Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Νοέμβριος-Δεκέμβριος 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ΣπύροςΠαπανά55445

Νεοφερμένος

Ο ΣπύροςΠαπανά55445 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
και εγώ εννοώ, λέω θα πάρω πιο κάτω, αλλά σε ευχαριστώ πολύ, έχω και το esb να δώσω που νομίζω το κατέχω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣπύροςΠαπανά55445

Νεοφερμένος

Ο ΣπύροςΠαπανά55445 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
και εγώ εννοώ άλλο***
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emily00

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η emily00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Ααα δεν το κατάλαβα και νόμιζα πως 'προσβλήθηκες'! :eek: Μην σκέφτεσαι έτσι,πήγαινε με θετική σκέψη και ότι γίνει ! Good luck και πάλι !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ΣπύροςΠαπανά55445

Νεοφερμένος

Ο ΣπύροςΠαπανά55445 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
ποτέ δεν θα προσβαλόμουν από κάποια που μου μιλάει τόσο καλά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emily00

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η emily00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Σιγά καλέ κάνω ότι και τα παιδιά εδώ στο φόρουμ έκαναν σε μένα..Εμψυχώνω! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣπύροςΠαπανά55445

Νεοφερμένος

Ο ΣπύροςΠαπανά55445 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
παιδιά έδωσα, είχα το d, ακουστικά κάπου δύσκολα κάπου εύκολα, δηλαδή το πρώτο segment ήταν ακαταλαβίστικο , και από τα δύο μέρη τα πρώτα περίπου 10 ερωτήματα ήταν κάπως. μετά έκθεση πολύ ωραία, έπειτα gcvr όλα ήταν σχετικά εύκολα ειδικά grammar και vocabulary με σχέση τα grivas τα βιβλία που έκανα που ήταν πολύ δύσκολα. καλή επιτυχία σε όλους μας και καλά αποτελέσματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
παιδιά έδωσα, είχα το d, ακουστικά κάπου δύσκολα κάπου εύκολα, δηλαδή το πρώτο segment ήταν ακαταλαβίστικο , και από τα δύο μέρη τα πρώτα περίπου 10 ερωτήματα ήταν κάπως. μετά έκθεση πολύ ωραία, έπειτα gcvr όλα ήταν σχετικά εύκολα ειδικά grammar και vocabulary με σχέση τα grivas τα βιβλία που έκανα που ήταν πολύ δύσκολα. καλή επιτυχία σε όλους μας και καλά αποτελέσματα.
Καλή σου επιτυχία λοιπόν ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
Έδωσα και πιστεύω πέρασα. Το writing πήρε καταπληκτικά, στο listening πήγα όμως χειρότερα από ότι περίμενα, αλλά νομίζω ένα 40 το έχω.... Ειδικά το πρώτο segment... Πάντως σχετικά καλά! Και το gcvr μια χαρά νομίζω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emily00

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η emily00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
παιδιά έδωσα, είχα το d, ακουστικά κάπου δύσκολα κάπου εύκολα, δηλαδή το πρώτο segment ήταν ακαταλαβίστικο , και από τα δύο μέρη τα πρώτα περίπου 10 ερωτήματα ήταν κάπως. μετά έκθεση πολύ ωραία, έπειτα gcvr όλα ήταν σχετικά εύκολα ειδικά grammar και vocabulary με σχέση τα grivas τα βιβλία που έκανα που ήταν πολύ δύσκολα. καλή επιτυχία σε όλους μας και καλά αποτελέσματα.

