Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
τελεια:(:(!!!!!!!!!!!!!κ εγω σε ποιον θα κλαφτω???????????ολοι οι φιλοι μου θα λειπουν:'(:'(:'(
Εγω θα εχω μαζι το pc στην ιταλια..μην ανησυχεις...;)
-----------------------------------------
το προηγουμενο καλοκαιρι τα εβγαλαν 22 ιουλιου!ρε παιδια....δηλαδη σε 3 μερες???:jumpy::jumpy:
μπορει και πιο νωρις..αλλα θυμαμαι ηταν πριν απο τς 24!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
να 'σαι καλα......θα λειπουν ολοι το αλλο Σαββατο!:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
να σας πω το story μου??... την μερα που βγηκαν περσυ τα αποτελεσματα... και εμα8α οτι δεν το πηρα..λυπο8υμησα και με τρεχανε στα νοσοκομια...μεγαλο δραμα εζησα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
το οτι βγηκαν 22 ιουλιου ειναι σιγουρο! παντως μεσα σε σαββατοκυριακο δεν βγαινουν ποτε....δηλαδη οι ημερομηνιες 25 και 26 ιουλιου αποκλειονται...:P επισης δεν νομιζω να το τραβηξουν για μετα τις 27....οποτε πιστευω μεχρι 24 το πολυ θα ταχουμε...5 μερουλες δηλαδη το αργοτερο...................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
να σας πω το story μου??... την μερα που βγηκαν περσυ τα αποτελεσματα... και εμα8α οτι δεν το πηρα..λυπο8υμησα και με τρεχανε στα νοσοκομια...μεγαλο δραμα εζησα....

αχ κουκλα μου:(:(..λυπαμαι πολυ:(:(

ελα τωρα θα το πηραμε ολοι:P!!!!!!!!!!!!!!!

Υ.Γ : ακους Χριστινα?????????????:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
εγω οταν εμαθα πως δεν το πηρα αρχισα να γελαω και να λεω πως οκ δεν εγινε τπτ και πως το ηξερα πως δε θα το παρω κτλ..ομως καθε φορα που διαβαζα για το σχολειο στο σπιτι σταματουσα και εκλαιγα και δεν μπορουσα να το πιστεψω ...αυτο συνεχιστηκε για κανα μηνα μετα το πηρα αποφαση..ομως δεν το πιστευε κανεις πως δεν το ειχα παρει ηταν βομβα!ειδηση βομβα!και μαχαιρια γερη...αλλα τι να πεις??δεν αλλαζε τπτ....αχ..εζησα πολυ δυσκολες στιγμες.αλλα αυτα περασαν τωρα..ουτε να τα θυμαμαι δεν θελω πια:(
-----------------------------------------
αχ κουκλα μου:(:(..λυπαμαι πολυ:(:(

ελα τωρα θα το πηραμε ολοι:P!!!!!!!!!!!!!!!

Υ.Γ : ακους Χριστινα?????????????:xixi:
:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
:jumpy::jumpy::jumpy:αντε να μου απαντησουν στο email που εστειλα να σιγουρευτουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
το οτι βγηκαν 22 ιουλιου ειναι σιγουρο! παντως μεσα σε σαββατοκυριακο δεν βγαινουν ποτε....δηλαδη οι ημερομηνιες 25 και 26 ιουλιου αποκλειονται...:P επισης δεν νομιζω να το τραβηξουν για μετα τις 27....οποτε πιστευω μεχρι 24 το πολυ θα ταχουμε...5 μερουλες δηλαδη το αργοτερο...................
ρε george ηρεμα...μεσα στη βδομαδα θα τα εχεις!:no1:
-----------------------------------------
:jumpy::jumpy::jumpy:αντε να μου απαντησουν στο email που εστειλα να σιγουρευτουμε...
που το εστειλες??γτ εδινε η ξαδερφη μου και θελει να μαθουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Ρε παιδια...να ηρεμησουμε:P

εγω σκασιλα μου....αντε κ το πηρα τωρα τι εγινε???
στα 20 θα τα χω ξεχασει ολα:(:(

