Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

aggelikaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
μην πω τι ειναι και φανω κακια βραδιατικα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Aντε παιδια Καληνύχτα Καλα αποτελεσματα!
Τα λεμε σε 1 βδομαδα!
Σου ρχομαι Κερκυρα!!!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggelikaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
καλο ταξιδι ρε!καλα να περασεις και οπως ειπαμε...καλη μας επιτυχια!!!
-----------------------------------------
19 ο μηνας.....αντε απο την μυτη θα μας τα βγαλουν τα αποτελεσματα...μας εχουν πριξει...καλα δεν υπαρχει κανεις να μιλησω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
ελα ειμαι εγω μιλα οσο θες:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggelikaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
καλααν βγουμε και πολυ off θα μας δειρει ο τεο μολις γυρισει!
-----------------------------------------
τσπ παω για νανακια νυσταξα....καλη μας επιτυχια και παλι αντε να δουμε ποτε θα βγουν......19 σημερα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
αχ ελεος!! δεν ειμαι καλα! γυρισα πριν μια ωρα περιπου και υπνο δεν εχω! το απογευμα με βλεπω να κοιμαμαι..........εν το μεταξυ μου εχει καρφωθει το fail στο listening!!!!!!!!:( ΠΑΝΤΩΣ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΚΑ ΤΑ ΨΕΜΑΤΑ! ΜΠΗΚΑΜΕ ΣΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΘΑ ΒΓΟΥΝ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ! ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
ρε συ george αγχωθηκες παλι?μα γτ?δεν ειπαμε θα σκεφτουμε θετικα?:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ant95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 162 μηνύματα.
Ναι ρε είπαμε έχουμε άγχος αλλά όχι κι έτσι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
αυτος πλεον δεν νιωθει..σκεφτεται μονο το f στο listening!!κουλαρε:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
Γεια σας και παλι!!!!!! παιδια πηρα στα χερια μου το χαρτι με τη βαθμολογια της πρωτης μου φορας και εβλεπα το bf listening και σκεφτομουν.....μα καλα!? τοτε πηρα bf και στα 5 απτα 10 δοκιμαστικα listening επαιρνα 26...27...25...μετα οταν αρχισα ξανα μαθηματα εκανα πιο πολλα ακουστικα ακουγα αγγλικα εβλεπα ταινιες κλπ με αποτελεσμα να φτασω να παιρνω συνεχεια μα συνεχεια 43....44....!! ειχα εκπλαγει με τον εαυτο μου! και σκεφτηκα γιατι λοιπον να αγχωνομαι?! δεν θα εχω πιασει τουλαχιστον ενα 26??!!!!!!!!!:jumpy:ελεος πια! θυμαμαι που στο τελος πηγα γρηγορα γρηγορα πισω και μετρησα ποσα θεωρω απο τα 50 σωστα με κατα 90% σιγουρια....και μου βγηκαν...36! ΛΟΛ ........ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΤΕΛΙΚΑ???!!!!!!!!! αλλα και παλι εχω αμφιβολιες και αγχος...........ειμαι ελεεινος...ΑΛΛΑ ΑΝ ΕΧΩ ΔΙΚΙΟ?!!:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
οσον αφορα τα τεστ και τη προετοιμασια απο το φροντιστηριο και τα ποσα επιανες και αλλες τετοιες χαζομαρες φιλε μου μη τα σκεφτεσαι καθολου..45-48 κτλ..επιανα τη πρωτη φορα και bf στο ακουστικο!!σκατα να φανε!!(σορρυ κιολας για την εκφραση)...ειναι η εξεταση της στιγμης πως υα πας πως θα τα ακουσεις και τι θα γραψεις..αλλιως καηκες..και 50 στα 50 να επιανες στο ακουστικο αν πηγες εκει και και ησουν αλλου η δεν τα ακουσες καλα ...τι να το κανεις???τεσπα..αλλα μην αγχωνεσαι!power!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Γεια σας και παλι!!!!!! παιδια πηρα στα χερια μου το χαρτι με τη βαθμολογια της πρωτης μου φορας και εβλεπα το bf listening και σκεφτομουν.....μα καλα!? τοτε πηρα bf και στα 5 απτα 10 δοκιμαστικα listening επαιρνα 26...27...25...μετα οταν αρχισα ξανα μαθηματα εκανα πιο πολλα ακουστικα ακουγα αγγλικα εβλεπα ταινιες κλπ με αποτελεσμα να φτασω να παιρνω συνεχεια μα συνεχεια 43....44....!! ειχα εκπλαγει με τον εαυτο μου! και σκεφτηκα γιατι λοιπον να αγχωνομαι?! δεν θα εχω πιασει τουλαχιστον ενα 26??!!!!!!!!!:jumpy:ελεος πια! θυμαμαι που στο τελος πηγα γρηγορα γρηγορα πισω και μετρησα ποσα θεωρω απο τα 50 σωστα με κατα 90% σιγουρια....και μου βγηκαν...36! ΛΟΛ ........ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΤΕΛΙΚΑ???!!!!!!!!! αλλα και παλι εχω αμφιβολιες και αγχος...........ειμαι ελεεινος...ΑΛΛΑ ΑΝ ΕΧΩ ΔΙΚΙΟ?!!:'(


