Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.

gelo75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο george αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
οχι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsis1

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 421 μηνύματα.
https://www.flo-joe.co.uk/ το λινκ αυτο περιεχει πληροφοριες για τα πτυχια του cambridge.Νομιζω οτι γενικα ειναι πολυ χρησιμο για μαθητες που θα δωσουν στο μελλον καποιο πτυχιο του πανεπιστημιου αυτου.Οποτε συμβουλευτειτε το.

https://www.flo-joe.com/cgi-bin/dcforum/dcboard.cgi?az=list&forum=DCForumID27&conf=DCConfID2 αυτο το λινκ σας μεταφερει στο φορουμ συζητησεων της προαναφερθουσας ιστοσελιδας,οπου γινονται συζητησεις μαθητων,καθηγητων για το πτυχιο και τις εμπειριες τους.

Στην ιστοσελιδα υπαρχουν ασκησεις που ανανεωνονται καθημερινα ετσι ωστε να διευκολυνονται και να εξασκουνται παιδια που θα δωσουν γραπτα στο μελλον.

https://www.splendid-speaking.com/ :παραπομπη της ιστοσελιδας.Εδω βρισκετε sample speakings,δηλαδη παραδειγματα εξετασεων και θεματων.Η προσεκτικη ερευνηση τους θα σας οδηγησει στο να αποκτησετε χρησιμες πληροφοριες σχετικα με το τι επιζητουν οι εξεταστες,και με τον τροπο με τον οποιο εσεις οι ιδιοι θα χειριζεστε καθε παρτ της εξετασης ξεχωριστα.

Επισης,εχω ορισμενα mail ατομων που ασχολουνται με τα πτυχια του cambridge και ειναι προθυμοι να βοηθησουν.Βεβαια στην ιστοσελιδα που αναφερθηκα θα βρειτε πολυ περισσοτερα ατομα για επικοινωνια,οχι μονο μεσω γραπτων μηνυματων,αλλα και μεσω προγραμματων οπου μπορειτε να επικοινωνειτε λεκτικα βλ Skype.

Βεβαια,πρεπει να γνωριζετε οτι στο φορουμ συμμετεχουν ατομα απο ολοκληρο τον κοσμο.Μην περιμενετε να συναντησετε Ελληνες και Ελληνιδες.

Για οτιδηποτε χρειαζεστε στειλτε μου προσωπικο μηνυμα.

:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Efthymios1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 250 μηνύματα.
μπα εγω νομιζω τα δυο πρωτα μεροι σε σωζουν οχι το τριτο
Συμφωνω! Στα listening που εκανα πηγαινα χαλια στο part 2 και τελεια στο 3ο ενω στισ εξετασης το αντιθετο. ΜΑΚΑΡΙΙΙΙ ΝΑ ΤΟ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ:'(:'(:'(;):no1:ΑΓΧΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
https://www.flo-joe.co.uk/ το λινκ αυτο περιεχει πληροφοριες για τα πτυχια του cambridge.Νομιζω οτι γενικα ειναι πολυ χρησιμο για μαθητες που θα δωσουν στο μελλον καποιο πτυχιο του πανεπιστημιου αυτου.Οποτε συμβουλευτειτε το.

https://www.flo-joe.com/cgi-bin/dcforum/dcboard.cgi?az=list&forum=DCForumID27&conf=DCConfID2 αυτο το λινκ σας μεταφερει στο φορουμ συζητησεων της προαναφερθουσας ιστοσελιδας,οπου γινονται συζητησεις μαθητων,καθηγητων για το πτυχιο και τις εμπειριες τους.

Στην ιστοσελιδα υπαρχουν ασκησεις που ανανεωνονται καθημερινα ετσι ωστε να διευκολυνονται και να εξασκουνται παιδια που θα δωσουν γραπτα στο μελλον.

https://www.splendid-speaking.com/ :παραπομπη της ιστοσελιδας.Εδω βρισκετε sample speakings,δηλαδη παραδειγματα εξετασεων και θεματων.Η προσεκτικη ερευνηση τους θα σας οδηγησει στο να αποκτησετε χρησιμες πληροφοριες σχετικα με το τι επιζητουν οι εξεταστες,και με τον τροπο με τον οποιο εσεις οι ιδιοι θα χειριζεστε καθε παρτ της εξετασης ξεχωριστα.

