Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
για το ecpe λεω 22..παντα τοτε βγαινει;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ant95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 162 μηνύματα.
για το ecpe λεω 22..παντα τοτε βγαινει;)
Πολύ πιθανό.Πλησιάζει ο καιρός...
-----------------------------------------
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
εχετε κορνιζαρει πτυχια?εγω το συγκεκριμενο ναι..φατσα φορα μολις μπαινεις στο δωματιο μ..παντως η χρυση σφραγιδα στο κατω μερος ειναι ολα τα λεφτα!!σκεφτεστε να το κανετε κορνιζα??
α και στο χαρτι που σας ειχαν δωσει για να πειτε γτ δινετε το πτυχιο τι γραψατε?εγω personal achievement:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ant95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 162 μηνύματα.
εχετε κορνιζαρει πτυχια?εγω το συγκεκριμενο ναι..φατσα φορα μολις μπαινεις στο δωματιο μ..παντως η χρυση σφραγιδα στο κατω μερος ειναι ολα τα λεφτα!!σκεφτεστε να το κανετε κορνιζα??
α και στο χαρτι που σας ειχαν δωσει για να πειτε γτ δινετε το πτυχιο τι γραψατε?εγω personal achievement:)
Κι εγώ personal achievement είχα γράψει.Όσο για κορνίζα,έβαλα στο ECCE και σκέφτομαι να βάλω και τώρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

choice

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 319 μηνύματα.
ποτε δεν τα εκανα κορνιζα ουτε κατι πτυχια που εχω παρει ......ουτε τα αριστεια....προτιμαω κατι πινακες με πολλα χρωματααα.....και εγω αυτο απαντησα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
ουτε εγω βαζω τα αριστεια..μονο το proficiency εβαλα...εγω lower ειχα δωσει edecel και lancashire..μονο proficiency εδωσα "σοβαρο" ..με την εννοια του μεγαλου πανεπιστημιου!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Θελω να αλλαξω κ εγω avatar!!!!!!!!!!!!
κ να βαλω υπογραφη!!!!!!!!!!!!:P:P
-----------------------------------------
Σωστη...!:no1:Δηλαδη λες να βγουν ΑΥΡΙΟ;;;(Betty αφιερωμενο:D)!
---Κλεμενο κολπο απο χριστινα..!---
-----------------------------------------
Τελεια παω να βαλω κι εγω υπογραφη τοτε:)!


Α:nono::nono::nono::nono:ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ:nono::nono:ΑΑΑΑΑΑΑΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

choice

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 319 μηνύματα.
ουτε εγω βαζω τα αριστεια..μονο το proficiency εβαλα...εγω lower ειχα δωσει edecel και lancashire..μονο proficiency εδωσα "σοβαρο" ..με την εννοια του μεγαλου πανεπιστημιου!:)
ναι ...λογικο...αλλα σοβαρο εγω δεν εχω δωσει και το δωματιο δεν εχει χωρο...του εχω βαλει πολλα και ειναι και μικρο..αλλα ωραιο οποτε ειπα να μην το χαλουσα.....
Θελω να αλλαξω κ εγω avatar!!!!!!!!!!!!
κ να βαλω υπογραφη!!!!!!!!!!!!:P:P
????????????????????σας εχασα μαλλον???

οι υπογραφες θα ηταν ωραιο να φαινοντουσαν παντου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
ναι ...λογικο...αλλα σοβαρο εγω δεν εχω δωσει και το δωματιο δεν εχει χωρο...του εχω βαλει πολλα και ειναι και μικρο..αλλα ωραιο οποτε ειπα να μην το χαλουσα.....

????????????????????σας εχασα μαλλον???

