Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Efthymios1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 250 μηνύματα.
Ε τοτε αμα τελιωσουν το διορθωμα στις 10 τοτε τα results θα βγουν 15-16κ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Nαι ρε παιδια!
Με το που τελειωσει το assessment part σε 3-4 μερες το πολύ τα αποτελεσματα θα σταλούν απο την Αμερικη στην Ελλαδα μαλλον via email και επειτα η HAU θα τα ανεβασει στην database της οποτε φιλοτιμηθεί!:)
-----------------------------------------
Ε τοτε αμα τελιωσουν το διορθωμα στις 10 τοτε τα results θα βγουν 15-16κ

Καπως έτσι!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi1823

Νεοφερμένος

Η evi1823 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
λοιπον παιδια συγνωμη!!!οποιος θελει ακουει την πληροφορια μου τωρα απο κει κ περα ποιον ξερει απο που περνει πληροφοριες ο καθενας ειναι δικο του θεμα....κ εγω εχω παρα πολθ αγχος για το αποτελεσμα μπορει και περισσοτερο απο εσας γιατι ειμαι κ 23 χρονων κ το χρειαζομαι το κολοχαρτο οχι οτι εσεις δεν το χρειαζεστε η δεν εγινε κ τιποτα αν δεν το παρετε αλλα σκεφτιτε οτι εγω περνω πτυχιο κ δεν θα εχω καμια ξενη γλωσσα να βαλω σε βιογραφικο ολα αυτα για να καταλαβετε ποσο αγχος εχω κ οτι δεν περναω την ωρα μου στελνοντας μια ακυρη ημ/νια επιδει εχω στειλει ολα κι ολα μονο 6 -7 μηνυματαμια πληροφορια ειπα κ εγω οποιος θελει την λαμβανει υποψην του οποις θελει την αφηνει να πεσει κατω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Aχχ καλα μου παιδιά ηρεμηστε ρε σείς!

Ο καθενας απο μας μπορει να παραθεσει πληροφορίες αρκεί να τις διασταυρώνει!

Μια online κοινοτητα ειμαστε!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi1823

Νεοφερμένος

Η evi1823 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
καλα αποτελεσματα να εχετε σε οποια ημ/νια βγουν τα αποτελεσματα
και κατι ακομα μην απογοητευεστε ειναι πολλες οι δυσκολιες που εχετε να αντιμετοπισετε ακομα εφχομαι ολα στη ζωη σας να ερθουν οπως τα θελετε να ακουτε ομως και αλλες γνωμες σε καλο θα σας βγει...ευχομαι να εχετε περασει ολοι κ να περασετε ενα τελειο καλοκαιρι γτ θα τα αναζητατε αυτα τα καλοκαιρια να ειστε ολοι καλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ναι παιδια οτι ηταν να γινει εγινε!
Καλα αποτελεσματάάάάάάάάάάάάάάά!:no1:
Και με το που βγουν ολοι εδω να το γιορτάσουμεεε!!:jumpy:
-----------------------------------------
Θα ειμαι χωριο αλλα ελπιζω οτι με συνδεση dial up θα ειμαι κοντα σας:P
Θα σαι θα σαι...:P

Μην δεν εισαι κοντά μας και χασεις το πάρτι!;):xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Θα το γιορτάσει αυτός που θα το περάσει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Faint :)

Νεοφερμένος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Εγώ απο ότι κατάλαβα σε καθε Form ειναι πιο δύσκολο ένα διαφορετικό παρτ της εξετασης!Στο C το GCVR ,στο D το Listening κλπ.

Αυτό μαλλον το κάνουν για να είναι αξιόπιστα τα αποτελεσματα,αλλα δεν ειναι λιγο άδικο?!;)

μπαα οχι ρε συ..ισα ισα..αυτο ειναι το δικαιο.θα ηταν λιγο παραξενο αν επελεγαν σε καθε φορμ ενα συγκεκριμενο ιδιο παρτ για να δυσκολεψουν . =ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
μπαα οχι ρε συ..ισα ισα..αυτο ειναι το δικαιο.θα ηταν λιγο παραξενο αν επελεγαν σε καθε φορμ ενα συγκεκριμενο ιδιο παρτ για να δυσκολεψουν . =ρ

Σωστα αλλα καθως εσυ δεν εξεταζεσαι στο ίδιο τεστ με τον αλλο εγω το θεωρω λιγο αδικο!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
σε 12 μερες...........................................:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Πλησιάζει η μεγαλη στιγμή παιδια!

Εχουμε μπει στην τελικη ευθεία!

Σε λίγες μέρες ξεκινάει ο Μεγαλος Χορος των Αποτελεσματων!!!

Καλα αποτελεσματα σε ΟΛΟΥΣΣΣΣ!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasosple

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tasosple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 231 μηνύματα.
Πλησιάζει η μεγαλη στιγμή παιδια!

Εχουμε μπει στην τελικη ευθεία!

Σε λίγες μέρες ξεκινάει ο Μεγαλος Χορος των Αποτελεσματων!!!

Καλα αποτελεσματα σε ΟΛΟΥΣΣΣΣ!!:no1:

δηλαδη περιμενουμε καπου μεσα στις 15-25 ιουλιου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.

ISI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ISI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
λογικα θα μας παρουν τηλεφωνο οι φροντιστηριαρχες ε?δν θα βγουν την ιδια μερα στο νετ ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
οι φροντιστηριουχοι θα μας παρουν λιγες μερες μετα την ανακοινωση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ISI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ISI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
δλδ αν βγουν 20 Ιουλη ποτε θα μαθουμε εμεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Aν βγουν 20 Ιουλη και μεις θα τα παρουμε τοτε μαζι με τους φροντηστηριούχους!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ISI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ISI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
αν βγουν 15? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
εμεις μπορουμε να τα μαθουμε πριν τα φροντιστηρια γτ αυτα συνηθως ανοιγουν 1η Αυγουστου..., Α, και ISI γιατι δεν
-----------------------------------------
μπαινεις μσν, η μηπως με εκανες μπλοκ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Tα φροντηστηρια τα μαθαινουν μαζι με τους μεμονωμένους υποψηφίους!
Αν καποιος μαθητης παρακολουθει καποιο φροντηστηριο θα μαθει τα αποτελεσματα απο το φροντηστηριο την ημερα ανακοινωσης των αποτελεσματων και μετα απο 2 μερες θα τα μαθει και μεσω Internet.
Οι μεμονωμένοι μαθαινουν τα αποτελεσματα την επισημη μερα ανακοινωσης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top