Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Νοέμβριος-Δεκέμβριος 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

mina1989

Νεοφερμένος

Η mina1989 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Παιδάκια γεια σας! Έδωσα κι εγώ ECPE το Νοέμβρη που μας πέρασε και είπα να συμμετάσχω στην παρέα σας!:P
Έχω κάποιες απορίες ρε παιδιά! Καταρχήν , τελικά το Bordeline Fail τί ποσοστό περιλαμβάνει? Διάβασα κάπου για 50-64% (!). Μα δεν είναι λίγο υπερβολικό??? Να μου πείτε 58-64% να το καταλάβω! Αλλά αποκλείω την περίπτωση να πέσει το BF στο 50%! Αυτό σημαίνει ότι δικαιούσαι να κάνεις 25 από τις 50 ερωτήσεις λάθος! ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ , το βρίσκω too good to be true! :worry: Μακάρι να ισχύει , αλλά πολύ αμφιβάλλω! Αν γνωρίζει κάποιος με σιγουριά ας απαντήσει!:)
Επίσης , να ρωτήσω , απ'όσο ξέρω τα αποτελεσματα βγαίνουν πρώτα για τους φροντιστηριούχους και τους καθηγητές Αγγλικών καθως και για τους μεμονωμενους υποψηφίους και δύο μέρες μετά βγαίνουν για όλους , σωστά? Εγώ που έκανα ιδιαίτερα και με δήλωσε η καθηγήτρια μου δεν θεωρούμαι μεμονωμένος εε??? Κοινώς θα πρέπει να περιμένω δύο μέρες??? Επειδή η καθηγήτρια μου είναι και λίγο "μπάζο" με το συμπάθειο (:P) και δεν παίζει να με πάρει να μου τα πει μόλις βγουν , μήπως γνωρίζει κανείς αν γίνεται να σου τα πουν τηλεφωνικώς από την Ελληνοαμερικάνικη ένωση την πρώτη μέρα που θα βγουν?
Και τέλος , βγαίνει μήπως κάποια ανακοίνωση την ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ μέρα της ανακοίνωσης των αποτελεσμάτων του τύπου "η ανακοίνωση των αποτελεσμάτων θα γίνει αύριο...." ? Μη μας έρθει και κεραμμύδα!!!:P Ευχαριστώ πολύ όποιον μπει στον κόπο να απαντήσει!:D
από όσο ξέρω, στέλνουν ένα γραπτό μήνυμα στο κινητό του φροντιστηριούχου ή του μεμονωμένου υποψηφίου ότι πχ την άλλη μέρα ή μετά από δύο μέρες θα ανακοινωθούν τα αποτελέσματα, καθώς και έναν προσωπικό κωδικό με τον οποίο θα τα δουν πριν την ανακοίνωση τους για όλους..... τώρα στην δική σου περίπτωση δεν ξέρω τι θα ισχύσει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

layla

Νεοφερμένος

Η layla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Λοιπόν πήρα τώρα την hau γιατί δεν άντεχα αλλο και μου είπαν ότι βγαίνουν μέσα Φεβρουαρίου (για το ecpe)......
Πολύς καιρός πάντως.....!!!Άντε να περάσει.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dubudeli

Νεοφερμένος

Ο dubudeli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Λοιπόν πήρα τώρα την hau γιατί δεν άντεχα αλλο και μου είπαν ότι βγαίνουν μέσα Φεβρουαρίου (για το ecpe)......
Πολύς καιρός πάντως.....!!!Άντε να περάσει.....
αληθεια?:(
εγω ηλπιζα στις 5 πρωτες μερες του φεβρουαριου:/:
τι ακριβως σου ειπαν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

layla

Νεοφερμένος

Η layla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Τους ρώτησα πότε θα βγούν και μου είπαν "Μέσα Φεβρουαρίου". Φυσικά μου έκανε λιγάκι εντύπωση γιατί διαβάζω τα post σας και λέγατε για τις αρχές...Ίδωμεν....Μπορεί να το λένε έτσι για να είναι σωστοί απέναντι στους υποψήφιους σε περίπτωση που καθυστερήσουν λιγο να βγούν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Μην μασατε.Τα προηγουμενα 2 χρονια βγηκαν αρχες Φλεβαρη και μην ξεχναμε πως ξεκινανε και οι αιτησεις για το Μαιο σε μερικες μερες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Efi1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Efi1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
ποο εχω παρα παλυ αγχος μακαρι τα αποτελεσματα(ecpe)να βγουν τις πρωτες μερες...:redface::redface::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fireman

Νεοφερμένος

Ο fireman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
από όσο ξέρω, στέλνουν ένα γραπτό μήνυμα στο κινητό του φροντιστηριούχου ή του μεμονωμένου υποψηφίου ότι πχ την άλλη μέρα ή μετά από δύο μέρες θα ανακοινωθούν τα αποτελέσματα, καθώς και έναν προσωπικό κωδικό με τον οποίο θα τα δουν πριν την ανακοίνωση τους για όλους..... τώρα στην δική σου περίπτωση δεν ξέρω τι θα ισχύσει....

