Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
Λες να το εννοούσε έτσι;Γιατί αυτοί οι Αμερικανικοι ειναι κρυοκ*λοι.Δεν ξέρω.Θα δουμε.:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:wiupy:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
μηπως εννοεις τους αγγλους?οι αμερικανοι μια χαρα ειναι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.



Dear Dimitris,
Hello,you will be informed from HAU the results of ECCE/ECPE within 5 days.(in case you will not be informed contact me via e-mai)

δεν θα επρεπε να λεει...''you will be informed about the release date of the results of ECCE/ECPE'' ή κατι που να παραπεμπει σαυτο που λες με μεγαλυτερη σαφηνεια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
βασικα του ειπε πως θα πληροφορηθει τα αποτελεσματα...! ετσι δεν ειναι? εσυ δηλαδη λες πως εννοουσε οτι πχ στις 23.07 θα μας πουν οτι στις 28.07 ξερω γω θα βγουν? χμμμ....μπερδευτηκα....γιατι μας τη χαλας!?:P
δε σας τη χαλαω απλα σας προσγειωνω..εγω παλι λεω το θεματακι θα αργησει δυστυχως αλλα μπορει να γινει κιαυτο..οποτε αρχες αυγουστου λεω...:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Eγω ή εχω χαζεψει ή ειμαι αναισθητη ή εχω ψωνιστει ή ειμαι διαισθητικη:hmm:...

George θα εχει πολλη πλακα:jumpy::jumpy: να βγουν στις 23/7:no1::no1::no1:
θα πεθανω στο γελιο:lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
Dear Dimitris,
Hello,you will be informed from HAU the results of ECCE/ECPE within 5 days.(in case you will not be informed contact me via e-mai)

δεν θα επρεπε να λεει...''you will be informed about the release date of the results of ECCE/ECPE'' ή κατι που να παραπεμπει σαυτο που λες με μεγαλυτερη σαφηνεια?
ρε συ πως θα ενημερωθει τα αποτελεσματα?ειχε δωσει ονοματεπωνυμο και κωδικο?μη τρελαθουμε..επειτα εγω ηξερα πως μετα το in case δε μπαινει will..το καναν λαθος οι natives?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
δε σας τη χαλαω απλα σας προσγειωνω..εγω παλι λεω το θεματακι θα αργησει δυστυχως αλλα μπορει να γινει κιαυτο..οποτε αρχες αυγουστου λεω...:bye:
εγω παλι λεω η christinepapa να φυγει απο δω γιατι μου παιρνει πισω τη χαρα και την αγαλλιαση που τοσο αυθορμητα μου εδωσε ο ironboy!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
εγω παλι λεω η christinepapa να φυγει απο δω γιατι μου παιρνει πισω τη χαρα και την αγαλλιαση που τοσο αυθορμητα μου εδωσε ο ironboy!:P

George μαζεψου:nono:!καλα κανει η Χριστινα και μας προσγειωνει:no1:
πρεπει να ειμαστε ετοιμοι για ολα:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
εγω παλι λεω η christinepapa να φυγει απο δω γιατι μου παιρνει πισω τη χαρα και την αγαλλιαση που τοσο αυθορμητα μου εδωσε ο ironboy!:P
οταν εδινα εγω ολοι ελεγαν πω πω με πηραν τηλεφωνο και αυριο θα βγουν και ναι ναι ααυριο τελος κιαυτα!και την επομενη μερα ελεγαν παλι τα ιδια..και πραγματικα γινομουν ψυχικα ρακος!ειναι κριμα να κοροιδευομαστε..εγω για το καλο σας το κανω..απο κει και περα μπαινω και εγω στο ιδιο τρυπακι και λεω:
ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΒΓΟΥΝ !!ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ !!ΟΛΕ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΒΓΟΥΝ!!:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
ρε συ πως θα ενημερωθει τα αποτελεσματα?ειχε δωσει ονοματεπωνυμο και κωδικο?μη τρελαθουμε..επειτα εγω ηξερα πως μετα το in case δε μπαινει will..το καναν λαθος οι natives?
πλακα πλακα...το in case αντικαθιστα το if ! δηλαδη ειναι πρωτο ειδος υποθετικου λογου! if/in case + απλος ενεστωτας ----> προστακτικη (βλεπε contact me...) Aaaaa.....καποιο λακο εχει η φαβα!:emm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
πλακα πλακα...το in case αντικαθιστα το if ! δηλαδη ειναι πρωτο ειδος υποθετικου λογου! if/in case + απλος ενεστωτας ----> προστακτικη (βλεπε contact me...) Aaaaa.....καποιο λακο εχει η φαβα!:emm:
ε βεβαια..εσυ κοιταξες μονο να δεις ποια ημερομηνια λεει..ο σωστος ο ανθρωπος τα κοιταει ολα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
πλακα πλακα...το in case αντικαθιστα το if ! δηλαδη ειναι πρωτο ειδος υποθετικου λογου! if/in case + απλος ενεστωτας ----> προστακτικη (βλεπε contact me...) Aaaaa.....καποιο λακο εχει η φαβα!:emm:

