Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
για τ' αποτελεσματα του Cambridge εχουμε νεότερα? επίσης μήπως γνωρίζει κάποιος σε ποια ιστοσελιδα θ'αναρτηθούν?

Τα αποτελεσματα του Cambridge ESOL May 2009 θα ναι διαθεσιμα στις 31/07/2009 και ωρα 11 το πρωί στο site www.examination-services.gr

Καλα αποτελέσματα φιλη μου!:no1:;)

παντα γινεται αυτο με τις 2 μερες πριν? δηλαδη αν ειναι να βγουν 27/07 στις 25/07 θα μας πουν ''παιδια μεθαυριο βγαινουν τα αποτελεσματα!''??? και υπαρχει περιπτωση να πουν στις 27 θα βγουν αλλα να μην βγουν τελικα στις 27?

Οχι φιλε με του ανακοινωθει ημερομηνια δεν την αλλάζουν.Αλλα η πλακα ειναι πως ημερομηνια ανακοινωνουν 2 αντε βαρια 3 μερες πριν βγουν.Παντως στο site του Orfeas της ΕΑΕ οι μαθητες βρισκονται στο Confirmed.Με το που μετακινηθουν στο Finished αυτην την αγια μερα σε 2 μερες απο κεινη την μέρα θα έχουμε αποτελεσματα. πχ.υποθετικα παντα 22/07 οι μαθητες μετακινουνται απο την καρτελα Confirmed στην καρτελα Finished σε 2 μερες θα εχουμε αποτελεσματα.

Για οποιαδηποτε απορία εδώ ειμαστε.;)

Η σημερινη απαντηση της ΕΑΕ ειναι η ιδια για αρχες Αυγουστου..:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
α thx για την απαντηση! και τι ακριβως δηλωνει το ''confirmed''?? πως μου τη σπαει το αρχες Αυγουστου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Στο site του Orfea της ΕΑΕ για τα Φροντιστηρια οι μαθητες που δινουν παιρνούν απο τα εξής στάδια:

Draft Groups: 0
Pending Groups: 0
Students in Process: 0
Confirmed Students: 10
Finished Students: 40
Τωρα βλεπεις ειναι στο Confirmed οι 10 μαθητες που εδωσαν ECCE/ECPE.Oταν μετακινηθουν στην καρτελα Finished τοτε τα αποτελεσματα θα ναι διαθέσιμα!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Ρε παιδια εγω οταν βαζω εδω https://results.hau.gr/ τα στοιχεια μου μου βγαζει οτι ο μαθητης δεν βρεθηκε. Ειναι επειδη ακομα δεν εχουν βγει ή γιατι κατι κανω λαθος; Ξερω οτι δεν εχουν βγει αλλα δεν θα επρεπε να υπαρχει κατι; Γιατι μου λεει και βρεθηκε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stemfrom

Νεοφερμένος

Ο stemfrom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
ουτε εμενα που εχω δωσει ECPE μου βγαζει, αλλα νομιζω επειδη ειμαι γραμμενος μεσω φροντιστηριου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ρε παιδια εγω οταν βαζω εδω https://results.hau.gr/ τα στοιχεια μου μου βγαζει οτι ο μαθητης δεν βρεθηκε. Ειναι επειδη ακομα δεν εχουν βγει ή γιατι κατι κανω λαθος; Ξερω οτι δεν εχουν βγει αλλα δεν θα επρεπε να υπαρχει κατι; Γιατι μου λεει και βρεθηκε;

Οχι όλα καλά ειναι μην αγχωνεσαι.Απλα σε όλους ετσι βγαζει!
Δεν εχουν βγει τα αποτελεσματα για αυτό!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
τι εννοεις γραμμενος μεσω φροντιστηριου;
-----------------------------------------
Οχι όλα καλά ειναι μην αγχωνεσαι.Απλα σε όλους ετσι βγαζει!
Δεν εχουν βγει τα αποτελεσματα για αυτό!;)

Φιουυυ, οκ, ευχαριστω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Τιποτα παιδια!
Για οποια αλλη απορια εδω ειμαστε!
Καλα αποτελεσματα!!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Εγώ λέω ότι δεν το έχω πάρει.Ένω το Vocabulary,το Grammar και τα κείμενα ήταν εύκολα η έκθεση ήταν λίγο δύσκολη αλλά δεν έγραψα πολλά.Άν δεν το πάρω θα φταίει η έκθεση.:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ISI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ISI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
για το gap year εγραψες?αυτο ειναι μεγαλο θεμα οσον αφορα το proficiency και το οτι απευθυνονται στην πλειοψηφια σε 15 χρονα.δν μπορεις να βαζεις δοκιμια σε τετοιες ηλικιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
για το gap year εγραψες?αυτο ειναι μεγαλο θεμα οσον αφορα το proficiency και το οτι απευθυνονται στην πλειοψηφια σε 15 χρονα.δν μπορεις να βαζεις δοκιμια σε τετοιες ηλικιες.

