Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Δεν μιλαω για τα αποτελεσματα του ΜΑΙΟΥ 2009!
Μιλαω για τα αποτελεσματα προηγουμενων εξεταστικων και μεχρι του Δεκεμβριου 2008 οπου και ανακοινωθηκαν και τα ποσοστα επιτυχιας κλπ.
Η διορθωση των γραπτων ειναι πολυ περιπλοκη.Νομιζουμε πως επειδη ειναι multiple choice ολα ειναι εύκολα στην διορθωση αλλα οχι.Χρησιμοποιουν το συστημα IRT οπου ενας ο οποιος εχει απαντησει σε δυσκολες ερωτησεις εχει ενα advantage στην βαθμολογια.Καθε ερωτηση συμφωνα και τα στοιχεια των υποψηφιων μπορει να πιανει απο 1 η/και λιγοτερο ή/και περισοοτερο.Ειναι πολυ περιπλοκοι οι αλγοριθμοι που ακολουθουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Δεν μιλαω για τα αποτελεσματα του ΜΑΙΟΥ 2009!
Μιλαω για τα αποτελεσματα προηγουμενων εξεταστικων και μεχρι του Δεκεμβριου 2008 οπου και ανακοινωθηκαν και τα ποσοστα επιτυχιας κλπ.
Η διορθωση των γραπτων ειναι πολυ περιπλοκη.Νομιζουμε πως επειδη ειναι multiple choice ολα ειναι εύκολα στην διορθωση αλλα οχι.Χρησιμοποιουν το συστημα IRT οπου ενας ο οποιος εχει απαντησει σε δυσκολες ερωτησεις εχει ενα advantage στην βαθμολογια.Καθε ερωτηση συμφωνα και τα στοιχεια των υποψηφιων μπορει να πιανει απο 1 η/και λιγοτερο ή/και περισοοτερο.Ειναι πολυ περιπλοκοι οι αλγοριθμοι που ακολουθουν.

ναι,αλλα ο Τακης μιλουσε για φετος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Καλή επιτυχία σε όλους:no1:!Οι μερες ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΝ!!!!!!!!!

Αυτο εχει σημασια.:D:D:no1::no1:;);)

Σε 10-15 μερες πιστευουμε να εχουν τελειωσει ολα.

Για αυτο ειμαστε εμεις εδω μια online παρεα για να αλληλουποστηριζομαστε,να ξεσπαμε το αγχος μας και να το γιορτασουμε μαζι οταν θα βγουν τα αποτελεσματα και ελπιζω να περασουμε ολοι!:jumpy::jumpy::xixi::xixi::D:D

Και αν κοπει και καποιος εδω ειμαστε για να τον συμπαρασταθουμε!;)Γιατι αυτην η αποτυχια δεν ειναι τιποτα μπροστα στις αποτυχιες της ζωής μας..:no1:
Απλα αφηνει μια πικρή γεύση...;)
Πιστεψτε ειναι η 4η φορα που το ζω αυτό και σας καταλαβαινω μάγκες και μαγκισες...
-----------------------------------------
ναι,αλλα ο Τακης μιλουσε για φετος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Οχι κατι τετοιο ειναι αδιανοητο να γινει αν δεν εχει τελειωσει το Marking process και δεν γινουν οι απαραιτητες στατιστικές μετρήσεις πανω στην επιδοση των υποψηφιων κλπ...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Aκριβως!!!!!!!!!!!!αυτο σου ελεγα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Mα νομιζω πως ειναι και αυτονοητο.
Πως να λεει το πανεπιστημιο ή/και η HAU σχετικα με το ποσοστο επιτυχιας αν δεν εχει τελειωσει ακομα η βαθμολόγηση?;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Mα νομιζω πως ειναι και αυτονοητο.
Πως να λεει το πανεπιστημιο ή/και η HAU σχετικα με το ποσοστο επιτυχιας αν δεν εχει τελειωσει ακομα η βαθμολόγηση?;)

AΚΡΙΒΩΣ!!!!!!!!!Αλλα μην ειμαστε και πολλοι σιγουροι με τους Αμερικανους που μπλεξαμε...........!!!!!:nono::nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Εεε καλα ΟΚ ειπαμε.
Δεν κανουν και θαυματα αλλα πιστευω πως τα αποτελεσματα θα τα βγαλουν στην ωρα τους γύρω στις 24-31/07.