ρε παιδια δεν σας πιανω:(:(...εξηγηστε μου πλζ:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
ε βεβαια..εσυ κοιταξες μονο να δεις ποια ημερομηνια λεει..ο σωστος ο ανθρωπος τα κοιταει ολα!
παιδια ακυρο! μπορει να μπει και μελλοντας αλλα και αλλοι χρονοι as well! δεν σημαινει δηλαδη οτι ακολουθει 100% τους κανονες του υποθετικου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
παιδια ακυρο! μπορει να μπει και μελλοντας αλλα και αλλοι χρονοι as well! δεν σημαινει δηλαδη οτι ακολουθει 100% τους κανονες του υποθετικου...
δεν προκειται για κανεναν υποθετικο λογο εδω..προκειται για τη συνταξη του in case που ακολουθειται παντοτε απο ενεστωτα...ΠΟΤΕ δεν μπορεις να βαλεις μελλοντα!και ειναι λαθος που βγαζει ματι!3 χρονια με αυτα παιδευομουν τα ξερω και τα εχω μαθει απεξω και αυτο ειναι πολυ γελοιο λαθος!:nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Παιδια οποιος δεν με πιστευει κακό του κεφαλιού του.ΕΛΕΟΣ με την καχυποψια των Ελλήνων.:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
ρε παιδια δεν σας πιανω:(:(...εξηγηστε μου πλζ:(:(
τιποτα ακυρο ενταξει! απλα νομισαμε για μια στιγμη οτι στο email που ελαβε ο ironboy υπηρχαν γραμματικα λαθη και τρομαξαμε!:P αλλα ενταξει δε τρεχει τιποτα...ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΕΝΝΟΟΥΣΕ ΜΕΣΑ ΣΕ 5 ΗΜΕΡΕΣ...μπορει η κοπελια να ηθελε να πει θα ενημερωθεις τα αποτελεσματα (εννοειται μεσω της κυριας σου πχ!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
Παιδια οποιος δεν με πιστευει κακό του κεφαλιού του.ΕΛΕΟΣ με την καχυποψια των Ελλήνων.:mad:
δεν ειναι καχυποψια προς θεου..απλα προβληματισμος!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
δεν προκειται για κανεναν υποθετικο λογο εδω..προκειται για τη συνταξη του in case που ακολουθειται παντοτε απο ενεστωτα...ΠΟΤΕ δεν μπορεις να βαλεις μελλοντα!και ειναι λαθος που βγαζει ματι!3 χρονια με αυτα παιδευομουν τα ξερω και τα εχω μαθει απεξω και αυτο ειναι πολυ γελοιο λαθος!:nono:
χαχαχαχχα! δεν ειμαστε καλα! ποιος σου ειπε οτι το in case ακολουθειται παντα απο ενεστωτα???!!!!!!:jumpy:ΚΑΙ ΑΟΡΙΣΤΟΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΕΙΜΕΝΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΠΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ! ΚΑΙ ΜΕΛΛΟΝΤΑΣ! η γραμματικη των αγγλικων ποτε δεν ηταν τοσο απολυτη! και γω ετσι πιστευα στην αρχη αλλα μετα με την κυρια μου συναντουσα ενα σορο εξαιρεσεις! η διαφορα του νοηματος ειναι ελαχιστα διαφορετικη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
χαχαχαχχα! δεν ειμαστε καλα! ποιος σου ειπε οτι το in case ακολουθειται παντα απο ενεστωτα???!!!!!!:jumpy:ΚΑΙ ΑΟΡΙΣΤΟΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΕΙΜΕΝΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΠΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ! ΚΑΙ ΜΕΛΛΟΝΤΑΣ! η γραμματικη των αγγλικων ποτε δεν ηταν τοσο απολυτη! και γω ετσι πιστευα στην αρχη αλλα μετα με την κυρια μου συναντουσα ενα σορο εξαιρεσεις! η διαφορα του νοηματος ειναι ελαχιστα διαφορετικη!
κατα κυριο λογο απο ενεστωτα για παρον και μελλον..τεσπα ας μη βγουμε κιαλλο εκτος θεματος..συνεχειστε για τα αποτελεσματα..στο κατω κατω ετσι δεν βγαζουμε ακρη...:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
κατα κυριο λογο απο ενεστωτα για παρον και μελλον..τεσπα ας μη βγουμε κιαλλο εκτος θεματος..συνεχειστε για τα αποτελεσματα..στο κατω κατω ετσι δεν βγαζουμε ακρη...:no1:
τελος παντων...υπαρχουν πολλες μικρολεπτομερειες στον κοσμο της αγγλικης/αμερικανικης γραμματικης που ουτε οι ιδιοι οι καθηγητες δεν μπορει να τις ξερουν ΟΛΕΣ...εμεις βεβαια μαθαινουμε τους πιο βασικους κανονες ...anyway...Oντως δεν εχει νοημα να εξεταζουμε το κατα ποσο ''στεκει'' γραμματικα το email που ελαβε....παντως ξαφνικα δε θελω να βγουν ΤΟΣΟ συντομα!:jumpy:δηλαδη δε θα με πειραζε να βγουν και 27! ΒΛΕΠΟΥΜΕ!:bye: Θα ξαναμπω αυριο το πρωι!
-----------------------------------------
εσεις παιδες (και εσυ ironboy) συνεχιστε να στελνετε emails και να παιρνετε τηλεφωνο! και αυριο παλι να πουμε τι μας ειπαν/εστειλαν! :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phanispal

Νεοφερμένος

Ο phanispal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Ρε παιδιά, αγγλικά γνωρίζετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top