Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

phanispal

Νεοφερμένος

Ο phanispal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
You don't wrestle her chestnut, έτσι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
You don't wrestle her chestnut, έτσι;


Eτσι,έτσι...:P:D:D:lol::lol:

Οπως και να χει παντως 19/07 φευγω διακοπές και κοπανάω Delete στο Hard Disk μου!:D
Ας κάνουν ότι θέλουν!:P
Aπο δω και στο εξής θα απαξιώ!

Αντε να χαλαρωσουμε και λιγάκι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

A propos

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,664 μηνύματα.
Relax. Don't do it:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
Eτσι,έτσι...:P:D:D:lol::lol:

Οπως και να χει παντως 19/07 φευγω διακοπές και κοπανάω Delete στο Hard Disk μου!:D
Ας κάνουν ότι θέλουν!:P
Aπο δω και στο εξής θα απαξιώ!

Αντε να χαλαρωσουμε και λιγάκι!
τωρα λες να χαλαρωσουμε καλε??!!! που εμειναν 2 βδομαδες??!
μην πας να τη γλιτωσεις αγαπητε τεολ! θα συνεχισεις να ενημερωνεσαι διαφορετικα θα σε απoλυσω απο τη θεση του επισημου ενημερωτη αποτελεσματων ECPE 2009 !!!!!!!!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
τωρα λες να χαλαρωσουμε καλε??!!! που εμειναν 2 βδομαδες??!
μην πας να τη γλιτωσεις αγαπητε τεολ! θα συνεχισεις να ενημερωνεσαι διαφορετικα θα σε απoλυσω απο τη θεση του επισημου ενημερωτη αποτελεσματων ECPE 2009 !!!!!!!!!!!:P

Μα τωρα πρεπει να χαλαρωσουμε...:P
Στο τέλος...
Να μην κανω και γω τις διακοπούλες μου στην Κερκυρα???...:P
Eξαλλου δεν εχω και ικανοποιητικο Income απο σένα.:xixi:
Κατα τα αλλα πιστευω πως 24/07 θα βγουν και μην αρχιζετε να σχολιαζετε.
Εδω και 2 χρονια τα αποτελεσματα του May παντα βγαινουν 22-28 του μηνός.
Αλλα επειδη τα βγαζουν ως συνηθως Παρασκευη θα βγουν στις 24 μαλλον.
Στις 31/07 δεν θα βγουν γιατί πολύ απλά τοτε βγαινει το Cambridge και ΠΟΤΕ το Μισιγκαν δεν βγηκε πιο αργά απο το Cambridge!;)

EDIT:Πήρα τηλέφωνο τώρα και στο τμήμα εξετάσεων και στο τμήμα φρονιστηριούχων και στο τμήμα Θεσ/νίκης
Και οι 3 μου απάντησαν αρχές Αυγούστου.
Μάλλον έχει εξανεμιστεί κάθε ελπίδα να βγουν τον Ιούλιο!!!!!!!!
:s:mpam:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
Μα τωρα πρεπει να χαλαρωσουμε...:P
Στο τέλος...
Να μην κανω και γω τις διακοπούλες μου στην Κερκυρα???...:P
Eξαλλου δεν εχω και ικανοποιητικο Income απο σένα.:xixi:
Κατα τα αλλα πιστευω πως 24/07 θα βγουν και μην αρχιζετε να σχολιαζετε.
Εδω και 2 χρονια τα αποτελεσματα του May παντα βγαινουν 22-28 του μηνός.
Αλλα επειδη τα βγαζουν ως συνηθως Παρασκευη θα βγουν στις 24 μαλλον.
Στις 31/07 δεν θα βγουν γιατί πολύ απλά τοτε βγαινει το Cambridge και ΠΟΤΕ το Μισιγκαν δεν βγηκε πιο αργά απο το Cambridge!;)

EDIT:Πήρα τηλέφωνο τώρα και στο τμήμα εξετάσεων και στο τμήμα φρονιστηριούχων και στο τμήμα Θεσ/νίκης
Και οι 3 μου απάντησαν αρχές Αυγούστου.
Μάλλον έχει εξανεμιστεί κάθε ελπίδα να βγουν τον Ιούλιο!!!!!!!!:s:mpam:[/quote
οοοοοοοοοοχχχχχχχιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
δεν το πιστευωωωωωωωω!!!!!!! :'(:'(
γιατι το παν τωρα αυτο?:mad: και υπολογιζα 2 βδομαδες......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
οοοοοοοοοοχχχχχχχιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
δεν το πιστευωωωωωωωω!!!!!!! :'(:'(
γιατι το παν τωρα αυτο?:mad: και υπολογιζα 2 βδομαδες......

