Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

giorgos024

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Eμενα δεν μου εχουν στειλει ακομη προσωπικο μηνυμα.Ξερετε ποιες ημερομηνιες στελνουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnnakisss

Νεοφερμένος

Ο johnnakisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
ναι γιατι και μενα μου εχουν πει παιδια που εχουν δωσει οτι στα φροντιστηρια βαζουν σαφωσ πιο δυσκολα θεματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Κοιταξτε παιδιά...
Τα Practice Tests είναι λίγο πιο τσιμπημένα σε σχέση με το Real Paper για να σε προετοιμάζουν καλά για αυτό.
Τέλος την ωρα της εξέτασης δεν παίζει ρόλο μόνο ο παράγοντας γνώση αλλα και ο παράγοντας άγχος και χίλιοι δυο παράγοντες.
Με εμενα έδινε κορίτσι και συμμαθητριά μου ΕCCE περσι το οποίο επιανε στα τεστ 75% Listening & 80% GVR.
Και όμως στο real paper είχε και στα δύο μέρη Borderline Fail.
-----------------------------------------
Eμενα δεν μου εχουν στειλει ακομη προσωπικο μηνυμα.Ξερετε ποιες ημερομηνιες στελνουν?

Το timetable θα έπρεπε να σου είχε σταλεί μέχρι 22 Απριλίου 2009.
Aν δίνεις μεσω φροντηστηρίου θα το πάρεις απο Δευτέρα απο το φροντηστηριο σου όταν ανοίξει.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
εγω στα ακουστικα που στο φροντηστηριο επιανα 90% και εκει ειχα bf?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
πωωω κ γω παιδια δινω 16 μαιου και εχω αγχωθει πολυ επειδη στο φροντ ειμαι πανω κατω. Μια ετσι μια αλλιως.... και δν ξερω πως θα τα παω:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Έχω ακούσει και εγώ πολλούς που τους κόβουν στα ακουστικά, ενώ στα Practice tests ήταν πολύ καλοί... Μια φίλη μου που δίνει μαζί μου, αλλά το είχε ξαναδώσει πριν 3 χρόνια, κόπηκε και αυτή στα ακουστικά και πιστεύει ότι κόβουν ακόμα και άτομα που κανονικά θα έπρεπε να περνάνε, αλλά βάζουν όριο ατόμων που θα περνάει κάθε σεζόν. Όταν ο αριθμός ξεπεραστεί, κόβουν επιπλέον. Γι' αυτό δεν δίνουν και τα past papers, όπως κάνει το Cambridge. Η άποψη της φίλης μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από {~*1rèNe*~};288483:
Έχω ακούσει και εγώ πολλούς που τους κόβουν στα ακουστικά, ενώ στα Practice tests ήταν πολύ καλοί... Μια φίλη μου που δίνει μαζί μου, αλλά το είχε ξαναδώσει πριν 3 χρόνια, κόπηκε και αυτή στα ακουστικά και πιστεύει ότι κόβουν ακόμα και άτομα που κανονικά θα έπρεπε να περνάνε, αλλά βάζουν όριο ατόμων που θα περνάει κάθε σεζόν. Όταν ο αριθμός ξεπεραστεί, κόβουν επιπλέον. Γι' αυτό δεν δίνουν και τα past papers, όπως κάνει το Cambridge. Η άποψη της φίλης μου...

Μπαα δεν νομίζω να παίζεται κάτι τετοιο.
Και για ποιο λόγο να το κανουν?Το να μην δημοσιεύουν τα παστ παπερς μπορεί να είναι και πολιτική του ELI.;)
Και το Cambridge εχω την εντύπωση πως το Paper 4(Listening) δεν το δημοσιεύει.;)Βέβαια η βάση δεν ειναι σταθερή καθώς υπάρχουν αποκλίσεις αναλόγως τις επιδόσεις των υποψηφίων.Ετσι ενας υποψηφιος που θα περνούσε οριακα σε μια εξεταστικη μπορεί και να κοβότανε την άλλη.
Τεσπα κανεις δεν ξερει ποσο δίκαια κριτηρια αξιολογησης έχουνε...:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eragon

Νεοφερμένος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Είναι αλήθεια ότι τα προφορικά για το Proficiency Michigan είναι 10/5?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Είναι αλήθεια ότι τα προφορικά για το Proficiency Michigan είναι 10/5?

Oχι τα προφορικα του Proficiency Michigan ειναι απο τις 03/05 ως τις 31/05.
Ο καθε υποψήφιος έχει διαφορετική μέρα και ώρα προφορικών,η οποία και ανγράφεται στο προσωπικό πρόγραμμα εξετάσεων του υποψηφίου το οποίο στέλνει η HAU.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnnakisss

Νεοφερμένος

Ο johnnakisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
εγω προφορικα δινω 23/05 στισ 12 και τεταρτο εχω παρα πολυ αγχοσ ειδικα για το gcvr εκει κοβωνται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgos--21

Νεοφερμένος

Ο giorgos--21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
αναγκαιο topic φιλε ....... τελικα ποτε δινουμε προφορικα και ποτε γραπτα?????
-----------------------------------------
για ecce milav ετσι???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
αναγκαιο topic φιλε ....... τελικα ποτε δινουμε προφορικα και ποτε γραπτα?????

Γραπτα ειναι 16/05 του Lower και 17/05 του Proficiency.
Προφορικά θα τα μάθεις απο το πρόγραμμα εξετάσεων που θα σου σταλεί.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vanesa

Νεοφερμένος

Η Vanesa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Oχι τα προφορικα του Proficiency Michigan ειναι απο τις 03/05 ως τις 31/05.

οχι..απαραιτητα..εγω δινω προφορικα profociency Mischigan 1 ιουνίου..


και ειμαι τυχερη γιατι δίνω στο ίδιο μέρος και την ιδια ωρα μαζί με μια φίλη μου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sotiris_Toumpa

Νεοφερμένος

Ο !Είδομεν τα πάντα όλα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πυλαία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Παιδιά νόμιζα ότι τα προφορικά είναι σε διαφορετικό μέρος ,διαφορετική ώρα και μέρα....Για τα θέματα τώρα νομίζω ότι είναι γελία...όταν βγουνε τα αποτελέσματα να ανοίξουμε πάλι topic για να μάθουμε με τι το πήραμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia.16

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Παιδια εγω δινω ecpe. Η βαση ειναι 75%? Κατι τετοιο ακουγεται κ νομιζω ισχυει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1994kc

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 1994kc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Παιδια εγω δινω ecpe. Η βαση ειναι 75%? Κατι τετοιο ακουγεται κ νομιζω ισχυει.
εγω πρωτη φορα το ακουω αυτο................δε νομιζω να ισχυει...........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gelo75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο george αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
στο ecce βαζουν ευκολα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1994kc

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 1994kc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 862 μηνύματα.

Giorgos127

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
εγω πρωτη φορα το ακουω αυτο................δε νομιζω να ισχυει...........

Ουτε εγω... Απ' οσο ξερω 65% ειναι η βαση, δηλαδη το LowPass και απο 50-65 αν δεν κανω λαθος το Bordeline Fail...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gelo75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο george αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top