Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Εεε καλα μην κανετε και ετσι!
Δεν κανω και τίποτα το σημαντικό...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Τεο εισαι μεγαλος
σαν εσενα δεν υπαρχει αλλος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Τεο εισαι μεγαλος
σαν εσενα δεν υπαρχει αλλος!

Αντε κοψτε το δούλεμα ρειιιιι...:P

Λοιπον σημερα ξαναπηρα τηλεφωνο σε HAU και μου απαντησαν το γνωστό πλεόν σε όλους τέλη Ιουλίου!;)

Τωρα πως γινετε να ειπαν στο παιδι παραπάνω για 12 Ιουλίου που ειναι και Κυριακή δεν ξέρω.

Αν δεν με πιστεύεται πάρτε τηελφωνο και σεις να ρωτήσετε!Σας παραθέτω τηλέφωνα:

2103680000
2103680900
2103680090

;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

A propos

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,664 μηνύματα.
Nαι τέλη Ιούλη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariadim

Νεοφερμένος

Η mariadim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Να σας πω...εχω μαθει τελευταια απο μαθητρια πως σε φροντιστηρια υπαρχουν κι αλλα past papers του ecpe...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Nαι τέλη Ιούλη.

Είδατε που σας λέω εγω!
Και οσοι δεν με πιστεύετε εχω και ηχητικα ντοκουμέντα απο την HAU!;)
Εστειλα χτες ενα email στο ELI-UM USA και τωρα περιμένω σημερα απάντηση!;)

Να σας πω...εχω μαθει τελευταια απο μαθητρια πως σε φροντιστηρια υπαρχουν κι αλλα past papers του ecpe...

Σου απαντησα στο αλλο τόπικ που πόσταρες!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ISI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ISI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
νταξει τωρα χωρις πλακα.πες μου κατι τεο.ο σκοπος της ζωης σου ποιος θα ειναι οταν βγουν τα αποτελεσματα???? :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Xμμ!
Nα περιμενω με ανυπομονησία τις εξετασεις του Νοεμβριου-Δεκεμβριου 2009...:P:P:P:lol::lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Ρε κουλάρετε λίγο...Κάθε μέρα παίρνετε τηλέφωνο και κάθε φορά σας λένε κάτι διαφορετικό...Έχουν χάσει για ακόμα ένα χρόνο την μπάλα και σας αγχώνουν χωρίς λόγο:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Kαι πολύ κακώς κάνουν!
Γιατί όσο πιο απαθεστατοι είναι τοσο πιο πολύ θα τους παίρνω τηλέφωνο!
Αν ειναι δυνατόν ενα ολοκληρο πανεπιστημιο και μια ολοκληρη HAU να μην ξεουν ποτε θα βγουν εστω στο περιπου τα αποτελεσματα και να λένε αλλα ντα αλλα...
Ελεος δηλαδη!

Και να σας ενημερωσω πως πήρα σήμερα τηλεφωνο και το British Council και ενημερωσαν πως 31/07/2009 και 11 το πρωι τα αποτελεσματα θα ναι διαθεσιμα!
Πλεον έχω λογο να τους ξαναπαρω τηλεφωνο?ΟΧΙ!Επειδη ηταν κατατοπιστηκότατοι!

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiLoOkOzz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Αντε ρε Τεό....είσαι θεός παιδί μου!Τι να λέμε τώρα...Βασικά και εγώ ήθελα να πάρω τηλέφωνο αλλά ντρεπόμουν..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Ασχετο αλλά αν δείτε το προφίλ του τεολ στο fb θα νιώσετε τι σημαίνει πόρωση με τα αγγλικά:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Αντε ρε Τεό....είσαι θεός παιδί μου!Τι να λέμε τώρα...Βασικά και εγώ ήθελα να πάρω τηλέφωνο αλλά ντρεπόμουν..:)

Να παρεις ρε συ σιγα!;)
Δουλεια τους ειναι να σε εξυπηρετουν!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiLoOkOzz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Μπαααα..είμαι πολύ ντροπιάρα (ωραία λέξη ,ε!)είμαι ικανή μόλις το σηκώσουν να το κλείσω...άσε καλύτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Εγω πηρα τηλ και μου ειπαν τελη Ιουλιου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Αυτο δηλαδη που ανεφερα εγω περι τις 8 φορές ώς τωρα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
ψηφισα...και φυσικα θα το παρω:D

αυτοπεποιθηση ρεεεε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Aκριβως!
Ολα θα πάνε καλα ρε μάγκες!:)
Αντε να το πάρουμε και να κάνουμε και πάρτι εδω στο ISCHOOL.GR όπως κάνουμε και κάθε χρόνο!:)

Καλα αποτελεσματα και γερα,γερα,ΓΕΡΑ με τσαμπουκα!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
να κανουμε ενα μετινγκ-ischool για οσους το παρουμε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ειμαι μέσα για αυτό!
Ααα και οχι μονο για οσους το παρουν αλλα και για οσους δεν το πάρουν!
Γιατι βρε συ κατωτεροι ειναι οι αλλοι που δεν θα το πάρουν?
Μια ατυχία της στιγμής είναι!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top