relax:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
κοιτα ποιος μιλαει:P


αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα:jumpy::jumpy::jumpy:

ειπαμε ολοι περασαμε...................................
..............................................................στην ........
..................................................αντιπερα.......οχθη....:P:P:)..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
george...θα σ πω κτ αλλα πραγματικα δε θελω να αγχωθεις περισσοτερο και να σε τρομαξω.Οταν εδινα τη 1η φορα ειχα διαισθηση και ελεγα..τελος κοπηκα στα ακουστικα δεν επιασα τπτ..μετα ομως το σκεφτομουν το ξανασκεφτομουν και ελεγα ε να μωρε θα επιασα και κτ απο δω ..και κτ απο κει...ε ενα 33 δε θα τ επιασα??με λιγα λογια εκανα ακριβως οπως εσυ..και οντως κοπηκα στα ακουστικα..αλλα με bf..αλλα τοτε οι καταρραμενοι κοβαν με bf..ομως εγω τη 1η φορα δεν ειχα ακουσει απολυτως τπτ στα ακουστικα γτ ημουν κουρασμενη απο τα ξενυχτια και το διαβασμα που ειχα ολο το καλοκαιρι κτλ..αλλα οταν λεμε τπτ στα ακουστικα ενννοουμε τπτ!!!εσυ τουλαχιστον ακουσες κτ??:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ant95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 162 μηνύματα.
Έλα ρε φυσικό είναι να αγχώνεσαι για το ακουστικό εκεί κόβονται (σχεδόν) όλοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
Έλα ρε φυσικό είναι να αγχώνεσαι για το ακουστικό εκεί κόβονται (σχεδόν) όλοι.
:no1:exactly
-----------------------------------------
εγω τη δευτερη φορα ειχα χασει τν κωδικο...και καναμε αμαν να βρουμε τα αποτελεσματα..δλδ η καθηγητρια μ εκανε αμαν γτ εμενα δεν με πολυενοιαζε!:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ant95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 162 μηνύματα.
:no1:exactly
-----------------------------------------
εγω τη δευτερη φορα ειχα χασει τν κωδικο...και καναμε αμαν να βρουμε τα αποτελεσματα..δλδ η καθηγητρια μ εκανε αμαν γτ εμενα δεν με πολυενοιαζε!:lol:
Αυτό θα πει αναισθησία (με την καλή έννοια).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
ναι παιδια το αγχος μας τα χαλαει ολα.... αλλα δεν γινετε να το αποβαλουμε....με τπτ....
αγχονωμαστε και δεν ακουμε τπτ... και την επομενη φορα ξανα δινουμε..:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
Α KAΛΑ! christinepapa sorry κιολας αλλα πιο χαλια δεν μπορουσες να με κανεις και με τα 2 μηνυματα σου!:P τωρα πια τοχω σιγουρο οτι πηρα fail listening :'( την πρωτη ειχα παρει bf αλλα τη δευτερη αντικειμενικα τα πηγα καλυτερα....δηλαδη...βρηκα πολλα που τα διασταυρωνα με αρκετους και ηταν σωστα...ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΟΜΩΣ ΤΟ BF!!!!!!!!! ΣΤΑ ΑΛΛΑ 3 ΜΕΡΗ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ 100%...ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΠΕΡΑΣΩ ΚΑΙ ΜΕ BF LISTENING! MAKAΡΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ:jumpy::(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top