οι υπογραφες θα ηταν ωραιο να φαινοντουσαν παντου

Ξερεις πως γινεται να βαλω avatar κ υπογραφη??????:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phanispal

Νεοφερμένος

Ο phanispal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι; Είναι η ιδέα μου ή στην ηλικίας σας "η γενιά" μας δε σκεφτόταν τόσο ρηχά;
Τι κορνίζες και πράσσειν άλογα λέτε; Εκεί είναι το θέμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Α:nono::nono::nono::nono:ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ:nono::nono:ΑΑΑΑΑΑΑΑ!
soz:D!!!Ναι θα ηταν τελειο να φαινοταν παντου η υπογραφη:( αρα δεν νομιζω να βαλω τωρα...
Το ECCE το εχω κορνιζαρει κι εγω και θα βαλω και το ECPE, αφου ξερουμε πια οτι το πηραμεεεε!:jumpy::DΤα αριστεια τα εχω βαλει σε ενα ραφι της βιβλιοθηκης και δεν νομιζω να χωραει πια και το ECPE!:D
Καιρο εχουμε να μιλησουμε για εξετασεις και αισιοδοξια:P!
-----------------------------------------
Ξερεις πως γινεται να βαλω avatar κ υπογραφη??????:P
Μπορεις απευθειας απο τις ρυθμισεις πανω αριστερα;)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
Ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι; Είναι η ιδέα μου ή στην ηλικίας σας "η γενιά" μας δε σκεφτόταν τόσο ρηχά;
Τι κορνίζες και πράσσειν άλογα λέτε; Εκεί είναι το θέμα;
φυσικα και ειναι ιδεα σου..η νεα γενια ειναι οπλισμενη με περισσοτερη ωριμοτητα απο καθε αλλη παλαιοτερη γενια..βεβαιως και δεν ειναι το θεμα στις κορνιζες και στα επιφανειακα ομως ειναι κατι που μας κανει να αισθανομαστε ωραια....απο κει και περα ο καθενας μπορει να το λαβει οπως εκεινος θελει...και αμα σκεφτομασταν ρηχα δεν θα μπαιναμε καν στο κοπο να δωσουμε ενα τετοιο σοβαρο και συνεπως δυσκολο πτυχιο...μαας ενδιαφερει η επαγγελματικη αποκατασταση και γιαυτην αγωνιζομαστε και παλευουμε τοσο και ρο στα θρανια...συνεπως εχουμε γνωση του τι μας γινεται και του τι θελουμε να κανουμε αυριο μεθαυριο που δεν θα εχουμε στηριγμα τους γονεις αλλα θα ειμαστε ετοιμοι να καθορισουμε μονοι μας την περαιτερω μας πορεια και εξελιξη..
ομως απο ολα αυταα που συζητουσαμε τοση ωρα γτ σταθηκες μονο σε αυτο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι; Είναι η ιδέα μου ή στην ηλικίας σας "η γενιά" μας δε σκεφτόταν τόσο ρηχά;
Τι κορνίζες και πράσσειν άλογα λέτε; Εκεί είναι το θέμα;

Ρε εσυ ουτε ψωνισμενα ειναι τα παιδια ουτε τιποτα - αν αυτο σκεφτηκες .
Μια συζητηση κανουμε...κ οι γενιες μας δεν διαφερουν πολλοι...μικρος εισαι κ εσυ κ φανταζομαι ξερεις τι αποψεις επικρατουν για τα πτυχια κ ολα τα συναφη............:iagree::iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι; Είναι η ιδέα μου ή στην ηλικίας σας "η γενιά" μας δε σκεφτόταν τόσο ρηχά;
Τι κορνίζες και πράσσειν άλογα λέτε; Εκεί είναι το θέμα;
Ε οσο να ναι δινει αλλο αερα!!!:DΘα σου αρεσε περισσοτερο να εχεις ενα πτυχιο σε ενα συρταρι η φατσα φορα μολις μπαινεις στο δωματιο σε κορνιζα;;;!:DΔεν διαφερουνε τοσο πολυ οι γενιες μας εξαλλου:)και σιγουρα ξερεις ποσο δυσκολο ειναι να παιρνεις τετοια πτυχια!;)!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phanispal

