Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

xrisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
χαχαχα...τους παιρνεις τηλ... και σου λενε 8α βγουν τελη ιουλιου-αρχες αυγουστου.. και βγαινουν γυρω στις 20 ιουλιου....:S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
ειναι αναισθητοι οι ανθρωποι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αthinaki

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
χαχαχα...ναι πραγματι..πφφφφ..μακαρι να βγουν αυριο να ησυχασουμε....ομως εγω εχω ενα προβλημα ....πρεπει να γραψω τον κωδικο μου οταν βγουν τα αποτελεσματα??εγω ομως πηγαινω σε φροντιστηριο...πρεπει να βαλω καποιον κωδικο του φροντιστηριου ή τον δικο μου απλα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
ρε παιδια ελεος!εδω ο αλλος ειχε γραψει..i love to playing games but i still will remember my dad making to me trics...αν ειναι δυνατον και τον περασαν..μην ακουω χαζομαρες!;)

Nα' σαι καλα βρε κουκλα μου με εκανες κ γελασα:jumpy::jumpy:...

αχ αχ να περασαμε:no1:...εχουμε κανενα νεωτερο:)??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrispis

Νεοφερμένος

Ο nikos(raper)xrispis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βελεστίνο (Μαγνησία). Έχει γράψει 94 μηνύματα.
παιδια δεν ανέχω αλλο λέτε οτι το μονο που εχετε κανει λαθος στην εκθεση ειναι μια λεξη και θα σας κοψουν??????ελεοσ πια!:Pεγω προφορικα και εκθεση ειμαι 99,9 σιγουροσ οτι το εχω περασει και ας εκανα βλακείες στα προφορικα..δεν νομιζω να με κοψουν στα αλλα 2 εχς αγχος κασετα τισ εικονες τις ακουσα μια χαρα το αλλο τ εβαλα ολα στην τυχη επειδη αποσυντονιζομουνα...γραμματικη εχω παει παρα πολυ καλα,λεξιλογιο παρολο που ηταν ευκολο δεν τα εχω ολα σωστα και στα κειμενα με δυσκολεψε το πρωτο πολυ!εφαγα 20 λεπτα και δν το εχω ολο σωστο,στο 2ο ειμαι 99%σιγουρος οτι εχω πιασει 9/10 η 10/10 και το τριτο δεν το προλαβα τ 5 τελευταια τα εβαλα στα τυχη,,,,,το 3ο παντως δεν ηταν εξωφρενικα δυσκολα σαν το πρωτο...τι λετε εχω περασει???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αthinaki

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
παιδια δεν ανέχω αλλο λέτε οτι το μονο που εχετε κανει λαθος στην εκθεση ειναι μια λεξη και θα σας κοψουν??????ελεοσ πια!:Pεγω προφορικα και εκθεση ειμαι 99,9 σιγουροσ οτι το εχω περασει και ας εκανα βλακείες στα προφορικα..δεν νομιζω να με κοψουν στα αλλα 2 εχς αγχος κασετα τισ εικονες τις ακουσα μια χαρα το αλλο τ εβαλα ολα στην τυχη επειδη αποσυντονιζομουνα...γραμματικη εχω παει παρα πολυ καλα,λεξιλογιο παρολο που ηταν ευκολο δεν τα εχω ολα σωστα και στα κειμενα με δυσκολεψε το πρωτο πολυ!εφαγα 20 λεπτα και δν το εχω ολο σωστο,στο 2ο ειμαι 99%σιγουρος οτι εχω πιασει 9/10 η 10/10 και το τριτο δεν το προλαβα τ 5 τελευταια τα εβαλα στα τυχη,,,,,το 3ο παντως δεν ηταν εξωφρενικα δυσκολα σαν το πρωτο...τι λετε εχω περασει???
μια χαρα τα εχεις παει...:no1:
-----------------------------------------
παιδια απαντηστε σε αυτο που ρωτησα πιο πανω γιατι δεν ξερω τι να κανω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
παιδια δεν ανέχω αλλο λέτε οτι το μονο που εχετε κανει λαθος στην εκθεση ειναι μια λεξη και θα σας κοψουν??????ελεοσ πια!:Pεγω προφορικα και εκθεση ειμαι 99,9 σιγουροσ οτι το εχω περασει και ας εκανα βλακείες στα προφορικα..δεν νομιζω να με κοψουν στα αλλα 2 εχς αγχος κασετα τισ εικονες τις ακουσα μια χαρα το αλλο τ εβαλα ολα στην τυχη επειδη αποσυντονιζομουνα...γραμματικη εχω παει παρα πολυ καλα,λεξιλογιο παρολο που ηταν ευκολο δεν τα εχω ολα σωστα και στα κειμενα με δυσκολεψε το πρωτο πολυ!εφαγα 20 λεπτα και δν το εχω ολο σωστο,στο 2ο ειμαι 99%σιγουρος οτι εχω πιασει 9/10 η 10/10 και το τριτο δεν το προλαβα τ 5 τελευταια τα εβαλα στα τυχη,,,,,το 3ο παντως δεν ηταν εξωφρενικα δυσκολα σαν το πρωτο...τι λετε εχω περασει???
με 2-3 ευαγγελια 5-6 εξομολογησεις στο θεο και καμια 30αρια μετανοιες τοχεις!
πλακα κανω..
στο μισιγκαν ειναι θεμα τυχης.καθαρα..αποκει και περα περιμενε τα αποτελεσματα και θα δεις..το μονο που μπορουμε να σου πουμε ειναι:
Καλη επιτυχια!:no1:
-----------------------------------------
χαχαχα...ναι πραγματι..πφφφφ..μακαρι να βγουν αυριο να ησυχασουμε....ομως εγω εχω ενα προβλημα ....πρεπει να γραψω τον κωδικο μου οταν βγουν τα αποτελεσματα??εγω ομως πηγαινω σε φροντιστηριο...πρεπει να βαλω καποιον κωδικο του φροντιστηριου ή τον δικο μου απλα?
εσενα θα τα δει η καθηγητρια σου στο φροντιστηριο πρωτα..και μετα εσυ με τον δικο σου κωδικο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
με 2-3 ευαγγελια 5-6 εξομολογησεις στο θεο και καμια 30αρια μετανοιες τοχεις!
πλακα κανω..
στο μισιγκαν ειναι θεμα τυχης.καθαρα..αποκει και περα περιμενε τα αποτελεσματα και θα δεις..το μονο που μπορουμε να σου πουμε ειναι:
Καλη επιτυχια!:no1:
-----------------------------------------

