Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Αυτο το τοπικ φτιαχτηκε για οσους δίνουν ECCE/ECPE τον Μαη του 2009.
Επειδή πλησιαζεί ο καιρός....
Οσοι δινουν ας το δηλώσουν εδω για να αρχισουμε να αλληλουποστηριζόμαστε....:P;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tinymouse!

Νεοφερμένος

Η tinymouse! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Επικοδομητικό τόπικ...
Δίνω...
Δυστυχώς...
https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=43583
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

POPIMATH

Νεοφερμένος

Η POPIMATH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Αφήστε παιδιά... Ελπίζω σε εύκολα θέματα...
:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ελα βρε που μου αγχωνεστε, εύκολα θα μπούνε μην σκάτε.
Ειδικα αν διαβαζετε αρκετα λεξιλογιο και μαθετε και τα κόλπα που εχει το μισιγκαν θα τα πατε περίφημα...

2 μηνες και 7-8 μερουλες απομένουν ακομη για τα Michigan ECCE/ECPE...
Kανενας αλλος που να δίνει...?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

POPIMATH

Νεοφερμένος

Η POPIMATH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Σας ευχαριστώ πολύ... μου κάνατε την καρδιά περβόλι...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gelo75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο george αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
εγω δινω michigan αλλα φοβαμαι το listening
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Δίνω ECPE κι εγώ τον Μάιο! Αλλά είμαι αισιόδοξη, τώρα τελευταία τα πάω πολύ καλά στα Practice tests!:xixi: Καλή επιτυχία σε όλους, όποιο πτυχίο κι αν δίνετε!:no1: Και σε αυτούς που δίνουν Cambridge (παλιά ήμουν κι εγώ "δικιά" σας...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina_18

Νεοφερμένος

Η xristina !!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
και εγω και εγω!!!:D:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Αντε και παιδια καλή επιτυχια σε όλους μας...!
2 μηνες έμειναν χοντρα-χοντρα...:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nasos21

Νεοφερμένος

Ο Nάσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Παιδια τραβαω μεγαλο ζορι. Δινω το πρωι ECPE και το μεσημερι Delf B2 Γαλλικα τρεχα γυρευε, και απο ψυχολογία....:( Βραστα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ελα βρε συ ηρέμησε...
Μπορει να είναι μια κουραστική μέρα για σένα αλλα ΟΚ μην σκας κιολας.
Θα τα πας ΤΕΛΕΙΑ!!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ειρηλενα

Νεοφερμένος

Η ΕΙΡΗΛΕΝΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
καλή μας επιτυχια!!!εγώ θα εδινα το κεμπριτζ,αλλα πεφτει την ιδια μερα με τα γαλλικα το β1!ετσι θα δωσω μισιγκαν που ειναι το επομενο σαββατοκυριακο!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Cambridge FCE εεε?
Ε ΟΚ ρε συ δεν πειράζει το ιδιο πραγμα ειναι ουσιαστικα.
16 Μαιου Michigan ECCE εεε?
Break a leg and Good Luck!!!!
:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alessia #8

Νεοφερμένος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 71 μηνύματα.
και εγω δινω.....(παλι) 3η κ τυχερη.....ελπιζω.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Καλη σου επιτυχια και να σαι σιγουρη πως θα το πάρεις....!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RayRiot

Νεοφερμένος

Ο RayRiot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Εγώ φέτος δίνω ALCE.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Εγώ φέτος δίνω ALCE.

Δεν θα το σχολίασω αυτο!
Το ALCE ειναι λίγο.... παλουκάρα....!!!
Τέσπα,καλή επιτυχία σου εύχομαι...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gelo75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο george αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
πρωτη φορα δινω ecce και δεν ξερω που δινουν ξερει κανεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TWEETY

Νεοφερμένος

Η ΑγλαΪα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
αφηστε παιδια και εγω δινω το Lower το μισιγκαν και φοβαμαι πολυ στα ακουστικα.τι να κανουμε αν δν το παρουμε προσπαθουμε και του χρονου>>
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
πρωτη φορα δινω ecce και δεν ξερω που δινουν ξερει κανεις?

Οταν λες που δίνουν εννοείς εξεταστικο κέντρο???
Μαλλον κατι τετοιο...
Λοιπον συνήθως δίνεις σε κάποιο καλό ξενοδοχείο που εχει πολύ καλου ακουστική,για γραπτα.
Για τα προφορικα αν δινεις Θεσσαλονικη/Αθήνα θα δωσεις στο κτιριο της HAU.
Αλλιως αν μένεις αλλού τότε θα δώσεις πάλι σε καποιο δωματιο ξενοδοχείου.

Καλη τύχη!;)

αφηστε παιδια και εγω δινω το Lower το μισιγκαν και φοβαμαι πολυ στα ακουστικα.τι να κανουμε αν δν το παρουμε προσπαθουμε και του χρονου>>

Μην αγχωνεσαι βρε συ και σκεψου θετικά.Τα ακουστικά του ecce ειναι λίγο κουφά και να σου πω και την αληθεια απο ενα BF εκει έχασα το ecce αλλα ΟΚ δεν ειναι και τοσο τραγικα τα πράγματα...
Αλλα θέλει συγκέντρωση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top