Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
η αληθεια ειναι!!τη πρωτη φορα επειδη ημουν παραπολυ κουρασμενη γτ ξενυχτουσα για να τα προλαβω ολα πηγα κουρασμενη και δεν ειχα κουραγιο να προσεξω τοοοσο πολυ στο ακουστικο και κοπηκα ενω τη δευτερη προσεξα παραπολυ καλα ακομα και την λεπτομερια τα ακουσα ολα και παλι με low το πηρα το λισενινγκ..αντε τωρα τι ναπεις???:(
-----------------------------------------

οτι κοπηκα...................................:'(:'(:'(

λετε να πηρα λιγοτερο απο 50??????:'(:'(
αλλα απο την αλλη στο part 1 τα πηγα πολυ καλα....στο 2 ξεχαστηκα
ρε betty ελεοςςςςςςςςς!!!!!!
-----------------------------------------
Οh ναι με Β Χριστινα;;!Congr!!!
τι??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
μπραβο Χριστινα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:P:P:jumpy::jumpy::lol::lol::lol:δεν εχω καταλαβει για ποιο πραγμα μιλατε αλλα μπραβο:jumpy::thanks::thanks::thanks:!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
το δεκεμβρη της 2ας γυμνασιου!
Ποπο σε θαυμαζω!Με ενα χρονο προετοιμασιας ε;Εγω εκανα 3 χρονακια:DΔεν ηθελα να δωσω τοσο μικρος!Αλλα ξεμπλεξα απο το δημοτικο με το ECCE:)!Ας ελπισουμε να περασαμε και φετος!!!:D:no1::no1::no1:
-----------------------------------------
-----------------------------------------

τι??
Congratulations λεω που περασες με Β!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
μπραβο Χριστινα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:P:P:jumpy::jumpy::lol::lol::lol:δεν εχω καταλαβει για ποιο πραγμα μιλατε αλλα μπραβο:jumpy::thanks::thanks::thanks:!!!!!!!!!!!!
:D...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
τελικα ειμαι η μεγαλυτερη εδω μεσα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:P:P:jumpy::jumpy:κ εχω τα λιγοτερα πτυχια!!!!!!!!!!!!!!!!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
Ποπο σε θαυμαζω!Με ενα χρονο προετοιμασιας ε;Εγω εκανα 3 χρονακια:DΔεν ηθελα να δωσω τοσο μικρος!Αλλα ξεμπλεξα απο το δημοτικο με το ECCE:no1:!Ας ελπισουμε να περασαμε και φετος!!!:D:no1::no1::no1:
-----------------------------------------

Congratulations λεω που περασες με Β!:)
μα δε περασα εγω η αγγελικη:)εγω michigan πηρα...
-----------------------------------------
τελικα ειμαι η μεγαλυτερη εδω μεσα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:P:P:jumpy::jumpy:κ εχω τα λιγοτερα πτυχια!!!!!!!!!!!!!!!!:(
δεν εχει σημασια;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggelikaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
και γω το επλιζω αλλα μαλλον δεν καταλαβες καλα λοουερ εδωσα δεκεμβρη β γυμνασιου και το πηρα με Β και αυτο με 17 μηνες προετοιμασια.........φετος περιμενω αποτελεσματα προφισιενσι....με 13 μηνες προετοιμασια!
-----------------------------------------
παιδια θα μπω το βραδυ......τα λεμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
μα δε περασα εγω η αγγελικη:)εγω michigan πηρα...
-----------------------------------------

δεν εχει σημασια;)
:DCongr Αγγελικη!Συμφωνω τοτε με τη Βetty:):P!Μπραβοοο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
καλα ειστε αστερια ολοι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!εχετε κ αλλα πτυχια κ απο αλλες γλωσσες?????????:P:P:jumpy::jumpy::jumpy:


Υ.Γ : Τεολ μην φωναζεις μεχρι εδω ακουγεσαι:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Κι εγω παω τωρα θα μπω μαλλον το βραδυ...;)Τα λεμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
εγω εχω γαλλικα ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
εγω εχω γαλλικα ...

