κι εύκολο να κάνεις κάτι.. άντε τώρα να είσαι στα 15 και να πεις στους γονείς σου (που έχουν καλουπωθεί για τα καλά στην πλειοψηφία τους) ότι δε γουστάρεις να δώσεις για Proficiency κλπ.
Το παραπάνω το στηρίζω στο ότι παίζει να ζούμε στη μόνη χώρα στην οποία δίνουν για τέτοια πτυχία τόσο νωρίς, πραγματικά χωρίς κανένα λόγο. Να μην αναφερθώ καλύτερα στο σύνολο των φροντιστηριακών μαθημάτων που δείχνουν το (ανύπαρκτο) επίπεδο της παιδείας στο ελλαδιστάν.

Δηλαδή εγώ που έδωσα μετά από ακριβώς 10 χρόνια απουσίας από τα αγγλικά για Proficiency, τι έχασα; Ίσα ίσα, που χρειάστηκα 5 μήνες, κι αυτοί στην ουσία πολλοί ήταν.
Νόμιζα ότι θα έχω ξεχάσει βασικά πράγματα, κι όχι μόνο έτσι δεν ήταν, αλλά είχα μάθει πολύ περισσότερα.
phanispal..αν ειναι ευκολο πες μας ενα ονομα να σε φωναζουμε-επειτα αυτο π ηθελα να σε ρωτησω ειναι το οτι ειχες πει θα δωσεις κειμπριτς..μα γτ?αμα παρεις μισιγκαν γτ και το κειμπριτς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
εγω αποχωρω για σημερα θα σας δω αυριο μετα το πρωινο μπανακι στην θαλασσα(διακοπες!!!!!!:jumpy::jumpy::jumpy:) με περισσοτερα νεα,ειδησεις και αποκλειστικοτητες για το θεμα...

(σαν τον ευαγγελατο ακουγομαι:P:P)
ακριβως!τα λεμε καλη σου νυχτα!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top