Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

alisa24515

Νεοφερμένος

Η ALEXANDRA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
οκ νομιζω καταλαβα που ειναι....εκει κοντα εχει νεκρωταφια??

ε σχετικά κοντα..πίσω απο την πλατεία Τερψιθέας είναι άμα την ξερεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitegod

Νεοφερμένος

Ο whitegod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
ε σχετικά κοντα..πίσω απο την πλατεία Τερψιθέας είναι άμα την ξερεις...

α οκ καταλαβα thanks
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

norma

Νεοφερμένος

Η norma αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
καλησπερα!
καλη επιτυχια σε ολους!!
ρε παιδια μηπως εδωσε κανεις προφορικα ecpe?
εχω μπερδευτει λιγο με το διαλογο!!
πως ακριβως ειναι η διαδικασια της εξετασης?
υπαρχει καποιο link να ενημερωθω?
σας ευχαριστω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
Γεια σας παιδια! εχω ψιλοαγχωθει για ενα θεματακι κ θαθελα την συμβουλη σας!
Δινω δευτερη φορα προφισενσι μισιγκαν την κυριακη! την πρωτη φορα εμεινα με μπορντερφειλ στο λισενιγκ. Δικαιολογημενα βεβαια αφου στα μισα δοκιμαστικα λισενιγκ που καναμε επαιρνα 27 26 ακομα κ 24 στα 50...τωρα εχουμε κανει 20 λισενιγκ εχω περασει σε ολα κ σε πολλα παιρνω 44αρια 43αρια 40αρια....αλλα μ καρφωθηκε η ιδεα οτι δν καλυτερεψα εγω απλα αυτα τα 2 βιβλια π καναμε ειχαν πολυ ευκολα λισενιγκ κ ετσι εκει θα ειναι πιο δυσκολα κ θα μεινω! HELP MEEE!!! τα βιβλια που καναμε ηταν το καινουριο του γριβα με τα 12 τεστ και το Burlington-ενα ασπρο με λιγο μπλε- π εχει 8 τεστ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnnakisss

Νεοφερμένος

Ο johnnakisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
λοιπον φιλε μου σε πληροφορω οτι και γω το βιβλιο του γριβα εκανα και η κυρια μου μου ειπε οτι ειναι απο τα δυσκολοτερα βιβιλια οποτε μην ανχωνεσαι το λισενινγκ αμα πιανεισ 40-43 το εχεισ σιγουρο
-----------------------------------------
τι ωρα δινεισ ? γιατι εμενα ολοι οι φιλοι μ δινουν στισ 9 το πρωι και γω δινω στισ 1 και κατι το μεσημερι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
και εγω την κυριακη στις 9 δινω! μενω Ροδο ευχαριστω π με ενθαρρηνες! Για τα τεστ του gcvr ειμαι σιγουρος οτι ειναι πανδυσκολα!ειδικα η γραμματικη...αλλα ευτυχως κατω απο 79 δεν εχω παει...δλδ εισαι σιγουρος οτι τα λισενιγκ του γριβα ειναι απο τα δυσκολα?δυσκολοτερα υπαρχουν? γτ εδω π ταλεμε απο 27 μεχρι 34 ΤΟ ΠΟΛΥ που επιανα τον νοεμβρη να πιανω τωρα συνεχομενα 44 41 κ 40....μου φαινεται καπως..γιαυτο ρωτησα μηπως θεωρουνται ''γελοια..''
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsis1