Μας έβαλαν έκθεση ότι η κυβέρνηση θα δώσει σε κάθε μαθητή laptop αλλά επειδή το κόστος είναι μεγάλο θα πρέπει να κλείσουν οι βιιβλιοθήκες.Να γράψουμε τα υπέρ και τα κατά.Κάτι έγραψα αλλά μου φάνηκαν λίγα.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Μας έβαλαν έκθεση ότι η κυβέρνηση θα δώσει σε κάθε μαθητή laptop αλλά επειδή το κόστος είναι μεγάλο θα πρέπει να κλείσουν οι βιιβλιοθήκες.Να γράψουμε τα υπέρ και τα κατά.Κάτι έγραψα αλλά μου φάνηκαν λίγα.:(

κ εμενα αυτο μου επεσε!!!!τι ακριβως εγραψες??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
κ εμενα αυτο μου επεσε!!!!τι ακριβως εγραψες??

Δεν θυμάμαι :(.Έχουν περάσει 2 μήνες από τότε.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

choice

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 319 μηνύματα.
και εγω αυτο εγραφα απο οτι θυμαμαι.....μας εβαζε το διλυμμα αμα πρεπει να δωσουν τους υπολογιστες η να κρατησουν τις βιβλιοθηκες(τουλαχιστον το γραμμα προς καποιο υπευθινο) ....αυτο δεν ειναι??δεν θυμαμαι τι απντησα θυμαμαι που εκανα ενα πολυ σοβαρο λαθος...τα εκανα θαλασσα μαλλον και μου φαινοταν και ευκολο.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
ουτε στο περιπου???ανεφερες καθολου το κλεισιμο των βιβλιοθηκων στην εκθεση σου??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
ουτε στο περιπου???ανεφερες καθολου το κλεισιμο των βιβλιοθηκων στην εκθεση σου??

Είπα ότι είναι καλύτερα τα laptop γιατί θα έχουν ότι ώρα θελήσουν τις ασκήσεις τους μπροστά τους,θα τις έχουν όλες σε ένα σκληρό και δεν θα ψάχνουν σε βιβλία και ότι θα μπορούν να βρίσκουν πληροφορίες από το διαδύκτιο για τις εργασίες τους.Από την άλλη έγραψα ότι είναι καλύτερη η βιβλιοθήκη επειδή στα βιβλία υπάρχουν σίγουρες πηγές και πολλά άρθρα και κείμενα κάτι που δεν συμβαίνει στο χώρο του διαδυκτίου.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
και εγω αυτο εγραφα απο οτι θυμαμαι.....μας εβαζε το διλυμμα αμα πρεπει να δωσουν τους υπολογιστες η να κρατησουν τις βιβλιοθηκες(τουλαχιστον το γραμμα προς καποιο υπευθινο) ....αυτο δεν ειναι??δεν θυμαμαι τι απντησα θυμαμαι που εκανα ενα πολυ σοβαρο λαθος...τα εκανα θαλασσα μαλλον και μου φαινοταν και ευκολο.......[/quot

αυτη την στιγμη ειμαι να σκασω:s:'(:'(:'(.............παιδια γραψατε κ τα μειονεκτηματα οσον αφορα το κλεισιμο των βιβλιοθηκων????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

choice

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 319 μηνύματα.
θυμαμαι που ελεγα οτι ειναι σημαντικα και τα δυο ανεφερα μειονεκτηματα και πλεονεκτηματα της καθε λυσης ομως δεν θυμαμαι τι αποφασισα να γραψω στο κλεισιμο μαλλον εγραψα να διατηριθουν οι βιβλιοθηκες στα δημοτικα και ετσι και να βαλοθν υπολογιστες στις μεγαλυτερες ταξεις...κατι τετοιο,...δεν ειμαι σιγουρη...γιατι εισαι να σκασεις??δεν ηταν πολυ σημαντικο τι θα ελεγες αρκει να τα ελεγες σωστα.....και να εισαι εντος θεματος.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
και εγω αυτο εγραφα απο οτι θυμαμαι.....μας εβαζε το διλυμμα αμα πρεπει να δωσουν τους υπολογιστες η να κρατησουν τις βιβλιοθηκες(τουλαχιστον το γραμμα προς καποιο υπευθινο) ....αυτο δεν ειναι??δεν θυμαμαι τι απντησα θυμαμαι που εκανα ενα πολυ σοβαρο λαθος...τα εκανα θαλασσα μαλλον και μου φαινοταν και ευκολο.......

αυτη την στιγμη ειμαι να σκασω:s:'(:'(:'(.............παιδια γραψατε κ τα μειονεκτηματα οσον αφορα το κλεισιμο των βιβλιοθηκων????????????
Εγώ νομίζω πως τα έγραψα αν και δεν είμαι σίγουρος.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
:'(:'(:'(:'(...........ωχ εγω εγραψα μονο για τους υπολογιστες...τα πλεονεκτηματα κ τα μειονεκτηματα τους..........παει κ η εκθεση....:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top