Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ISI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ISI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Το ζησα να το διαβασω και αυτο.πως θα επωφεληθουμε ολοι?αν δλδ το exit poll αποφανθει υπερ της αποφασης πως ολοι σας κοπηκατε?δλδ ρε παιδια ελεος.απορω πως σας ξεφευγουν τετοιες ΅%$#%^#.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Αχ παιδια όχι αλλο αυτην η κατασταση.
Φτανει.Οσο σχολιασατε τις απαντησεις τις σχολιασατε.
Δεν εχει ρε παιδια κανενα ωφελος πιστεψτε με.
Σχολιαστε λιγο την εμπειρια σας απο την εξεταση παρα τις απαντησεις απο τις ερωτησεις που είχε.
Κανει δεν μπορει να σας εγγυηθει πως η απαντηση του αλλου ειναι σωστή και αυτο σιγουρα θα σας αγχωσει!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

riaro

Νεοφερμένος

Η riaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
καλησπερα!!!:bye::bye:θελω να ευχηθω ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!
σε οσους δινουν προφορικα αυτο το Σ/Κ(εγω δινω 30/05)
με τη νικη παιδια!!!!:no1::no1::no1::no1::no1::no1:;);););););)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnnakisss

Νεοφερμένος

Ο johnnakisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
30/5? πολυ αργα δινεισ φιλε καλη επιτυχια και σε σενα
και σε ολουσ ευχομαι να ειμαστε εμεισ που βρισκομαστε σε αυτο το topic τα παιδια που θα το παρουν με high pass και ετσι να βραβεψουν το topic:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Efthymios1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 250 μηνύματα.
30/5? πολυ αργα δινεισ φιλε καλη επιτυχια και σε σενα
και σε ολουσ ευχομαι να ειμαστε εμεισ που βρισκομαστε σε αυτο το topic τα παιδια που θα το παρουν με high pass και ετσι να βραβεψουν το topic:P
Εγω που δινω 31:):):);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

robot

Νεοφερμένος

Ο robot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Εγώ παιδιά δίνω Advanced του Michigan και τολμώ να πω ότι αν δεν αγχώνεσε καλά τα πας. Το μόνο σπαστικό είναι ότι δίνω στις 19-21 Ιουνίου. Επειδή είμαι ΕΠΑΛ και 19(Παρασκεύη) Ιουνίου δίνω ένα μάθημα δύσκολο κατά τη γνώμη μου (Μηχανική Αντοχή Υλικών) ελπίζω οι εξετάσεις Αdvanced να πέσουν 20 και 21 Ιουνίου. Παρ'όλα αυτά η Ελληνοαμερικάνικη 'Ενωση δεν μου έχει στείλει το χαρτί ακόμη για το πότε δίνω. Το μόνο που ξέρω είναι ότι είναι αυτές τισ μέρες (19-20-21 Ιουνίου).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Παιδια υπαρχει κανα θεμα να συζητησουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Εγώ παιδιά δίνω Advanced του Michigan και τολμώ να πω ότι αν δεν αγχώνεσε καλά τα πας. Το μόνο σπαστικό είναι ότι δίνω στις 19-21 Ιουνίου. Επειδή είμαι ΕΠΑΛ και 19(Παρασκεύη) Ιουνίου δίνω ένα μάθημα δύσκολο κατά τη γνώμη μου (Μηχανική Αντοχή Υλικών) ελπίζω οι εξετάσεις Αdvanced να πέσουν 20 και 21 Ιουνίου. Παρ'όλα αυτά η Ελληνοαμερικάνικη 'Ενωση δεν μου έχει στείλει το χαρτί ακόμη για το πότε δίνω. Το μόνο που ξέρω είναι ότι είναι αυτές τισ μέρες (19-20-21 Ιουνίου).

Το χαρτι απο την ενωση με τις ημερομηνιες και τις ωρες των εξετασεων θα το παραλαβεις μεχρι 1 Ιουνίου.

