Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Kαι γω δινω ΚΠΓ Γ1 Αγγλικα σε μια βδομαδα!
Ο Θεος βοηθός!
Αν και ειμαι αρκετα θετικος παιδιά!:no1:
Καλη μας επιτυχια!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Amy 4ever

Νεοφερμένος

Η Amy 4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Good luck!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Αντε να τελειωνουμε και απο αυτό!!!
Λιγες μερες εμειναν ακομα!
Και μετα τις εξετασεις ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas 34

Νεοφερμένος

Ο nikolas 34 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Τεολ ηρεμησα λιγο με αυτο που ειπες γιατι και εγω στα περισσοτερα τεστ δεν τα παω καλα και ειδικα στο τελευταιο επεσα και στην γραμματικη.Λεξεις παιδια διαβαζω απο το μινι κομπανιον των τεστ πρεπει να κανω κατι αλλο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia.16

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Ποια βιβλια ειναι ποιο δυσκολα; εγω εχω κανει το book 1 και το book 2 του hau. αυτα πιστευετε οτι ειναι πιο ευκολα η πιο δυσκολα απο την πραγματικη εξεταση; Παιδια οποιος δωσει προφορικα ας μας πει πως πηγε να προετοιμαστουμε και οι αλλοι. εγω δινω 29 μαϊου..Αγχος δεν εχω ακομα γιατι εχω δωσει και 3 φορες lower (ελεος) αλλα ξερω οτι σιγουρα θα κοπω. Αποτελεσματα ποτε βγαινουν ξερουμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnnakisss

Νεοφερμένος

Ο johnnakisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
πιο πολυ με παραξενευει το γεγονοσ οτι ολοι στα φροντηστηρια περνανε το listening section και στισ εξετασεισ(ecpe) ολοι λενε να προσεχουμε το listening γιατι μπορουμε να καπουμε πολυ ευκολα γιατι συμβαινει αυτο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evoiotis21

Νεοφερμένος

Ο evoiotis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Παιδια εγω σημερα εδωσα ECCE προφορικα. Δεν ηταν δυσκολα. Αλλα μ εκανε παρα πολλες ερωτησεις. Ειναι καλο αυτο αραγε ή κακο??? Το μονο καλο ειναι οτι δε κομπιαζα σχεδον καθολου κ απαντουσα αμεσα...Καλη επιτυχια ευχομαι σε ολους!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annaroadrunner

Νεοφερμένος

Η annaroadrunner αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ πάρα πολυ! Ξέρεις είναι πολύ δύσκολο να είσαι 22 χρονών, να σπουδάζεις, να δουλεύεις, 8ωρο κάθε μέρα και να έχεις και τα αγγλικά να σε κυνηγούν! Ασ' τα να πάνε! Να 'σαι καλά πάντως.. Έχεις καμία πληροφορία για το νέο speaking section?:bye::'(:'(:'(:bye::bye::bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Efthymios1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 250 μηνύματα.
Συνειδητοποιησα οτι σε 5 μερες δινω Cambridge και σε 12 Michigan (Proficiency) και τα επαιξα. Τα testaκια μου ειναι πολυ καλα αλλα φοβαμαι το χρονο του GCVR και του Writing. Eιναι κανεις που εδωσε με το νεο συστημα προφορικων να μας πει ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ/?????????????????????Εγω δινω τν τελευταια μερα 31-5
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evoiotis21

Νεοφερμένος

Ο evoiotis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Ρε παιδια μου κανανε πολλες ερωτησεις σημερα στα προφορικα... Πολλες πιο πολλες απ οτι στους αλλους συμμαθητες μ. Ειναι καλο σημαδι αυτο η κακο???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
για πες τι σε ρωτησαν? 0.0
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas 34

Νεοφερμένος

Ο nikolas 34 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Οχι φιλε μου δεν ειναι καθολου ανησηχητικο απλα ειναι αναλογα τις απαντησεις που εδινες δηλαδη αν ηθελαν περαιτερω εξηγηση.Το θεμα ειναι να τα ειπες καλα χωρις πολλα γραμματικα λαθη και να μην κομπλαρες.Αλλα αν αιτιολογησες πληρως τη αποψ σου εχεισ περασει παρα πολυ ανετα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greekgohan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 371 μηνύματα.
Παιδια και εγω εδωσα σημερα speaking sto ecce.Τα πηγα πολυ καλα αν και οι ερωτησεις μπορουσαν να ειναι και ευκολοτερες.τεσπα ευκολα ηταν και με πολυ καλη εξεταστρια. ΜΗΝ ΜΑΣΑΤΕ.

καλα 2-3 μικρολαθακια γινονται εστω και καταλαθος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas 34

Νεοφερμένος

Ο nikolas 34 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Παιδια ποιος εχει ενα κοκκινο βιβλιο για το λουερ μισικγαν της burlin
gton?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnnakisss

Νεοφερμένος

Ο johnnakisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
πιο πολυ με παραξενευει το γεγονοσ οτι ολοι στα φροντηστηρια περνανε το listening section και στισ εξετασεισ(ecpe) ολοι λενε να προσεχουμε το listening γιατι μπορουμε να καπουμε πολυ ευκολα γιατι συμβαινει αυτο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.

johnnakisss

Νεοφερμένος

Ο johnnakisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
πιο πολυ με παραξενευει το γεγονοσ οτι ολοι στα φροντηστηρια περνανε το listening section και στισ εξετασεισ(ecpe) ολοι λενε να προσεχουμε το listening γιατι μπορουμε να καπουμε πολυ ευκολα γιατι συμβαινει αυτο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia.16

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Ποια βιβλια ειναι ποιο δυσκολα; εγω εχω κανει το book 1 και το book 2 του hau. αυτα πιστευετε οτι ειναι πιο ευκολα η πιο δυσκολα απο την πραγματικη εξεταση; Παιδια οποιος δωσει προφορικα ας μας πει πως πηγε να προετοιμαστουμε και οι αλλοι. εγω δινω 29 μαϊου..Αγχος δεν εχω ακομα γιατι εχω δωσει και 3 φορες lower (ελεος) αλλα ξερω οτι σιγουρα θα κοπω. Αποτελεσματα ποτε βγαινουν ξερουμε;


Για ecpe μιλαω..εδωσε κανεις προφορικα με το νεο συστημα;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas 34

Νεοφερμένος

Ο nikolas 34 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Παιδια εχω ακουσει οτι το πτυχιο ειναι πιο ευκολο απο τα δοκιμαστικα ισχυει???????????????
-----------------------------------------
τα τεστακια ενοω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Εξαρτάται από τη χρονιά.

Εσύ να προετοιάζεσαι για τα δυσκολότερα. Κακό δεν κάνει, ίσα-ίσα που δε θα σου πέσει άσχημα αν το πάρεις με ΗΡ!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top