Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
εγω τη δευτερη φορα ημουν σιογουρη πως το ειχα παρει...αν και φοβομουν λιγακι το ακουστικο.αλλα οκ..ολα καλα πηγαν:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 258 μηνύματα.
To GVR είναι το πιο δύσκολο κομμάτι,αν έγραψες καλά σε αυτό πιστεύω οτι το αποτέλεσμα σου θα είναι πολύ θετικό..
Τώρα στην έκθεση δεν πολύ κόβουν....λιγο πολύ εκεί ολοι κάι γράφουμε..
Το listening όντως ειναι δύσκολο αλλα αφου στα γραπτα έγραψες δεν εχεις να φοβάσαι τιποτα εσύ....
Ούτοσι αλλος με ενα BF περνάς απ οτι ξέρω...στη χειρότερη περίπτωση τώρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από {~*1rèNe*~};446113:
Αλήθεια; Αφού στα 2 πήγες τέλεια και στα άλλα δύο δεν ξέρεις, τότε έχεις πολλές πιθανότητες να το πάρεις!

Εγώ μάλλον πρέπει να κόπηκα Listening και Speaking. Και στα GCVR και Writing πήγα μέτρια... Δεν ξέρω γιατί έγραψα έτσι... Στο φροντιστήριο τα πήγαινα πολύ καλά! Τώρα ελπίζω να μην κόπηκα σε ένα από τα δύο που υποθέτω πως κόπηκα, έτσι ώστε να το πάρω!:xixi:
ναι ρε συ εκει δεν κοβεται κανεις!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
εγω σου λεω ενα bf listening και ενα lp writing ..
δε περνας?περνας και μια χαρα μαλιστα....:bye:

κ εγω αυτο ελπιζω...:P..

Υ.Γ : phanispal δεν κανεις σχολια κ ανησυχω:P:P(πλακα κανω βρε:))
-----------------------------------------
Γιατί;;;Εγώ πάντως αν κοπώ βαριέμαι να ξανακάνω αγγλικά μέχρι τον Δεκέμβρη.:xixi:

εγω να δειςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς:(:(:(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
To GVR είναι το πιο δύσκολο κομμάτι,αν έγραψες καλά σε αυτό πιστεύω οτι το αποτέλεσμα σου θα είναι πολύ θετικό..
Τώρα στην έκθεση δεν πολύ κόβουν....λιγο πολύ εκεί ολοι κάι γράφουμε..
Το listening όντως ειναι δύσκολο αλλα αφου στα γραπτα έγραψες δεν εχεις να φοβάσαι τιποτα εσύ....
Ούτοσι αλλος με ενα BF περνάς απ οτι ξέρω...στη χειρότερη περίπτωση τώρα
Το GCVR ειναι το πιο ευκολο κομματι πιστευω..εκει δεν κοβουν πολυ..τουλαχιστον εγω ειχα τη 1η φορα hp και στο φροντιστηριο επιανα 82-83 στα 120 και το hp ειναι 112-120..το λεξιλογιο ειναι γελοιο παντως!!!
-----------------------------------------
κ εγω αυτο ελπιζω...:P..

Υ.Γ : phansipal δεν κανεις σχολια κ ανησυχω:P:P(πλακα κανω βρε:))
:nono::nono::nono:ντροπη δεσποινα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Το GCVR ειναι το πιο ευκολο κομματι πιστευω..εκει δεν κοβουν πολυ..τουλαχιστον εγω ειχα τη 1η φορα hp και στο φροντιστηριο επιανα 82-83 στα 120 και το hp ειναι 112-120..το λεξιλογιο ειναι γελοιο παντως!!!
-----------------------------------------
κ εγω αυτο ελπιζω...:P..

Υ.Γ : phansipal δεν κανεις σχολια κ ανησυχω:P:P(πλακα κανω βρε:))
:nono::nono::nono:ντροπη δεσποινα!

