Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Thanks Teol!!!!
καλη επιτυχια κ σε εσενα!!!@!@:P:P..........

αλλα ecce εδωσα..το ecpe δεν ειναι για proficiency???

ECPE ναι ειναι το Proficiency.
Για το ECCE ψαξε στο site της HAU και θα βρεις στοιχεια σχετικα με την βαθμολογηση της εκθεσης του.Ισχυει παλι οτι ανεφερα παραπανω.
φοβαμαι πως τις επομενες μερες που θα βγαινουν τα αποτελεσματα θα βρισκομαι σε κομα!!!:P

Ηρεμηστε ρε παιδια!
Δεν ηρθε και το τελους του κόσμου!;)

τωρα σοβαρα,μιας και παρακολουθω το τοπικ αυτο με προσοχη,κατι πολυ ενδιαφερον ειναι το γεγονος πως φαινεται ολη σας η ζωη να περιστρεφεται γυρω απο το αν παρετε η οχι το προφισιενσυ.τετοια παρανοια σε βαθμο ψυχωσης δν θυμαμαι να ειχαμε στην ηλικια μου παλιοτερα.γτ τετοια πιεση και αγχος ρε παιδια,ειλικρινα..?

Αυτην την ερωτηση μην την θετεις μονο σε μας αλλα στην βαθμοθηρικη κοινωνία μας που σε κανει πως αν δεν παρεις καμια 500αρια πτυχια δεν κανεις τι διαφορα!Οπως και να χει ειμαστε η μοναδικη χωρα ΠΑΓΚΟΣΜΙΩΣ που διεξαγουν εξετασεις αγγλικων 12 φορείς.Δηλαδη μυριστικαν το μελι και ηρθαν να το γευτούν.

Τα συμπερασματα δικά σου...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
πες τα Teol!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Τα λεω και μετα πεφτουν να με φανε...:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Faint :)

Νεοφερμένος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
χαχαχαχ
τι να κανουμε ρε τεοοοοοο
-----------------------------------------
α! παιδια πηρα τηλεφωνο και ρωτησα αν υπαρχει περιπτωση να δουμε αποτελεσματα ΠΡΙΝ τις 25...η απαντηση γνωστη : δεν γνωριζουμε..αυτο που ξερουμε ειναι τελη ιουλιου.....

για αρχες αυγουστου δεν ανεφερε τιποτα οποτε αμφιβαλλω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Βρε ας βγουν μεσα στον Ιουλιο και ας ειναι και 31 Ιουλιου!
Δηλαδη για να σου σπανε τα νευρα καλοί είναι...

Αντε παιδια καλα μας αποτελεσματα!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Εγώ λέω πως δεν θα βγουν ποτέ!!!!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.

ISI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ISI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
παιζει να γινει σεισμος και να πεσει το κτηριο του Michigan. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cardoso

Νεοφερμένος

Ο cardoso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
μακαρι να γινει καποιο λαθος στα κομπιουτερ και να περασουνε ολοι οι υποψηφιοι!!!:Pπαιδια εγω ειμαι καινουργιος εδωπερα και εψαχνα να βρω ποτε βγαινουν τα αποτελεσματα του μισιγκαν....υπαρχει καμια επισημη ανακοινωση ξερετε????ευχαριστω πολυ...αν και πιστευω οτι εχω κοπει...:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
μακαρι να γινει καποιο λαθος στα κομπιουτερ και να περασουνε ολοι οι υποψηφιοι!!!:Pπαιδια εγω ειμαι καινουργιος εδωπερα και εψαχνα να βρω ποτε βγαινουν τα αποτελεσματα του μισιγκαν....υπαρχει καμια επισημη ανακοινωση ξερετε????ευχαριστω πολυ...αν και πιστευω οτι εχω κοπει...:'(

Kαλώς όρισες στο ischool.gr!;)

Επίσημη ανακοίνωση για τα αποτελέσματα δέν υπάρχει δυστυχως.:(
Αλλά σύμφωνα με τα όσα λένε στην HAU αλλα και συμφωνα με τα προηγουμενα ετη τα αποτελεσματα πρεπει να τα περιμένουμε γυρω στις 24-31/07.Εκεινη την βδομάδα περίπου.;)

Μην αγχώνεσαι και Καλά αποτελέσματα!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasosple

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tasosple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 231 μηνύματα.
παιδια μακαρι ν χασουνε τα απαντητικα φυλλαδια κ ν αναγκαστουν ν μς περασουν ολους.

