Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
Αυτό θα πει αναισθησία (με την καλή έννοια).
α..δε μπορεις να φανταστεις..:lol: και την ωρα της εξετασης ετσι ημουν..λες και πηγαινα τουριστας..:iagree: ετσι πρεπει να παει ο κοσμος στα πτυχια οχι με κλαματα κτλ..ο αλλος ειχε λυποθυμισει μεσα..ε ελεος!!!οχι δε που θα σκασω;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
Έλα ρε φυσικό είναι να αγχώνεσαι για το ακουστικό εκεί κόβονται (σχεδόν) όλοι.
παιδια εγω το ακουστικο... χαλαρα... στα @ρχ...@ μου αν δεν το περνουσα... και το περασα με ΗΡ...λολ:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Α KAΛΑ! christinepapa sorry κιολας αλλα πιο χαλια δεν μπορουσες να με κανεις και με τα 2 μηνυματα σου!:P τωρα πια τοχω σιγουρο οτι πηρα fail listening :'( την πρωτη ειχα παρει bf αλλα τη δευτερη αντικειμενικα τα πηγα καλυτερα....δηλαδη...βρηκα πολλα που τα διασταυρωνα με αρκετους και ηταν σωστα...ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΟΜΩΣ ΤΟ BF!!!!!!!!! ΣΤΑ ΑΛΛΑ 3 ΜΕΡΗ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ 100%...ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΠΕΡΑΣΩ ΚΑΙ ΜΕ BF LISTENING! MAKAΡΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ:jumpy::(

μην στενοχωριεσαι... αμα στα αλλα τα πηγες καλα... ΠΕΡΑΣΕΣ:jumpy:στο ευχομαι... ( μηπως ξερετε ποτε 8α βγουν τα αποτελεσματα??? εχουμε νεα?>?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
Α KAΛΑ! christinepapa sorry κιολας αλλα πιο χαλια δεν μπορουσες να με κανεις και με τα 2 μηνυματα σου!:P τωρα πια τοχω σιγουρο οτι πηρα fail listening :'( την πρωτη ειχα παρει bf αλλα τη δευτερη αντικειμενικα τα πηγα καλυτερα....δηλαδη...βρηκα πολλα που τα διασταυρωνα με αρκετους και ηταν σωστα...ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΟΜΩΣ ΤΟ BF!!!!!!!!! ΣΤΑ ΑΛΛΑ 3 ΜΕΡΗ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ 100%...ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΠΕΡΑΣΩ ΚΑΙ ΜΕ BF LISTENING! MAKAΡΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ:jumpy::(
:no1:ολα 9α πανε καλα!
-----------------------------------------
μην στενοχωριεσαι... αμα στα αλλα τα πηγες καλα... ΠΕΡΑΣΕΣ:jumpy:στο ευχομαι... ( μηπως ξερετε ποτε 8α βγουν τα αποτελεσματα??? εχουμε νεα?>?)
την εβδομαδα που μας ερχεται..πιθανοτατα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
τα αποτελεσματα να τα περιμενετε απο τις 23 Ιουλιου εως τις 2 Αυγουστου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Aντε να βγουν να μαθουμε να φυγει(μακαριιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι) το βαρος απο πανω μας!!!!!!!!!!:lol::lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
Ant95,εσυ ποιο part φοβασαι?:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
2 αυγουστου ειναι πολυ μακρια.... πι8ανοτατα... ωσ της 27.... περσυ νομιζω καπου εκει βγηκαν....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ant95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 162 μηνύματα.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
περυσι ειχαν βγει 21-22 νομιζω..παντως 100% πριν τις 24 το θυμαμαι πλ καλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
χρυσα εσυ 1η φορα εδινες??
-----------------------------------------
Listening εκεί κόπηκα το Νοέμβριο.Πού αλλού;
:'(:'(:'(:'(εμενα μου λες για listening?:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
ΠΑΝΤΩΣ το καλυτερο συστημα βαθμολογησης ειναι ο συμψηφισμος...οπως στα γερμανικα ασ πουμε που πρεπει να παρεις συνολικα πχ πανω απο 290....εκει κανεις δεν αδικειται...αν ηταν πολυ καλος στα γραπτα αλλα χαλια στα ακουστικα το παιρνει κ δεν χαντακωνεται! νιωθω τοσο αδικημενος με τα αγγλικα....αντικειμενικα...κ χωρις ν θελω να περιαυτολογω ηξερα τα καλυτερα αγγλικα στο φροντηστηριο μου κ τλκ περασαν 2 ατομα π κανεις δε το περιμενε γτ ηταν περα βρεχει κατασταση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
ΠΑΝΤΩΣ το καλυτερο συστημα βαθμολογησης ειναι ο συμψηφισμος...οπως στα γερμανικα ασ πουμε που πρεπει να παρεις συνολικα πχ πανω απο 290....εκει κανεις δεν αδικειται...αν ηταν πολυ καλος στα γραπτα αλλα χαλια στα ακουστικα το παιρνει κ δεν χαντακωνεται! νιωθω τοσο αδικημενος με τα αγγλικα....αντικειμενικα...κ χωρις ν θελω να περιαυτολογω ηξερα τα καλυτερα αγγλικα στο φροντηστηριο μου κ τλκ περασαν 2 ατομα π κανεις δε το περιμενε γτ ηταν περα βρεχει κατασταση!

