Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

johnnakisss

Νεοφερμένος

Ο johnnakisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
φιλε george πεσ μου οτι δεν μου κανεισ πλακα και οτι μιλασ σοωαρα γιατι θα παθω συκγοπη ισχυει αυτο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gelo75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο george αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
ρε παιδια γιατι δεν σπατε το τοπικ ξεχωριστα γινεται ο χαμος εδω τα περισσοτερα που βλεπω ειναι για το προφισενσι ενω ειμαι λοουερ εγω τουλαχιστον καντε και ενα που να ειναι για το λοουερ ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ssalex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ssalex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
φίλε gelo75 αυτό ακριβώς ήθελα να γράψω εγώ τώρα...καλύτερο είναι αυτό που λέει ο φίλος παραπάνω γιατί τα παιδιά από το ecpe το έχουν βρει MSN...ας σπαστεί το θέμα σε 2 μέρη :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gelo75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο george αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
ευχαριστω γιασ την υποστηριξη ssalex
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ISI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ISI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
φιλε george πεσ μου οτι δεν μου κανεισ πλακα και οτι μιλασ σοωαρα γιατι θα παθω συκγοπη ισχυει αυτο?

ναι ισχυει.μπορεις να το δεις και μονος σου εδω

https://www.hau.gr/?i=examinations.en.news.901

το θεμα ειναι τα ορια των borderline-low pass κλπ.

25-32 λογικα ειναι το borderline
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gelo75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο george αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
το χαβα σας εσεις:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Φιλε μου rainman14 και Γιωργο,
Με αυτά που είπατε αύριο θα πάω στην Τηνο και θα σας αναψω μια λαμπάδα ίσα με το μπόι σας!!!

Μου φτιαξατε την ημέρα!!!

Ειστε ΜΑΓΚΕΣ:xixi::xixi::xixi::xixi::xixi::xixi::xixi::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gelo75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο george αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Θέμα μόνο για ECCE.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nfk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 185 μηνύματα.
Παιδιά ειλικρινά τωρα χοροπηδάω απ'την χαρά μου με τον νέο σύστημα! Δηλαδή αν έχω BF στο Listening περνάω? ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ.. Θα πάρω τηλέφωνο την καθηγήτρια μου να της το πω.. Είχα τρομοκρατηθεί με το Listening του ECPE.. ΠΑΛΟΥΚΑΡΑ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Έχω μια θεια(οπου δουλεύει στα προφορικά του ecce) ξέρει και τα θέματα που θα πέσουν.Μου τα έχει πει!!!Γελία είναι!Παιδιά μην αγχώνεστε..

Τέλος για να σας αναπτερώσω το ηθικό μου είπε ότι για να κοπείς προφορικά πρέπει να μην ξέρεις να μιλάς αγγλικά!Δηλαδή και βλακείες να λες αρκει να μην χάσεις την ροη του λόγου,μπορει να το παρεις με P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Efthymios1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 250 μηνύματα.
Στο reading στο 3 κομματι με τις αισθησεις καπου ρωταγε τι ειναι πιθανο να συμβει σε εναν synaesthetic. ΤΙ βαλατε?? Εγω εβαλα he may thinks blue whem he hears drum η κατι τετοιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Εβαλες να του δίχνεις drum και να του λες drum?Δεν ήταν αυτό ήταν κάτι άλλο(νομιζω)!Έβαλα κάτι άλλο που ηταν ή το a ή το b.Αν θυμάσαι τις απαντησεις πες τες μου να σου πω τι εβαλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gelo75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο george αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
το gvr πως σας φανηκε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Efthymios1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 250 μηνύματα.
Εβαλες να του δίχνεις drum και να του λες drum?Δεν ήταν αυτό ήταν κάτι άλλο(νομιζω)!Έβαλα κάτι άλλο που ηταν ή το a ή το b.Αν θυμάσαι τις απαντησεις πες τες μου να σου πω τι εβαλα
Οταν του το λες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tina_bolt

Νεοφερμένος

Η Tina_bolt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Παιδια το borderline fail ειναι παντα 50-64% ??? στο δικο μου ετσι εγραφε αλλα ξερετε αν καθε χρονια το bf ειναι 50%-64%??? ή υπαρχει περιπτωση μια χρονια να ειναι 55%-64%? ή κατι διαφορετικο???




το βφ μεχρι στιγμησ ηταν 64% αν επιανεσ κατω απο 64 κοβωσουν
φετοσ ομοσ ειναι 50% επειδη εχεισ το δικαιωμα ενος ΒΦ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CHE* Billio

Νεοφερμένος

Ο CHE* Billio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Στο κείμενο έλεγε ότι βλέπουμε ένα χρώμα όταν βέπουμε κτ συγκεκριμένο.Άρα ήταν αυτό που έλεγε ότι βέπει μπλέ χρώμα όταν του δείχνουμε το ντράμς................μαλλον............:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Eμενα μου φανηκε ευκολο το GVR!
Χαλαρα ενα 75/100...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tina_bolt

Νεοφερμένος

Η Tina_bolt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
και εγω αυτο εβαλα
-----------------------------------------
8υμαστε το 8εμα του κλοζ???? πλζ αν γινετε πειτε μ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nelly

Νεοφερμένος

Η Nelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Οι πικάντικες γεύσεις και το κλίμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tina_bolt

Νεοφερμένος

Η Tina_bolt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
χιλια ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top