Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
ασχετο:οταν εδινα τη 2η φορα μου ζητησε βοηθεια μια φιλη μου στα ακουστικα και δε μπορεσα να τη βοηθησω γτ ξερετε πως ειναι τα πραγματα στο μισιγκαν δεκα επιτηρητες σε μια αιθουσα:(..εσας σας συνεβη κτ τετοιο??να δωσετε η να παρετε βοηθεια??σας καταλαβαν??

ο διπλανος μου κοιτουσε παρα πολυ αλλα δεν το καταλαβαν:lol::lol:!!!!
το θεμα ειναι ομως οτι κοιτουσε στο ακουστικο:(
κ αντε στο παρτ 1 ειχα λιγα λαθη...στο 2 ομως.....το εκαψα το παιδι:iagree::(:(:(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
ασχετο:οταν εδινα τη 2η φορα μου ζητησε βοηθεια μια φιλη μου στα ακουστικα και δε μπορεσα να τη βοηθησω γτ ξερετε πως ειναι τα πραγματα στο μισιγκαν δεκα επιτηρητες σε μια αιθουσα:(..εσας σας συνεβη κτ τετοιο??να δωσετε η να παρετε βοηθεια??σας καταλαβαν??


σε μας ειχε 2 επιτηρητες...και τα 8ρανια ηταν πολυ κοντα.. ανετα μπορουσα να αντιγραψω...αλλα επειδη δεν ηξερα κανεναν απο εκεινη την αι8ουσα δεν τουσ ειχα εμπιστοσυνη...και τα εγρψα ολα μονη μου... γτ αμα δεν το περασω 8α λεω εγω φταιω που αντεγρψα..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
ο διπλανος μου κοιτουσε παρα πολυ αλλα δεν το καταλαβαν:lol::lol:!!!!
το θεμα ειναι ομως οτι κοιτουσε στο ακουστικο:(
κ αντε στο παρτ 1 ειχα λιγα λαθη...στο 2 ομως.....το εκαψα το παιδι:iagree::(:(:(:'(
ε ας μην κοιτουσε..:P..παντως εμενα αυτη ηταν φιλη μου..και προσπαθησα να τη βοηθησω αλλα δε μπορουσα γτ μας κοιτουσαν οι επιτηρητες..καλα που να σας πω τη 2η φορα τι αλλα μου ετυχαν εμενα!!πολυ γελοιο!!!:lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
ε ας μην κοιτουσε..:P..παντως εμενα αυτη ηταν φιλη μου..και προσπαθησα να τη βοηθησω αλλα δε μπορουσα γτ μας κοιτουσαν οι επιτηρητες..καλα που να σας πω τη 2η φορα τι αλλα μου ετυχαν εμενα!!πολυ γελοιο!!!:lol::lol::lol:


για πες....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
ε ας μην κοιτουσε..:P..παντως εμενα αυτη ηταν φιλη μου..και προσπαθησα να τη βοηθησω αλλα δε μπορουσα γτ μας κοιτουσαν οι επιτηρητες..καλα που να σας πω τη 2η φορα τι αλλα μου ετυχαν εμενα!!πολυ γελοιο!!!:lol::lol::lol:

Τι????????????????

Υ.Γ : εγω παντως τους γνωριζα σχεδον ολους οσους ηταν διπλα μου:lol::lol::lol::lol::lol::lol:!!!!!!!!εκτος αυτον που πηγε να αντιγραψει:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
ειχα τελειωσει το gcvr μεσα σε 20 λεπτα(ναι ναι καλα ακουσατε)και μου ειχε μεινει ενα κειμενο στο τελος..(μη σας παραξενευει το οτι σε μιση ωριτσα τα τελειωσα αλλα ρε σεις ειχα κανει τελεια προετοιμασια και τα ηξερα απεξω)..τεσπα...και σε μια στιγμη ζηταω να παω τουαλετα..και παω..μπαινω μεσα και εκει που παω να γβω μαγκωνει η πορτα..και λεω:ελεοςς!!μονο σε μενα μπορει να συμβει αυτο!και ημουν ενα τεταρτο εκει μεσα...αλλα δεν αγχωθηκα γτ τα ειχα τελειωσει και ενα κειμενο π ειχα σε 5 λεπτακια το τελειωσα...και μετα απο ενα τεταρτο γυρναω μεσα στην αιθουσα και αρχισε να με δουλευει ο επιτηρητης..του τυπου(νομιζαμε πως επεσες μεσα κτλ...):lol::lol:αξεχαστες στιγμες!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Τι????????????????

