Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Νοέμβριος-Δεκέμβριος 2009

Ποιά εξέταση του Michigan δίνετε;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 9)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
50-64% ειναι απλα αυτα τα ποσοστα δεν ειναι σταθερα!;)

Ironboy ευχαριστουμε για τις εντυπωσεις!:no1:
Ησου κατατοπιστικοτατος.;)

Περσι αν επιτρεπεται σε ποιο παρτ της εξετασης ειχες κοπει;

ειχα 2 Bf ενα στο GCVR και ενα στο listening.Hp sto reading και lp στην εκθεση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Στο Cambridge που ειχες δωσει τι ειχες κανει;
Τι ποσοστα % ειχες;

Παντως σου λεω πως σιγουρα θα αγχωθηκες σαν εμενα και εχασες την γη κατω απο το ποδια σου.Αμφιβαλλω πως ησουν αδιαβαστος!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελφ

Νεοφερμένος

Η ελφ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
μόλις έλαβα sms (!!!!!) από την hau πως τα προφορικα 5 και 6 δεκεμβριου μεταφερονται απο τη μασαλίας 22 στη λεοντιο.. μερες και ωρες μενουν ιδιες...
το έλαβε και κανεις άλλος;;
θα παρω τηλ αυριο να το επιβεβαιωσω εννοειται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
SMS???!!!
Πρωτοτυπια βλεπω η HAU.
Παντως σιγουρα επικοινωνησε μαζι τους!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickie13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Εδωσα χθες ecpe και ημουν 2η βαρδια..εγραψα την δευτερη εκθεση που επρεπε να πουμε αν θεωρουμε καλο να ξεκινουν τα παιδια να μαθαινουν μια ξενη γλωσσα απο το δημοτικο και γιατι...δεν αναφερθηκα συγκεκριμενα που ωφελουνται μονο οι μαθητες αλλα γενικα...υπαρχει περιπτωση να μου την παρουν ως OFF-TOPIC?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Εδωσα χθες ecpe και ημουν 2η βαρδια..εγραψα την δευτερη εκθεση που επρεπε να πουμε αν θεωρουμε καλο να ξεκινουν τα παιδια να μαθαινουν μια ξενη γλωσσα απο το δημοτικο και γιατι...δεν αναφερθηκα συγκεκριμενα που ωφελουνται μονο οι μαθητες αλλα γενικα...υπαρχει περιπτωση να μου την παρουν ως OFF-TOPIC?

Δεν θα στην παρουν offtopic απλα ισως να σου κοψουν λιγες μοναδες επειδη δεν μπηκες μεσα στο θεμα ακριβως.Αλλα μην σκας,την εκθεση αμα την εγραψες σωστα θα την περασεις.
Πως τα πηγες στα υπολοιπα μερη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Στο Cambridge που ειχες δωσει τι ειχες κανει;
Τι ποσοστα % ειχες;

Παντως σου λεω πως σιγουρα θα αγχωθηκες σαν εμενα και εχασες την γη κατω απο το ποδια σου.Αμφιβαλλω πως ησουν αδιαβαστος!:)
οταν εδωσα το Listening έπαθα κατι που δεν το εχω παθει ποτε στη ζωη μου και δεν μπορω να το εκφρασω.Ελεγα απο μεσα μου συγκεντρωσου συγκεντρωσου και σκεφτομουν ασχετα πραγματα.στο cambridge παλι ημουν πιο ψυχραιμος,αλλά οταν βγηκαν τα αποτελεσματα εγινα εξαλλος.κοπηκα για 0.5% :mad::mad::mad:.ΕΛΕΟΣ.και ειχα διαβασει και πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickie13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Μακαρι...γενικα μου φανηκε ευκολο...η γραμματικη ευκολη και το λεξιλογιο...μονο το close ηταν δυσκολο σε ενα σημειο γιατι δεν μου εβγαινε σαφες νοημα...τα κειμενα ευκολα...το προβλημα μου παντα ηταν το listening αλλα νομιζω πως τα πηγα καλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
οταν εδωσα το Listening έπαθα κατι που δεν το εχω παθει ποτε στη ζωη μου και δεν μπορω να το εκφρασω.Ελεγα απο μεσα μου συγκεντρωσου συγκεντρωσου και σκεφτομουν ασχετα πραγματα.στο cambridge παλι ημουν πιο ψυχραιμος,αλλά οταν βγηκαν τα αποτελεσματα εγινα εξαλλος.κοπηκα για 0.5% :mad::mad::mad:.ΕΛΕΟΣ.και ειχα διαβασει και πολυ

