Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
δεν εχεις ενα χαρτι που λεει τις ωρες που δινεις και τα μερη??

Ναι,μαζί με την απόδειξη που πλήρωσα (φαρμακείο η τιμή btw).Εκεί βρίσκεται ο κωδικός πρόσβασης;;;;:hmm:Που ακριβώς;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

choice

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 319 μηνύματα.
εμενα τον εχει διπλα απο το ονομα μου σε μια παρενθεση....
δικιο εχεις για την τιμη...τον βρηκες??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
εμενα τον εχει διπλα απο το ονομα μου σε μια παρενθεση....
δικιο εχεις για την τιμη...τον βρηκες??

Αυτό λές;;;hmm:
Μπήκα στο results.hau.gr,έβαλα τον κωδικό που είναι στην παρένθεση και την ημερομηνία γεννήσεως μου αλλά μου βγάζει "Student not Found" :(.WTF?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Ecce Results.jpg
    Ecce Results.jpg
    105.4 KB · Εμφανίσεις: 122

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Και εμενα εκει το εχει. Εξαλλου οταν διναμε τα γραπτα πολλες φορες χρειαστηκε αν τον γραψουμε.
-----------------------------------------
Αυτό λές;;;hmm:
Μπήκα στο results.hau.gr,έβαλα τον κωδικό που είναι στην παρένθεση και την ημερομηνία γεννήσεως μου αλλά μου βγάζει "Student not Found" :(.WTF?

Σε ολους τα ιδια. Ειναι μεχρι να βγουν τα αποτελσματα. ΜΗν ανησυχεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

choice

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 319 μηνύματα.
α ναι το ειχα ξεχασει αυτο...πως να σε βρει αφου τα αποτελεσματα και οι κωδικοι δεν εχουν βγει στο ιντερωετ??ειναι νωρις...ναι αυτο ειναι:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Τα χαρτιά που μας έδωσαν (Προσωπικά στοιχεία,τόπος και την απόδειξη) τα κρατάμε ή μπορούμε να τα πετάξουμε;; :hmm::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Εγω εχω αντιγραφο..to original το εχει η καθηγητρια μου οποτε δεν ξερω....:xixi::xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Τα χαρτιά που μας έδωσαν (Προσωπικά στοιχεία,τόπος και την απόδειξη) τα κρατάμε ή μπορούμε να τα πετάξουμε;; :hmm::P
Αν θες να ζεις με την απορια αν περασες τα αγγλικα μην το πεταξεις:P...
Καλου κακου θα σου λεγα να το κρατησεις μηπως χρειαστουν στο (ελπιζω πολυ:)) κοντινο μελλον που θα βγουν τα αποτελεσματα...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

choice

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 319 μηνύματα.
μετα απο τα αποτελεσματα οταν ερθει το statement of results κανε οτι θεσ ομως την αποδειξη μπορει να την θελουν οι γονεις σου για την φορολογικη δηλωση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Open-minded

Νεοφερμένος

Η Open-minded αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
:mad:pote 8a r8oun ta apotelesmataaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
μετα απο τα αποτελεσματα οταν ερθει το statement of results κανε οτι θεσ ομως την αποδειξη μπορει να την θελουν οι γονεις σου για την φορολογικη δηλωση

Τι είναι αυτό;;;;:hmm:Τέλος πάντων.Θα τα κρατήσω όπως είναι,Έτσι κι αλλιώς δεν πιάνουν πολύ χώρο.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
σε λιγο θα βλεπω στον υπνο μου ημερομηνιες......:'(.....:'(...:'(.....
ευχομαι μονο να αξιζει τον κοπο κ να περασαααααααααα:P!!!!!
στην αναγκη ας συνωμοτησει το συμπαν για να με περασουν!! ποσως με ενδιαφερει:jumpy::lol::lol::lol:!!!!!!!!!!!!!!!!~!~!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
σε λιγο θα βλεπω στον υπνο μου ημερομηνιες......:'(.....:'(...:'(.....
ευχομαι μονο να αξιζει τον κοπο κ να περασαααααααααα:P!!!!!
στην αναγκη ας συνωμοτησει το συμπαν για να με περασουν!! ποσως με ενδιαφερει:jumpy::lol::lol::lol:!!!!!!!!!!!!!!!!~!~!

