Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

cardoso

Νεοφερμένος

Ο cardoso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
εγω ευτυχως πηρα στα γερμανικα το β2 οποτε θα ναι μιση η στενοχωρια για το μισγκαν....γιατι το προφισιενσι δεν το εχω και σιγουρο οτι θα το παρω...το αντιθετο θα ελεγα...καλη επιτυχια σε ολους παντως:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Λογικα...!Το πιο πιθανο αν ανεπτυξες σωστα τα θεματα να πηρες Pass(B!)...:D

Μακαρι...σε ευχαριστω κ παλι μου ανεβασες το ηθικο:P:P!!!!αλλα δεν φιλοδοξω σε Β απλα να με περασουν....εστω κ με 65....:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cardoso

Νεοφερμένος

Ο cardoso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
για λοουερ ξερουμε ποτε βγαινουνε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
εγω ευτυχως πηρα στα γερμανικα το β2 οποτε θα ναι μιση η στενοχωρια για το μισγκαν....γιατι το προφισιενσι δεν το εχω και σιγουρο οτι θα το παρω...το αντιθετο θα ελεγα...καλη επιτυχια σε ολους παντως:P
Ελα βρε μην σκας.(οπως λεει και ο τεο:D)
Καθολου στεναχωρια, θα το περασεις και το μισιγκαν...Ποπο γυρω στις 10 μερες για ECCE και 20 μερες για ECPE!!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
stay cool!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
τι ειναι αυτα που ακουω περι δευτερης βδομαδας του αυγουστου???!!!!! μονο και βγαλουν του ecpe κατα τις 10 αυγουστου! ρε παιδια ομως...οταν σας λενε πχ δευτερη βδομαδα του αυγουστου γιατι δεν τους λετε..''αφου πριν λιγο μου ειπαν τελευταια βδομαδα του ιουλη? γιατι αλαξατε τωρα?'' ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
τι ειναι αυτα που ακουω περι δευτερης βδομαδας του αυγουστου???!!!!! μονο και βγαλουν του ecpe κατα τις 10 αυγουστου! ρε παιδια ομως...οταν σας λενε πχ δευτερη βδομαδα του αυγουστου γιατι δεν τους λετε..''αφου πριν λιγο μου ειπαν τελευταια βδομαδα του ιουλη? γιατι αλαξατε τωρα?'' ???



δεν αλλαξαν... τελη ιουλιου 8α βγουνε...μην αγχωνεσαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
δεν αλλαξαν... τελη ιουλιου 8α βγουνε...μην αγχωνεσαι...
απ'το στομα σου και στου θεου τ'αυτι!!! να σου πω την αληθεια...και γω δεν πιστευω οτι μπορει να βγουν αυγουστο..22...23...24......καπου εκει λεω οτι θα βγουν! αλλα οταν τους ακουω να λενε αυγουστο και μαλιστα μεσα στον αυγουστο ψιλοφρικαρω! ελπιζω ολοι να περασουμε και να αξιζε τον κοπο αυτη η εκνευριστικη αναμονη!!!!!!!!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Takhs375

Νεοφερμένος

Ο Takhs375 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
αρχικα καλυσπερα,ειμαι καινουργιο μελος....
εχω διαβασει οτι εχετε γραψει 1000 φορες.......
εδωσα και εγω μισιγκαν τον μαιο και θελω να μοιραστω το ανχος μου μαζι σας :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

choice

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 319 μηνύματα.
καλως ορισες...μαλλον θα τα διαβαζεις τα ιδια μεχρι να βγουν τα αποτελεσματα γιατι απο το αγχος μας ολοι λειτουργουμε ετσι...ειναι φυσιολογικο........καλα εκανες!!!!μακαρι να το περασες οπως μακαρι να το περασαμε ολοι......ποιο εδωσες???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Takhs375

Νεοφερμένος

Ο Takhs375 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
και τα δυο .....παντως πιστευω αποο οτι εχω διαβασει οτι πανω απο 70% αυτων που δωσανε εχουν περασει....μακαρι!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
και τα δυο .....παντως πιστευω αποο οτι εχω διαβασει οτι πανω απο 70% αυτων που δωσανε εχουν περασει....μακαρι!!!!!

που το διαβασες αυτο?????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Takhs375

Νεοφερμένος

Ο Takhs375 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
βασικα ακουσα οτι περασαν παρα πολλοι σε σχεση με παλιοτερα και η μανα μου διαβασε σε εφημεριδα κατι παρωμοιο το ποσοστο μου το ειπε η κα8ηγιτρια μου τι πιστευει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
βασικα ακουσα οτι περασαν παρα πολλοι σε σχεση με παλιοτερα και η μανα μου διαβασε σε εφημεριδα κατι παρωμοιο το ποσοστο μου το ειπε η κα8ηγιτρια μου τι πιστευει

Μακαρι βρε Τακη...μακαρι....:):)
-----------------------------------------
Μηπως θυμασαι σε ποια εφημεριδα το ειδε?????????????/:P:P:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Μηπως το είδε η καθηγητρια σου σε καποια εφημεριδα σε σχεση με τα αγγλικα όπως ELT News?;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Μηπως το είδε η καθηγητρια σου σε καποια εφημεριδα σε σχεση με τα αγγλικα όπως ELT News?;)

εχεις ακουσει κ εσυ κατι τετοιο Τεολ???????Κ αν το διαβασε στην εφημεριδα που λες,ειναι καλο ή κακο????????:eyesup::eyesup::eyesup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Kοιτα εγω πιστευω πως ειναι καλο να παιρνούν πολλα παιδια αλλα ως ενα σημειο.
Η ELT News ειναι πολυ αξιοπιστη εφημεριδα και ανακοινωνει κατα καιρούς τα διαφορα ποσοστα επιτυχιας στις εξετασεις του Michigan και του Cambridge.
Εγω προσωπικά δεν έχω ακούσει κατι για το οτι περασαν πολλα ατομα.Μονο πως στο Cambridge μετα το Revised Format περασαν 4-5% περισσοτεροι υποψηφιοι σε σχεση με πριν...

Tωρα μην νομιζετε πως οι αλλαγες ειναι θεαματικες.Περιπου το 50% των υποψηφιων pass the exams.Τωρα αν δουμε καμια θεαματικη αλλαγη και παει απο το 50-55 στο 70-75% φερ ειπείν τότε κατι δεν παει καλα με τον φορεα ή υπηρξε μεγάλη συσσώρευση strong candidates.Που το δευτερο θα ηταν κατι απιθανο αφου οι βασεις θα ανέβαιναν κατα πολύ για να μεινει σταθερο το ποσοστο των υποψηφιων που περνάει τις εξετάσεις...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
κ εγω αναρωτιομουν πως γινεται....αλλα αφου τα αποτελεσματα μεχρι προτινος δεν τα ηξεραν ουτε αυτοι γτ δεν ειχαν τελειωσει με το διορθωμα πως το εμαθε η εφημεριδα???????//
ποτε προλαβε??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Open-minded

Νεοφερμένος

Η Open-minded αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Καλή επιτυχία σε όλους:no1:!Οι μερες ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΝ!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top