Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ant95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 162 μηνύματα.
Πως κανεις ετσι george;;;;;;;;;;;;Δε θα σου βγει σε καλο αυτο,να το ξερεις!:nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
μεχρι τις 5 ειναι ανοιχτα! παρτε να ξαναρωτησετε κ πειτε καποιοι λενε για μεσα σαυτη τη βδομαδα! να δουμε...τι θα πουν!
-----------------------------------------
pleeeeeeaaaaaaaaaaaaaase!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
μα αν δεν πεισω τον εαυτο μου οτι θα βγουν την πεμπτη θα τρελαθω!
:papas::papas::papas:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ant95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 162 μηνύματα.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
:hehe::hehe::hehe::boom::boom::boom:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
μα αν δεν πεισω τον εαυτο μου οτι θα βγουν την πεμπτη θα τρελαθω!
Μα, και να πειστείς ότι θα βγουν την Πέμπτη, τι θα κερδίσεις; Θα έρθει η Πέμπτη και το πιο λογικό είναι πως δεν θα βγουν τότε, οπότε δεν υπάρχει λόγος!
-----------------------------------------
Ειμαι τελειως απαθης.....ας μην τα μαθω!!!!!!!!!δεν θα χασω την ψυχικη μου ηρεμια για ενα πτυχιο!υπαρχουν σημαντικοτερα πραγματα να ασχοληθω:iagree::iagree::iagree::iagree::iagree:...!!!!
+1 :no1::iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ant95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 162 μηνύματα.
:cool:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.


Ελα βρε αγορι μου ηρεμησε:P:P

κ οταν βγουν θα το γιορτασουμε:iagree::iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ant95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 162 μηνύματα.
Ελα βρε αγορι μου ηρεμησε:P:P

κ οταν βγουν θα το γιορτασουμε:iagree::iagree:
+1000000000000000000000000000000
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
:xalara: παιδιά.Εγώ πάντως θα περιμένω πως και πως τα αποτελέσματα και την ημέρα των αποτελεσμάτων θα εύχομαι να μην ερχόταν ποτέ αυτή η μέρα.:boom::adv::focus:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
:xalara: παιδιά.Εγώ πάντως θα περιμένω πως και πως τα αποτελέσματα και την ημέρα των αποτελεσμάτων θα εύχομαι να μην ερχόταν ποτέ αυτή η μέρα.:boom::adv::focus:
Σας παρακαλω πολυ!μη γυρναμε παλι στα ιδια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ant95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 162 μηνύματα.
Stay cool!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
παω να καθαρισω λιγο το δωματιο μου να ξεχαστω!:clean:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
παω να καθαρισω λιγο το δωματιο μου να ξεχαστω!:clean:
nice!και μην αγχωνεσαι βρε παιδι μου ηρεμα..αμαν ενα χαρτι ειναι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ant95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 162 μηνύματα.
O καθενας ηρεμει με τον τροπο του!!!!!!!!!:whatever:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
nice!και μην αγχωνεσαι βρε παιδι μου ηρεμα..αμαν ενα χαρτι ειναι..
Το οποίο όμως κοστίζει ακριβά και κατά κάποιο τρόπο εξαρτάται το μέλλον σου από αυτό.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phanispal

Νεοφερμένος

Ο phanispal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Τώρα τα θέλετε, αλλά τέλος πάντων.. :Ρ

Μπροστά στη γνώση, τα χρήματα ωχριούν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Τώρα τα θέλετε, αλλά τέλος πάντων.. :Ρ

ελα τωρα κ εσυ!!!!!!!!!:nono::nono:
μην βαζεις λαδι στην φωτια πλζ:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι τώρα.. Σ' αυτό το forum δεν υπάρχει ομάδα διαχείρισης; Έχουν bannάρει ποτέ κανέναν;

Yπάρχει.Και ναι έχει μπανάρει αρκετούς.

ειναι ο Τεολ αλλα λυπει

Δεν είναι ο Τεολ στην ομάδα διαχείρισης.


Παιδιά,μπορείτε να ηρεμήσετε λίγο;Το έχετε "τσακίσει" το thread.Λείπει και ο Δημήτρης και δεν μπορεί να βάλει τα πράγματα σε μια σειρά.Τουλάχιστον ας επέμβει κάποιος συντονιστής.Δε γίνεται να συνεχιστεί άλλο αυτή η κατάσταση.Χαλαρώστε λίγο και ειδικά εσύ !George! που γράφεις την ημερομηνία και μπορεί να μπει κάποιος,να δει μόνο αυτό και να δημιουργηθεί παρεξήγηση.Σας παρακαλώ να ηρεμήσετε και να σταματήσετε τα ανούσια posts.Όποιος έχει να πει κάτι σοβαρό και γνωρίζει κάτι σχετικά με το θέμα,να το πει,αλλά μην κάνετε σαν "τρελοί".Αυτά.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top