Νεοφερμένος

Ο phanispal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
1. Δεν αφήνετε περιθώριο με το να spammάρετε συνεχώς και αδιαλείπτως τις τελευταίες μέρες, ώστε να συζητήσουμε και κάτι σοβαρό.
Το μόνο που διαβάζω είναι: Θα το πάρουμε όλοι, μην αγχώνεστε και δε μπορώωω, δεν έγραψα τίποτα.
2. Το ότι έχετε γνώση, φαίνεται από τα λεγόμενά σας, που θεωρείτε το Michigan σοβαρό πτυχίο. Ένα χαρτί που χρειάζεται μόνο στην Ελλάδα. Γιατί έξω δεν αναγνωρίζεται και πας για TOEFL/TOEIC.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
ομως απο ολα αυταα που συζητουσαμε τοση ωρα γτ σταθηκες μονο σε αυτο??
:no1:
-----------------------------------------
1. Δεν αφήνετε περιθώριο με το να spammάρετε συνεχώς και αδιαλείπτως τις τελευταίες μέρες, ώστε να συζητήσουμε και κάτι σοβαρό.
Το μόνο που διαβάζω είναι: Θα το πάρουμε όλοι, μην αγχώνεστε και δε μπορώωω, δεν έγραψα τίποτα.
2. Το ότι έχετε γνώση, φαίνεται από τα λεγόμενά σας, που θεωρείτε το Michigan σοβαρό πτυχίο. Ένα χαρτί που χρειάζεται μόνο στην Ελλάδα. Γιατί έξω δεν αναγνωρίζεται και πας για TOEFL/TOEIC.
Σε τι ηλικια το πηρες το ecce και το ecpe;;;!Δεν ειναι καθολου ασχετο!!!:)Το δικαιολογει και η Χριστινα!--->
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
δεν εισαι υποχρεωμενος ξερεις ουτε να μας διαβαζεις ουτε να απαντας σε αυτα που γραφουμε..αμα δε ξερεις απο κουραγιο και δυναμη πιστευω ειναι μεγαλο λαθος να κατακρινεις ετσι παιδια που προσπαθουν να ενθαρρυνθουν μεσα απο μια χαλαρη συζητηση...Οσον αφορα την ισχυ του michigan στο εξωτερικο το εχω ψαξει καλα το θεμα..το αναγνωριζουν και εχει επαρκεια..και σαν τι σοβαρο δλδ να συζητησουμε?
παντως να ξερεις πως καθε φορα που ποσταρεις ειναι με προκλητικο τροπο..και ισως να καταλαβες πως αυτος ο συγκεκριμενος τροπος δεν αρμοζει σε παρεα εφηβων....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

choice

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 319 μηνύματα.
Ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι; Είναι η ιδέα μου ή στην ηλικίας σας "η γενιά" μας δε σκεφτόταν τόσο ρηχά;
Τι κορνίζες και πράσσειν άλογα λέτε; Εκεί είναι το θέμα;
....ξερω ατομα με την ηλικια σου που ειχαν κορνιζαρει ακομα και το απολυτηριο δημοτικου...και δεν μπορεις να μιλας τοσο γενικολογα...ο καθε ενας σκεφτεται αλλιως ,...να χαρακτιριζεις καπως μια ολοκληρη γενια.....ειναι καπως
......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
....ξερω ατομα με την ηλικια σου που ειχαν κορνιζαρι ακομα και το απολυτηριο δημοτικου...και δεν μπορεις να μιλας τοσο γενικολογα...ο καθε ενας σκεφτεται αλλιως ,...να χαρακτιριζεις καπως μια ολοκληρη γενια.....ειναι καπως
......
:D:P:lol::no1:"Οχι σχολια!":no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

choice

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 319 μηνύματα.
1. Δεν αφήνετε περιθώριο με το να spammάρετε συνεχώς και αδιαλείπτως τις τελευταίες μέρες, ώστε να συζητήσουμε και κάτι σοβαρό.
Το μόνο που διαβάζω είναι: Θα το πάρουμε όλοι, μην αγχώνεστε και δε μπορώωω, δεν έγραψα τίποτα.
2. Το ότι έχετε γνώση, φαίνεται από τα λεγόμενά σας, που θεωρείτε το Michigan σοβαρό πτυχίο. Ένα χαρτί που χρειάζεται μόνο στην Ελλάδα. Γιατί έξω δεν αναγνωρίζεται και πας για TOEFL/TOEIC.
εχουμε διαφορετικη ηλικια...αρα αλλη αντιληψη των πραγματων...προτεινε κατι σχετικο με το θεμα σημαντικο να συζητισουμε...να δουμε,....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top