Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
ρε τεολ να σε ρωτησω.....μηπως ξερεις ποτε θα βγουν τα αποτελεσματα για ECCE γιατι οι περισσοτεροι σας μιλατε για ECPE............:what::hmm:

Για Ecce μιλάμε τόσο καιρό. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Mα και για το ΕCCE μιλάμε...:D:no1:;)

Λοιπον θα βγουν περιπου 24-28/07!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dubudeli

Νεοφερμένος

Ο dubudeli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Mα και για το ΕCCE μιλάμε...:D:no1:;)

Λοιπον θα βγουν περιπου 24-28/07!;)
ευχαριστω και καλη μας επιτυχια......:no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Καλη μας επιτυχια και Καλα αποτελεσματα!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Άντε και καλά μας αποτελέσματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω ότι δεν έχω περάσει.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Σιγά τα ωα:P
Εσύ να είσαι καλά να ξαναδώσεις

Υ.Γ Ποτέ δεν ξέρεις τι μπορεί να γίνει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Bρε σεις θετικότοτητα θελουμε!
Μην σκεφτεστε αρνητικα!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Θα περασω σιγουρα!!!!!!!!!Δεν εχω καμια αμφιβολια!δεν το διαπραγματευομαι!!!!!!!!:iagree::iagree::iagree::iagree:ειμαι απολυτα σιγουρη!!!!
Περασα!ο κοσμος να χαλασει εγω περασα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ναι περασα ειμαι βεβαιη....Π ε ρ α σ α ! ! ! ! ! :jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
περασα περασα περασα ! ! ! !

παιδια να σας πω ενα μυστικο;);)??????????

περασα!!!!!!!!!!!!!!!!!!:jumpy::jumpy:

γραψτε οτι περασατε!!πιανει!!!!ξαφνικα εχω αυτοπεποιθηση!!!χιχι:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
LOL!@!

:lol::lol::lol::lol:

Ετσι μπράβο!!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
εγω σας εχω κατι καλυτερο!!!ΤΟΥΣ ΕΦΑΓΑ ΛΑΧΑΝΟ ΤΟΥΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΥΣ!!!!!!!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Μπράβο!!!:no1::D:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
:hehe:
εγω σας εχω κατι καλυτερο!!!ΤΟΥΣ ΕΦΑΓΑ ΛΑΧΑΝΟ ΤΟΥΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΥΣ!!!!!!!!:no1:


+++++++100000000000000000000000000000

μονο τους φαγαμε????σκονη τους καναμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:lol::lol::P:P:):no1::thanks:

οχι παιζουμε τωρα...για πρωινο τους εχω:niki::niki::xalara::xalara:!!!!!!!!:hehe::hehe::hellas::hellas::hellas:...τι τωρα!!!!!! Ελληναρες μου εσεις!!! μην :dance::dance::dance:κολλωνετε ωρε παλικαρια!!!!!!!:hellas:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
ΕΛΛΑΣ ΟΛΕ ΟΛΕ!:jumpy:
Χεχε!
Ετσι βρε παιδια!Θετικη ενεργεια!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
teooooooooooool πηρες κανενα τηλεφωνο?????? τι σου λενεεεεεεεε?? μη φυγειιιιιιιιςςςςςςςςς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Τι να μη φυγω βρε...:P
Να μην παω διακοπουκες?:P
Τελευταια βδομαδα του Ιουλη το ECPE.Ισως 24-28/07 το ECCE!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
τι το θες το τηλεφωνο ρε??εδω λεμε τους καναμε σκονη!!ελληναρες μου εσεις:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
δηλαδη αποκλειεται να βγουν 22-24??
-----------------------------------------
του ECPE!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
:P:P:Pετσι μπραβο!!!!!!!!!!!!!περασαμε!!!!!!!!!!!αυτο ειναι!!!!!!!!!!!προσπαθηστε να το πιστεψετε κ δεν θα χασετε!!!!!!!!!!!αισιοδοξια εστι το ημισυ του παντος!!!!!!!!!!:jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
:P:P:Pετσι μπραβο!!!!!!!!!!!!!περασαμε!!!!!!!!!!!αυτο ειναι!!!!!!!!!!!προσπαθηστε να το πιστεψετε κ δεν θα χασετε!!!!!!!!!!!αισιοδοξια εστι το ημισυ του παντος!!!!!!!!!!:jumpy::jumpy:
Xμμ.........και γω την προηγουμενη φορα τις τελευταιες 2 βδομαδες αν θυμαμαι καλα ειχα πεισει σχεδον τον εαυτο μου οτι περασα και μαλιστα ελεγα αντε αντε να βγουν να μου πουν οτι περασα κ να κανω πανυγηρι! αλλα τελικα.........βγηκαν......και εμαθα οτι κοπηκα στο κολολισενινγκ...:'(και ετσι εζησα διπλη λυπη και στενοχωρια!:'(παντως αν εχω περασει στα τρια μερη και λισενινγκ παρω φειλ και οχι μπορντερφειλ ειμαι και πολυ μπαζο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top