εσενα θα τα δει η καθηγητρια σου στο φροντιστηριο πρωτα..και μετα εσυ με τον δικο σου κωδικο!

α ωραια θα τα δει πρωτα η καθηγητρια μου:'(:'(???
θα μου βγαλει την πιστη για να μου τα πει:nono::nono:!!!!!!!
αφηστε που στο τελος θα μου τα χωσει κιολας:(!!!!
παιδια κουραγιο:no1::no1::no1:!!! τα αποτελεσματα θα τα εχουμε πολυ συντομα να ειστε σιγουροι:no1:....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αthinaki

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
εσενα θα τα δει η καθηγητρια σου στο φροντιστηριο πρωτα..και μετα εσυ με τον δικο σου κωδικο![/quote]
ειναι απαραιτητο να τα δει πρωτα το φροντ δεν μπορω δηλαδη εγω να τα δω?
-----------------------------------------
δηλαδη πρεπει να μου πει τα αποτελεσματα το φροντ...καλα αυτο αποκλειεται γιατι εχουμε αγγλο καθηγητη που ουτε τον αριθμο του εχουμε και η διευθυντρια του φροντ σιγα μην μας παρει τηλ....τοτε δεν μπορω να τα δω??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
παιδια παντως και περσι τον ιουλιο ολοι ελεγαν τελη ιουλιου αρχες αυγουστου και ξαφνικα βγηκαν 22 χωρις να τουεχον προειδοποιησει απτη hau οτι θα βγουν δηλαδη την επομενη μερα! και προπερσι παλι βγηκαν 24 νομιζω! τι να πεις! εγω δεν πιστευω παντως για αυγουστο! μεσα στη βδομαδα που διανυουμε θα βγουν σιγουρα! Εξου και τα αισιοδοξα ονειρα που βλεπω στα οποια βλεπω και το χρωμα κοκκινο! που ως γνωστον σημαινει κατι πολυ συντομο και χαρμοσηνο συμφωνα με τον προσωπικο μου ''καζαμια''! (τον παππου μου..:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
α ωραια θα τα δει πρωτα η καθηγητρια μου:'(:'(???
θα μου βγαλει την πιστη για να μου τα πει:nono::nono:!!!!!!!
αφηστε που στο τελος θα μου τα χωσει κιολας:(!!!!
παιδια κουραγιο:no1::no1::no1:!!! τα αποτελεσματα θα τα εχουμε πολυ συντομα να ειστε σιγουροι:no1:....:P
ποτε και κανενας καθηγητης δε στα χωνει σε τετοιες στιγμες!οποτε -1
μην αγχωνεσαι:P
-----------------------------------------
εσενα θα τα δει η καθηγητρια σου στο φροντιστηριο πρωτα..και μετα εσυ με τον δικο σου κωδικο!
ειναι απαραιτητο να τα δει πρωτα το φροντ δεν μπορω δηλαδη εγω να τα δω?
-----------------------------------------
δηλαδη πρεπει να μου πει τα αποτελεσματα το φροντ...καλα αυτο αποκλειεται γιατι εχουμε αγγλο καθηγητη που ουτε τον αριθμο του εχουμε και η διευθυντρια του φροντ σιγα μην μας παρει τηλ....τοτε δεν μπορω να τα δω??[/quote]
θα τα δεις αλλα 3-4 μερες μετα απο αυτους που θα το μαθουν απο τη καθηγητρια τους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
παιδια ειναι απιθανο καποιος φροντηστηριουχος να μπει αυριο και να εχουν βγει???:jumpy:γιατι εχω το προαισθημα οτι αυριο θα με παρει η κυρια μου τηλεφωνο? αυτη απτις 20 ιουλιου μπαινει καθε μερα και βλεπει....ΦΟΒΑΜΑΙΙΙ!
-----------------------------------------
Παιδια περσι το καλοκαιρι πρωτα δε βγηκαν τα αποτελεσματα ECPE ???
Γιατι να μην βγουν και τωρα πρωτα του ecpe?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lihoo