Υ.Γ : εγω παντως τους γνωριζα σχεδον ολους οσους ηταν διπλα μου:lol::lol::lol::lol::lol::lol:!!!!!!!!εκτος αυτον που πηγε να αντιγραψει:P:P:P


χαχαχαχα:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
εγω παλι δεν αντεγραψα ουτε αντεγραψαν απο μενα.......αρχικα σκεφτηκα...κατσε ομως ρε γιωργο!μπορρει το κοριτσι διπλα να ειναι σαινι στο ακουστικο κ να σε εξασφαλισει! αλλα βλεπωντας το πρωτο αποτο παρτ 1 που ηταν γελοιο και το ειχε λαθος ειπα αστο χεστο καλυτερα! μοναχος μου καλυτερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ant95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 162 μηνύματα.
εγω παλι δεν αντεγραψα ουτε αντεγραψαν απο μενα.......αρχικα σκεφτηκα...κατσε ομως ρε γιωργο!μπορρει το κοριτσι διπλα να ειναι σαινι στο ακουστικο κ να σε εξασφαλισει! αλλα βλεπωντας το πρωτο αποτο παρτ 1 που ηταν γελοιο και το ειχε λαθος ειπα αστο χεστο καλυτερα! μοναχος μου καλυτερα!
Αυτό είναι το πρόβλημα όταν κάθεσαι δίπλα σε άγνωστο:δεν ξέρεις αν θα τα πάει καλά ή όχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
ειχα τελειωσει το gcvr μεσα σε 20 λεπτα(ναι ναι καλα ακουσατε)και μου ειχε μεινει ενα κειμενο στο τελος..(μη σας παραξενευει το οτι σε μιση ωριτσα τα τελειωσα αλλα ρε σεις ειχα κανει τελεια προετοιμασια και τα ηξερα απεξω)..τεσπα...και σε μια στιγμη ζηταω να παω τουαλετα..και παω..μπαινω μεσα και εκει που παω να γβω μαγκωνει η πορτα..και λεω:ελεοςς!!μονο σε μενα μπορει να συμβει αυτο!και ημουν ενα τεταρτο εκει μεσα...αλλα δεν αγχωθηκα γτ τα ειχα τελειωσει και ενα κειμενο π ειχα σε 5 λεπτακια το τελειωσα...και μετα απο ενα τεταρτο γυρναω μεσα στην αιθουσα και αρχισε να με δουλευει ο επιτηρητης..του τυπου(νομιζαμε πως επεσες μεσα κτλ...):lol::lol:αξεχαστες στιγμες!!!

Του ειπες τι συνεβη????????????????????/μα καλα δεν εστειλαν μαζι σου επιτηρητη?????????μονη σε αφησαν??????????:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
ειχα τελειωσει το gcvr μεσα σε 20 λεπτα(ναι ναι καλα ακουσατε)και μου ειχε μεινει ενα κειμενο στο τελος..(μη σας παραξενευει το οτι σε μιση ωριτσα τα τελειωσα αλλα ρε σεις ειχα κανει τελεια προετοιμασια και τα ηξερα απεξω)..τεσπα...και σε μια στιγμη ζηταω να παω τουαλετα..και παω..μπαινω μεσα και εκει που παω να γβω μαγκωνει η πορτα..και λεω:ελεοςς!!μονο σε μενα μπορει να συμβει αυτο!και ημουν ενα τεταρτο εκει μεσα...αλλα δεν αγχωθηκα γτ τα ειχα τελειωσει και ενα κειμενο π ειχα σε 5 λεπτακια το τελειωσα...και μετα απο ενα τεταρτο γυρναω μεσα στην αιθουσα και αρχισε να με δουλευει ο επιτηρητης..του τυπου(νομιζαμε πως επεσες μεσα κτλ...):lol::lol:αξεχαστες στιγμες!!!


