Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Νοέμβριος-Δεκέμβριος 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

nafs

Διάσημο μέλος

Η nafs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2,862 μηνύματα.
Μπράβο παιδιά σε όσους περάσανε:clapup: Κι όσοι δεν τα καταφέρατε να ξαναπροσπαθήσετε. Άντε του χρόνου τέτοιον καιρό ελπίζω να είμαι κι εγώ στη θέση σας:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mr.thodoras

Νεοφερμένος

Ο mr.thodoras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Examination: ECPE NOVEMBER 2010
Final: P
P/F: Pass
ORAL: LP
LST: HP
GCRV: HP
WRI: P

στο speaking είχα πολύ άγχος και δεν τα πήγα όσο καλά περίμενα αλλά τελικά το πέρασα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Μπραβο φιλε μου συνωνοματε!Και εις ανωτερα!Ευχαριστουμε και για την παραθεση των βαθμολογιων σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thes

Νεοφερμένος

Η thes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Καλησπέρα, πολλά συγχαρητήρια σε όσους το πήραν και στους υπόλοιπους να θυμόσαστε ότι όλα γίνονται για κάποιο λόγο και δείτε το σαν μια επιπρόσθετη εμπειρία!
Μήπως γνωρίζει κανείς για τα αποτελέσματα του ecce πότε να τα περιμένουμε;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Με προχειρους υπολογισμους σε καμια βδομαδα απο τωρα περιπου.Κατα 99% την αλλη βδομαδα δηλαδη,γυρω στις 9-10 του μηνος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dubudeli

Νεοφερμένος

Ο dubudeli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
listening:BF
gcvr:LP
oral:LP
writing:LP
παιδια παλι καλα στο τσακ το πηρα! σημασια ομως δεν εχει ο βαθμος! ΤΟ ΠΗΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Εγώ δυστυχώς δεν πέρασα για δεύτερη φορά!Είναι μεγάλη απογοήτευση!
Αναλυτικά:
Oral:HP
LST:F
GCVR: Ρ
WRI:HP

Για δελυτερη φορά στο Listening!Η καθηγητρια μου αδυνατεί να πιστέψει οτι ειχα στα υπολοιπα ΗΡ και Ρ και κοπηκα στο ακουστικο!Απορει γιατι στο φροντιστηριο εκανα τα πιο δυσκολα βιβλια και επιανα απο 45-49 / 50!
Απογοητευτηκα παρα πολυ!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

free_dom

Δραστήριο μέλος

Η ταξιδιάρα ζωή.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 637 μηνύματα.
listening:BF
gcvr:LP
oral:LP
writing:LP
παιδια παλι καλα στο τσακ το πηρα! σημασια ομως δεν εχει ο βαθμος! ΤΟ ΠΗΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ:D
Τους ίδιους βαθμούς και εγώ lol
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Guest-39450

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
και εμένα μου είπαν ότι το πήρα!:clapup::clapup::clapup:
αλλά δεν μπορώ να δω πώς πήγα στο κάθε section στην ιστοσελίδα του michigan γιατί όταν βάζω ημ.γέννησησς και κωδικό μου λέει ότι δεν είναι διαθέσιμα τα αποτελέσματα:/: ευτυχώς όμως το πήρα και όλα καλά:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

free_dom

Δραστήριο μέλος

Η ταξιδιάρα ζωή.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 637 μηνύματα.
ναι βαγγελη αυριο θα μπορεσεις να τα δεις!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest-39450

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ναι αυριο περιμενουμε να μας παραθεσετε τους βαθμους σας,ανεξαρτητως αποτελεσματος.Ετσι και αλλιως μια κοινοτητα ειμαστε,και απο αυτα βγαινουν χρησιμα συμπερασματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

γατοπαρδος

Νεοφερμένος

Ο γατοπαρδος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Οκ, το πήρα το ECPE και εγώ με pass!!! Είχα 2 HP και pass τα υπόλοιπα.Το listening όπως αναμενόταν ήταν το πιο χαμηλό μου. Ευτηχώς γιατί ήθελα μια και έχω να το πάρω. Πρώτη φορά το έδωσα. Μια απορία όμως έχω..σε βαθμούς, πως μπορούμε να το συγκρίνουμε το grading system τώτα; Και κάτι άλλο..θα μπορούμε να δούμε αναλυτικά τι κάναμε στο GVCR π.χ.; Η μόνο το σύνολο του θα ξέρουμε; Θέλω πολύ να δω τι έπιασα ξεχωριστά στο close, grammar, vic, reading.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Στο ECPE τουλαχιστο οτι ειδες online θα δεις και στο report of results που θα σου στειλουν με το ταχυδρομειο.Τιποτα περισσοτερο δυστυχως.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

free_dom

Δραστήριο μέλος

Η ταξιδιάρα ζωή.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 637 μηνύματα.
ακομα να βγουν τα αποτελεσματα :/

εννοω να τα δω και εγω επδ σμρ ειν πεμπτη !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Κατα της 9 και μιση θα τα βγαλουν νομιζω,οπως και τη Τριτη ετσι εκαναν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fireman

Νεοφερμένος

Ο fireman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
ίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίχαααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!:clapup::clapup::clapup::clapup::D:D:D:D:D
Τελικά δεν έκανε λάθος η καθηγήτρια μου!!!;):D:D:D:D:D
Exam Results

Examination: ECPE NOVEMBER 2010
Final: P
P/F: Pass
ORAL: P
LST: P
GCRV: HP
WRI: P
We are pleased to inform you that you have passed the examination you requested the results for. Congratulations!

Τέλος τα Αγγλικά για πάντααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tulipa

Νεοφερμένος

Η tulipa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
ακομα τιποτα με τα αποτελεσματα :( βαζω κωδικο και ημερομηνια γεν. και μου λεει συνεχεια student not found. τα νευρα μουυυυυυυυυυυυυυυυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

free_dom

Δραστήριο μέλος

Η ταξιδιάρα ζωή.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 637 μηνύματα.
Exam Results

Examination: ECPE NOVEMBER 2010
Final: P
P/F: Pass
ORAL: LP
LST: LP
GCRV: BF
WRI: LP
We are pleased to inform you that you have passed the examination you requested the results for. Congratulations!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

free_dom

Δραστήριο μέλος

Η ταξιδιάρα ζωή.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 637 μηνύματα.
:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top