Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

johnnakisss

Νεοφερμένος

Ο johnnakisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
ρε παιδια εγω δινω ecpe και στα listening πιανω γυρω στα 35-40/50 εκθεση και speaking πιστευω περναω και ακουστε τωρα στο GCVR πιανω μια φορα 85 μια φορα 80 μια φορα 66 μια φορα 70 μια φορα 75 μια φορα 81 και δεν ξερω εχω αγχωθει πολυ...τι πιστευεται εχω καμια προοπτικη να το παρω με αυτα που σασ ειπα η μπαα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefania94

Νεοφερμένος

Η stefania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
:bye:ΠΑΙΔΙΑ!!Σε λιγοτερο απο 24 ωρες θα δινω LOWER ....Εχω ανχοθει αλλα οχι και τοσο....πιστεβω πως θα κοπω στο GRV :(αλλα ο.κ !!! εσεις πως τα πατε....θα το παρετε ??:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
κοιτα johnnakisss! εγω πιστευω οτι μπορεις να περασεις! Πανω απολα ομως πιστεψτε στον εαυτο σας! εγω την πρωτη φορα ειχα πεισει σχεδον τον εαυτο μου οτι θα μεινω ετσι ωστε αν μεινω να το παρω χαλαρα! ΕΛΕΟΣ! τωρα ομως πιστευω οτι θα περασω αφου σε κανενα gcvr δν εχω παρει κατω απο 79 κ listening πιανω 40-44....σημερα που καναμε πηρα 88 gcvr και 41 listening...ειναι θεμα ψυχολογιας και αυτοπεποιθησης! ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣΣ!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnnakisss

Νεοφερμένος

Ο johnnakisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
ευχαριστω george μου ανεβασεσ λιγο την αυτοπεποιθηση ομωσ και παλι εσυ πιανεισ τοσο ψηλα ποσοστα εγω μια περναω και μια δεν περναω...αρα ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
:bye:ΠΑΙΔΙΑ!!Σε λιγοτερο απο 24 ωρες θα δινω LOWER ....Εχω ανχοθει αλλα οχι και τοσο....πιστεβω πως θα κοπω στο GRV :(αλλα ο.κ !!! εσεις πως τα πατε....θα το παρετε ??:)
Κ εγώ δίνω αύριο το πρωί το ecce αλλά δεν έχω τόσο άγχος όσο είχα στο fce.Το πρόβλημά μου είναι το listening γτ το ακούμε μόνο μια φορά...Ελπίζω να το πάρω...!Καλή επιτυχία σε όλους!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
johnnakisss αν το πας ετσι οι πιθανοτητες να περασεις ειναι 50%..βσκ εκει το gcvr πιστευω οτι ειναι αρκετα ευκολο...δλδ θα πιασεις το 85αρι και οχι το 70αρι! ποιο βιβλιο κανεις-εκανες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas 34

Νεοφερμένος

Ο nikolas 34 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Παιδια τα πολλα λογια ειναι φτωχια καντε μια τελευται επαναληψη η ενα τελευταιο λισενινγκ και ειστε ετοιμοι μην εχετε αγχος δεν τελειωνουν τα παντα αν δε το παρουμε σιγα ενα λοουερ ειναι.Παντως εγω για να βγω εξω και να πω καλα τα πηγα πρεπει 1)να χω ακουσει καλα το λισενινγκ2(να εχω προλαβει τα κειμενα να τα εχω διαβασει καλα και να μην βαλω τπτ στην τυχη και 3(να χω γραψει μια απλη εκθεση.Μηπως εχετε κανα τρικ με το χρονο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Παιδια αυριο και μεθαυριο ειναι η BIG DAY για το Michigan!
Καλη επιτυχια σε ολους μας!!!:D

Τωρα για καποιο τρικ,εγω πιστεύω οτι αυτο που πρεπει να κανεις ειναι σωστο management του χρονου.
Δηλαδη 40 λεπτα GVR/40 min Reading
Καπως ετσι...!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
παιδια λεξιλογιο ποσο πιανετε περιπου? μιλαω για ecpe michigan
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gredos

Νεοφερμένος

Ο gredos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
εγω συνηθως πιανω 25- 26.. καπου εκει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnnakisss

Νεοφερμένος

Ο johnnakisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
εκανα το βιβλιο του γριβα και μετα ενα αλλο τησ αμερικανικησ εκδοσησ γενικα λε3ιλογιο μπορω να πιασω και 30 αλλα μπορω να πιασω και 20 αλλα γενικα λεξιλογιο πιανω συνηθωσ γυρω στο 25-26 γραματικη πιανω γυρω στα 32-34/40 και μετα πιανω 10-14 cloze πολυ χαλια και 8-11 κειμενα αθτα με κατεβαζουν...τι να κανω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

St3lios

Νεοφερμένος

Ο St3lios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Γαμώτο επειδή εχω τα σιδεράκια φοβάμαι να μασάω τσίχλες , μην μου πεταχτει κανα σιδερο και ψαχνομαι... Οπότε θα παρω καραμελες να απασχολώ το στόμα μου... Άντε Καλή Μας Επιτυχία!
xaxa
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gelo75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο george αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Παιδια αυριο και μεθαυριο ειναι η BIG DAY για το Michigan!
Καλη επιτυχια σε ολους μας!!!:D

Τωρα για καποιο τρικ,εγω πιστεύω οτι αυτο που πρεπει να κανεις ειναι σωστο management του χρονου.
Δηλαδη 40 λεπτα GVR/40 min Reading
Καπως ετσι...!:)
εγω στο τζιβιαρ γραμματικη κ λεξιλογιο τα κανω σε 15 λεπτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Aν κανεις μονο 15 λεπτα εισαι αρχοντας.
Εμενα το μισαωράκι του το παίρνει!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m_____a

Νεοφερμένος

Η m_____a αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
παιδια αυριο γραφω και εγω!!:jumpy:εχω λιγο ανχοσ αλλα ΟΚ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Οχι αγχος και ολα θα πανε καλα!

Θα το παρουμε το ρημαδι ρε παιδιααααα!
Καλη μας επιτυχία και με το που τελειωσουμε ολοι εδω για σχολιασμο των θεματων!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitegod

Νεοφερμένος

Ο whitegod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
καλή επιτυχία σε όλους !!! και εγώ γράφω αύριο πρωί πρωί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Πουρνο-πουρνο εεε?
Αντε καλη μας επιτυχία!!!
Εγω στις 1.00 δίνω...!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JOHNNYBOY94

Νεοφερμένος

Ο JOHNNYBOY94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
les ΛΑΖΑΡΙΣΤΕΣ ΣΟΥ ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ ΜΕ ΝΤΟΥ ΚΑΙ PASS ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas 34

Νεοφερμένος

Ο nikolas 34 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Αυριο θα το παρουμε ολοι μη μασατε υπομονη οχι αγχος και ολα θα πανε καλα.Και να θυμαστε τπτ δεν αρχιζει και δεν τελειωνει αυριο καλη επιτυχια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top