Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
ΜΗνυμα απο το ΕΛΙ-υΜ: Dear Dimitris,
Iʼm afraid that the tests are still being processed. We do not have a release date for the results.
Best wishes,

ELI Certificate Program
University of Michigan
500 E Washington
Ann Arbor, Michigan USA 48104-2028

Fax: +001 734.615.6586
elicertif@umich.edu
www.lsa.umich.edu/eli/testing
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnlit7

Νεοφερμένος

Ο johnlit7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
τι να πω ρε παιδια... πως εχετε καταντησει ετσι το thread ??:s
ειχα να μπω μια εβδομαδα και δημιουργησατε 20 σελιδες....
ελεος κ να πω οτι μαθαμε και τπτ καινουργιο....αν θελετε να συζητατε ετσι χωρις λογο υπαρχουν και τα pm....τι φταιω εγω και ο καθε user να ψαχνουμε 20 σελιδες ετσι ασκοπα χωρις να μαθαινουμε κατι???
τοσο μεγαλη σημασια εχει για εσας αν τα αποτελεσματα βγουν στις 25 και οχι στις 23???:what:
πηγαινετε για κανα μπανακι να χαλαρωσετε λιγο....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
ΜΗνυμα απο το ΕΛΙ-υΜ: Dear Dimitris,
Iʼm afraid that the tests are still being processed. We do not have a release date for the results.
Best wishes,

ELI Certificate Program
University of Michigan
500 E Washington
Ann Arbor, Michigan USA 48104-2028

Fax: +001 734.615.6586
elicertif@umich.edu
www.lsa.umich.edu/eli/testing

Σκατα δηλαδή εεε...:P
Φαντάσου το πανεπιστήμιο δεν ξερει ημερομηνια ανακοινωσης αποτελεσματων τι να κανει η ρημάδα η HAU που δεν ειναι τιποτα αλλο απο ενας Test Administrator.

Το Cambridge ESOL εχει ήδη ανακοινωσει τις ημερομηνιες αποτελεσματων εδω και πολύ καιρό και σήμερα εχει ενημερωθηκε και το British Council.
Πλεόν σε αυτούς όλα είναι ετοιμα.
Το Michigan ενα απο τα μεγαλυτερα πανεπιστημια παγκοσμίως κανει παλι ενα βημα πίσω οπως και πέρσι!

Μπραβο Μισιγκαν....:P:P:P:P:mad::mad::mad:
-----------------------------------------
τι να πω ρε παιδια... πως εχετε καταντησει ετσι το thread ??:s
ειχα να μπω μια εβδομαδα και δημιουργησατε 20 σελιδες....
ελεος κ να πω οτι μαθαμε και τπτ καινουργιο....αν θελετε να συζητατε ετσι χωρις λογο υπαρχουν και τα pm....τι φταιω εγω και ο καθε user να ψαχνουμε 20 σελιδες ετσι ασκοπα χωρις να μαθαινουμε κατι???
τοσο μεγαλη σημασια εχει για εσας αν τα αποτελεσματα βγουν στις 25 και οχι στις 23???:what:
πηγαινετε για κανα μπανακι να χαλαρωσετε λιγο....;)

Αν νομίζεις πως οι πληροφορίες που δίνονται ειναι ασχετες απλά μην τις διαβάζεις.
Οτι μαθαίνουμε λέμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
εχεις δικιο teol20,και εγω μεσα ειμαι παντως:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
ποπο παιδια αφηστε! Ειδα παλι ενα ονειρο τρελο!!
ημουν λεει στο φροντηστηριο αγγλικων και ειχα παει για επισκεψη στην κυρια μου κ καλα....τελειωνει το μαθημα που εκανε και βγαινει εξω....με βλεπει...χαιρετιωμαστε κτλ ...και ξαφνικα μου λεει...ΑΑ! ΣΤΟ ΕΙΠΑ??!! ΒΓΗΚΑΝ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!ΠΕΡΑΣΕΣ!
εκεινη τη στιγμη σηκωθηκα πανω...δεν ηξερα τι να πω και το προσωπο μου ελαμπε απο ευτυχια!!!!!! (αλλα μεσα μου ελεγα......μα...πως..?? αφου..εχουμε 7 ιουλιου..και ο τεολ θα τοχε πει οτι αυριο βγαινουν τα αποτελεσματα...) και ξαφνικα μου λεει...ΠΛΑΚΑ ΣΟΥ ΚΑΝΑ ΚΑΛΕ!!!!!!!! ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!! ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΜΕ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ!!!!!!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ελα ρε Γιωργο ηρέμησε!
Οτι ηταν να γινει εγινε!
Υπομονη ως τα τελη Ιουλίου που θα έχουν τελειώσει τα πάντα.