Και εγώ το form d είχα..listening πολύ μέτριο,όπως είπες κι εσύ μερικά ήταν ακαταλαβίστικα και ειδικά τα segments που εκεί έπαιξα προπό! Γι'αυτο με πολύυ τύχη ελπίζω να πάρω bf! Έκθεση ναι μια χαρά, δεν είχα κανένα πρόβλημα.. Απ'το GCVR βρήκα τη γραμματική μετρια προς εύκολη, close εύκολο, λεξιλόγιο μέτριο προς εύκολο και κείμενα μέτρια..Άντε και ο Θεός βοηθός! Καλα αποτελέσματα σε όλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CityBong

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Leon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Πρέπει να πέρασα με BF στο GCVR :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Στο ακουστικο σας δυσκολεψε καποιο συγκεκριμενο παρτ/σεγκμεντ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emily00

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η emily00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Εμένα προσωπικά όλα..Γενικά η ακουστική στην αίθουσα ήταν χάλια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isaak

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ισαάκ Παπαδόπουλος - Isaak Papadopoulos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 359 μηνύματα.
τι θέματα είχατε σε έκθεση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emily00

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η emily00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Το πρώτο ήταν σχετικό με τις φιλανθρωπίες: Έλεγε δηλαδή ότι πολλοί μουσικοί κάνουν συναυλίες και τα χρήματα πάνε σε φιλανθρωπίες, παρόλ'αυτά κάποια διαφωνούν. Και έπρεπε να πούμε τα υπέρ και τα κατά αν θυμάμαι καλά. Το δεύτερο έλεγε τί είναι πιο σημαντικό, καλοί δρόμοι ή καλές συγκοινωνίες; (Δεν γίνεται και τα δύο γιατί είναι ακριβό).. Αυτά! Αν δεν είπα κάτι καλά συγνώμη, εγώ έτσι τα θυμάμαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
Εγώ στο writing έκανα αυτό με τις συναυλίες για φιλανθρωπικούς σκοπούς. Πολύ πιο ενδιαφέρον. Αν και γενικά βρίσκω βαρετά τα writing του Michigan. Αυτό που λάτρευα ήταν τα story στο lower του Cambridge.... Ax, πραγματικά καταπληκτικά είναι, αλλά τι να κάνουμε...

Α, εγώ ήμουν form b.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Frida!

Νεοφερμένος

Η φρειδερικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
g form ημουν εκθεσεις ευκολες ηταν το ακουστικο το τριτο μερος μου φανηκε αρκετα δυσκολο αλλα ενταξει καλα τα πηγα ! το προφορικο τωρα να δουμε !!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emily00

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η emily00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Εγώ στο writing έκανα αυτό με τις συναυλίες για φιλανθρωπικούς σκοπούς. Πολύ πιο ενδιαφέρον. Αν και γενικά βρίσκω βαρετά τα writing του Michigan. Αυτό που λάτρευα ήταν τα story στο lower του Cambridge.... Ax, πραγματικά καταπληκτικά είναι, αλλά τι να κάνουμε...

Α, εγώ ήμουν form b.

Nαι και εγώ αυτό έκανα..Στο άλλο δεν ήξερα τί να γράψω! Αχ ναι τα storieeeeeees..Τέλεια ήταν και μου ταίριαζαν γιατί έχω φαντασία σε κάτι τέτοια :D Τί είναι αυτά τα forms;! Δεν έχω καταλάβει! Εγώ ήμουν d..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tulipa

Νεοφερμένος

Η tulipa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Παιδια ηταν κανεις στο f ? Το listening μου φανηκε δυσκολο και πιο γρηγορο απο τα βιβλια της ελληνοαμερικανικης ενωσης. το gcvr βατο και οι εκθεσεις επισης. καμια γνωμη για το listening ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Στο ακουστικο υπηρχαν παγιδες;Και στο gcvr σας δυσκολεψε κανα παρτ ή σε γενικες γραμμες ηταν βατο;Κατι πηρε το αυτακι μου και μενα για δυσνοητα ερωτηματα στο ακουστικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tulipa

Νεοφερμένος

Η tulipa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
εγω που ημουν στο f μπορω να πω οτι ηταν δυσνοητα τα segments στο ακουστικο και δεν ειχαν ενδιαφερον. το ενα ηταν για την αφαλατωση, το αλλο για κατι επιτροπες και το αλλο εινα για κατι ερευνεσ για την διατροφικη πυραμιδα. αν και σε γενικες γραμμες καταλαβαινα τι ελεγαν δεν μπορουσα να απαντησω. φοβαμαι πως εχω κοπει στο ακουστικο :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top