Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Τι θεμα σε επεσε στα προφορικα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Efthymios1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 250 μηνύματα.
Εμενα μου επεσαν τα γκρουπ μουσικης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitegod

Νεοφερμένος

Ο whitegod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
ένα θέμα στο οποιο έπρεπε να επιλέξω ποιανού το όνομα θα έδινα σε ένα κτίριο/πολύ και γιατί κάτι τέτοιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
εγω δινω σημερα εχω πααααααααρα πολυ αγχος μιλαω γρηγορα και κολλαω ευκολα ποποποπο δεν αντεχω και μονο την σκεψηηηηη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ελα τωρα χαλαρωσε φιλε μου.
20-25 λεπτα υπόθεση ειναι.
Ουτε που θα το καταλαβεις ποτε θα περασουν.
Στο ΚΠΓ εμεις φετος ειμασταν 30 λεπτα στην αιθουσα προφορικων αντι για 20 που ηταν και ουτε που καταλαβαμε ποτε περασαν!
Αρα Relax Take it EASY and Good Luck!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
να σε καλα ρε μια ερωτηση εγω και ο συνυποψηφιος ειμαστε στο ιδιο θρανιο ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Nαι ακριβως ειστε στο ιδιο θρανιο ο ενας διπλα στον αλλο.
Απεναντι σας ο εξεταστης σας.
Και πισω απο τον 1ο εξεταστη ο 2ος εξεταστης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
φρικη παναγια μου τρελεεεεεεεεενομαι χαχαχ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggelikaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
γεια σας παιδια!εγω ειμαι 14 και τωρα εδωσα proficiency στις 13 δινω και προφορικα.....ρε σεις ειπανε πως τα αποτελεσματα βγαινουν τν αυγουστο..μηπως υπαρχει κανεις να τα βρει πιο πριν???και εκτος αοπ αυτο το ακουστικο πως σας φανηκε???αν και εκει δν ειχα ποτε προβλημα μου φανηκε λιγο μπερδεκουα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostantin

Νεοφερμένος

Ο gavros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
που να τα βρουμε πιο νωρις...εγω εδωσα e.c.c.e κ σημερα στις 7¨45 δινω προφορικα..ειναι ευκολα παιδια??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Tα αποτελεσματα θα βγουν τελη Ιουλίου.
20-25 Ιουλίου θα ειναι διαθεσιμα!
Καλα αποτελεσματα σε ολους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris_v

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Βασικά θεωρώ ότι γενικά όλα τα ακουστικά είναι κουραστικά και βαρετά...και ΣΧΕΔΟΝ πάντα έχουν ένα τελείως άκυρο θέμα...συμφωνεί κανείς ήήήήή΄...!!!???!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
ΣΚΙΣΑΜΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ !!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostantin

Νεοφερμένος

Ο gavros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
παιδια τα πηγα πολυ καλα...μια φορα κολλησα αλλα η εξεταστρια ηταν πολυ καλη..ειναι δυσκολο να σε κοψουν στα προφορικα εεεε? οποτε της ελεγα κατι κουνουσε το κεφαλι κ συμφωνουσε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
ή τα ελεγες πολυ καλα ή δεν καταλαβαινε τπτ και απλα το κουναγε για να μην νιωσεις αβολα :D . μαλλον το πρωτο ^^ . καλοι βαθμοι ρε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Efthymios1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 250 μηνύματα.
Πιστευεται οτι το εχετε περασει??????? εγω εδωσα ΕCPE και νομιζω οοτι το εχω περασει κατα 70%(με το παλιο συστημα βαθμολογησης) και κατα 85% (με το νεο). Το ελεεινο ομως ειναι οτι ειμαι πιο σιγουρος οτι εχω περασει το CPE (cambridge):s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Eγω πιστεύω οτι τα πιο καλα ακουστικα τα ειχε φετος το ΚΠΓ Γ1.
Πολυ ενδιαφέροντα ηταν.
Αλλα αυτοι οι εξ. ηχοι μου την εσπαγαν.
Στο Μισιγκαν παντα τα ακουστικα τους μου ειναι αδιαφορα γιατι τα θεματα τους ειναι λιγο κουλά.
Αλλα γενικα το Μισιγκαν παντα εχει πολυ δυσκολα ακουστικα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Savior

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Δεν θα συμφωνησω σε αυτο διωτι οταν εδεινα εγω πριν απο 4 χρονια το listening του Cambridge ηταν σαφως πιο δυσκολο απο το michigan αν και γενικοτερα ολο το βρεττανικο ECCE ειναι πιο δυσκολο απο το αντιστιχο των ΗΠΑ ( και καλα! )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Εγω παντως για το ECCE ειμαι θετικος πως το πέρασα κατα 80%.
Παντως αν περασες το Cambridge περασες σιγουρα και το Μισιγκαν εκτος συγκλονιστικού απροοπτου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Eσυ αγαπητε φιλε το εδωσες πριν 4 χρονια.
Εγω πριν 20 μερες το Μισιγκαν και πριν 6 μηνες το Κειμπριτζ!:)
Και στο βρεττανικο εχεις το πλεονέκτημα οτι το ακους 2 φορες αντι για μια στο Μισιγκαν που αν δεν το πιασεις χαθηκες.
Επισης στο Μισιγκαν δεν εχεις σχεδον καθολου χρονο να δεις τις ερωτησεις σε αντιθεση με το Κειμπριτζ καθως λενε το ενα πισω απο το αλλο και πρεπει να σημειώνεις ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ στο απαντητικό ενω το cambridge σου δινει 5 λεπτα στο τελος για να μεταφερεις τις απαντησεις!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top