Το εχω παθει και γω.Ειναι απο το αγχος.Ουσιαστικα οσο ελεγες να συγκεντρωθεις τοσο αποσυγκεντρωνωσουν.
Στο Cambridge σε κοψανε με 59;Ελεος...
Στο Καιμπριτζ CPE που δεν τα πηγες καλα;
Στο ακουστικο να υποθεσω εεε;
Μακαρι...γενικα μου φανηκε ευκολο...η γραμματικη ευκολη και το λεξιλογιο...μονο το close ηταν δυσκολο σε ενα σημειο γιατι δεν μου εβγαινε σαφες νοημα...τα κειμενα ευκολα...το προβλημα μου παντα ηταν το listening αλλα νομιζω πως τα πηγα καλα...

Καλα σου αποτελεσματα!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Το εχω παθει και γω.Ειναι απο το αγχος.Ουσιαστικα οσο ελεγες να συγκεντρωθεις τοσο αποσυγκεντρωνωσουν.
Στο Cambridge σε κοψανε με 59;Ελεος...
Στο Καιμπριτζ CPE που δεν τα πηγες καλα;
Στο ακουστικο να υποθεσω εεε;


Καλα σου αποτελεσματα!;)
ναι στο ακουστικο.εντωμεταξυ δεν μπορω να ακουω μεγαλους διαλογους στα ακουστικα με τιποτα!!Βεβαια πιο αγχωδης ειμαι στο ecpe Που το Listening ειναι μια μονο φορα.Τσαντιστικα την ημερα που εμαθα οτι με εκοψαν για τοσο λιγο στο κειμπριτζ :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Και ενα συμμαθητης μου κοπηκε για 58%.
Ενταξει μην σκας και πολυ.
Σε πολλους εχει τυχει!
Απλα σκεψου πως θα παρεις τωρα το ECPE!!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
:D:D:D:D
Και ενα συμμαθητης μου κοπηκε για 58%.
Ενταξυ μην σκας και πολυ.
Σε πολλους εχει τυχει!
Απλα σκεψου πως θα παρεις τωρα το ECPE!!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria90

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 415 μηνύματα.
όντως η τοποθεσία άλλαξε για το ΕCCE σχετικά με τα προφορικά 5 & 6/12(μεταφέρθηκαν στη λεόντιο)...επειδή μπερδεύτικα,τελικά το ΒF είναι 50-64% στο GVR?? και στο listening...ποσο είναι??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aspa20

Νεοφερμένος

Η Aspa20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
καλησπερα!!! και εγω χθες εδωσα γραπτα και το σαββατο δινω προφορικα.Οτι μαθαινετε λοιπον...... πειτε το!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aspa20

Νεοφερμένος

Η Aspa20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Καλησπερα παιδια εδςσα χτες γραπτα και το σαββατο δινω προφορικα. Οσο αφορα τα γραπτα δε μου εφτασε ο χρονος για τα κειμενα και αναγκαστικα μερικα μπηκαν στην τυχη!! Λεξιλογιο και γραμματικη βατα. το cloze ετσι κι ετσι. και το listening το ειχαν πολυ δυνατα και βουιζε...
Οποιος θυμαται καμια απαντηση απο λεξιλογιο η γραμματικη και θελει να το συζητησουμε......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pouleles

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pouleles αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 154 μηνύματα.
aspa αυτο δεν εχει νοημα..γιατι ο καθενας θα λεει τα δικα του εδω μεσα..το καλυτερο που εχουμε να κανουμε ειναι αναμονη μεχρι να βγουν τ αποτελεσματα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aspa20

Νεοφερμένος

Η Aspa20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Μαλλον εχεις δικιο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Μαλλον εχεις δικιο!!!

'Ασπα,άμα θες να διασταυρώσουμε τις απόψεις μας στείλε μου πμ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickie13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
εγω εδωσα προφορικα...ηταν ευκολα...αρχικα οι κλασσικες ερωτησεις τι θελουμε να σπουδασουμε κλπ...το θεμα που μου επεσε ειχε 4 τοποθεσειες και επρεπε να διαλεξουμε που θα παμε διακοπες με την εταιρεια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top