κ εγω το φοβαμαι αυτο!βεβαια ευχομαι να περασουν τα παιδια:P:P
αλλα ημουν φαβορι!!!!!!!!!!!!!!!!!!Θελω κ εγωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
εγω διαφωνω..μπορει το συστημα του να μην συμψηφιζεις τπτ να ειναι σκληρο και να χαντακωνει ομως εμενα μου αρεσει καθως δειχνει πως εισαι αξιος!εισαι καλος σε ολα και το παιρνεις!και το proficiency ειδικα που ειναι επισημο εγγραφο πρεπει να πιστοποιει πως ξερεις τη γλωσσα απο ολες τις πλευρες..οποτε αυτο το συστημα το michigan μπορει να ειναι σκληρο...αλλα δειχνει πως ξερεις αγγλικα..ωστοσο δεν ειναι λιγοι αυτοι που ειναι τελειως ασχετοι απο αγγλικα και εχουν παρει michigan!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ant95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 162 μηνύματα.
περυσι ειχαν βγει 21-22 νομιζω..παντως 100% πριν τις 24 το θυμαμαι πλ καλα!
Τότε βγαίνουν πάντα και 99% θα τα χουμε το άλλο σαββατοκύριακο!Έτσι νομίζω τουλάχιστον...:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
εγω διαφωνω..μπορει το συστημα του να μην συμψηφιζεις τπτ να ειναι σκληρο και να χαντακωνει ομως εμενα μου αρεσει καθως δειχνει πως εισαι αξιος!εισαι καλος σε ολα και το παιρνεις!και το proficiency ειδικα που ειναι επισημο εγγραφο πρεπει να πιστοποιει πως ξερεις τη γλωσσα απο ολες τις πλευρες..οποτε αυτο το συστημα το michigan μπορει να ειναι σκληρο...αλλα δειχνει πως ξερεις αγγλικα..ωστοσο δεν ειναι λιγοι αυτοι που ειναι τελειως ασχετοι απο αγγλικα και εχουν παρει michigan!:mad:
ναι εχεις κ συ ενα δικιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Τότε βγαίνουν πάντα και 99% θα τα χουμε το άλλο σαββατοκύριακο!Έτσι νομίζω τουλάχιστον...:xixi:

τελεια:(:(!!!!!!!!!!!!!κ εγω σε ποιον θα κλαφτω???????????ολοι οι φιλοι μου θα λειπουν:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
χρυσα εσυ 1η φορα εδινες??
-----------------------------------------

:'(:'(:'(:'(εμενα μου λες για listening?:'(:'(:'(


ΟΧΙ....ξανα εδωσα το μαιο .... δεν περασα... μετα εδωσα τ κπγ και το πηρα και τωρα εδωσα το ecce και το fce....ελπιζω νμα τα πηρα....πφφφ....τωρα εστειλα email και ρωτησα ποτε 8α βγαλουν τα αποτελεσματα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
το προηγουμενο καλοκαιρι τα εβγαλαν 22 ιουλιου!ρε παιδια....δηλαδη σε 3 μερες???:jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top