Ε, τι να κάνουμε Αμερικάνοι είναι αυτοί!
Μην λέμε ξανά τα ίδια και τα ίδια.Ούτος ή άλλος και πέρσι τέτοιο δούλεμα έπεφτε από HAU.Θα το υποστούμε και φέτος:(!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
χμμμμ....οποτε να μην χανουμε τις ελπιδες μας για τελη ιουλιου....
δεν μου λες?! τον νοεμβρη 2008 τα αποτελεσματα βγηκαν παρασκευη?
εγω παντως λεω οτι σε 2 βδομαδες θα βγουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ISI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ISI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
αντε πηρα και γω μολις τωρα. μια κυρια μ πε,τελος του μηνα αρχες Αυγουστου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Xμμ ταμα θα κανω στην Παναγία να βγουνε τελη Ιουλίου!
Τα νευρα μου εχουν ήδη σπάσει!:(
-----------------------------------------
χμμμμ....οποτε να μην χανουμε τις ελπιδες μας για τελη ιουλιου....
δεν μου λες?! τον νοεμβρη 2008 τα αποτελεσματα βγηκαν παρασκευη?
εγω παντως λεω οτι σε 2 βδομαδες θα βγουν!

Toυ Νομεβρη νομιζω ειχανε βγει Τρίτη χωρις ναι μαι 100% σίγουρος!;)

Και γω θελω να βγουν σε 2 βδομαδες αλλα θα δούμε!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Γιατί τα αργούν τόσο τα αποτελέσματα;Εμάς δεν μας σκέφτονται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
τα αποτελεσματα μπορει να βγουν απο δευτερα εως σαββατο? κυριακη δηλαδη γινεται να βγουν?
τα νευρα μουυυυυυυυ!!!!!!! θελω θετικα αποτελεσματα ΤΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Mα γιατι να σε σκεφτουν?
Τα χρηματα τους τα έχουν μαζέψει απο τα εξεταστρα!
Απο κει και πέρα σιγά!:)
-----------------------------------------
τα αποτελεσματα μπορει να βγουν απο δευτερα εως σαββατο? κυριακη δηλαδη γινεται να βγουν?
τα νευρα μουυυυυυυυ!!!!!!! θελω θετικα αποτελεσματα ΤΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:jumpy:

Δευτερα με Παρασκευη βγαινουν!
Τις πιο πολλες φορες ή Παρασκευη ή Τριτη ή Πεμπτη!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
Χμμμ...........τεσπα δεν πιστευω πως παιζει ρολο η ημερα...αν ειναι τριτη ή τεταρτη πχ...συμφωνω με τον τεολ....τα 175/150 ευρω απο καθε εξεταζομενο τα εχουν μαζεψει...γιατι να σκανε λοιπον αυτοι?? γιατι να βιαστουν εστω και λιγο? γιατι να μην τα βγαλουν οσο πιο αργα γινεται αφου κανεις δεν μπορει να τους πει τιποτα...? το δικο τους μελλον κρινεται αλλωστε? Σε αλλα πτυχια τα αποτελεσματα βγαινουν ακομα κ σε 20 μερες...τι να πεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Χμμμ...........τεσπα δεν πιστευω πως παιζει ρολο η ημερα...αν ειναι τριτη ή τεταρτη πχ...συμφωνω με τον τεολ....τα 175/150 ευρω απο καθε εξεταζομενο τα εχουν μαζεψει...γιατι να σκανε λοιπον αυτοι?? γιατι να βιαστουν εστω και λιγο? γιατι να μην τα βγαλουν οσο πιο αργα γινεται αφου κανεις δεν μπορει να τους πει τιποτα...? το δικο τους μελλον κρινεται αλλωστε? Σε αλλα πτυχια τα αποτελεσματα βγαινουν ακομα κ σε 20 μερες...τι να πεις!

Nαι γιατι οταν ειναι να ξαναπαρουν εξεταστρα τα βγαζουν νωρις τα αποτελεσματα για μπορεσουν να ξαναρμεξουν!:mad:
Τωρα τι τους νοιάζει?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
αχ πως θελω να περασω και να μην ξαναασχοληθω μαυτο το θεμα! καθε μερα αυτο το αγχος! ποτε θα βγουν και ποτε θα βγουν!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ε ναι ρε σεις!
Μην σκατε!Οπως δεν σκανε αυτοι με μας μην σκατε και σεις με αυτούς!

Relax...:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angelikoulitsa

Νεοφερμένος

Η angelikoulitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
ακούσατε δηλαδη οτι την επομενη εβδομαδα θα βγουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
ακούσατε δηλαδη οτι την επομενη εβδομαδα θα βγουν?
θα βγουν στο διαστημα απο 22 μεχρι τελος του μηνα....τωρα ακριβως ποια μερα δεν γνωριζουμε! σε 12 μερες δηλαδη να τα περιμενουμεαπο μερα σε μερα! δεν αποκλυεται κιολας να βγουν και 20 πχ! το μισιγκαν ειναι ολο εκπληξεις! παντως περσι βγηκαν 22/07
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Eιναι σε τεραστικα συγχυση!
Μια λενε τελη Ιουλιου-αρχες Αυγουστου ,μια λενε Αυγουστο!
Παντως οπως και περσι ετσι και φετος γυρω στις 20-30 Ιουλιου θα βγουν!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top