Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

1994kc

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 1994kc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Εξαρτάται από τη χρονιά.

Εσύ να προετοιάζεσαι για τα δυσκολότερα. Κακό δεν κάνει, ίσα-ίσα που δε θα σου πέσει άσχημα αν το πάρεις με ΗΡ!:)
:no1:συμφωνω απολυτως!μπορει οταν κανεις δυσκολα να ζοριζεσαι λιγο αλλα οταν προετοιμαζεσαι για τα δυσκολα τα ''ευκολα'' σου φαινονται ευκολοτερα....ελπιζω να καταλαβες τι εννοω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

St3lios

Νεοφερμένος

Ο St3lios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
και εγω δινω
και μαλιστα για 2η φορα
ειχα δωσει τα χριστουγεννα αλλα κοπηκα για πολυ λιγο!!!
αφηστε!!!!!:'(
τσπ
μακαρι να το παρουμε ολοι αυτη την φορα!!!!:D
και εγώ το ίδιο, κόπηκα για 2 ερωτήσεις στο listening, τι να πείς ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas 34

Νεοφερμένος

Ο nikolas 34 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Ασ το παρω και με LP αλλλα δεν με βλεπω να το παιρνω δυστυ
χως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Λιγες μέρες ακομα μενουν παιδιά!
Καλη επιτυχια σε οσους δινουν ECCE/ECPE!:D
Και καθολου αγχος παιδιά!
Παρτε το χαλαρα και μην σας παίρνει η απο κατω.

Και όσοι έχουν δώσει προφορικά ας αρχίσουν να το συζητούν και δω ετσι ωστε να βοηθηθούν και τα παιδια που δινουν στο μελλον!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RaZiL

Νεοφερμένος

Ο RaZiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
παιδες εχω χεστει πανς μοθ κανονικα....το σαββατο δινω σπεικινγκ και...εχω αγχος ρε.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
παιδες εχω χεστει πανς μοθ κανονικα....το σαββατο δινω σπεικινγκ και...εχω αγχος ρε.....

ECCE να φανταστω οτι δίνεις εε?
Καλη σου επιτυχία και χαλαρωσε!Τα προφορικα ειναι πολύ ωραία και πολυ ευκολα.Εκεί που θέλεις μπορείς να καθοδηγήσεις την συζήτηση!;)
Μην αγχωνεσαι αδικα!
Θα τα πας τελεια!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas 34

Νεοφερμένος

Ο nikolas 34 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Μην φοβασαι στα προφορικα δυσκολα κοβεσαι.Τα γραπτα θα κρινουν το πτυχιο σου εγω αν τα περασω θα ειμαι πολλυ ευτιχισμενος αλλα πλεον ξερω οτι δυσκολα θα το παρω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnnakisss

Νεοφερμένος

Ο johnnakisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
πιο πολυ με παραξενευει το γεγονοσ οτι ολοι στα φροντηστηρια περνανε το listening section και στισ εξετασεισ(ecpe) ολοι λενε να προσεχουμε το listening γιατι μπορουμε να καπουμε πολυ ευκολα γιατι συμβαινει αυτο?

ασ μου απαντισει καποιοσ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
χεχεχε εγω δινω προφορικά 23, μια βδομαδα μετα το λοουερ, 5 η ωρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Efthymios1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 250 μηνύματα.
πιο πολυ με παραξενευει το γεγονοσ οτι ολοι στα φροντηστηρια περνανε το listening section και στισ εξετασεισ(ecpe) ολοι λενε να προσεχουμε το listening γιατι μπορουμε να καπουμε πολυ ευκολα γιατι συμβαινει αυτο?