Εγώ δεν αγχώνομαι ακόμα.Όταν θα μάθω την ημερομηνία των αποτελεσμάτων θα αγχωθώ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Εγώ δεν αγχώνομαι ακόμα.Όταν θα μάθω την ημερομηνία των αποτελεσμάτων θα αγχωθώ. :P

Mπραβο βρε παιδι μου ετσι:):)!!!!!!!!!!την καλυτερη δουλεια κανεις!!!!!!!!!!!!!!εγω ομως σκαω....γτ νομιζω οτι κοπηκα....:'(:'(
τεσπα,υπομονη:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Mπραβο βρε παιδι μου ετσι:):)!!!!!!!!!!την καλυτερη δουλεια κανεις!!!!!!!!!!!!!!εγω ομως σκαω....γτ νομιζω οτι κοπηκα....:'(:'(
τεσπα,υπομονη:thanks:

Και εγώ νομίζω ότι κόπηκα.Μην σου πώ ότι κατά 65% πιστεύω ότι κόπηκα.Ποτέ δεν πήρα τα αγγλικά με καλό μάτι.Τα δύο τελευταία χρόνια άρχισαν να μου αρέσουν.Αν τα αποτελέσματα έβγαιναν μαζί με τα αποτελέσματα των εξετάσεων του σχολείου ή στη διάρκεια της σχολικής χρονιάς θα είχα αγχωθεί,αλλά τώρα που είναι καλοκαίρι έχω χαλαρώσει και δεν αγχώνομαι...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Εγω πιστευω οτι αν δεν ειχα αγχωθει τοσο θα το επαιρνα σιγουρα....:)
αλλα αγχωθηκα κ να τα αποτελεσματα!κ αυτο που με εκνευριζει περισσοτερο ειναι οτι μπορουσα να τα εχω παει καλυτερα!!!!!!!!!!!!!!!!! απο βλακειες κινδυνευω να κοπω:nono::nono:....κ κοντευω να σκασω!!!!!!!!ενω τα ηξερα κολλουσα.....κ ειναι κριμα :'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

choice

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 319 μηνύματα.
το 80% των παιδιων που δινουν εχουν επαρκης γνωσεις και ομως πολλα παιδια απο αυτα που ξερουν κοβονται....στις εξετασεις πρεπει να εισαι ηρεμος διοτι το πτυχιο δεν δειχνει μονο οτι ξερεις μια γλωσσα αλλα και οτι θα την χρησιμοποιησεις οταν πρεπει δηλαδη οτι δεν θα αγχωθεις και θα τα ξεχασεις....μην βγαζεις απο μονη σου συμπερασματα οτι κοπικες....μην το κανεις....δεν ξερεις...ηρεμιΑ...μακαρι να περασαμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
ενα εχω να πω μη φοβαστε τα γραπτα και τα προφορικαολα παιζονται στο ακουστικο:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Open-minded

Νεοφερμένος

Η Open-minded αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
:mad:pote 8a r8oun ta apotelesmataaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
οχ, ο μικρος αδερφος μου το εγραψε αυτο!!!!!!!!!!!!!!:mad::mad::mad::mad:θα τον σκοτωσω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

choice

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 319 μηνύματα.
ενα εχω να πω μη φοβαστε τα γραπτα και τα προφορικαολα παιζονται στο ακουστικο:no1:
με εκνευριζει που το λετε αυτο συνεχεια νομιζω πως ειμαι χαζη:'(
οχι οχι εγω την προηγουμενη φορα ειχα hp listennig και κοπικα στα κειμενα και στην εκθεση...:(
-----------------------------------------
οχ, ο μικρος αδερφος μου το εγραψε αυτο!!!!!!!!!!!!!!:mad::mad::mad::mad:θα τον σκοτωσω!!!
χεχεχεεχ...μικρα αδερφια τι να κανεις??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top