Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Ας αφησουμε τα περι παλια παντως τωρα και να μπουμε στην πραγματικοτητα!!!:)Το τοπικ αυτο εχει 2500 ποστ!
Ας ειμαστε αισιοδοξοι και να διωξουμε το αγχος με ΟΠΟΙΟ τροπο πιστευουμε που μας χαλαρωνει:D!!!
Σε μερικες μερες ερχονται τα αποτελεσματα για τις εξετασεις ECCE/ECPE Μαιου 2009 και να ευχομαστε τα ποσοστα να εχουν ανεβει στο 100%:D!!!
Καλη επιτυχια!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
Αυριο για οσους θελήσουν να παρουν τηλεφωνο στη hau ετσι ωστε να μαθουν για τα αποτελεσματα επαναλαμβανω τα τηλεφωνα.Ειναι:
2103680000,2103680900,2103680090
Ειναι καλυτερο να παρετε πρωι γτ αργοτερα ειτε θα αργησουν να απαντησουν αλλα και πολυ πιθανον να μη βρειτε και κανεναν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Να παρουμε ΟΛΟΙ!:D...Ετσι τουλαχιστον, εκτος απο το οτι θα αλληλουποστηριζομαστε, θα συγκρινουμε και θα δουμε ποτε περιπου θα βγουν ;)!!!Μου ειπαν ειναι ανοιχτοι απο 9 εως 5...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia.16

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
παιδια πηρα τηλ και μου ειπαν τελος ιουλιου για το ecce και αρχες αυγουστου το ecpe...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzeni16

Νεοφερμένος

Η tzeni16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
γεια σας παιδια!:) εδωσα και εγω το ecpe τον μαιο και εχω πολυ μεγαλη αγωνια να δω τα αποτελεσματα:sποτε θα βγουν επιτελους;ακουσα οτι θα βγουν γυρω στις 20-25/7,μπηκα στο hau.gr σημερα το πρωι και ακομα μου βγαζει student not found!!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
γεια σας παιδια!:) εδωσα και εγω το ecpe τον μαιο και εχω πολυ μεγαλη αγωνια να δω τα αποτελεσματα:sποτε θα βγουν επιτελους;ακουσα οτι θα βγουν γυρω στις 20-25/7,μπηκα στο hau.gr σημερα το πρωι και ακομα μου βγαζει student not found!!:(
Επειδή δεν έχουν βγει ακόμα τα αποτελέσματα γι'αυτό σου λέει:"Student not found".:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dubudeli

Νεοφερμένος

Ο dubudeli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
παιδια πηρα τηλ και μου ειπαν τελος ιουλιου για το ecce και αρχες αυγουστου το ecpe...
εισαι σιγουρη....? γιατι οταν εγω εδωσα ECCE τον μαιο ολοι μου ελεγαν οτι θα βγουν τον αυγουστο......:what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzeni16

Νεοφερμένος

Η tzeni16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Επειδή δεν έχουν βγει ακόμα τα αποτελέσματα γι'αυτό σου λέει:"Student not found".:(

αχ ποτε θα βγουν επιτελους..;μας εχουνε σκασει!!:(τουλαχιστον το british council εχει δωσει ακριβη ημερομηνια ανακοινωσης των αποτελεσματων του cpe:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ant95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 162 μηνύματα.
Nαι ρε το κάνουν λες και θέλουν να μας σπάσουν τα νεύρα!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Πήρα τηλεφωνο και πήρα μια πολύ καλή απάντηση.Μου είπαν

"Η βαθμολογηση εχει τελειωσει σχεδον όλη.Μενει μονο να περασουμε τα αποτελεσματα στο internet για να σου γνωστοποιηθουν.Να λάβεις υπόψην σου ότι κανουμε 5-10 μερες για να τα περασουμε.Σειρα προτεραιοτητας εχει το ECCE και μετά το ECPE.Βεβαια μερικές φορές μπορει πρώτα να βγει το ECPE και μετά το ECCE.Ελπιζω οτι απο τις 22-31 θα εχουν βγει τα αποτελέσματα και για τα 2(εννοουσε και ECCE&ECPE)."