αααα μάλιστα , σ'ευχαριστώ πολύ! Ελπίζω τουλάχιστον μόλις δει το μήνυμα να προθυμοποιηθεί να με πάρει να με ενημερώσει! χαχαχαχα!!! :P Δηλαδή ανακοίνωση τηλεφωνημάτων δια τηλεφώνου δεν παίζει εεε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Δια τηλεφωνου όχι κανονικα δεν παιζει με την καμια.
Προσεχτε λιγο τις ημερομηνιες εξετασεων και δημοσιευσης αποτελεσματων εξεταστικων Νοεμβριου ECPE.
29/11/2008--->04/02/2009
28/11/2009--->03/02/2010
27/11/2010--->02/02/2011(??????????)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dubudeli

Νεοφερμένος

Ο dubudeli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Δια τηλεφωνου όχι κανονικα δεν παιζει με την καμια.
Προσεχτε λιγο τις ημερομηνιες εξετασεων και δημοσιευσης αποτελεσματων εξεταστικων Νοεμβριου ECPE.
29/11/2008--->04/02/2009
28/11/2009--->03/02/2010
27/11/2010--->02/02/2011(??????????)
μακαρι γιατι δεν αντεχω ουτε μερα ακομα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FregMar

Νεοφερμένος

Η FregMar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Αχ παιδιά άρχισε το άγχος τώρα... Θα πεθάνω αν κοπώ και δεύτερη φορά!!!
Τεο, εσύ ξανα έδωσες ecpe ή και cpe ? Και πως σου φάνηκε του Δεκεμβρίου σχετικά του Μαίου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emily00

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η emily00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Αχ παιδιά άρχισε το άγχος τώρα... Θα πεθάνω αν κοπώ και δεύτερη φορά!!!
Τεο, εσύ ξανα έδωσες ecpe ή και cpe ? Και πως σου φάνηκε του Δεκεμβρίου σχετικά του Μαίου?

Συμφωνώ..Ειδικά όταν κόβεσαι στο listening είναι λίγο άδικοο :( Θα πεθάνω αν πρέπει να δώσω και άλλη φορά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FregMar

Νεοφερμένος

Η FregMar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Συμφωνώ..Ειδικά όταν κόβεσαι στο listening είναι λίγο άδικοο :( Θα πεθάνω αν πρέπει να δώσω και άλλη φορά!

εγώ αν κοπώ πάλι δεν θα ξαναδώσω :( Πιο πολύ λόγω του οικονομικού.. Εντάξει στο μέλλον αν χρειαστεί θα ο δώσω.. αλλά δεν θέλω να πάει χαμένος όλος ο κόπος μου.. Ξεσκίστηκα στο διάβασμα γμτ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emily00

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η emily00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
εγώ αν κοπώ πάλι δεν θα ξαναδώσω :( Πιο πολύ λόγω του οικονομικού.. Εντάξει στο μέλλον αν χρειαστεί θα ο δώσω.. αλλά δεν θέλω να πάει χαμένος όλος ο κόπος μου.. Ξεσκίστηκα στο διάβασμα γμτ!!!!

Θα είναι κρίμα όμως γιατί τώρα τα έχεις φρέσκα,ενώ μετά πάλι πρέπει πάλι από την αρχή..Και γενικά αυτός ο κόπος πρέπει να επιβραβευτεί! Γιατί πχ και εγώ διάβασα πολύ και κάτι μου λέει πως θα την ξαναπάθω από το ακουστικό..Στη δική μου περίπτωση όμως μετράει το αν θα είναι καλό το ηχείο και όχι αν διαβασα!! Έλεος δηλαδή!! :(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FregMar

Νεοφερμένος

Η FregMar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Θα είναι κρίμα όμως γιατί τώρα τα έχεις φρέσκα,ενώ μετά πάλι πρέπει πάλι από την αρχή..Και γενικά αυτός ο κόπος πρέπει να επιβραβευτεί! Γιατί πχ και εγώ διάβασα πολύ και κάτι μου λέει πως θα την ξαναπάθω από το ακουστικό..Στη δική μου περίπτωση όμως μετράει το αν θα είναι καλό το ηχείο και όχι αν διαβασα!! Έλεος δηλαδή!! :(:(

Βασικά δεν παίζει να ξανα πληρώνω μαθήματα για να δώσω 3η φορά! Άλλωστε επαφή θα έχω, διαβάζω αγγλικά βιβλία κλπ και θα κάνω στην Γ΄Λυκείου μετά για αγγλική φιλολογία που θέλω και αν περάσω δεν μου χρειάζεται το προφ!
Εγώ είχα κοπεί στο GCVR αλλά δεν είχα διαβάσει.. Τώρα ξεσκίστηκα..
Το ακουστικό τώρα είναι άλλη περίπτωση! Εκεί φοβάμαι μην κόπηκα αυτή τη φορά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emily00

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η emily00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Βασικά δεν παίζει να ξανα πληρώνω μαθήματα για να δώσω 3η φορά! Άλλωστε επαφή θα έχω, διαβάζω αγγλικά βιβλία κλπ και θα κάνω στην Γ΄Λυκείου μετά για αγγλική φιλολογία που θέλω και αν περάσω δεν μου χρειάζεται το προφ!
Εγώ είχα κοπεί στο GCVR αλλά δεν είχα διαβάσει.. Τώρα ξεσκίστηκα..
Το ακουστικό τώρα είναι άλλη περίπτωση! Εκεί φοβάμαι μην κόπηκα αυτή τη φορά!

Αα οκ τότε ;) Θα δείξει σε λίγες μέρες..Good luck :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FregMar

Νεοφερμένος

Η FregMar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Άντε να δούμε... ! Καλή επιτυχία σε όλους :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mousikorama

Νεοφερμένος

Η mousikorama αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Ρε παιδιά του lower πότε θα βγούν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Μέσα Φεβρουαρίου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mousikorama

Νεοφερμένος

Η mousikorama αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Λοιπόν η καθηγήτρια μου με ενημέρωσε οτι το FCE βγήκε οπότε όπου να ναι θα βγει και το ecce λογικά δε παίζει να βγει μέσα φεβρουαρίου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vassia!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 383 μηνύματα.
Ρε παιδιά πότε βγαίνουν έχω πεθάνει απο την αγωνία..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top