Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Xμμ.........και γω την προηγουμενη φορα τις τελευταιες 2 βδομαδες αν θυμαμαι καλα ειχα πεισει σχεδον τον εαυτο μου οτι περασα και μαλιστα ελεγα αντε αντε να βγουν να μου πουν οτι περασα κ να κανω πανυγηρι! αλλα τελικα.........βγηκαν......και εμαθα οτι κοπηκα στο κολολισενινγκ...:'(και ετσι εζησα διπλη λυπη και στενοχωρια!:'(παντως αν εχω περασει στα τρια μερη και λισενινγκ παρω φειλ και οχι μπορντερφειλ ειμαι και πολυ μπαζο!

Δεν πειραζει γιατι ξερεις κατι?δεν μας νοιαζει!μας νοιαζει να περναμε καλα!να σου πω..εγω δινω πρωτη φορα κ του χρονου θα παω Β' λυκειου...δεν θα εχω χρονο για αγγλικα αλλα τι να κανουμε δεν θα κατσω να σκασω!!!!!!!! κ στο κατω κατω αφου τα ηξερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!1απο βλακειες κινδυνευω να κοπω!!!!οχι το αξιζω το πτυχιο κ ελπιζω οτι θα το παρω..μπορει κ οχι αλλα γιατι να μην το πιστευω???ολα στο μυαλο μας ειναι/....:P:P:P...πιστεψε το....!:jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
Δεν πειραζει γιατι ξερεις κατι?δεν μας νοιαζει!μας νοιαζει να περναμε καλα!να σου πω..εγω δινω πρωτη φορα κ του χρονου θα παω Β' λυκειου...δεν θα εχω χρονο για αγγλικα αλλα τι να κανουμε δεν θα κατσω να σκασω!!!!!!!! κ στο κατω κατω αφου τα ηξερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!1απο βλακειες κινδυνευω να κοπω!!!!οχι το αξιζω το πτυχιο κ ελπιζω οτι θα το παρω..μπορει κ οχι αλλα γιατι να μην το πιστευω???ολα στο μυαλο μας ειναι/....:P:P:P...πιστεψε το....!:jumpy::jumpy:
τι να πω....ισως να εχεις και δικιο.....μαλλον εχω τραυμα απτην προηγουμενη φορα!:P παντως χτες το βραδυ ξυπνησα κατα τις 5 τα ξημεροματα...δεν ειχα υπνο και μου καρφωθηκε στο μυαλο πως περασα στα 3 μερη και listening εχω fail!!!!!!!!!! EΠΟΜΕΝΩΣ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
ακου φιλε μου..οταν εδινα εγω τη πρωτη φορα και την ωρα της εξετασης αλλα και μετα κατα την εφιαλτικη αναμονη για τα αποτελεσματα ημουν με τα μουτρα στο πατωμα...και κοπηκα στο λιστενινγκ και εγω...τη δευτερη φορα ομως...χαχα...πηγα με εναν αερα του νικητη..χαλαρη αερατη...ολο χαρα με ενα χαμογελο μεχρι ταυτια...λες και το ειχα σιγουρο...δλδ πηγα μονο για να γραψω...και κατα τη διαρκεια της αναμονης για τα αποτελεσματα...ημουν ολο θετικη ενεργεια ολο χαρα και δε με ενοιαζε κιολας και τ πηρα...:no1:και τους εδωσα και καταλαβαν!!!ακουν οι αμερικανοι χριστινα και τρεμουν!!!ετσι θα κανουν και με τα δικα σας ονοματα!!ειμαστε αστερια?????ε???δε σας ακουω??:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
ΧΑΧΑ και εγω τη δευτερη φορα ημουν τοσο μα τοσο αισιοδοξος και χαρουμενος! ελεγα τιποτα δεν θα με εμποδισει να περασω αυτη τη φορα! ακομα κ μετα την εξεταση πιστευα οτι listening θα εχω lowpass....μετα εμαθα οτι μπορω ν περασω και με borderfail (Eφοσον περναω στα υπολοιπα 3) Και ετσι πιστευα πως listening θα εχω borderfail και θα περασω με αυτο τον τροπο...τωρα δεν ξερωτι με εχει πιασει και νιωθω το fail listening να πλησιαζει!!!!!!!!!!!!!!!!!:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
τι να πω....ισως να εχεις και δικιο.....μαλλον εχω τραυμα απτην προηγουμενη φορα!:P παντως χτες το βραδυ ξυπνησα κατα τις 5 τα ξημεροματα...δεν ειχα υπνο και μου καρφωθηκε στο μυαλο πως περασα στα 3 μερη και listening εχω fail!!!!!!!!!! EΠΟΜΕΝΩΣ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:'(:'(:'(