επομενως 0 εις το πηλικο!το δινω τοτε κανω κ μια επαναληψη:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
σημερα κυριακη μπορουν να απαντησουν?? :/ εγω που ξεκινησα απο την ιδια μερα μαθημα? και θυμαμαι που μας εγραψε νεο βιβλιο εκεινη την μερα...και με το που το δειχνει εγω εβαλα τα κλαματα! δεν ξερω γιατι...η κυρια μ εκανε οπως δν με εβλεπε βασικα...για να μν νιωσω αβολα ισως :S ηταν η χειροτερη μερα της ζωης μου...ηθελα να ανοιξει η γη κ να με καταπιει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
εγω ερχιζω να ξεχναω βασικα πραγματα απο τα αγγλικα...:(καλα για τις δυσκολες και τερατωδεις λεξεις που μαθαιναμε δε το συζητω το πολυ καμια 10καρια να θυμαμαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ant95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 162 μηνύματα.
Ρε παιδια...να ηρεμησουμε:P

εγω σκασιλα μου....αντε κ το πηρα τωρα τι εγινε???
στα 20 θα τα χω ξεχασει ολα:(:(

επομενως 0 εις το πηλικο!το δινω τοτε κανω κ μια επαναληψη:P:P
Σίγουρα είπαμε δεν καθορίζει τη ζωή μας ούτε μας λέει αν ξέρουμε αγγλικά αλλά αφού δώσαμε ας το περάσουμε!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
σημερα κυριακη μπορουν να απαντησουν?? :/ εγω που ξεκινησα απο την ιδια μερα μαθημα? και θυμαμαι που μας εγραψε νεο βιβλιο εκεινη την μερα...και με το που το δειχνει εγω εβαλα τα κλαματα! δεν ξερω γιατι...η κυρια μ εκανε οπως δν με εβλεπε βασικα...για να μν νιωσω αβολα ισως :S ηταν η χειροτερη μερα της ζωης μου...ηθελα να ανοιξει η γη κ να με καταπιει!
μπα...εγω χαλαρα.. ειχα και πλ καλη καθηγητρια!αχ ρε κυρια ελενη ποσα εχεις περασει μαζι μου!:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Σίγουρα είπαμε δεν καθορίζει τη ζωή μας ούτε μας λέει αν ξέρουμε αγγλικά αλλά αφού δώσαμε ας το περάσουμε!:)

για το γαμωτο!!!!!!!!!!!!!!!:lol::lol::lol:(σορρυ κιολας)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
χρυσα που το εστειλες το email?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
ρε george ηρεμα...μεσα στη βδομαδα θα τα εχεις!:no1:
-----------------------------------------

που το εστειλες??γτ εδινε η ξαδερφη μου και θελει να μαθουμε...


exams@hau.gr, support@hau.gr,university@hau.gr... εδω μπορεις να στειλεις εγω εστειλα στ 1ο...στειλτε κ εσεις.. αυριο 8α μας απαντησουν... το ξεχασα οτι ειναι κυριακη σημερα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ant95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 162 μηνύματα.
exams@hau.gr, support@hau.gr,university@hau.gr... εδω μπορεις να στειλεις εγω εστειλα στ 1ο...στειλτε κ εσεις.. αυριο 8α μας απαντησουν... το ξεχασα οτι ειναι κυριακη σημερα:P
Μακάρι να σας απαντήσουν αν και μ αυτούς που έχουμε μπλέξει δεν το βλέπω πιθανό να σας πουν τίποτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Μακάρι να σας απαντήσουν αν και μ αυτούς που έχουμε μπλέξει δεν το βλέπω πιθανό να σας πουν τίποτα!


περσυ ειχε πολυ πλακα..τουσ ειχα πριξει..κα8ε μερα email τουσ εστελνα..σε μια δωσει κουραστηκαν..και δεν μου απαντουσαν:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
περσυ ειχε πολυ πλακα..τουσ ειχα πριξει..κα8ε μερα email τουσ εστελνα..σε μια δωσει κουραστηκαν..και δεν μου απαντουσαν:P:P:P

+1000000000000000000000000000000000:lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
ασχετο:οταν εδινα τη 2η φορα μου ζητησε βοηθεια μια φιλη μου στα ακουστικα και δε μπορεσα να τη βοηθησω γτ ξερετε πως ειναι τα πραγματα στο μισιγκαν δεκα επιτηρητες σε μια αιθουσα:(..εσας σας συνεβη κτ τετοιο??να δωσετε η να παρετε βοηθεια??σας καταλαβαν??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top