Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ssalex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ssalex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
πρέπει να το έχω ξαναπεί στο topic με τους ecpeάκηδες :P ήθελε να κάνει ένα teen center και ήθελε να της προτείνω μία επιλογή από τις οποίες ήταν να κάνουν συναυλίες ή μία καφετέρια...και το αποκορύφωμα είναι ότι με ρώτησε περί internet addiction και της απάντησα τέλεια γιατί την ίδια μέρα είχα παραδώσει εργασία στην τεχνολογία με το ίδιο θέμα :p αν είσαι κ*λόφαρδος και...κούκλος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ssalex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ssalex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
ούτε και εγώ δεν έχω καταλάβει :p κάτι περί πίνακες ζωγραφικής :p αυτό θυμάμαι μόνο :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ISI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ISI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Και τιποτα να μην εχεις πιασει στα κειμενα ειναι απιθανο να πηρες 25/35 johnakisss??? δεν το νομιζω! Γι αυτο r e l a x !!! Σιγουρα θα περασεις!!! (GCVR πιστευεις οτι εχεις τουλαχιστον low pass ???)
-----------------------------------------
Γιατι να αγχωθεις στα προφορικα καλε?? 99,9% περνας! ασε που εγω τα βλεπω χαλαρα κ τα διασκεδαζω!λολ
-----------------------------------------
Τωρα αγχωθηκα εγω!!!!! θα παρω φειλ στο λισενινγκ!!! κ θα μεινω!!! ρεζιλι!

αυτο το 99.9% μαρεσε. μωρε εχω προβλημα λιγο στο rephrasing.ενω εχω τρελο λεξιλογιο κομπλαρω ωρες ωρες...:mad: συμβουλες?>
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Χαχαχαχχαχαχα!
Και μενα μου βαλε κατι για μαι κοπέλα που δεν ειχε φιλους και επρεπε να γινει πιο social.
Τεσπα...
Form C τι ειχατε σαν θεμα εκθεσης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
ούτε και εγώ δεν έχω καταλάβει :p κάτι περί πίνακες ζωγραφικής :p αυτό θυμάμαι μόνο :p

Πινακες Ζωγραφικης???
Form B ειχε για γραφιτι και Form C για αυτο?
Και Form Α for Laptops!
Πολυ ωραια φετος θέματα φέτος το ecce!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
παιδια κανουμε στο φροντηστηριο μου καθημερινα εξασκηση στα προφορικα (του νεου συστηματος) και ενω αρχικα μπερδευτηκα και ψιλοτρομοκρατηθηκα....μετα ειδα οτι ειναι πολυ ευκολο και εχει φαση! λετε να μας κρατανε 30-35 λεπτα ή να μας ξεπετανε στα 15' ??? εγω μια φορα αυτη την εντυπωση εχω........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gelo75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο george αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
τους σχισαμε ε?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Πιστεύω οτι 25 λεπτα σιγουρα θα κρατάει η συνεντευξη.
Δεν μπορεί να κανει και οτι θέλει ο εξεταστης...
gelo75 τους σχισαμε ναι!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gelo75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο george αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Χεχε!
Λοιπον.Το τελευταιο example του voc που ηταν για κατι kilos τι βαλατε παιδια του ecce?
Ειχε κατι take,gain,put on.
Εγω ουτε που θυμαμαι.
Μαλλον put on εβαλα!:)
Αααα και στο πρωτο μερος του Listening μια ερωτηση που ειχε για κατι γευσεις ενος cake τι βαλατε?Ειχε πορτοκαλι,ανανα,μπανανα.Α,Β,C αντιστοιχα.Εσεις τι βαλατε?
τα βλεπεις τεο οταν μιλαω εγω κατι ξερω τους φαγαμε αλλα φοβαμαι μην κλειδωσουν το τοπικ του ecce
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
δεν νομιζω! απλα σας λυπηθηκαμε πια κ ειπαμε να δειξουμε λιγο ελεος και στους ecceενιους! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
τα βλεπεις τεο οταν μιλαω εγω κατι ξερω τους φαγαμε αλλα φοβαμαι μην κλειδωσουν το τοπικ του ecce