Ως τότε καλο κουραγιο σε όλους εμας και οπως προειπα συγχαρητηρια στο ELI-UM και την HAU που ακομα και ενα χρονικο προσδιορισμο δεν ειναι σε θεση να δώσουν για τα αποτελεσματα.Κατα τα αλλα πληρώνονται 150 και 175 ευρώ.

Τεσπα ειναι ανωφελο να λεμε συνεχεια τα ίδια και τα ίδια!

Εγω μου φαινεται θα μαθω τα αποτελεσματα μου ξανα στις διακοπές μου...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Μπράβο παιδιά που είστε αισιοδοξοι!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Eυχαριστουμμμεεεεεε!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Teol20, Αν δεν ήσουν εσύ να μας ενημερώνεις και να μας ανεβάζεις το ηθικό, δεν ξέρω τι θα έκανα... Μπήκα εχτές στο thread (το ομολογώ, είχα αρκετό καιρό να μπω και να κάτσω να κοιτάξω ένα-ένα τα posts, γιατί το μόνο που κατάφερνα είναι να αγχώνομαι) και είδα που αναφέρατε πως άλλαξε ο τρόπος βαθμολόγησης στο ECPE και δεν μπορείς να φανταστείς πως έκανα! Δηλαδή, τέτοια χαρά μόνο αν μάθω ότι το πήρα θα κάνω! Μέχρι χτες το πρωί ήμουν 95% σίγουρη ότι δεν θα το έπαιρνα, αλλά μετά από αυτό που έμαθα χάρη σε σας παιδιά, έχω πολλές περισσότερες ελπίδες... Να φανταστείς εστειλα μήνυμα στον καθηγητή και διευθυντή του φροντιστηρίου μου και δεν το ήξερε ούτε αυτός, που πάντα είναι ενημερωμένος...

Σας ευχαριστώ πολύ όλους.:thanks::thanks:

Καλά αποτελέσματα σε όλους μας!!!
:no1::no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από {~*1rèNe*~};422946:
Teol20, Αν δεν ήσουν εσύ να μας ενημερώνεις και να μας ανεβάζεις το ηθικό, δεν ξέρω τι θα έκανα... Μπήκα εχτές στο thread (το ομολογώ, είχα αρκετό καιρό να μπω και να κάτσω να κοιτάξω ένα-ένα τα posts, γιατί το μόνο που κατάφερνα είναι να αγχώνομαι) και είδα που αναφέρατε πως άλλαξε ο τρόπος βαθμολόγησης στο ECPE και δεν μπορείς να φανταστείς πως έκανα! Δηλαδή, τέτοια χαρά μόνο αν μάθω ότι το πήρα θα κάνω! Μέχρι χτες το πρωί ήμουν 95% σίγουρη ότι δεν θα το έπαιρνα, αλλά μετά από αυτό που έμαθα χάρη σε σας παιδιά, έχω πολλές περισσότερες ελπίδες... Να φανταστείς εστειλα μήνυμα στον καθηγητή και διευθυντή του φροντιστηρίου μου και δεν το ήξερε ούτε αυτός, που πάντα είναι ενημερωμένος...

Σας ευχαριστώ πολύ όλους.:thanks::thanks:

Καλά αποτελέσματα σε όλους μας!!!:no1::no1::no1:

Mα για αυτό ειμαστε εδώ βρε Ειρηνη!;)
Για να αλληλοβοηθηθούμε και να αλληλουποστηριχθούμε!;)

Προσωπικα πιστευω πως αυτο το τόπικ έχει ως σκοπο να δωσει αυτοπεποιθηση στα παιδια που δινουν κάποιο αγγλλικο πιστοποιητικο και να πούν"Ωπα,δεν ειναι τιποτα!Μα γιατί αγχώνομαι..?"

Σας μιλαω και γω εμπειρικα που λόγου του αγχους μου εχω χασει παρα πολλα πραγματα.:(
Για αυτό και η ζωη συνεχιζεται.Αν κοπουμε σε ενα πτυχιο θα στεναχωρηθουμε ΟΚ,αλλα δεν τελειωνει η ζωη μας εδω.Ειναι απλα καποια μικρη αποτυχια.Και δεν ειναι τιποτα μπροστα στις αποτυχιες της ζωής μας.

Για αυτό συμμετεχουμε σε αυτο ο τοπικ που δημιουργηθηκε απο το Μαρτιο και πιστευω πως βοηθησε πολλα παιδια να εχουν ηθικο ακμαιοτατον και πραγματικα να επιτυχουν και να τελειωνουν με τον βραχνα των εξετάσεων.

Οπως και ναχει τα αποτελεσματα σε λιγες μερες θα βγουν.Δεν αγχωνομαστε.Εδω ειμαστε εμεις μετα για να τα συζητησουμε,να το γιορτασουμε ,να λυπηθούμε!;)Γιατι ειμαστε μια ον-λαιν κοινοτητα και αυτο πρεπει να κανουμε!

