Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
παιδια μεσα στην αιθουσα γινεται να αντιγραψεις?ποσοι επιτηρητες υπαρχουν?


εμπιστευεσαι τους αλλους πιο πολυ απο τν εαυτο σου? -.-
βτω αντιγρφες γινονται απ οτι ξερω αλλα ειναι ανουσιο αμα πας να δωσεις και εξαρτασαι απο τν αλλον....:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnnakisss

Νεοφερμένος

Ο johnnakisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
ευχαριστω teol20 για τισ πληροφοριεσ μηπωσ ομωσ μπορεισ να μου και γενικα τι περιλαμβανει καθε μεροσ...εκτοσ απο το πρωτο που ξερω οτι ειναι προσωπικεσ ερωτησεισ...γενικα οποιοσ μπορει ασ μου πει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cel

Δραστήριο μέλος

Ο χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 665 μηνύματα.
για ecpe ή για ecce?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Για το ECPE μαλλον λες εεε?
Λοιπον...
Mπες εδω και θα βρείς οτι πληροφορίες χρειάζεσαι!
https://tinyurl.com/c7hh6h

Καλη σας επιτυχια παιδιά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greekgohan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 371 μηνύματα.
εμενα περσυ μου ειχαν ρωτησει ποιοσ ειναι ο ρολοσ του δασκαλου...να κανει καλουσ πολιτεσ ή μορφωμενουσ?μετα μου μιλησε για το αν πιστευω στην μαγεια και κατι τετοια για μαγουσ...μιλησαμε για λοτεχνια παλια και σημερα αυτα νομιζω προσωπικεσ ερωτησεισ μου ρωτησε τι δουλεια θελω να κανω και αν ειναι καλυτερα μικρη ή μεγαλη οικογενεια..
-----------------------------------------
και μην ξεχναμε οτι φετοσ αλλαζει και το speaking στο ecpe....γινεται πιο δυσκολο...μπορει κανεισ να μου δωσει καμια πληροφορια για αυτο...δηλαδη αν θα ειναι πιο αυστηροι ή επειδη ειναι πρωτη φορα θα ειναι πιο ελαστικοι...και πωσ θα ειναι περιπου


Φιλε μιλας για ecce ή για ecpe?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.

johnnakisss

Νεοφερμένος

Ο johnnakisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Αρχικό μήνυμα από johnnakisss (Εμφάνιση μηνύματος)
εμενα περσυ μου ειχαν ρωτησει ποιοσ ειναι ο ρολοσ του δασκαλου...να κανει καλουσ πολιτεσ ή μορφωμενουσ?μετα μου μιλησε για το αν πιστευω στην μαγεια και κατι τετοια για μαγουσ...μιλησαμε για λοτεχνια παλια και σημερα αυτα νομιζω προσωπικεσ ερωτησεισ μου ρωτησε τι δουλεια θελω να κανω και αν ειναι καλυτερα μικρη ή μεγαλη οικογενεια..
-----------------------------------------
και μην ξεχναμε οτι φετοσ αλλαζει και το speaking στο ecpe....γινεται πιο δυσκολο...μπορει κανεισ να μου δωσει καμια πληροφορια για αυτο...δηλαδη αν θα ειναι πιο αυστηροι ή επειδη ειναι πρωτη φορα θα ειναι πιο ελαστικοι...και πωσ θα ειναι περιπου


Φιλε μιλας για ecce ή για ecpe











μιλαω στην αρχη για ecce τωρα δινω ecpe γιαυτο ρωτησα για το speaking που αλλαζει ευχαριστω teol 20
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostantin

Νεοφερμένος

Ο gavros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
για e.c.c.e ΜΙΛΑΩ ΠΑΙΔΙΑ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Amy 4ever

Νεοφερμένος

Η Amy 4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
εγω δινω michigan αλλα φοβαμαι το listening
και εγω σιγα μην το παρω αλλα ιδιαιτερα στο vocab τα παω χαλοα με ολη τη σημασια της λεξης απο αυτο θα κοπω!! !..θα τους απογοητευσω ολους......:'(δν κανω πλακα ειδικα το 3ο ΚΕΙΜΕΝΟ ΤΟ ΣΚΟΤΩΝΩ ολο 66 παιρνω!!!(στο 3ο βιβλιο)τα 2 πρωτα βιβλια τα περνουσα τωρα κοβομαι πολλες φορές!!Τι θα κάνω?πλζ ζητω απεγνωσμενα τη βοηθεια σας!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia.16

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
και εγω αποκλειεται να περασω..πιανω περιπου 30/40 γραμματικη 12/20 cloze 20/40 λεξιλογιο και 12/20 κειμενα..οσον αφορα την εκθεση δεν νομιζω να με κοψουν..στο listening δεν εχω προβλημα γιατι πιανω περιπου 70-76% κ ελπιζω να μην με κοψουν στο speaking..αλλα και παλι...:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