ασ μου απαντισει καποιοσ
Γιατι ειναι το πιο ευθραυστο κομματι των εξετασεων. Αντιθετα με το cambridge, ακους τα κειμενα μονο μια φορα πραγμα που ειναι πολυ επικινδυνο αφου μια πολυ μικρη αποσπαση της προσοχης :(:(μπορει να σου κοστισει ολο το πτυχιο.:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annaroadrunner

Νεοφερμένος

Η annaroadrunner αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Συνειδητοποιησα οτι σε 5 μερες δινω Cambridge και σε 12 Michigan (Proficiency) και τα επαιξα. Τα testaκια μου ειναι πολυ καλα αλλα φοβαμαι το χρονο του GCVR και του Writing. Eιναι κανεις που εδωσε με το νεο συστημα προφορικων να μας πει ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ/?????????????????????Εγω δινω τν τελευταια μερα 31-5

λοιπόν εγώ έδωσα εχθές και έχω να πω ότι ήταν μια χαρά! Και βοηθάνε και ηρεμότατοι είναι! Το μόνο καό είναι ότι δεν έχουν ιδέα ν από το νέο σύστημα και έτσι όσο καλύτερα προετοιμασμένος πας να δώσεις προφορικά τόσο πιο εύκολο είναι! Να σκεφτείτε ότι εγώ έκανα τους δύο εξεταστές (πολύ βοήθεια- μέχρι και ευχαριστώ μου είπαν) και τον δεύτερο εξεταζόμενο μιας και αυτός που μου έτυχε σαν ζευγάρι δεν είχε κάνει ούτε ένα τεστ και δεν ήξερε πωσ λειτουργεί.. Γι'αυτό λοιπόν διάβασε πάρα πολύ καλά τις εισαγωγικές εκφράσεις, και τις οδηγίες της ένωσης.. Αν μιλαμε για ecpe όλα αυτά... Καλή επιτυχία!:bye::bye::bye:;););)
-----------------------------------------
καλοοοοοοοοοοοοο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAOKARA

Νεοφερμένος

Η PAOKARA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
παιδια καποιος που να εδωσε προφορικα ecpe ας μας πει κανα θεμα κ εντυπωσεις... δεν παιζει να πεσει ιδιο θεμα ουτως η αλλος.....:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,274 μηνύματα.
άλλος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnnakisss

Νεοφερμένος

Ο johnnakisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
annaroadrunner περιεγραψε το μασ λιγο τι εγινε πωσ ηταν τα σταδια πωσ πηγαται απο το ενα σταδιο στο αλλο...τισ προσωπικεσ ερωτησεισ σου εκαναν και γενικα δωσε μασ καμια πληροφορια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultimatesr

Νεοφερμένος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
έδωσα προφορικά ecpe πριν μια ώρα. γενικά τα πράγματα είναι χαλαρά, όπως το γεγονός ότι εμείς διαλέξαμε με ποιόν θα μπούμε. Το θέμα ήταν μουσικό συμβόλαιο για τραγουδιστή. Ήταν εύκολο αλλά θέλει προσοχή, ειδικά στο τελευταίο μέρος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis84

Νεοφερμένος

Ο Μανώλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Παιδιά καλή επιτυχία σε όλους!
Χωρίς άγχος! Δε θα πεθάνουμε για τα κωλόχαρτα...
Μη μασάτε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Παιδιά καλή επιτυχία σε όλους!
Χωρίς άγχος! Δε θα πεθάνουμε για τα κωλόχαρτα...
Μη μασάτε!


+1 :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
Παιδιά αφήστε το άγχος εδώ και κάτι μέρες m έχει κυριεύσει . Τη Κυριακή 10 μαΐου δίνω προφορικά και έχω χεστεί ( μεταφορικά πάντα ) από τον φόβο μου . Ξέρεις κανεις posh ώρα διαρκεί ?

Διευκρινίζω δίνω proficiency .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultimatesr

Νεοφερμένος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
κανονικά διαρκεί 35 λεπτά αλλά άμα τα λες γρήγορα και υπάρχει χημεία και συνεργασία με τον άλλο εξεταζόμενο, μέσα σε 25 λεπτά είσαι έτοιμος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
Δεν φαντάζεσαι ποσο θα σε
ευγνωμονούσα αν μου έλεγες τα parts από την στιγμή που αρχίζεις δηλαδή μέχρι να τελειώσεις . Τι γίνεται δηλαδή :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top