Λοιπον..εγω ημουν η δευτερη καλυτερη στα αγγλικα μου,κ αριστη μαθητρια στο σχολειο...στο σχολειο εβγαλα 18..επεσα πολυ λογω διαβασματος αγγλικων.....κ τωρα αν δεν περασα στα αγγλικα τζαμπα κοπος...αλλα τι να κανουμε ετσι ειναι η ζωη....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:(
ΟΧΙ ομως δεν πεφτουμε!στην αναγκη ξαναδινουμε(μακρια απο εμας ,αλλα λεμε:P)θα πεασουμε μην αγχωνεσαι κ εγω στην εκθεση καλυψα το θεμα αμονο απο την μια μερια..κ στο ακουστικο στο 2ο παρτ δεν ακουγα( με επιασε η αλλεργια-που πρωτη φορα με πιανει εμενα αλλεργια!)... τι να πω !η γκαντεμια σε ολο της το μεγαλειο...ελπιζω ομως σε καλο εξεταστη κ λιγη τυχη στο παρτ δυο του ακουστικου..στο GVR K sto SPEAKING περασα σιγουρα..!κ με βαθμο πιστευω!!!!!!!!!:jumpy::jumpy:


θα σκισουμε παιδια δεν τιθεται θεμα!!!!!δεν θελω ηττοπαθειες!!!!!!!!:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
ΧΑΧΑ και εγω τη δευτερη φορα ημουν τοσο μα τοσο αισιοδοξος και χαρουμενος! ελεγα τιποτα δεν θα με εμποδισει να περασω αυτη τη φορα! ακομα κ μετα την εξεταση πιστευα οτι listening θα εχω lowpass....μετα εμαθα οτι μπορω ν περασω και με borderfail (Eφοσον περναω στα υπολοιπα 3) Και ετσι πιστευα πως listening θα εχω borderfail και θα περασω με αυτο τον τροπο...τωρα δεν ξερωτι με εχει πιασει και νιωθω το fail listening να πλησιαζει!!!!!!!!!!!!!!!!!:(:(:(
σκεψου θετικα.....εγω κοπηκα με bf τη 1η φορα στο listening και νομιζα θα ειχα κατω απο το fail οχι απλα fail:lol:..και ολα τα αλλα hp...δεν το περιμενα με τπτ...να σ πω και κτ??you never know with the americans..keep that in mind!!:no1:
-----------------------------------------
ρε γμ τη τρελα που δερνει τους αμερικανους!!(σορρυ κιολας)..τωρα τ σκεφτηκα...τη πρωτη φορα εγω θα ειχα περασει αμα ειχαν το καινουργιο συστημα με το bf...ΚΑΤΑΡΡΑΜΕΝΟΙ!!!!!:mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
σκεψου θετικα.....εγω κοπηκα με bf τη 1η φορα στο listening και νομιζα θα ειχα κατω απο το fail οχι απλα fail:lol:..και ολα τα αλλα hp...δεν το περιμενα με τπτ...να σ πω και κτ??you never know with the americans..keep that in mind!!:no1:
και την δευτερη με τι περασες?? την πρωτη εγω ειχα listening borderfail, gcvr pass, oral high pass και writing pass.........
-----------------------------------------
και γω θα χα περασει! :(:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Δηλαδη παιδια θεωρειτε οτι στην εκθεση ειναι επιεικεις??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
Δηλαδη παιδια θεωρειτε οτι στην εκθεση ειναι επιεικεις??????
ναι! τουλαχιστον στο φροντηστηριο μου απο τα 9 παιδια που δωσαμε κανενα δεν κοπηκε εκθεση.......λεω για τον δεκεμβρη 2008
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
και την δευτερη με τι περασες?? την πρωτη εγω ειχα listening borderfail, gcvr pass, oral high pass και writing pass.........
-----------------------------------------
και γω θα χα περασει! :(:mad:
τα ειχα ολα hp και ενα p στ listening...-ψεματα..μπερδευτηκα με την 1η φορα...lp στο listening p στ προφορικα και τα αλλα hp..
-----------------------------------------
Δηλαδη παιδια θεωρειτε οτι στην εκθεση ειναι επιεικεις??????
δν κοβεται κανεις στην εκθεση...στους 1000 δλδ μπορει να κοπει ο ενας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
τα ειχα ολα hp και ενα p στ listening...
-----------------------------------------

δν κοβεται κανεις στην εκθεση...στους 1000 δλδ μπορει να κοπει ο ενας

Aληθεια????????????????????????????????μακαρι βρε παιδια!!!!το Bf ειναι απο 50 μεχρι 64,ετσι δεν ειναι???