καλε για καλο το λεω!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Speaking????????????no way!!!!!!!!!!!εδω ειμαι κ εδω εισαι!σιγουρα περασες στο speaking!!!!!!!!!!!!!!1:no1::no1::no1::jumpy::jumpy::jumpy:

Το ξέρω, αυτό ελπίζω! Αλλά το άγχος μου εκείνη την ώρα... Καμιά σχέση τα προφορικά που έκανα στο φροντιστήριο και αυτό που έκανα στο εξεταστικό κέντρο...:( Αλλά ξέρω ότι κόβεται μόνο το 4% στα προφορικά... Δεν νομίζω να είμαι μέσα! Επίσης σκέφτομαι πως επειδή φέτος ήταν η 1η χρονιά με το νέο σύστημα, ίσως φανούν πιο επιεικείς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BritGreek

Νεοφερμένος

Ο BritGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Λοιπόν, επίσημη ενημέρωση. Πήρα μόλις τώρα τηλέφωνο την HAU ως καθηγητής και μου απάντησαν ότι τα αποτελέσματα ΔΕΝ τα έχουν λάβει ακόμα. Μου είπαν ότι θα είναι διαθέσιμα από την άλλη εβδομάδα μόνο για το ECCE. Ρώτησα πότε συγκεκριμένα, και μου είπε ότι δεν ήξερε πότε, καθώς δεν τους τα έχουν στείλει καν. Πάντως τα αποτελέσματα για το ECCE θα είναι διαθέσιμα τις τελευταίες ημέρες του Ιουλίου και αρχές Αυγούστου για το ECPE. Αυτή την εβδομάδα μου είπε ότι είναι πολύ δύσκολο να βγουν, γιατί δεν τα έχουν.

Χαλαρώστε και κάντε και κανένα μπανάκι στη θάλασσα εσείς που μπορείτε. Καλά αποτελέσματα σε όλους και όλες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ant95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 162 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από {~*1rèNe*~};446158:
Το ξέρω, αυτό ελπίζω! Αλλά το άγχος μου εκείνη την ώρα... Καμιά σχέση τα προφορικά που έκανα στο φροντιστήριο και αυτό που έκανα στο εξεταστικό κέντρο...:( Αλλά ξέρω ότι κόβεται μόνο το 4% στα προφορικά... Δεν νομίζω να είμαι μέσα! Επίσης σκέφτομαι πως επειδή φέτος ήταν η 1η χρονιά με το νέο σύστημα, ίσως φανούν πιο επιεικείς!
Ειναι κανονας:προφορικα και εκθεση πρεπει να εισαι πολυ χαλια για να σε κοψουν.:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
Λοιπόν, επίσημη ενημέρωση. Πήρα μόλις τώρα τηλέφωνο την HAU ως καθηγητής και μου απάντησαν ότι τα αποτελέσματα ΔΕΝ τα έχουν λάβει ακόμα. Μου είπαν ότι θα είναι διαθέσιμα από την άλλη εβδομάδα. Ρώτησα πότε συγκεκριμένα, και μου είπε ότι δεν ήξερε πότε, καθώς δεν τους τα έχουν στείλει καν. Πάντως τα αποτελέσματα για το ECCE θα είναι διαθέσιμα τις τελευταίες ημέρες του Ιουλίου και αρχές Αυγούστου για το ECPE.
εγω σας τα ελεγα...:no1:
-----------------------------------------
Ειναι κανονας:προφορικα και εκθεση πρεπει να εισαι πολυ χαλια για να σε κοψουν.:):)
:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ant95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 162 μηνύματα.
εγω σας τα ελεγα...:no1:
Ειναι αποφασισμενοι να το τραβηξουν το σκοινι στη HAU.Tι να κανουμε;Υπομονη...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Λοιπόν, επίσημη ενημέρωση. Πήρα μόλις τώρα τηλέφωνο την HAU ως καθηγητής και μου απάντησαν ότι τα αποτελέσματα ΔΕΝ τα έχουν λάβει ακόμα. Μου είπαν ότι θα είναι διαθέσιμα από την άλλη εβδομάδα μόνο για το ECCE. Ρώτησα πότε συγκεκριμένα, και μου είπε ότι δεν ήξερε πότε, καθώς δεν τους τα έχουν στείλει καν. Πάντως τα αποτελέσματα για το ECCE θα είναι διαθέσιμα τις τελευταίες ημέρες του Ιουλίου και αρχές Αυγούστου για το ECPE. Αυτή την εβδομάδα μου είπε ότι είναι πολύ δύσκολο να βγουν, γιατί δεν τα έχουν.