Ναι!!!
Exactly!:xixi:;);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gelo75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο george αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
πως μπορουμε να βρουμε τα πειπερσ που καναμε?
-----------------------------------------
Χαχαχαχχαχαχα!
Και μενα μου βαλε κατι για μαι κοπέλα που δεν ειχε φιλους και επρεπε να γινει πιο social.
Τεσπα...
Form C τι ειχατε σαν θεμα εκθεσης?
τα λαπτοπ ειχα εγω ευκολο ηταν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nelly

Νεοφερμένος

Η Nelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
παιδια κανουμε στο φροντηστηριο μου καθημερινα εξασκηση στα προφορικα (του νεου συστηματος) και ενω αρχικα μπερδευτηκα και ψιλοτρομοκρατηθηκα....μετα ειδα οτι ειναι πολυ ευκολο και εχει φαση! λετε να μας κρατανε 30-35 λεπτα ή να μας ξεπετανε στα 15' ??? εγω μια φορα αυτη την εντυπωση εχω........

Σε εμάς πάντως κράτησε σίγουρα 30 λεπτά. Αλλά μπήκαμε μέσα 3 άτομα. Με 2 θα είναι λογικά λιγότερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnnakisss

Νεοφερμένος

Ο johnnakisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
κοιτα3τε ρε σεισ πιστευω οτι λιστενινγ πηρα border line γιατι ετσι π μου λετε το τελευταιο μεροσ πρεπει να τα πηγα χαλια εκει(μη σασ πω πηρα και fail) :( τωρα gcvr εχω βρει ηδη 5 λαθη γραμματικησ 2 λαθη cloze 4 λαθη λε3ιλογιο και 1 λαθοσ readings αρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ISI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ISI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Σε εμάς πάντως κράτησε σίγουρα 30 λεπτά. Αλλά μπήκαμε μέσα 3 άτομα. Με 2 θα είναι λογικά λιγότερο.

wow.εχεις δωσει ηδη speaking? και εισαστε 3 ατομα μεσα?περιεργο.

τι θεμα ηταν ? ποσα bulletin points? ευκολο να κανεις rephrase? ο δευτερος examiner που ηταν?το κλιμα γενικοτερα?

inform us pls!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nelly

Νεοφερμένος

Η Nelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Λοιπόν το θέμα ήταν να επιλέξουμε έναν καλλιτέχνη για να του κάνουμε συμβόλαιο σε δισκογραφική εταιρεία. Αρκετά εύκολο. Στον καθένα μας είχε από 6 points που έπρεπρε να κάνουμε rephrase και στα περισσότερα άνετα τα κατάφερνες.
Από την αρχή ήταν και οι 2 εξεταστές στην αίθουσα απλά στο part που κάνεις και καλά την παρουσίαση άλλαξαν θέσεις :P Πάντως ήταν φιλικοι και δεν σε άγχωναν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnnakisss

Νεοφερμένος

Ο johnnakisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
κοιτα3τε ρε σεισ πιστευω οτι λιστενινγ πηρα border line γιατι ετσι π μου λετε το τελευταιο μεροσ πρεπει να τα πηγα χαλια εκει(μη σασ πω πηρα και fail) :( τωρα gcvr εχω βρει ηδη 5 λαθη γραμματικησ 2 λαθη cloze 4 λαθη λε3ιλογιο και 1 λαθοσ readings αρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
κοιτα3τε ρε σεισ πιστευω οτι λιστενινγ πηρα border line γιατι ετσι π μου λετε το τελευταιο μεροσ πρεπει να τα πηγα χαλια εκει(μη σασ πω πηρα και fail) :( τωρα gcvr εχω βρει ηδη 5 λαθη γραμματικησ 2 λαθη cloze 4 λαθη λε3ιλογιο και 1 λαθοσ readings αρα?

Αρα...περνάς!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

riaro

Νεοφερμένος

Η riaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
καλησπερα και καλα αποτελεσματα σε ολους!!!!!:no1::no1::no1:
ψαχνω πληροφοριες για τα προφορικα!!:bye:
δεν πηγα φροντηστηριο φετος γιατι δινω 2η φορα και δεν εχω ιδεα τί παιζει:(
οποιος μπορει ας με διαφωτισει για το πώς γινεται η εξεταση και ποια θεματα σας εχουν πει απ το φροντηστηριο οτι ειναι πιο σοσ:thanks::thanks::thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnnakisss

Νεοφερμένος

Ο johnnakisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
ναι ομωσ θα εχω κιαλλα σιγουρα οποτε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top