πωωωω..... :lol::lol::lol:
καημενουλα...ααα εγω το τελευταιο κειμενο δεν το προλαβα ολο και τα μισα σχεδον τα εβαλα στην τυχη...:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
εγω παλι δεν αντεγραψα ουτε αντεγραψαν απο μενα.......αρχικα σκεφτηκα...κατσε ομως ρε γιωργο!μπορρει το κοριτσι διπλα να ειναι σαινι στο ακουστικο κ να σε εξασφαλισει! αλλα βλεπωντας το πρωτο αποτο παρτ 1 που ηταν γελοιο και το ειχε λαθος ειπα αστο χεστο καλυτερα! μοναχος μου καλυτερα!
τι θυμηθηκα τωρα...ειχαμε στο γυμνασιο εναν mentally challenged μαθητη που δν διαβαζε..και μου ειχε πει η καθηγητρια στις εξετασεις μιας και καθομαι μπροστα του να του λεω τπτ..και την ωρα των εξετασεων γυρνουσα πισω και τον βοηθουσα ..και σε μια στιγμη αυτος σηκωνει το χερι και λεει στον επιτηρητη :κυρια με ενοχλει η χριστινα!!!:lol::lol::lol:!!ελεοςς!!γελοιο που επεσε!!
-----------------------------------------
Του ειπες τι συνεβη????????????????????/μα καλα δεν εστειλαν μαζι σου επιτηρητη?????????μονη σε αφησαν??????????:P:P
ε ναι ρε με επιτηρητη πηγα αλλα δεν μπορουσαμε να την ανοιξουμε!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
καλα βλαμμενο θα ητανε:lol::lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
:lol::lol::lol:
-----------------------------------------
περα απο τη πλακα τωρα οσοι φοβαστε για το ακουστικο και εγω φοβομουν τη 2η φορα παραπολυ!!αλλα ηξερα πως το 2ο μερος το ειχα ολο σωστο γτ ειχα προσεξει παραπολυ...στο πρωτο μερος οχι και ολα σωστα αλλα και εκει καλα τα ειχα παει και στο 3ο μερος ενταξει οχι και τοσο καλα...δλδ απο τα 15 ζητημα να ειχα πιασει τα 8...αλλα ειχα προσεξει παραπολυ στο ακουστικο και τα ειχα ακουσει παρα μα παρα πολυ προσεχτικα ..γτ δεν ηθελα να τη πατησω οπως τη 1η φορα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
παιδια αυριο να παρουμε ολοι σε ενα απο τα τηλεφωνα που μας εδωσε ο τεολ πριν μας παρατησει! και να ρωτησουμε ποτε θα βγουν! αν πουν τελη ιουλιου να επιμεινουμε κ να πουμε 20 εχει ο μηνας πια! πειτε μαςςςςςςςςς! ok??? δεν θελω ντροπες και βλακειες! ενα τηλεφωνακι ειναι!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
παιδια αυριο να παρουμε ολοι σε ενα απο τα τηλεφωνα που μας εδωσε ο τεολ πριν μας παρατησει! και να ρωτησουμε ποτε θα βγουν! αν πουν τελη ιουλιου να επιμεινουμε κ να πουμε 20 εχει ο μηνας πια! πειτε μαςςςςςςςςς! ok??? δεν θελω ντροπες και βλακειες! ενα τηλεφωνακι ειναι!:)

μεσα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:P:P:P:P
Χριστινα θα παρεις κ εσυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
οk everybody???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggelikaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
παιδια δεν φταινε οι τηλεφων ητες εκεινοι ο,τι τους λενε κανουν καλυτερα ειναι να ενημερωνομαστε απο το σαιτ και απλα να τηλεφωνουμε μηπως εχει ερθει σε εκεινους τελικη ημερομηνια.....λογικα that's our week guys.........stay cool!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
:lol::lol::lol:
-----------------------------------------
περα απο τη πλακα τωρα οσοι φοβαστε για το ακουστικο και εγω φοβομουν τη 2η φορα παραπολυ!!αλλα ηξερα πως το 2ο μερος το ειχα ολο σωστο γτ ειχα προσεξει παραπολυ...στο πρωτο μερος οχι και ολα σωστα αλλα και εκει καλα τα ειχα παει και στο 3ο μερος ενταξει οχι και τοσο καλα...δλδ απο τα 15 ζητημα να ειχα πιασει τα 8...αλλα ειχα προσεξει παραπολυ στο ακουστικο και τα ειχα ακουσει παρα μα παρα πολυ προσεχτικα ..γτ δεν ηθελα να τη πατησω οπως τη 1η φορα...:)

αυτο για καλο μας το λες???????????????????/:hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::what::what::what::s:s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
ok να ρωταμε τουλαχιστον αν εχει ερθει η τελικη ημερομηνια! αυριο το πρωι λοιπον τηλεφωνακι ολοι! τα τηλεφωνα αν δεν ταχετε αναζητηστε τα σε καποια απτις προηγουμενες σελιδες...ταχε γραψει ο τεολ......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top