St3lios

Νεοφερμένος

Ο St3lios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
και εγώ κάπου τόσο βγάζω...να διαβάζετε λεξιλόγιο και να βέπετε τα λάθη από τεστ που έχετε γράψει...Προσοχή στο Listening όταν δώσετε (ακόμα και αν τα πάτε καλά τώρα). Μέχρι τότε καλή τύχη σε όλους :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Στο Μισιγκαν ECPE θέλει πολυ προσοχή στο ακουστικό και μερικες φορες και στο GCVR.
Κατα τα αλλα με καλη προετοιμασία στο Listening και καλο διαβασμα τις λεξεις του GCVR οι πιθανοτητες να αποτυχετε μηδενίζονται!

Αντε 2 βδομαδουλες ακομα!
GOOD LUCK και καλο κουραγιο παιδιααααα!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annaroadrunner

Νεοφερμένος

Η annaroadrunner αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
παιδιά έχω πολύ μεγάλο πρόβλημα!! αγχώνομαι πάρα πολύ με το πτυχίο.. η καθηγήτρια μου με παρακαλάει να ηρεμήσω..αλλά εγώ τίποτα.. την δευτέρα δίνω προφορικά και νομίζω ότι λόγω του νέου συστήματος θα πατώσω.. αν και το έχω δουλέψει πααααααααααααααααάρα απολύ!!!!! ρίξ'τε καμία ιδέα παρακαλώ!:bye::bye::'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Kαταρχας κανε οτι ειναι δυνατον για να ηρεμίσεις.
Δοκίμασε ειδικα τις τελευταίες μερες να αποφύγεις την επαφη σου με τα αγγλικα ειδικά την μερα πριν δωσεις.
Και οταν φτασει η μεγαλη μερα,πηγαινε στο εξεταστικο και σκεψου οτι θα πας παραλια.
Πηγαινε οσο πιο χαλαρη γινεται εκει και πες απο μεσα σου ΗΡΘΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΡΕ ΓΑΜΑΤΩ.
Καλη σου επιτυχία!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofoulini18

Νεοφερμένος

Η ΣΟΦΙΑ ΚΟΤΣΙΚΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Μήλος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
και εγω δινω
και μαλιστα για 2η φορα
ειχα δωσει τα χριστουγεννα αλλα κοπηκα για πολυ λιγο!!!
αφηστε!!!!!:'(
τσπ
μακαρι να το παρουμε ολοι αυτη την φορα!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Kαλη επιτυχια και σε σενα και με την ΝΙΚΗ!
Και οχι αγχος!
Relax Take Easy AND enJoy the EnXperIEnce!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Kαλη επιτυχια και σε σενα και με την ΝΙΚΗ!
Και οχι αγχος!
Relax Take Easy AND enJoy the EnXperIEnce!

Εύκολο να το λες, δύσκολο να το κάνεις!
Όσο φτάνουν οι μέρες, αγχώνομαι όλο και περισσότερο! Αλλά προσπαθώ να σκέφτομαι θετικά, την προετοιμασία που έχω κάνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnnakisss

Νεοφερμένος

Ο johnnakisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
ρε παιδια να σασ πω και γω τον πονο μ...εγω πιανω 30/40 γραμματικη 13-14/20 cloze 18-20/40 λεξιλογιο και 14-16/20 reading και συνηθωσ πιανω γυρω στο 75 76 στα 120 δεν γινεται να με περασουν με ενα 76 ή 77 πφφφφ....μετα στο listening πιανω γυρω στα 35-38/50 η κυρια μου λεει οτι το listening το εχω σιγουρα αλλα εγω αγχωνομαι πιο πολυ απο ολα γιαυτο και γενικα και για το gcvr...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Kαι γω κανενα GVR δεν περνουσα στο φροντηστηριο,αλλα στην πραγματικη εξεταση το πέρασα αυτο το παρτ!
Δεν θελει αγχος παιδια.Στα βιβλία τα τεστ ειναι σαφως πιο δύσκολα απο το Real Exam για να γινει σωστη προετοιμασία!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Amy 4ever

Νεοφερμένος

Η Amy 4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
και εγω δινω
και μαλιστα για 2η φορα
ειχα δωσει τα χριστουγεννα αλλα κοπηκα για πολυ λιγο!!!
αφηστε!!!!!:'(
τσπ
μακαρι να το παρουμε ολοι αυτη την φορα!!!!:D
Aπ'το στόμα σου και στου Θεού τ'αυτι:P Ελπίζω τουλάχιστον να παρω το κρατικό(εχετε καμια συμβουλή?κολπακια!):xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top