Χαλαρώστε και κάντε και κανένα μπανάκι στη θάλασσα εσείς που μπορείτε. Καλά αποτελέσματα σε όλους και όλες.

Ευχαριστουμε πολυ!!!!!!!!!!!!!!!:):)



Υ.Γ: Χριστινα εισαι πολυ γρουσουζα:mad::mad::mad:!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
γεια σας παιδες! πηρα κ γω κ υ ειπαν τελη ιουλιου και για τα δυο! αλλα ποτε ακριβως δεν γωριζουν!:( ρε παιδια λετε να το τραβηξουν μεχρι αυγουστο?! Δεν αντεχω αλλοοοοοοο!!!!!!!!!!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Λοιπόν, επίσημη ενημέρωση. Πήρα μόλις τώρα τηλέφωνο την HAU ως καθηγητής και μου απάντησαν ότι τα αποτελέσματα ΔΕΝ τα έχουν λάβει ακόμα. Μου είπαν ότι θα είναι διαθέσιμα από την άλλη εβδομάδα μόνο για το ECCE. Ρώτησα πότε συγκεκριμένα, και μου είπε ότι δεν ήξερε πότε, καθώς δεν τους τα έχουν στείλει καν. Πάντως τα αποτελέσματα για το ECCE θα είναι διαθέσιμα τις τελευταίες ημέρες του Ιουλίου και αρχές Αυγούστου για το ECPE. Αυτή την εβδομάδα μου είπε ότι είναι πολύ δύσκολο να βγουν, γιατί δεν τα έχουν.

Χαλαρώστε και κάντε και κανένα μπανάκι στη θάλασσα εσείς που μπορείτε. Καλά αποτελέσματα σε όλους και όλες.

Οκ... Θα περιμένουμε! Τι άλλο να κάνουμε; Τουλάχιστον δεν λένε πια αοριστολογίες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ant95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 162 μηνύματα.
γεια σας παιδες! πηρα κ γω κ υ ειπαν τελη ιουλιου και για τα δυο! αλλα ποτε ακριβως δεν γωριζουν!:( ρε παιδια λετε να το τραβηξουν μεχρι αυγουστο?! Δεν αντεχω αλλοοοοοοο!!!!!!!!!!:jumpy:
Καθόλου απιθανος πια και ο Αυγουστος.Σκεψου μονο θετικα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
λοιπον ελεος χαλαρωστε σας παρακαλω πολυ ολοι!αντε...:)
αρχες αυγουστου να τα περιμενετε..ολα 8α πανε καλα ηρεμειστε και μη ποσταρετε αγχωτικα μνμτα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
Θ.Α.Κ.Ο.Ψ.Ω.Φ.Λ.Ε.Β.Α
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Ειναι κανονας:προφορικα και εκθεση πρεπει να εισαι πολυ χαλια για να σε κοψουν.:):)
Και πού ξέρεις ότι δεν είμαι πολύ χάλια;:P Όχι, εντάξει, πολύ χάλια δεν είμαι...:lol: Μέτρια είμαι. Βασικά, μέτρια τα πήγα. Δεν ξέρω τι είμαι! Τα αποτελέσματα θα δείξουν! Όοοοοοοοοοοοταν βγουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
Ευχαριστουμε πολυ!!!!!!!!!!!!!!!:):)



Υ.Γ: Χριστινα εισαι πολυ γρουσουζα:mad::mad::mad:!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ρεαλιστρια ειμαι!
-----------------------------------------
Θ.Α.Κ.Ο.Ψ.Ω.Φ.Λ.Ε.Β.Α
:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
Α.Υ.Τ.Ο.Κ.Τ.Ο.Ν.Ω :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top