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 421 μηνύματα.
Λοιπον, φιλε Γιωργο.Η αληθεια ειναι οτι τα βιβλια του Γριβα δεν ειναι τα δυσκολοτερα.Παρολα αυτα πρεπει να πιστεψεις στον εαυτο σου,καθως τα ποσοστα που φτανεις δεν ειναι διολου ευκαταφρονητα.Κι εγω επιανα περιπου τα ιδια ποσοστα,αρκετες φορες και λιγοτερα.Σε αλλα βιβλια κοβομουν κιολας!!!Αλλα στις εξετασεις πηρα HP.Οποτε το μονο που σε συμβουλευω ειναι να απολαυσεις την εξεταση και φυσικα να εισαι νηφαλιος και απολυτα συγκεντρωμενος την ωρα αυτης.Και παμε και για Honours!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Thats it!
Καλα τα λεει ο Kotsis1 απο πανω.
Ειναι μια εμπειρία και απο την στιγμή που δίνεις και δευτερη φορα νομίζω και το χεις στο τσεπακι το πτυχίο σου δεν εχεις να φοβάσαι τίποτα και κανέναν!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
Ευχαριστω για την εμψυχωση παιδες! ξερετε αν ισχυει το οτι τον μαιο πεφτουν πιο ευκολα θεματα ή βλακειες? κ κτ αλλο το HP στο λισενινγκ ειναι 45 και πανω? κ στο gcvr? 95 κ πανω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
To HP ειναι το 90% και πάνω στα GCVR-Listening.
Αρα εχεις δίκιο!
Τωρα για τα θέματα κανείς δεν ξέρει...
Φήμες σχετικα με εύκολα-δυσκολα θέματα καθε εξεταστικη περίοδο δεν νομίζω να ισχύουν..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
δεν ξέρω αλλα αμα ειναι hp το 45 και πάνω στο ακουστικό τοτε εγώ που παιρνω 80% περνω super-duper-crazy hp?Επισης το 95 ειναι πολύ υψηλός βαθμός που λες για το gvcr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
omg! Aν ειναι το 90% και στο gcvr θελει απο 108 και πανω....αληθεια ακουτε συχνα hp sto gcvr? νομιζω ομως οτι το 90% στο gcvr ειναι απλα στα υψηλοτερα που εχουν πιασει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Nα χεις HP στο GCVR δεν ειναι και πολύ σπανίο φαινόμενο.
Απλά θέλει πολύ διαβασμα!

δεν ξέρω αλλα αμα ειναι hp το 45 και πάνω στο ακουστικό τοτε εγώ που παιρνω 80% περνω super-duper-crazy hp?Επισης το 95 ειναι πολύ υψηλός βαθμός που λες για το gvcr

45/50 εννοούμε φίλε μου..!:)
Και 95/120...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
ok....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
Tελος παντων! ας περασω και ας ειναι και low pass! AYTOΠΕΠΟΙΘΗΣΗ! ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ! Ο ΗΛΙΟΣ ΛΑΜΠΕΙ! λολ οτι ναναι...κατι ασχετο! πριν τις εξετασεις τι προτεινετε να φαω??!! Ντοιον!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Σοκολάτα...:P
Eίχα πλακώσει εγω κατι Lacta πριν δωσω ΚΠΓ πριν 3-4 μερες...:P
Η μαυρη chocolate φυσική βοηθάει καλύτερα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
α....δεν μαρεσει η μαυρη! αγαπω ιον~! θα πλακωθω λοιπον στις ιον!~ αλλα θα τις αγορασω απο βραδις γτ θα σηκωθω 7....!!και χυμο πορτοκαλι! και μετα...κατι αλμυρο...εμμμμ ισως ....ενα τοστ!λολ αλλα με τοσα π θα φαω υπαρχει περιπτωση να με πιασει κοψιμο την ωρα που θα γραφω? :P για να ακουω καλα τι να φαω>?
-----------------------------------------
ΑΑΑΑ! θυμηθηκα ! ακουσατε οτι μασωντας τσιχλα συγκεντρωνεσαι καλυτερα? κ αυξανεις τις επιδοσεις σου κατα 3%? ΘΑ ΠΛΑΚΩΘΩ ΣΤΙΣ TRIDENT!:D
-----------------------------------------
παιδιααααα!!!!!!!!!!η ωρα ειναι 21.00!!!!!!!!! σε 60 ωριτσες απο !ΤΩΡΑ! θα καθομαστε σε εκεινες τι τρομαχτικες καρεκλες και θα ξεκιναμε την εκθεση!!!!μετα listening....μετα gcvr και μετα θα λεμε εντυπωσεις! ομιτζιιιιι!!! (κτ ασχετο...με μολυβι δν πρεπει να γραφουμε???)γτ στο χαρτι δν γραφει...:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nfk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 185 μηνύματα.
Γαμώτο επειδή εχω τα σιδεράκια φοβάμαι να μασάω τσίχλες , μην μου πεταχτει κανα σιδερο και ψαχνομαι... Οπότε θα παρω καραμελες να απασχολώ το στόμα μου... Άντε Καλή Μας Επιτυχία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsis1

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 421 μηνύματα.
Το hp gcvr ειναι 108 και ανω.Και φυσικα δεν ειναι απιθανο.Τσιχλες,σοκολατες,μαγικοι λαγοι,αν δεν εχεις διαβασει και δεν εισαι επαρκως προετοιμασμενος τιποτα δεν καταφερνεις!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ecce wiiii amy

Νεοφερμένος

Η ecce wiiii amy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
προφορικα καλουτσια τα πηγα..τα πιο δυσκολα θεματα μου επεσαν..τα μπαλωσα καπως ....αυριο δινω γραπτα..εκει μπορει να κοπω γτι gvr ειμαι πολυ χαλια ομως..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top