γιατι για φανταστειτε ν πουν χασαμε τ απαντητικα φυλλαδια. δν μπορουν ν μς τ πουν οτι τ εχασαν ουτε ν μς πουν οτι πρεπει ν ξαναγραψουμε γιατι μετα δεν θ ειναι πολυ αξιοπιστα κ θα χασουν πολλους πελατες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

matinAd

Νεοφερμένος

Η matinAd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
γεια!!!!!!!!!!!!!!

να ρωτήσω κάτι..είχες πει τεό ότι αν πάρει κάποιος ένα μόνο boderline fail περνάει... εγώ έδωσα ECPE τον νοέμβριο και είχα ένα bf και δεν πέρασα... έχει αλλάξει τώρα το σύστημα??????????:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiLoOkOzz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
παιζει να γινει σεισμος και να πεσει το κτηριο του Michigan. :P




Απο το στόμα σου και στου Θεού τ'αυτί...
Αχ..με ξέρανες στο γέλιο..:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Απο το στόμα σου και στου Θεού τ'αυτί...
Αχ..με ξέρανες στο γέλιο..:D:D


οχι πρωτα να απρουμε το πτυχιο και μετα ας πεσει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
γεια!!!!!!!!!!!!!!

να ρωτήσω κάτι..είχες πει τεό ότι αν πάρει κάποιος ένα μόνο boderline fail περνάει... εγώ έδωσα ECPE τον νοέμβριο και είχα ένα bf και δεν πέρασα... έχει αλλάξει τώρα το σύστημα??????????:(

To συστημα βαθμολογησης άλλαξε.;)
Πλεον με ενα BF και 3 LP παιρνάς!;)

Για more information: https://www.hau.gr/?i=examinations.el.news.902
:xixi:

Για οποια αλλη απορια εδω είμαστε!:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
γεια!!!!!!!!!!!!!!

να ρωτήσω κάτι..είχες πει τεό ότι αν πάρει κάποιος ένα μόνο boderline fail περνάει... εγώ έδωσα ECPE τον νοέμβριο και είχα ένα bf και δεν πέρασα... έχει αλλάξει τώρα το σύστημα??????????:(

Εξαρταται...στα υπολοιπα part ποσο ειχες????:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

matinAd

Νεοφερμένος

Η matinAd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
είχα ένα borderline 2 low pass k 1 pass τότε... καλά αν ισχύει αυτό που λες τεό και τώρα που εδωσα έχω γράψει τα ίδια με δεκέμβρη και περάσω...θα σε λατρέψω... δεν το πιστεύω !! ¨)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Εξαρταται...στα υπολοιπα part ποσο ειχες????:P:P

:nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono:

SEE:

Το Ινστιτούτο Αγγλικής Γλώσσας του Πανεπιστημίου του Μίσιγκαν (ELI) ανακοίνωσε την εξής αλλαγή στη διαδικασία βαθμολόγησης για τις Εξετάσεις του Πιστοποιητικού Proficiency (ECPE): «Οι εξεταζόμενοι που επιτυγχάνουν σε τρεις ενότητες με LP (ή υψηλότερο) και λαμβάνουν βαθμολογία όχι χαμηλότερη του BF σε μια ενότητα θα αποκτούν το πιστοποιητικό ECPE.» Η αλλαγή αυτή ισχύει από την τρέχουσα εξεταστική περίοδο του Μαΐου 2009. Για περισσότερες πληροφορίες επισκεφθείτε τη σχετική ιστοσελίδα του ELI.

;):xixi:
-----------------------------------------
είχα ένα borderline 2 low pass k 1 pass τότε... καλά αν ισχύει αυτό που λες τεό και τώρα που εδωσα έχω γράψει τα ίδια με δεκέμβρη και περάσω...θα σε λατρέψω... δεν το πιστεύω !! ¨)


Και ομως ειναι αληθεια!Αν εχεις την ιδια βαθμολογια με τον Δεκεμβριο!

Συγχαρητηρια θα εχεις παρει το ECPE!;):xixi::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
αχ κ εγω τοσο υπολογιζω.........μακαρι να περασαμε!@!@!@!:no1::no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Aυτο με την βαθμολογια να υπενθυμισω να ισχυει ΜΟΝΟ στο ECPE και μονο αν κοπείτε με BF και μονο BF και σε ενα παρτ της εξετασης.

Στο ΕCCE ισχυει ενα διαφορετικο συστημα βαθμολογησης με συμψηφισμό που παλι σε δινει το δικαιωμα να κοπεις σε ενα και μονο μερος αρκει το συνολο των μερων να κανει 65%!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top