Αυτό μου ειπε σημερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ant95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 162 μηνύματα.
Πήρα τηλεφωνο και πήρα μια πολύ καλή απάντηση.Μου είπαν

"Η βαθμολογηση εχει τελειωσει σχεδον όλη.Μενει μονο να περασουμε τα αποτελεσματα στο internet για να σου γνωστοποιηθουν.Να λάβεις υπόψην σου ότι κανουμε 5-10 μερες για να τα περασουμε.Σειρα προτεραιοτητας εχει το ECCE και μετά το ECPE.Βεβαια μερικές φορές μπορει πρώτα να βγει το ECPE και μετά το ECCE.Ελπιζω οτι απο τις 22-31 θα εχουν βγει τα αποτελέσματα και για τα 2(εννοουσε και ECCE&ECPE)."

Αυτό μου ειπε σημερα!
Άντε να δούμε...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
Το οτι σας λεει student not found δε σημαινει πως δεν βγηκαν..οπως και τον νοεμβριο..ετσι και τωρα οταν βγουν θα το μαθουν πρωτα οι φροντιστηριουχοι και μετα θα μπορειτε να μπαινετε εσεις με το κωδικο για να τα δειτε..
Τωρα οσον αφορα τις αερολογιες περι αποτελεσματων ecpe των αυγουστο θα το αφησω ασχολιαστο..Απλα λενε οτι τους κατεβει εκεινη τη στιγμη..Στο cpe φιλε μου ειναι σαφως πιο οργανωμενοι και πιο πολιτισμενοι απο τη hau..Τελος παντων..μολις καποιος αλλοςκατι για τα αποτελεσματα ας ποσταρει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ant95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 162 μηνύματα.
Το οτι σας λεει student not found δε σημαινει πως δεν βγηκαν..οπως και τον νοεμβριο..ετσι και τωρα οταν βγουν θα το μαθουν πρωτα οι φροντιστηριουχοι και μετα θα μπορειτε να μπαινετε εσεις με το κωδικο για να τα δειτε..
Τωρα οσον αφορα τις αερολογιες περι αποτελεσματων ecpe των αυγουστο θα το αφησω ασχολιαστο..Απλα λενε οτι τους κατεβει εκεινη τη στιγμη..Στο cpe φιλε μου ειναι σαφως πιο οργανωμενοι και πιο πολιτισμενοι απο τη hau..Τελος παντων..μολις καποιος αλλοςκατι για τα αποτελεσματα ας ποσταρει...
Μόλις πήρα τηλ. κι εμένα μου είπαν τέλη Ιουλίου-αρχές Αυγούστου αλλά επιμένω πως θα βγουν Ιούλιο.Πρώτο πάντως θα βγει το ECCE.Πάντως τα αποτελέσματα τα μαθαίνουν τα φροντιστήρια πρώτα άρα είναι αδύνατον να τα μάθουμε από το Ιντερνετ χωρις να μας ενημερωσει πριν καποιος για αυτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Πήρα κι εγώ τηλέφωνο σήμερα και μου είπαν:"Τέλος Ιουλίου".Μόνο αυτό.Ούτε ημερομηνία,ούτε τίποτα.:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ant95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 162 μηνύματα.
Πήρα κι εγώ τηλέφωνο σήμερα και μου είπαν:"Τέλος Ιουλίου".Μόνο αυτό.Ούτε ημερομηνία,ούτε τίποτα.:mad:
Είναι ηλίθιοι και αυτο αποδεικνυεται συνεχως!!:mad:Αποτελέσματα εδώ και τωρα μην τα παρω στο κρανιο!Άντε πια!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Το οτι σας λεει student not found δε σημαινει πως δεν βγηκαν..οπως και τον νοεμβριο..ετσι και τωρα οταν βγουν θα το μαθουν πρωτα οι φροντιστηριουχοι και μετα θα μπορειτε να μπαινετε εσεις με το κωδικο για να τα δειτε..
Τωρα οσον αφορα τις αερολογιες περι αποτελεσματων ecpe των αυγουστο θα το αφησω ασχολιαστο..Απλα λενε οτι τους κατεβει εκεινη τη στιγμη..Στο cpe φιλε μου ειναι σαφως πιο οργανωμενοι και πιο πολιτισμενοι απο τη hau..Τελος παντων..μολις καποιος αλλοςκατι για τα αποτελεσματα ας ποσταρει...