Tωρα μην μου αγχωνεστε.Και γω οταν θα βγουν μαλλον θα μαι διακοπες γιατι φευγω 19 και γυρνώ στις 26.Τωρα καποιοι θα τρίβουν τα χερια τους αλλα τέσπα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

choice

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 319 μηνύματα.
αμα μπουν σε 10 ημερες οι βαθμολογιες στο ιντερνετ λογικα η βαθμολογιση εχει τελειωσει και τωρα στελνουν τα χαρτια απο εκει που ειναι στα ελληνικα κεντρα και ετοιμαζουν χαρτια λογισμικα και ετσι....εχω αγχος τωρα καποιος μπορει να ξερει τον βαθμο της εκθεσης μου(αυτος που την βαθμολογισε)...και εγω ειμαι σε αγνοια.....καλα αποτελεσματα να εχουμε.....
απο και κλειεται να εχουν στατιστικα απο τωρα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
αμα μπουν σε 10 ημερες οι βαθμολογιες στο ιντερνετ λογικα η βαθμολογιση εχει τελειωσει και τωρα στελνουν τα χαρτια απο εκει που ειναι στα ελληνικα κεντρα και ετοιμαζουν χαρτια λογισμικα και ετσι....εχω αγχος τωρα καποιος μπορει να ξερει τον βαθμο της εκθεσης μου(αυτος που την βαθμολογισε)...και εγω ειμαι σε αγνοια.....καλα αποτελεσματα να εχουμε.....
απο και κλειεται να εχουν στατιστικα απο τωρα....

Kαι γω αυτο λεω.
Η βαθμολογηση πρέπει να εχει τελειώσει.Ή θα τελειώσει σε 2-3 μέρες.Αλλωστε εχουν περασει και 2 μηνες απο την ημερα των εξετασεων.
Τωρα πρεπει να γινει ενας επιβεβλημενος ελεγχος οτι όλα πήγαν καλα και να εκδοθουν περι τα 25.000 Statement of Results για να σταλουν στην Ελλαδα και στην HAU.Μετεπειτα θα σταλει μεσω secure email τα αποτελεσματα σε ηλεκτρονικη μορφη.Θα τα κανει και ενα ελεγχο η HAU.Επειτα θα τα πει την ημερομηνια εκδοσης αποτελεσματων και θα αρχισει να τα ανεβαζει στην database της σιγά-σιγα ως αυτήν την ημερομηνια.Ταυτοχρονα θα σταλουν και τα Statement of Results στους υποψηφιους και τα τα φροντιστήρια.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

choice

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 319 μηνύματα.
περιεγραψες ολα αυτα που βαριομουν να γραφω...να σαι καλα...λιγη υπομονη ακομα.....και μετα θα ξερουμε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Παντως κακα τα ψεματα ειναι αρκετα μεγαλη διαδικασια η αξιολογηση τοσων γραπτων αλλα ρε γαμωτο τοσο δυσκολο ειναι να πουν μια ημερομηνια να τελειώουμε?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

choice

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 319 μηνύματα.
ελα μου ντε την ιδια απορια εχω δηλαδη ολοι οι αλλοι πως το κανουν??δεν καταλαβαινω την τακτικη τους......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Open-minded