Επισης,εχω ορισμενα mail ατομων που ασχολουνται με τα πτυχια του cambridge και ειναι προθυμοι να βοηθησουν.Βεβαια στην ιστοσελιδα που αναφερθηκα θα βρειτε πολυ περισσοτερα ατομα για επικοινωνια,οχι μονο μεσω γραπτων μηνυματων,αλλα και μεσω προγραμματων οπου μπορειτε να επικοινωνειτε λεκτικα βλ Skype.

Βεβαια,πρεπει να γνωριζετε οτι στο φορουμ συμμετεχουν ατομα απο ολοκληρο τον κοσμο.Μην περιμενετε να συναντησετε Ελληνες και Ελληνιδες.

Για οτιδηποτε χρειαζεστε στειλτε μου προσωπικο μηνυμα.

:bye:

Πολυ ωραιος φιλε μου!
Χρησιμοποιώ και τα 2 site εδω και 6-7 μηνες και μπορω να πω οτι και τα δυο ειναι παρα πολυ χρησιμα!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ssalex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ssalex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
ρε παίδες τί έγινε μόνο εμείς δώσαμε ecce???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

riaro

Νεοφερμένος

Η riaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩ!!!!!!!!!!!!!:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::thanks::thanks::thanks::thanks::thanks::thanks::thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
Έτσι φαίνεται...!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Τιποτα ρε συ Καλη επιτυχια και Καλα αποτελεσματα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gelo75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο george αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
ρε παιδια θυμαται κανεις απο vocabulary τπτ αλλο τι επεσε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ISI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ISI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
ο τζονακις που ειναι ? λιγα ποστ εκανε σημερα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnnakisss

Νεοφερμένος

Ο johnnakisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
ωπ παιδια τι λεει?πωσ πατε?καλα....καλα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Στο τέλος θα το παραχεσουμε το τοπικ οπώς και τα αντιστοιχα τοπικ του Μαιου και Δεκεμβριου 2008 για αυτό σας εφιστώ την προσοχή σας.

Ευχαριστω!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
χαχαχαχα! οντως θα το παραχεσουμε στο τελος....θυμαμαι κ στου νοεμβριου που στις τελευταιες σελιδες γινοταν πραγματικα χαμος και ελεγε ο καθενας οτι ηθελε...ας περασουμε εμεις και ας το καψουμε το τοπικ ορε!!:P
-----------------------------------------
2 μερουλες εμειναν για προφορικα και μετα τελειωσε για τα καλα η εξεταση! πως σας φαινεται ο νεος τροπος των προφορικων?? τι θεμα λετε να πεσει? 2-2 θα μπαινουμε ή μπατε σκυλοι αλεστε? θα μας κρατανε 30-35 λεπτα ή στο τεταρτο θα μας σουτερνουν? ειμαι ο γιωργος και αυτες ηταν οι αποριες μου.ευχαριστω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gelo75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο george αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
τι εγινε το βουλωσατε?:lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Aκρα του ταφου σιωπη στο καμπο βασιλευει...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
τι θεμα λετε να πεσει? 2-2 θα μπαινουμε ή μπατε σκυλοι αλεστε? θα μας κρατανε 30-35 λεπτα ή στο τεταρτο θα μας σουτερνουν? ειμαι ο γιωργος και αυτες ηταν οι αποριες μου.ευχαριστω.

Ναι 2-2 θα μπαινετε και αν εισαι και τυχερος και βιαζονται μπορει και 3...:P
Γενικα ο χρονος ειναι 25-35 λεπτα για το 2-2 φορματ και 35-45 λεπτα για το 3-2 φορματ.
Τωρα εγω πιστευω γενικα 20-25 λεπτα να σε κρατανε.Μην ξεχνας πως εχει και τοσες Phases το προφορικο μέρος!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gelo75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο george αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
ξυπνησαν τα καλα παιδια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μήτσος34193

Νεοφερμένος

Ο Μήτσος34193 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Παιδιά αν θέλετε ας συγκρίνουμε τις απαντήσεις που δώσαμε στο Listening στα κείμενα για να ξέρουμε περίπου πού βρισκόμαστε. Ας συμμετάσχουμε όλοι σε αυτό για να επωφεληθούμε όλοι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top