κ εγω εκανα γαλλικα 3 χρονια στο σχολειο,κ 2 χρονια γερμανικα...:P


εσυ τι ωρα θα πας βολτουλα:P:P:P?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Κι αλλα πτυχια;Μπαα!:)Μονο στο λοουερ που πηρα με το ecce και το edexcel...Αν και σκεφτομαι να παω ιταλικα τωρα...!Τα λεμε το βραδυ!
---Μην γραψετε πανω απο 10 σελιδες βαριεμαι να τα διαβαζω ολα:P---
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
εγω c1 τελειωσα με τα γαλλικα αλλα εδωσα μαζι και b2 και c1!!ασε εφιαλτης...ξενυχτια..που να σου λεω...ειχα και τα αγγλικα τοτε και τη πληροφορικη και το σχολειο!!και ναι ρε τα πηρα ολα ρε!!στο διαολο να πανε τωρα αντε γτ οσο τα θυμαμαι αγριευομαι(σορρυ κιολας)!!:mad:..βολτουλα??τωρα??μπα..εχει πολυ ζεστη..το βραδακι;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
εγω c1 τελειωσα με τα γαλλικα αλλα εδωσα μαζι και b2 και c1!!ασε εφιαλτης...ξενυχτια..που να σου λεω...ειχα και τα αγγλικα τοτε και τη πληροφορικη και το σχολειο!!και ναι ρε τα πηρα ολα ρε!!στο διαολο να πανε τωρα αντε γτ οσο τα θυμαμαι αγριευομαι(σορρυ κιολας)!!:mad:..βολτουλα??τωρα??μπα..εχει πολυ ζεστη..το βραδακι;)

κ εγω το βραδυ....καψα εχει...εγω πληροφορικη θα κανω ταχυρυθμα...
τωρα δεν προλαβαινω με τπτ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
παντως στο ξαναλεω μην αγχωνεσαι με τα αγγλικα..και στη χειροτερη των περιπτωσεων ακομα και να μην το πηρες..εχεις και αλλες ευκαιριες...αλλα σου ευχομαι ολοψυχα να το εχεις παρει γτ εχω νιωσει την αποτυχια και ειναι πολυ ασχημο ειδικα αμα εχεις κουραστει τοοσο πολυ....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
παντως στο ξαναλεω μην αγχωνεσαι με τα αγγλικα..και στη χειροτερη των περιπτωσεων ακομα και να μην το πηρες..εχεις και αλλες ευκαιριες...αλλα σου ευχομαι ολοψυχα να το εχεις παρει γτ εχω νιωσει την αποτυχια και ειναι πολυ ασχημο ειδικα αμα εχεις κουραστει τοοσο πολυ....:)

τωρα με αποτελειωσες:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
τωρα με αποτελειωσες:(:(:(
να σου πω κτ??περα απο τη πλακα υπαρχει και αυτη η περιπτωση..τι?θα πεθανουμε?οχι βεβαια..εσυ να εισαι καλα να δινεις πτυχια οσα θες..και για μενα νομιζεις ηταν ευκολο να μαθω πως εχασα κτ για το οποιο ειχα αγωνιστει τοσο??βεβαια εγω ηξερα απο τη στιγμη που βγηκα εξω πως στα ακουστικα δεν ειχα παει καθολου καλα...και τη δευτερη φορα που εδωσα ηξερα πως το πηρα..το διαισθανομουν...εγω σου ευχομαι να το πηρες γτ το αξιζεις απο κει και περα ομως και η αποτυχια μεσα στη ζωη ειναι!!επειτα μην ακους κανεναν μονο εσυ ξερεις πως πηγες και κανενας αλλος..οτι και να σου πουμε εμεις εδω δεν εχει νοημα..σε 5 μερουλες θα σου λυθουν οι αποριες!!και παλι καλη επιτυχια σου ευχομαι!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
να σου πω κτ??περα απο τη πλακα υπαρχει και αυτη η περιπτωση..τι?θα πεθανουμε?οχι βεβαια..εσυ να εισαι καλα να δινεις πτυχια οσα θες..και για μενα νομιζεις ηταν ευκολο να μαθω πως εχασα κτ για το οποιο ειχα αγωνιστει τοσο??βεβαια εγω ηξερα απο τη στιγμη που βγηκα εξω πως στα ακουστικα δεν ειχα παει καθολου καλα...και τη δευτερη φορα που εδωσα ηξερα πως το πηρα..το διαισθανομουν...εγω σου ευχομαι να το πηρες γτ το αξιζεις απο κει και περα ομως και η αποτυχια μεσα στη ζωη ειναι!!επειτα μην ακους κανεναν μονο εσυ ξερεις πως πηγες και κανενας αλλος..οτι και να σου πουμε εμεις εδω δεν εχει νοημα..σε 5 μερουλες θα σου λυθουν οι αποριες!!και παλι καλη επιτυχια σου ευχομαι!:)

thanks:P:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
;):no1:..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top