Νεοφερμένος

Η Open-minded αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Το ιδανικό θα ήταν άμα μας έλεγαν αμέσως τα αποτελέσματα,αλλά αυτο δεν γινεται ουτε σε σενάριο επιστημονικής φαντασίας!:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Τα νεύρα μας θελουν να σπασουν αλλα τελος παντων.
Εγω υπομονή έχω για μερικες μερες ακομα!
Ας περασα και το Listening και ταμα θα κανω αν το περασω...
Οχι που θα μου πει η Τσεκαρη πως ουτε ενα Μισιγκαν δεν μπορω να πάρω...:mad:
-----------------------------------------
Το ιδανικό θα ήταν άμα μας έλεγαν αμέσως τα αποτελέσματα,αλλά αυτο δεν γινεται ουτε σε σενάριο επιστημονικής φαντασίας!:lol:


:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
Το αλλο με τον Τοτο το ξέρεις?:P

:lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
παιδιααααααα! εχουμε πλεον 17 ΙΟΥΛΙΟΥ !!!!!!!!!!!! Αν υποθεσουμε οτι θα βγουν...22/07 οπως περσι μας απομενουν 4 μερες! (χωρις να μετραει η 17η ιουλιου)
δεν ειναι απιστευτοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!??????? ΦΟΒΑΜΑΙ ΑΛΛΑ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΘΕΙ! ευχομαι σε ολους σας να περασετε γιατι ξερω ποσο χαλια ειναι να μενεις...........το λεω γιατι εδωσα δευτερη φορα...ουτε στον εχθρο σου αυτο το αισθημα οταν μαθαινεις οτι κοπηκες! ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑΑΑΑΑΑΑΑ~~~~~~~~~~~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nfk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 185 μηνύματα.
παιδιααααααα! εχουμε πλεον 17 ΙΟΥΛΙΟΥ !!!!!!!!!!!! Αν υποθεσουμε οτι θα βγουν...22/07 οπως περσι μας απομενουν 4 μερες! (χωρις να μετραει η 17η ιουλιου)
δεν ειναι απιστευτοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!??????? ΦΟΒΑΜΑΙ ΑΛΛΑ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΘΕΙ! ευχομαι σε ολους σας να περασετε γιατι ξερω ποσο χαλια ειναι να μενεις...........το λεω γιατι εδωσα δευτερη φορα...ουτε στον εχθρο σου αυτο το αισθημα οταν μαθαινεις οτι κοπηκες! ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑΑΑΑΑΑΑΑ~~~~~~~~~~~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D

Μακάρι να πέρασα γιατί δεν θα αντέξω άλλους 3 μήνες Αγγλικά μέχρι τον Δεκμέμβρη...

ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

choice

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 319 μηνύματα.
παιδιααααααα!
ΦΟΒΑΜΑΙ ΑΛΛΑ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΘΕΙ! ευχομαι σε ολους σας να περασετε γιατι ξερω ποσο χαλια ειναι να μενεις...........το λεω γιατι εδωσα δευτερη φορα...ουτε στον εχθρο σου αυτο το αισθημα οταν μαθαινεις οτι κοπηκες! ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑΑΑΑΑΑΑΑ~~~~~~~~~~~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D
+1...απαισιο να κοβεσαι:(....
συμπασχω........
να χουμε περασει ολοι.....(εγω το λεω η hau το ακουει??)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

'Eve =)

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εβελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Ρε παιδιά και άμα το περάσει να μην τον κεράσουμε και εμείς κατι;:P(απευθύνομαι στον Iliaso και στην 'Eve =)

το λογικο ειναι αν το περασουμε εμεις να τον κερασουμε οχι οταν περασει αυτος :P
-----------------------------------------
Το ιδανικό θα ήταν άμα μας έλεγαν αμέσως τα αποτελέσματα,αλλά αυτο δεν γινεται ουτε σε σενάριο επιστημονικής φαντασίας!:lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: γαματοοοο :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phanispal

Νεοφερμένος

Ο phanispal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Παιδιά να κάνω κι εγώ μια ερώτηση; Πιστεύετε ότι το 'χουμε να φτάσουμε τα 3Κ posts μέχρι να βγουν τα αποτελέσματα; :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
E και με την ανακοίνωση όταν θα μας πουν αν πέρασαν ή όχι το βλέπω:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top