Νεοφερμένος

Ο ΤΖΩΡΤΖΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
ρε πεδια καποιοσ πρεπει να παρει τιλεφωνο σαν κα8ιγιτις και να ρωτισει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
παιδια ειναι απιθανο καποιος φροντηστηριουχος να μπει αυριο και να εχουν βγει???:jumpy:γιατι εχω το προαισθημα οτι αυριο θα με παρει η κυρια μου τηλεφωνο? αυτη απτις 20 ιουλιου μπαινει καθε μερα και βλεπει....ΦΟΒΑΜΑΙΙΙ!
-----------------------------------------
Παιδια περσι το καλοκαιρι πρωτα δε βγηκαν τα αποτελεσματα ECPE ???
Γιατι να μην βγουν και τωρα πρωτα του ecpe?
και εγω ετσι ξερω πρωτα απολα το ecpe..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lihoo

Νεοφερμένος

Ο ΤΖΩΡΤΖΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
και εγω ετσι ξερω πρωτα απολα το ecpe..
δλδ ιπαρχει περιπτοση να βγουν πρωτα τοu proficiency?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
φυσικα..μπορει να βγουν και μαζι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greekgohan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 371 μηνύματα.
Αντε να βγουν αυριο, μεθαυριο γιατι την Παρασκευη φευγω για το χωριο μου την Σωζοπολη χαλκιδικης και θα πρεπει να περιμενω αγωνιοντας ενα τηλεφωνο απο την καθηγητρια μου!Αφηστε που αμα δεν το εχω παρει θα μου λεει και βλακιες.....!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
χμμμ....δεν ξερω αν μπορει να βγουν και μαζι....ισως! απλα συνηθως βγαινουν πρωτα του ecpe....και συνηθως χωρις προειδοποιηση...δηλαδη αυτο που ειχε πει ο τεολ οτι 2 μερες πριν θα μας το πουν...δεν το πολυπιστευω..και περσι το καλοκαιρι σκασανε σαν βομβα!:P τωρα μπορει να το πουν και μια μερα πριν ισως....να πουν δηλαδη αυριο στις 10 το πρωι θα εχουν βγει...! αλλα δεν το νομιζω...τον φεβρουαριο θυμαμαι που το ειχαμε καταλαβει επειδη στην hau.gr δεν εβγαζε καθολου ουτε το ''student not found'' και υποψαστηκαμε οτι ανεβαζουν τα αποτελεσματα...ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ! ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΘΑΝΗ! ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΑΝΤΙΜΕΘΑΥΡΟ! :P Παντως για αυγουστο ΑΠΟ και ΚΛΕΙΕΤΑΙ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
Αντε να βγουν αυριο, μεθαυριο γιατι την Παρασκευη φευγω για το χωριο μου την Σωζοπολη χαλκιδικης και θα πρεπει να περιμενω αγωνιοντας ενα τηλεφωνο απο την καθηγητρια μου!Αφηστε που αμα δεν το εχω παρει θα μου λεει και βλακιες.....!
παντως δε θα σε επιπλιξει να εισαι σιγουρος..σε τετοιες στιγμες δε φερονται ετσι...κανενας καθηγητης οσο σκληρος και να ειναι..
-----------------------------------------
χμμμ....δεν ξερω αν μπορει να βγουν και μαζι....ισως! απλα συνηθως βγαινουν πρωτα του ecpe....και συνηθως χωρις προειδοποιηση...δηλαδη αυτο που ειχε πει ο τεολ οτι 2 μερες πριν θα μας το πουν...δεν το πολυπιστευω..και περσι το καλοκαιρι σκασανε σαν βομβα!:P τωρα μπορει να το πουν και μια μερα πριν ισως....να πουν δηλαδη αυριο στις 10 το πρωι θα εχουν βγει...! αλλα δεν το νομιζω...τον φεβρουαριο θυμαμαι που το ειχαμε καταλαβει επειδη στην hau.gr δεν εβγαζε καθολου ουτε το ''student not found'' και υποψαστηκαμε οτι ανεβαζουν τα αποτελεσματα...ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ! ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΘΑΝΗ! ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΑΝΤΙΜΕΘΑΥΡΟ! :P Παντως για αυγουστο ΑΠΟ και ΚΛΕΙΕΤΑΙ!
μη το λες ειναι πολυ πολυ πιθανος και ο αυγουστος....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
BOMB NEWS

Dear Dimitris,
Hello,you will be informed from HAU the results of ECCE/ECPE within 5 days.(in case you will not be informed contact me via e-mai)


Παιδια πηρα αυτο το μηνυμα από το eli.umich ή πως στο καλό λέγεται.Αγχος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top