Δεν ισχύει αυτό.Απλώς οι φροντιστηριούχοι βλέπουν μαζί όλα τα αποτελεσματα των παιδιων που πέρασαν(κατι σαν ομαδοποιηση σκεψου).Δεν ειναι αναγκη να βαζουν την ημερομηνια γεννησης καθε παιδιου :P.Αυτη ειναι η μονη διαφορα.Δεν ισχυει οτι τα μαθαινουν πιο πριν :nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzeni16

Νεοφερμένος

Η tzeni16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Πήρα τηλεφωνο και πήρα μια πολύ καλή απάντηση.Μου είπαν

"Η βαθμολογηση εχει τελειωσει σχεδον όλη.Μενει μονο να περασουμε τα αποτελεσματα στο internet για να σου γνωστοποιηθουν.Να λάβεις υπόψην σου ότι κανουμε 5-10 μερες για να τα περασουμε.Σειρα προτεραιοτητας εχει το ECCE και μετά το ECPE.Βεβαια μερικές φορές μπορει πρώτα να βγει το ECPE και μετά το ECCE.Ελπιζω οτι απο τις 22-31 θα εχουν βγει τα αποτελέσματα και για τα 2(εννοουσε και ECCE&ECPE)."

Αυτό μου ειπε σημερα!
μακαρι!:Pτα αποτελεσματα του cpe βγαινουν 31/7(ασχετο:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
Δεν ισχύει αυτό.Απλώς οι φροντιστηριούχοι βλέπουν μαζί όλα τα αποτελεσματα των παιδιων που πέρασαν(κατι σαν ομαδοποιηση σκεψου).Δεν ειναι αναγκη να βαζουν την ημερομηνια γεννησης καθε παιδιου :P.Αυτη ειναι η μονη διαφορα.Δεν ισχυει οτι τα μαθαινουν πιο πριν :nono:
ισχυει..τουλαχιστον το νοεμβριο αυτο εγινε..!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ant95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 162 μηνύματα.
Δεν ισχύει αυτό.Απλώς οι φροντιστηριούχοι βλέπουν μαζί όλα τα αποτελεσματα των παιδιων που πέρασαν(κατι σαν ομαδοποιηση σκεψου).Δεν ειναι αναγκη να βαζουν την ημερομηνια γεννησης καθε παιδιου :P.Αυτη ειναι η μονη διαφορα.Δεν ισχυει οτι τα μαθαινουν πιο πριν :nono:
Είσαι σιγουρος γι αυτο;Γιατι το Νοεμβριο εγω τα εμαθα απο το φροντιστηριο αλλα οταν μπηκα να δω λεπτομερειες μου εβγαζε Student not found.Πέρασαν 2 μερες να τα δω στο Ιντερνετ.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Είσαι σιγουρος γι αυτο;Γιατι το Νοεμβριο εγω τα εμαθα απο το φροντιστηριο αλλα οταν μπηκα να δω λεπτομερειες μου εβγαζε Student not found.Πέρασαν 2 μερες να τα δω στο Ιντερνετ.:(

Ετσι μου ειπε ο διευθηντης του φροντιστηριου μου.Δεν ξέρω μπορεί να έχεις δικιο δεν βαζω και το χερι μου στην φωτια:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top