Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

maniakr

Νεοφερμένος

Η maniakr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
γεια σας παιδια!καλη επιτυχια σε ολους!
ημουν form a .μπορει καποιος αν θυμαται να μου πει τις απαντησεις στο κειμενο του λισενινγκ(2ο νομιζω)με τα βιολογικα ρολογια και το πειραμα με τα ποντικια???ο,τι θυμαται κανεις!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μήτσος34193

Νεοφερμένος

Ο Μήτσος34193 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Παιδιά μήπως θυμάται κανείς σας τι απάντησε στα 3 κείμενα στο 3το part του listening του ECPE Μαίου 2009? Θέλω να τα συγκρίνουμε... Ευχαριστώ.
-----------------------------------------
Γεια σου. Βεβαίως. 2ο κείμενο: Ερώτηση 1) Ποια ήταν η μεγαλύτερη ανακάλυψη που έγινε πριν 40 χρόνια. Απάντησα: where the master clock is located, Ερώτηση 2) δεν την θυμάμαι τι έλεγε, αν τη θυμάσαι εσύ θα θυμηθώ και γω τί απάντησα, Ερώτηση 3) ποια ορμόνη μεταβιβάζει κάτι... Απάντησα: η nT4s κάτι... Ερώτηση 4) Πότε τα ποντίκια κατι... Απάντησα: Όταν δεν έχουν την ορμόνη (όχι όταν τους έχει αφαιρεθεί....προσοχή!) Ερώτηση 5) Πότε τα ποντίκια κατι.. Απάντησα: αυτό που έλεγε με daylight.
Μήπως θυμάσαι στο 1ο κείμενο με τα σπίτια, η τελευταία ερώτηση τι έλεγε και τι απάντησες; Θυμάσαι ότι μια απάντηση έλεγε: demand exceeded supply. εσύ τι έβαλες;
Εαν θέλεις μπορώ να σου πω και για το 3ο κείμενο, τα θυμάμαι καλά.
Ευχαριστώ,
Δημήτρης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maniakr

Νεοφερμένος

Η maniakr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
ευχαριστω!
νομιζω goverment εβαλα..ναι και γω εβαλα καπου αυτη την απαντηση:"demand exceeded supply"μηπως θυμασαι και του 1ου κειμενου τις απαντησεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnnakisss

Νεοφερμένος

Ο johnnakisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
πω εγω δεν θυμαμαι να εβαλα τετοιεσ απαντησεισ και με καταγχωσατε τωρααα σιγουρα δεν το πηρααα πφφφφφφφφφφφφφ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
μητσο πες και το 3ο κειμενο κ τις απαντησεις!!! στο 2ο κειμενο γιατι ποντικια που δεν εχουν την ορμονη ταδε? αφου ολα τα ποντικια γεννιουνται με αυτην..πιο λογικο δεν ειναι να τους εχει αφαιρεθει καποια ορμονη>???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Γεία σας! Έδωσα και εγώ lower το Σάββατο και ήμουν form B,όποιος θυμάται κάποια ερώτηση είτε από GVR είτε από listening ας πεί για να ανταλλάξουμε απόψεις.Πάντως το GV ήταν εύκολο,το πρώτο κείμενο του reading και το τρίτο ήταν περίπλοκα και ελπίζω να τα έχω πάει κάλά στο listening.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ISI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ISI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
ρε τζονακις chill out dude!!!μπορει να ειναι σωστα τα δικα σου!μην αγχωνεστε ρε παιδια for God's sake δλδ!!!

εγω που αγχωνομαι για τα προφορικα ειμαι μ@%%ας? :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
Και τιποτα να μην εχεις πιασει στα κειμενα ειναι απιθανο να πηρες 25/35 johnakisss??? δεν το νομιζω! Γι αυτο r e l a x !!! Σιγουρα θα περασεις!!! (GCVR πιστευεις οτι εχεις τουλαχιστον low pass ???)
-----------------------------------------
Γιατι να αγχωθεις στα προφορικα καλε?? 99,9% περνας! ασε που εγω τα βλεπω χαλαρα κ τα διασκεδαζω!λολ
-----------------------------------------
Τωρα αγχωθηκα εγω!!!!! θα παρω φειλ στο λισενινγκ!!! κ θα μεινω!!! ρεζιλι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
oxι καλε! το σωστο ειναι ''congratulated each other'' δν ειχε celebrated

Ναι εχω ενα σωστο!!!!!!ΖΗΤΩ:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.

sosta

Νεοφερμένος

Η sosta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Ελληνικό (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
sociable [sOushabl]
επίθ. κοινωνικός, ευκοινώνητος # προσηνής, φιλομειδής
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Δες καλυτερα τι εγραψε!!Την ορθογραφια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sosta

Νεοφερμένος

Η sosta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Ελληνικό (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Το είδα το λάθος του...

Καμία περαιτέρω πληροφορία για τα προφορικά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gelo75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο george αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Kαι γω του ecce ειμαι αλλα οι ecpeακηδες υπερεχουν μου φαίνεται!:(
κατσε περιμενε θα τους φαμε εμεις θα το δεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Παιδια η κεκτημενη ταχυτητα φταιει για το sociable,μην πεσετε να με φατε...:P

Κατα τα αλλα τα προφορικα του ecce απο οτι ειδα και γω και απο αλλα παιδια που ρωτησα ηταν γελοια...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ssalex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ssalex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
όντως και μένα γελοία ήταν βέβαια βοήθησε και η ομορφιά μου :P αφού μου λέει "μιας και είσαι αγόρι θα βρω κάτι που θα σου αρέσει"...:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Χεχε!
Λοιπον.Το τελευταιο example του voc που ηταν για κατι kilos τι βαλατε παιδια του ecce?
Ειχε κατι take,gain,put on.
Εγω ουτε που θυμαμαι.
Μαλλον put on εβαλα!:)
Αααα και στο πρωτο μερος του Listening μια ερωτηση που ειχε για κατι γευσεις ενος cake τι βαλατε?Ειχε πορτοκαλι,ανανα,μπανανα.Α,Β,C αντιστοιχα.Εσεις τι βαλατε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Χαχχαχαχχαχ!
Και τι σου βαλε που εισαι και αγορι?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ssalex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ssalex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Εγώ έδωσα το ECCE και είχα FORM C.
Το Listening Part 1 ήταν πανεύκολο. Το 2 με τα model trains εε, δεν θα το ΄λεγα.
GVR πάλι εύκολο ήταν αν εξαιρέσεις το Reading που με μπέρδεψε, προσωπικά. Δεν ξέρω τι με είχε πιάσει κ δεν έδινα πολύ σημασία.
Writing... Τι να πω... Από τα παιδιά του φροντιστηρίου μου κανένα δεν τα πήγε καλά.

Αλλά γενικά ΚΑΛΑ μωρέ παιδί μου. :P
και εγώ το form C είχα:no1: δεν σου φάνηκε εύκολο το listening ??? όπως και το GV? η έκθεση τρωγόταν:P αλλά να μην μιλήσω για speaking το περνούσε με pass και παιδί την A' senior:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ρε παιδια Form C Τι θεμα εκθεσης ειχατε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top