Καλα αποτελεσματα παιδες και μην μασάτε!!!
Ελπίζω να σας εχω βοηθησει με ολα αυτα που σας προσφέρω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
καλημερααα! σημερα ο μηνας εχει 8..!!!!!!! αχ πως περνουν οι μερεεεες!
τεολ παινρε τηλ κ στελνε emailllllllllllllllllllllllllll!!!!!!!!!!!!!!
παντως ειναι απαραδεχτοι που δεν ταχουν διορθωσει ολα ακομα.......
Αληθεια ποσα περιπου παιδια εδωσαν φετος και ποσα περσι τον μαιο.....?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
καλημερααα! σημερα ο μηνας εχει 8..!!!!!!! αχ πως περνουν οι μερεεεες!
τεολ παινρε τηλ κ στελνε emailllllllllllllllllllllllllll!!!!!!!!!!!!!!
παντως ειναι απαραδεχτοι που δεν ταχουν διορθωσει ολα ακομα.......
Αληθεια ποσα περιπου παιδια εδωσαν φετος και ποσα περσι τον μαιο.....?

Μπορεις να στειλεις και εσυ κανενα μηνυμα ή να πάρεις τηλεφωνο.Κάθε χρονο δινουν περιπου τα ιδια παιδιά!:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
ελεος ρε παιδια μετα τις 15 του μηνα τα τηλεφωνα! και να μαθετε απο τωρα σε τι θα σας χρησιμευσει?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
ελεος ρε παιδια μετα τις 15 του μηνα τα τηλεφωνα! και να μαθετε απο τωρα σε τι θα σας χρησιμευσει?????

Ρε χρηστο μην διαβαζεις το φορουμ αμα δεν θες.Οταν λες που θα μας χρησιμεψει,εγω προσωπικα σε 2 εβδομαδες παω διακοπες,να μην ξερω ποτε θα βγουν τα αποτελεσματα;Δηλαδη να περνω τον καθενα να τον πριζω καθε μερα(γνωστους και συγγενεις) και να τους λεω για δες βγηκαν;Μην μου πεις να περιμενω γιατι γυριζω 12 σεπτεμβριου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Faint :)

Νεοφερμένος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
ρε παιδια οντως ειναι λιγο υπερβολικο καθε μερα τηλεφωνα..
ξεχαστε το για λιγο και χαρειτε το καλοκαιρακιιι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Παιδια τα αποτελεσματα μετα και τα σημερινα τηλεφωνήματα & email θα βγουν μετα τις 20 Ιουλίου και μάλλον την τελευταια βδομάδα του Ιουλη!

Για ακριβη ημερομηνια ουτε στα πιο τρελα μας όνειρα.

Το Cambridge θα το πω για αλλη μια φορα ανακοινωσε για τις 31/07.
Κατα τα αλλα καλο μας κουραγιο!
Και γω περσι στις διακοπες εμαθα τα αποτελεσματα!
Και φετος μαλλον ετσι θα γίνει...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Παιδια τα αποτελεσματα μετα και τα σημερινα τηλεφωνήματα & email θα βγουν μετα τις 20 Ιουλίου και μάλλον την τελευταια βδομάδα του Ιουλη!

Για ακριβη ημερομηνια ουτε στα πιο τρελα μας όνειρα.

Το Cambridge θα το πω για αλλη μια φορα ανακοινωσε για τις 31/07.
Κατα τα αλλα καλο μας κουραγιο!
μαλλον ετσι θα γί
Και γω περσι στις διακοπες εμαθα τα αποτελεσματα!
Και φετος νει...:)
To έχεις πει τόσες φορές:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Δεν πειράζει...:P

Το λέω για να το συνηθίζω...:P:D:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnlit7

Νεοφερμένος

Ο johnlit7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
φιλε τεο στις 50 σελιδες αναφερεις συνεχως το ιδιο πραγμα....αφου δν εχουμε ακομα ακριβη ημερομηνια δεν χρειαζεται συνεχως να λεμε τα ιδια και τα ιδια οτι δηλαδη θα βγουνε τελη ιουλιου....
χαιρω πολυ αυτο το μαθαμε....
χαλαρωσε επιτελους.....:no1:
οταν μαθεις την ακριβη ημερομηνια εσυ η καποιος αλλος απλα πειτε το....λες και θελετε να κανετε ρεκορ σελιδων στο θρεντ κ γραφετε τα ιδια κ τα ιδια...

Αν νομίζεις πως οι πληροφορίες που δίνονται ειναι ασχετες απλά μην τις διαβάζεις.
Οτι μαθαίνουμε λέμε!

αν δεν τις διαβασω πως θα καταλαβω αν ειναι οντως ασχετες???
μπορει μεσα στις 20 σειρες offtopic να υπαρχει κ κατι σημαντικο....:s
η οπως ενας user (ονοματα δν λεμε,οικογενειες δν θιγουμε ) εφαγε σχεδον 2 σελιδες με τεραστια
κενα ποστ....τι να πω...:down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top