Καλη σου επιτυχια οπως και Καλη επιτυχια και στα υπολοιπα παιδια που δίνουν...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gelo75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο george αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
απο vocabulary θυμοσαστε τπτ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blanco

Νεοφερμένος

Ο βαλάντης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άνω Λιόσια (Αττική). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Mήτσο έχεις απόλυτο δίκιο.Αν θυμάσαι κάποιες απο τις απαντήσεις σου στο listening γράψτες αν μπορείς....Βρε παιδιά έλεος....αν θέλετε να ξεχάσετε το ecpe ποιός ο λόγος να επισκέπτεστε το forum και να γράφετε κιόλας?ΑΑΑ και στα άτομα που το έχουν πάρει απο πέρσι και είπαν ότι είναι αδικημένοι επειδή φέτος περνάς και με bf έχω να πώ ότι υπάρχει πολύ κακία στις μέρες μας....καλή επιτυχία σε όλους!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Εγω τιποτα...
Εσυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Παντως πολυ μεγαλο achievement αυτο που εκανε στο ecpe το michigan.
Πολλα παιδια που ειναι borderline cases φετος θα περασουν και ειναι πολυ θετικο αυτο...:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arvins9

Νεοφερμένος

Ο arvins9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Όσοι δίνετε προφορικά ecpe σήμερα πείτε μας τί θέμα σας έπεσε να πάρουμε καμιά ιδέα. Και πως σας φάνηκε η διαδικασία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

robot

Νεοφερμένος

Ο robot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Το χαρτι απο την ενωση με τις ημερομηνιες και τις ωρες των εξετασεων θα το παραλαβεις μεχρι 1 Ιουνίου.

Καλη σου επιτυχια οπως και Καλη επιτυχια και στα υπολοιπα παιδια που δίνουν...;)

ευχαριστώ πολύ !!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gelo75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο george αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
τι το ανοιξα το τοπικ δεν εχει κινηση ολοι μιλανε για προφισενσι
τσαμπα το ανοιξα:( σκεφτειτε τι λεξεισς επεσαν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnnakisss

Νεοφερμένος

Ο johnnakisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
μολισ εδωσα προφορικα και πηγαα ε3αισια μπορω να πω ηταν τελεια εμπειρια μου ρωτησαν τι μουσικη ακουω και μετα μασειχαν κατι groups να επιλε3ουμε και να δωσουμε σε ενα ενα συμβολαιο κατι τετιο ηταν πολυ καλοι εκει μεσα ο αλλοσ δεν μιλουσε και πολυαλλα ηταν καλουτσικοσ αλλα ντα3ει σχετικα πολυ τελια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miny

Νεοφερμένος

Η miny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Κι εγώ έδινα... από vocabulary θυμάμαι το shape κ store. Ελπίζω να σε καλυψα...:xixi::xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phanispal

Νεοφερμένος

Ο phanispal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Αν τα είπες όπως τα έγραψες, κατάλαβα... :Ρ (αστειεύομαι)

Σοβαρά τώρα, στη Λαμία έγινε μπάχαλο... για κάποιο λόγο ένας εξεταστής δε μπόρεσε να έρθει και μας έβαζαν τρεις-τρεις. Άντε να βγάλεις άκρη μετά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

riaro

Νεοφερμένος

Η riaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
:bye:καλα αποτελεσματα!!πειτε μας λιγο ρε παιδια ποια ειναι η διαδικασια:what::what::what:αυτα με τις φωτο και τα bullet points δεν τα χω καταλαβει...οι φωτο σχετιζονται με τα bullet p.ή αναφερονται σε εντελως ξεχωριστα θεματα?και εχεις την ευχερεια να επιλεξεις φωτο και bullet p.?ΑΑΑ και κατι τελευταιο:αναλαμβανει ο καθε εξεταζομενος να κανει μια "συνεντευξη" στον αλλο εξεταζομενο συμφωνα με καποιες οδηγιες που του δινονται γραπτως και για ενα συγκεκριμενο θεμα?πχ για μια αιτηση για θεση εργασιας?Αυτα...ουφ;);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
Bravo bravo καμαρια μου!αντε να σκισετε...καλα αποτελεσματα!!:no1:Μου θυμιζετε εμενα πριν λιγους μηνες(χαχαχ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top