Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
:mad:FUCK!:mad: ΤΟΥΣ ΕΧΩ ΜΙΣΗΣΕΙ ΠΙΑ! παντως ετσι και κοπω χεστηκα! πραγματικα! εχω πολλα χρονια μπροστα μου να το δωσω! η τριτη λυκειου ειναι πολυ πιο σημαντικη στη ζωη μου! δεν θα κατσω να σκασω για ενα προφισενσι! ας τα βγαλουν και τον σεπτεμβρη! δεν ξαναασχολουμαι! αυτο το αγχος και την αγωνια αποκλειεται να την ξαναπερασω! δεν θα χαλασω εγω την ψυχικη μου υγεια για αυτους! enough!:mad:

Μην γινεις και :crazy::crazy::crazy::crazy::crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
:mad:FUCK!:mad: ΤΟΥΣ ΕΧΩ ΜΙΣΗΣΕΙ ΠΙΑ! παντως ετσι και κοπω χεστηκα! πραγματικα! εχω πολλα χρονια μπροστα μου να το δωσω! η τριτη λυκειου ειναι πολυ πιο σημαντικη στη ζωη μου! δεν θα κατσω να σκασω για ενα προφισενσι! ας τα βγαλουν και τον σεπτεμβρη! δεν ξαναασχολουμαι! αυτο το αγχος και την αγωνια αποκλειεται να την ξαναπερασω! δεν θα χαλασω εγω την ψυχικη μου υγεια για αυτους! enough!:mad:
τωρα μιλας σωστα!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lihoo

Νεοφερμένος

Ο ΤΖΩΡΤΖΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
ecce δινω ειμαι απο χανια και εχω παρα πλ ανχοσ πιστεβω πωσ κατα85% το χς παρει απλα το listening νομιζς οτι ιταν καπωσ δισκολο και το ΤΕΕΥΤΑΙΟ reading TA 3 ΤΕΛΕΥΤΕΑ ΕΚΕΙ ΜΕ ΤΟ ΛΟΥΝΑ ΠΑΡΚ ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΣΤΙΝ ΤΥΧΗ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
εεεεε μα! δε μιλαμε δε μιλαμε αλλα Ε !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erh

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Τήνος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
:mad:FUCK!:mad: ΤΟΥΣ ΕΧΩ ΜΙΣΗΣΕΙ ΠΙΑ! παντως ετσι και κοπω χεστηκα! πραγματικα! εχω πολλα χρονια μπροστα μου να το δωσω! η τριτη λυκειου ειναι πολυ πιο σημαντικη στη ζωη μου! δεν θα κατσω να σκασω για ενα προφισενσι! ας τα βγαλουν και τον σεπτεμβρη! δεν ξαναασχολουμαι! αυτο το αγχος και την αγωνια αποκλειεται να την ξαναπερασω! δεν θα χαλασω εγω την ψυχικη μου υγεια για αυτους! enough!:mad:
πρωτη φορα εδινες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

'Eve =)

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εβελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
εγω που εγραψα στο τελος της εκθεσης : "I hope,I will help you.."το καταλαβα οταν το δωσα...γιατι το εγραψα πολυ βιαστικα ουτε που το σκεφτηκα λιγο :$
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
εγω που εγραψα στο τελος της εκθεσης : "I hope,I will help you.."το καταλαβα οταν το δωσα...γιατι το εγραψα πολυ βιαστικα ουτε που το σκεφτηκα λιγο :$
ρε παιδια ελεος!εδω ο αλλος ειχε γραψει..i love to playing games but i still will remember my dad making to me trics...αν ειναι δυνατον και τον περασαν..μην ακουω χαζομαρες!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lihoo

Νεοφερμένος

Ο ΤΖΩΡΤΖΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
πεδια εσεισ στο michigan δν δισκολευτικατε στο 3ο reading?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erh

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Τήνος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
ΔΕΥΤΕΡΗ! γιαυτο ειμαι ως εδω!:boom::punch:
α εγω πρωτη και μου φανηκε αρκετα δυσκολο. βασικα μονο 1 χρονο
εκανα φροντηστηριο για να το δωσω και ισως γι αυτο να μου φανηκε ετσι.
αλλα δεν εχω και αλλα περιθωρια εξαιτιας της γ λυκειου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
ακουσα οτι αυριο παιζει να βγουν δεν ξερω παλι:s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia.16

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 141 μηνύματα.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
οντως πιθανο ειναι..και περυσι 22 ειχαν βγει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
ακουσα οτι αυριο παιζει να βγουν δεν ξερω παλι:s
οπα? που το ακουσες? περσι τον μαιο δωσανε 11/05 γραπτα και προφορικα μαζι???για ECPE λεω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
που το ακουσες?

το ελεγαν πολλα παιδια... τωρα τι να πω... παιζει παλι γτ βγηκαν περσυ 22:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αthinaki

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
πεδια εσεισ στο michigan δν δισκολευτικατε στο 3ο reading?
για το ecce λες?:iagree:εγω παντως το βρηκα πολυ μεγαλο αλλα και δυσκολο..εγω εκανα πρωτα τα reading μετα την γραμματικη και μετα το vocabulary...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dubudeli

Νεοφερμένος

Ο dubudeli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
πεδια εσεισ στο michigan δν δισκολευτικατε στο 3ο reading?
μην γραφεις ετσι.....να τις γραφεις ολοκληρες τισ λεξεις...:nono:...παντως το 3ο reading ηταν οντως δυσκολο.......:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
οντως πιθανο ειναι..και περυσι 22 ειχαν βγει..
εσυ δε λυσαξες καλε οτι θα βγουν αυγουστο?:P πως το λες πιθανο αυτο λοιπον? δεν θα το ειχαν πει απτη hau αν εβγαιναν αυριο 22/05?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
οπα? που το ακουσες? περσι τον μαιο δωσανε 11/05 γραπτα και προφορικα μαζι???για ECPE λεω...


εγω για ecce λεω.... για ecpe δεν ξερω :S
-----------------------------------------
εσυ δε λυσαξες καλε οτι θα βγουν αυγουστο?:P πως το λες πιθανο αυτο λοιπον? δεν θα το ειχαν πει απτη hau αν εβγαιναν αυριο 22/05?



ΠΕΡΣΥ... δεν ενημερωσαν κα8ολου..... ποτε 8α βγουν:mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
βλεπεις ειναι πολυ υπευθυνοι γιαυτο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top