Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ISI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ISI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
ρε τζονακις τι θες να σου πουμε δηλαδη ρε ??πως περνας με high pass?θα σε κανει να νιωσεις καλυτερα?περιμενεις να σου πουμε πως κοπηκες?τι θες?καταλαβαινεις πως αυτο που κανεις ειναι counterproductive εως τελειως ανωριμο εκ μερους σου?συνελθε λιγο και περιμενε τα αποτελεσματα τον Ιουλιο.ξεκολληστε πια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Eλατε βρε καλα μου παιδιά,ηρεμήστε!
Αν κανετε απο τωρα ετσι πως θα κανετε τον Ιουλιο που θα βγουν τα αποτελεσματα?
Και εχουμε και 2 μηνες ακομα ως τοτε.
Αυτο δεν ωφελεί σε τιποτα και σας αγχωνει και πιο πολυ.Οτι εγινε-εγινε.
Εχει σημασια τωρα να ανταλλαξετε ολες τις απαντησεις στο ακουστικο και στο gcvr?
Καμια.
Αρα υπομονη και καλά σας αποτελεσματα.
Χιλιες φορες να συζηταμε για την εμπειρια της εξετασης παρα για τα items της εξετασης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
κοιτα3τε ρε σεισ πιστευω οτι λιστενινγ πηρα border line γιατι ετσι π μου λετε το τελευταιο μεροσ πρεπει να τα πηγα χαλια εκει(μη σασ πω πηρα και fail) :( τωρα gcvr εχω βρει ηδη 5 λαθη γραμματικησ 2 λαθη cloze 4 λαθη λε3ιλογιο και 1 λαθοσ readings αρα?
κοιταξε...αν τα πηγες τοσο χαλια στο λισενινγκ κ ειδικα στο τελευταιο μερος που απο κει παντα σωζεσαι....μαλλον εμεινες...αρα? θα ξαναδωσεις τον νοεμβριο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
κοιταξε...αν τα πηγες τοσο χαλια στο λισενινγκ κ ειδικα στο τελευταιο μερος που απο κει παντα σωζεσαι....μαλλον εμεινες...αρα? θα ξαναδωσεις τον νοεμβριο...

Mπραβο Γιωργο!
Εισαι ρεαλιστης!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
χρονια τωρα!;)
-----------------------------------------
γιαυτο και εχω ηδη τα χρηματα για να δωσω κ γω τον νοεμβρη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnnakisss

Νεοφερμένος

Ο johnnakisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
μπα εγω νομιζω τα δυο πρωτα μεροι σε σωζουν οχι το τριτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Λοιπον,επειδή τα πολλά λόγια ειναι φτωχια και επισης εχουμε φτασει τις 71 σελιδες να αφησουμε τον σχολιασμο του συστηματος βαθμολογησης οταν με το καλο βγουν τα αποτελεσματα?:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
Johnakiss proficiency results:
P/F: F
Listening : F
GCVR : BF
WRITING : Pass
ORAL : Pass
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Johnakiss proficiency results:
P/F: F
Listening : F
GCVR : BF
WRITING : Pass
ORAL : Pass

Μην προδικαζεις πραγματα μηπως και έρθουν στο κεφαλι σου...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maniakr

Νεοφερμένος

Η maniakr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
θυμαται κανεις τις απαντησεις στο part 1 στο listening-ecpe???δεν το θυμαμαι καθολου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnnakisss

Νεοφερμένος

Ο johnnakisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
ρε παιδια εντα3ει...ολοι πανω μου πεσατε...οκ εντα3ει θα κανω αυτο που λεει ο teol20 θα το δω σαν μια εμπειρια και αν δεν το παρω το χειροτερο που εχω να παθω ειναι να 3αναζησω αυτη την εμπειρια:P οσο για τα αποτελεσματα που μου γραφεισ πανω george(δεν νομιζω να ειναι αυτα) ελπιζω να εγραψα τουσ ιδιουσ βαθμουσ που ειχεσ και συ το χειμωνα δηλαδη μονο ενα border line στο listening και ολα τα αλλα να τα περναω οποτε με το νεο συστημα το παιρνω το πτυχιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gelo75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο george αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
οι λεξεις που θυμαμαι ειναι
captivity recognize store fragile put on take
σας αγχωσα ?
θα θυμηθω κιαλλες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
ρε παιδια εντα3ει...ολοι πανω μου πεσατε...οκ εντα3ει θα κανω αυτο που λεει ο teol20 θα το δω σαν μια εμπειρια και αν δεν το παρω το χειροτερο που εχω να παθω ειναι να 3αναζησω αυτη την εμπειρια:P οσο για τα αποτελεσματα που μου γραφεισ πανω george(δεν νομιζω να ειναι αυτα) ελπιζω να εγραψα τουσ ιδιουσ βαθμουσ που ειχεσ και συ το χειμωνα δηλαδη μονο ενα border line στο listening και ολα τα αλλα να τα περναω οποτε με το νεο συστημα το παιρνω το πτυχιο
θα το παρεις καλε! πλακα κανω! και χωρις borderline fail καν!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

riaro

Νεοφερμένος

Η riaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
καλησπερα!!!εχω κανει αρκετες φορες την ερωτηση:"τί γνωριζετε για την προφορικη εξεταση και αν σας εχουν δωσει σοσ θεματα απο το φροντηστηριο"αλλα.....εκτος και αν εχω κανει λαθος ρε παιδια και αυτα τα topic περι πτυχιου ecpe εχουν ανοιχτει για να συνομιλουν μονο φιλοι μεταξυ τους (τυπου msn δηλ)(????:what::what::what:)τεσπα..αν ξερει καποιος κατι..και αν θελει να με ενημερωσει...τον ευχαριστω προκαταβολικα:thanks::thanks::thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
οι λεξεις που θυμαμαι ειναι
captivity recognize store fragile put on take
σας αγχωσα ?
θα θυμηθω κιαλλες

Εμενα προσωπικα δεν με αγχωσες!;)
Στο GVR στο τελευταιο reading στην πρωτη ερωτηση τι βαλατε?
Εγω νομίζω c ηταν...:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Οπως σου απαντησα και στο προηγουμενο τοπικ θα κανω οτι μπορω!:)
-----------------------------------------
https://aglikapastras.files.wordpress.com/2009/04/ecpe-oral-2.doc

Eδω αυτο το βρηκα στο Ιντερνετ!
Καλη επιτυχια και Καλα αποτελεσματα!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
τεο τι ειναι αυτο?Τα θεματα που θα πέσουν michigan?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnnakisss

Νεοφερμένος

Ο johnnakisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
παντωσ παιδια συγγνωμη αν σασ επρι3α
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
τεο τι ειναι αυτο?Τα θεματα που θα πέσουν michigan?

Oχι κατι ασχετο ειναι.
Προτεινομενα θεματα των προφορικων του Cambridge CPE ειναι και τα βγαλε ενα φροντηστηριο...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gelo75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο george αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
e εβαλα χαχαχαχαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 7 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top