Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Α.Υ.Τ.Ο.Κ.Τ.Ο.Ν.Ω :(
Αχ, όχι τέτοια εδώ μέσα! Δεν μπορώ τα αίματα! :P
Ηρέμησε!!!! Όποτε και να βγουν τα αποτελέσματα, τα ίδια θα είναι, δεν θα αλλάξει κάτι! (Αυτά τα λέω πιο πολύ για να τα πιστέψω εγώ! :P:xixi:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phanispal

Νεοφερμένος

Ο phanispal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Να και κάποια θετικά post... :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
:jumpy:ΠΑΙΔΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ! Δεν αντεχα και ξαναπηρα! την πιεζα και της ελεγα κατι κουλα και καλα παντα βγαινουν πεμπτη οποτε λετε να βγουν αυτη την πεμπτη 23? και μου ειπε τι να σου πω!μπορει και ναι!! εγω ομως δεν κραταω το ''μπορει'' και κρατω το ''ναι!!''23/07 ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ECPE/ECCE!!!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
Αν ειναι δυνατον ρε παιδια..ηρεμειστε σας παρακαλω πολυ λιγο!Δλδ ετσι γινεστε και εσεις χωμα αλλα και αναστατωνεται ολο το φορουμ!ειναι κατασταση αυτη?θα αυτοκτονησω κ θα κοψω φλεβα?ρε george κουλαρε λιγο..ολοι ειχαμε αγχος αλλα δε πεθαναμε κιολας..χαλαρα..και να αυτοκτονησεις θα κερδισεις τπτ...?σε παρακαλω χαλαρα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phanispal

Νεοφερμένος

Ο phanispal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
!GeoRge! πολύ θα ήθελα να σε γνωρίσω ρε φίλε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
:jumpy:ΠΑΙΔΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ! Δεν αντεχα και ξαναπηρα! την πιεζα και της ελεγα κατι κουλα και καλα παντα βγαινουν πεμπτη οποτε λετε να βγουν αυτη την πεμπτη 23? και μου ειπε τι να σου πω!μπορει και ναι!! εγω ομως δεν κραταω το ''μπορει'' και κρατω το ''ναι!!''23/07 ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ECPE/ECCE!!!:jumpy:

Αν αρχίσουμε όλοι να κρατάμε ό,τι μας βολεύει, τότε θα γίνει πανικός εδώ μέσα! Τώρα πες ότι μπαίνει κάποιος στο thread και βλέπει μόνο από το post σου το "23/07 ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ECPE/ECCE!!!", θα έχει ελπίδες, χωρίς να ισχύει κάτι!
Και αφού είπαμε ότι πρώτα βγαίνουν τα αποτελέσματα του ECCE και μετά του ECPE! Δεν θα βγουν μαζί, οπότε μην δίνεις αβάσιμες πληροφορίες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ant95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 162 μηνύματα.
George σταματα πλζ.Αντε το μονο που μας ελειπε ειναι να γραφουμε ανοησιες!!:(Οσο για 23/7 μακαρι αλλα δεν το βλεπω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phanispal

Νεοφερμένος

Ο phanispal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι τώρα.. Σ' αυτό το forum δεν υπάρχει ομάδα διαχείρισης; Έχουν bannάρει ποτέ κανέναν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavroula

Νεοφερμένος

Η Stavroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πάρος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Μακάρι....Για αύριο μεθάυριο το κόβω να βγουν....
Έχω προαίσθημα...Δν θα το τραβήξουν μέχρι Αύγουστο γτ δν θα προλάβουμε να προετοιμαστούμε κιολας...:fss::s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι τώρα.. Σ' αυτό το forum δεν υπάρχει ομάδα διαχείρισης; Έχουν bannάρει ποτέ κανέναν;

ειναι ο Τεολ αλλα λυπει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ant95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 162 μηνύματα.
Μακαρι να βγουν τωρα αλλα οι πληροφοριες δεν λεν αυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavroula

Νεοφερμένος

Η Stavroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πάρος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 40 μηνύματα.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
μεχρι την αλλη εβδομαδα θα τα εχουμε....:):)

παιδια ηρεμηστε ρε....

Δεν κερδιζουμε τιποτα με υστεριες:nono::nono::nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ant95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 162 μηνύματα.
μεχρι την αλλη εβδομαδα θα τα εχουμε....:):)

παιδια ηρεμηστε ρε....

Δεν κερδιζουμε τιποτα με υστεριες:nono::nono::nono:
:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
23.O7.09 και ωρα 10.00 :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ant95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 162 μηνύματα.
23.O7.09 και ωρα 10.00 :)
Τι να σου πω;Παντως μη λες πραγματα για τα οποια δεν εισαι σιγουρος σαν να ειναι αληθεια!!:nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
23.07.2009 ANAKOΙΝΩΣΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ

Οκ, αν έχεις βάλει σκοπό της ζωής σου να μας σπάσεις τα νεύρα και να μας παραπληροφορήσεις, τότε τι να πω... Πάντως με το να δίνεις ψεύτικες ημερομηνίες, δεν θα αλλάξει τίποτα απολύτως. Την ημερομηνία την καθορίζουν άλλοι και δεν πρόκειται να επηρεαστούν καθόλου από αυτά που λες εσύ, εγώ ή ο καθένας.
Ωραία επιλογή χρώματος, παρεπιπτόντως!:no1::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
μα αν δεν πεισω τον εαυτο μου οτι θα βγουν την πεμπτη θα τρελαθω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Ειμαι τελειως απαθης.....ας μην τα μαθω!!!!!!!!!δεν θα χασω την ψυχικη μου ηρεμια για ενα πτυχιο!υπαρχουν σημαντικοτερα πραγματα να ασχοληθω:iagree::iagree::iagree::iagree::iagree:...!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top