Υ.Γ : αν περασα στην εκθεση τα αλλα δεν τα φοβαμαι....για την ακριβεια το ακουστικο φοβαμαι αλλα νομιζω θα ειναι Bf....οποτε περναωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
Aληθεια????????????????????????????????μακαρι βρε παιδια!!!!το Bf ειναι απο 50 μεχρι 64,ετσι δεν ειναι???

Υ.Γ : αν περασα στην εκθεση τα αλλα δεν τα φοβαμαι....για την ακριβεια το ακουστικο φοβαμαι αλλα νομιζω θα ειναι Bf....
κοπελα μου μη φοβασαι καθολου την εκθεση!εγω τη πρωτη φορα ειχα γραψει κτ κοτσανες μα κτ κοτσανες..απο το αγχος μου βεβαια γτ παντα οι εκθεσεις π εγραφα στο φροντιστηριο ηταν αριστες..και μ περασαν!!σου λεω ποτε δν ξερεις με τς αμερικανους....χαλαρα...μην αγχωνεστε....ολα θα πανε καλα:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
κοπελα μου μη φοβασαι καθολου την εκθεση!εγω τη πρωτη φορα ειχα γραψει κτ κοτσανες μα κτ κοτσανες..απο το αγχος μου βεβαια γτ παντα οι εκθεσεις π εγραφα στο φροντιστηριο ηταν αριστες..και μ περασαν!!σου λεω ποτε δν ξερεις με τς αμερικανους....χαλαρα...μην αγχωνεστε....ολα θα πανε καλα:no1:

Κ εγω δεν εχω παραπονο κατεβαζω ιδεες αλλα...φοβομουν.....

το Bf ειναι 50-64?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
Κ εγω δεν εχω παραπονο κατεβαζω ιδεες αλλα...φοβομουν.....

το Bf ειναι 50-64?????
ooo yeah!:Dτοσο ειναι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Αχ ωραια...................:lol::lol:....................:jumpy::jumpy:........................:P:P:P:P:P
Οι Αμερικανοι μου χρωστουν ενα πτυχιο ελπιζω να μου το δωσουν συντομα!!!!!!!



Υ.Γ : Μακαρι να περασα:jumpy::jumpy:!!!!!!!!!:P:P!!!!!!!!:):)!!!!!

κ ολοι παιδια να περασαμε!!:xixi::xixi::iagree::iagree:!!!@!@!@!;););)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
Αχ ωραια...................:lol::lol:....................:jumpy::jumpy:........................:P:P:P:P:P
Οι Αμερικανοι μου χρωστουν ενα πτυχιο ελπιζω να μου το δωσουν συντομα!!!!!!!



Υ.Γ : Μακαρι να περασα:jumpy::jumpy:!!!!!!!!!:P:P!!!!!!!!:):)!!!!!

κ ολοι παιδια να περασαμε!!:xixi::xixi::iagree::iagree:!!!@!@!@!;););)
κοιτα χαρες!!!:lol::lol::lol:..παιδια περιμενω να με κερασετε μολις μαθετε τα αποτελεσματα...τι τωρα??:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
κοιτα χαρες!!!:lol::lol::lol:..παιδια περιμενω να με κερασετε μολις μαθετε τα αποτελεσματα...τι τωρα??:P

οκ κ thanks για την συμπαρασταση.:P:P....;););)..!!!!!


αν το πηρα δεν το συζητω.:lol::lol:..........θα το γλενταμε 10 μερες.:jumpy::jumpy::jumpy:.....μονο να το πηρα...:iagree::iagree:..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
οκ κ thanks για την συμπαρασταση.:P:P....;););)..!!!!!


αν το πηρα δεν το συζητω.:lol::lol:..........θα το γλενταμε 10 μερες.:jumpy::jumpy::jumpy:.....μονο να το πηρα...:iagree::iagree:..
ετσι μπραβο καμαρια μου!!ολοι το πηρατε;););)
ασχετο:εσυ εισαι α λυκειου προς β η γ γυμνασιου προς α λυκειου??γτ εγω ειμαι το δευτερο..και σκεφτομαι να αλλαξω να βαλω α λυκειου η να τ αφησω ετσι??τελειως ασχετο ομως..σορρι...:xalara:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
ετσι μπραβο καμαρια μου!!ολοι το πηρατε;););)
ασχετο:εσυ εισαι α λυκειου προς β η γ γυμνασιου προς α λυκειου??γτ εγω ειμαι το δευτερο..και σκεφτομαι να αλλαξω να βαλω α λυκειου η να τ αφησω ετσι??τελειως ασχετο ομως..σορρι...:xalara:

ειμαι α'λυκειου προς β'........:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
ok;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top